Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Rozszerzenia / dodatki do przeglądarek
Autor Wiadomość
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-26, 15:32   

Fudal napisał/a:
To może ja napiszę te, z których korzystam w Chrome:
AdBlock - niby oczywistość, ale z doświadczenia wiem, że mnóstwo osób o takim czymś nie wie

w szczególności polecam przy przegladaniu mistrzow, reklama na reklamie, istny supermarket
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-26, 15:58   

Pierdzielisz, że na Mistrzach są jakieś reklamy???!!!! Hahahah! Nie, poważnie, tak dużo ich jest?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-26, 16:02   

Ja od kiedy używam AdBlocka, zapomniałem zupełnie o istnieniu jakichkolwiek reklam. Nawet sobie przypomniałem ostatnio, że kiedyś mnie reklamy na YT niesamowicie wkur.wiały :-D
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-26, 16:06   

http://scr.hu/2owc/hi1dw - juz nie wspominajac o tym, ze co pod drugim screenem jest reklama

jak wchodze na mistrzow to tak to wyglada
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-26, 19:36   

Całkowicie nieznane mi zjawisko. Na szczęście.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-26, 20:04   

ja jak wchodzę na czyimś laptopie na yt to prawie dostaję padaczki :D najgorsze są te reklamy przed filmami których nie da się przewinąć, koszmar, nie wiem jak można z tym żyć

ja prawie nie używam dodatków bo, jak już mówiłam, mi strasznie muli ff i nie mogę go jeszcze bardziej obciążać ;\


ale publicfox jest genialne, muszę spróbować! chociażby dlatego że nikt nie wie że mam konto na mistrzach ani że udzielam się na takim forum jak to, a jak się wpisze "m" w pasku adresu to pierwsze co wyskakuje to mistrzowie.org/user/BarbraStreisand/komentarze :P

ale zazwyczaj rozwiązuję to w ten sposób że każę innym korzystać z chroma

ff jest mój i tyko mój
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-28, 20:53   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Pierdzielisz, że na Mistrzach są jakieś reklamy???!!!! Hahahah! Nie, poważnie, tak dużo ich jest?



Co trzy screeny jest baner z reklamą, a tło strony jest "clickable" i jest jedną wielką reklamą, czyt. jak przypadkiem zamiast na screena klikniesz na tło, to cię wywala z mistrzów.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-02, 21:52   

O kurde właśnie odkryłem genialne rozszerzenie dzięki któremu można zaznaczać tekst z... obrazków! :D

jest dostępny póki co tylko na chrome i opere ale będzie niedługo również na firefoxa

https://i.imgur.com/9HQqxhQ.png

[ Dodano: 2014-10-02, 21:53 ]
URL2Image - kolejne fajne rozszerzenie - jak jest link do obrazka to pod nim wyświetla mała miniaturkę

[ Dodano: 2014-10-02, 21:53 ]
tak to wygląda:

https://i.imgur.com/inTZDqF.png

[ Dodano: 2014-10-02, 21:55 ]
dla opery i chroma tylko jest z ttego co widzę, może jest dla ff pod inną nazwą

[ Dodano: 2014-10-02, 21:58 ]
Moja przeglądarka staje się coraz cięższa xD 30 rozszerzeń mam aktualnie zainstalowanych :O
_________________
 
 
Smoleniak 
Szlachta
Dovakhiin


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 29
Skąd: Bytom

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-02, 22:09   

Firefox:
FasterFox - zmienia trochę rzeczy w FF i szybciej działa. Poza tym można zwiększyć limit pamięci podręcznej (co ma komputer zapisać do offline) niż w standard FF. Strony także syzbciej ładują, bo FF korzysta z tzw. pielining (nawet 2x szybciej się ładują mistrzowie :D ). Polega to na tym, że zamiast 1 raz to komputer kilka razy wysyła info do serwera i szybciej je otrzymuje przez to. Jak kogoś raz zaczepisz, to może nie zareagować, ale jak będziesz tykał z 8 razy palcem to się odwinie :D
Old Location Bar - jeestem względem liska konserwatywny i mam stary pasek adresu z Firefoxa Dwójki. Żadnych "tekstowych pól". Same linki.
Classic Theme Restorer + Download Window = stary wyglą FF. Żadne chrome na lisko-pandzie!
Adblock - wiadomo.
DownThemAll - pomaga czasem szybciej pobierać pliki jak jest jakaś z dupy strona z wolnym transferem. Nie zawsze to działa, ale często pomaga.

I tyle :)
Czasem jeszcze odpalę ten programik: http://www.dobreprogramy....dows,17352.html
Też pomaga.
_________________
Jeżeli Ci na czymś zależy, broń tego bez względu na wszystko, bez względu na przeciwności
nawet za cenę własnego życia, walcz do końca. Nie poddawaj się, broń tego
obiema rękami, a twoje oddanie zmieni się w pewność siebie.
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-02, 22:30   

FasterFox - zmienia trochę rzeczy w FF i szybciej działa. Poza tym można zwiększyć limit pamięci podręcznej (co ma komputer zapisać do offline) niż w standard FF. Strony także syzbciej ładują, bo FF korzysta z tzw. pielining (nawet 2x szybciej się ładują mistrzowie :D ). Polega to na tym, że zamiast 1 raz to komputer kilka razy wysyła info do serwera i szybciej je otrzymuje przez to. Jak kogoś raz zaczepisz, to może nie zareagować, ale jak będziesz tykał z 8 razy palcem to się odwinie :D

ej, to może być dobre, wypróbuję, dzięki

Old Location Bar - jeestem względem liska konserwatywny i mam stary pasek adresu z Firefoxa Dwójki. Żadnych "tekstowych pól". Same linki.

ale tego to nie rozumiem jak można nie chcieć, to jest jedno z najważniejszych ulepszeń jak dla mnie, bardzo często wyszukuję po samych nagłówkach stron bo adresu nie pamiętam

Classic Theme Restorer + Download Window = stary wyglą FF. Żadne chrome na lisko-pandzie!

a z tym się zgodzę, stary ff był ładniejszy
 
 
Smoleniak 
Szlachta
Dovakhiin


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 29
Skąd: Bytom

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-02, 22:34   

Barbro, ustaw sobie potem w FasterFoxie tryb "Turbo" aby się te opcje powłączały. Możesz zwiększyć limit pamięci. Teraz ja sobie zdałem sprawę, że mam ustawione jakoś dziwnie bo ok. 6,5Gb O.o
A Lisek korzysta z 350mb. Obczaj też ten mały programik. Przed chwilą go użyłem, bo już 2 miesiące nie używałem :D

Do Location bara - jak przyszedł czas na FF 3 to nie mogłem się do tego przyzwyczaić. Korzystałem z innego dodatku na stary pasek, ale był dziwny. Ten jest niezawodny i fajny. Ja nie wchodzę na nie wiadomo ile stron (głównie rutyna) i linkacze mi starczą do jutuba, mistrzów, face etc.
_________________
Jeżeli Ci na czymś zależy, broń tego bez względu na wszystko, bez względu na przeciwności
nawet za cenę własnego życia, walcz do końca. Nie poddawaj się, broń tego
obiema rękami, a twoje oddanie zmieni się w pewność siebie.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-29, 00:11   

YouTube HD Plus - dodatek do ff rzecz jasna. Pozwala on wybrać w jakiej jakości domyślnie mają się wyświetlać filmy, co mi bardzo odpowiada bo zawsze wkurzała mnie ta domyślna 360p i zawsze musiałem klikać i zmieniać. A teraz 720p ładuje się pięknie i działa płynnie :)
Po za tym można wyłączyć auto-odtwarzanie filmów w nowych kartach w tle, co poniekąd mi się też przydaje. Fajna sprawa, polecam :)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-29, 00:21   

Dzięki wielkie, ZSK. Bardzo mi się to to przyda, bo u mnie z jakiegoś powodu zawsze domyślnie ustawia się 144p.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-29, 00:26   

Proszę bardzo :) Tam się ustawia 3 rozdzielczości w kolejności w jakiej w razie potrzeby mają się ładować te filmy. I teraz jak u mnie 480p słabo bangla to się przełącza na 720p i idzie jak burza :D
Sprawdź sobie ustawienia bo domyślnie jest pierwsza rozdzielczość jako 1080p i zatrzymywanie auto-palya jest wyłączone.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-29, 00:28   

Ustawiłem wszystko na 360p, nie mogę sobie pozwolić na wyższe rozdzielczości ze względu na transfer :D
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-29, 00:33   

I spoko. Ważne, że pomoże :)

A jeszcze przypomniało mi się o jednym. To nie dodatek ale motyw do "Stylish"
"Bigger Facebook Chat" Dosłownie powiększa nieco okienko rozmowy na fb, bo to domyślne jest trochę małe i np. na konfach szybko tracą się rozmowy i trzeba przewijać a tu jest łatwiej bo więcej konwersacji się mieści :)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-29, 00:55   

Dzięki ZSK :piwo:
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-29, 15:17   

co zrobić żeby yt mi nie zmieniało ciągle z wyższej rozdzielczości na niższą gdy mam wolniejszy internet :\ wolę chwilę poczekać ale mieć lepszy obraz ale yt tego nie rozumie
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-29, 15:34   

W ustawieniach konta w zakładce odtwarzanie jest taka opcja: "Zawsze wybieraj jak najlepszą jakość na podstawie szybkości łącza i rozmiaru odtwarzacza" i poniżej: "Po przełączeniu na pełny ekran zawsze odtwarzaj w jakości HD (jeśli jest dostępna)".

Ta pierwsza opcja nic ci nie da na to wygląda, ale druga już owszem tylko musisz mieć pełny ekran nie wiem czemu. No i trzeba mieć konto :P
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-29, 17:09   

Albo spróbuj tym dodatkiem, który opisałem powyżej. Też szukałem jakiegoś prostego dodatku w tym właśnie celu bo skakały mi te rozdzielczości, a teraz jest pięknie :)
Bo to o czym pisze Chodnikowy też próbowałem ale nie pomogło bo z hd przełączało mi się w 240p albo nawet w przepiękne 144p a teraz co najwyżej między 720p a 480p i ładuje o dziwo bez problemu. Krótko go używam, ale mam nadzieję, że to nie chwilowe i tak już zostanie :)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.085 sekundy. Zapytań do SQL: 31