Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: bartek82r
2016-08-05, 10:12
Teksty z Shout Boxa
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-11, 10:43   Teksty z Shout Boxa

Temat przeznaczony do utrwalania najciekawszych / najzabawniejszych tekstów, które padły na sb. Mogą być cytaty, mogą być screeny.
Na pierwszy rzut idzie fragment wczorajszego wieczornego sb :) W dzisiejszym odcinku: Ruch*nie jelenia, podziwianie ładnego ryja i przestroga przed tym, żeby przy gwałceniu kogoś i paleniu jego domu nie pomylić kolejności.

Cytat:

[Dzisiaj 0:08] Davos: Jakiś jeleń mi ryczy tuż pod oknem... Ale w sumie to jest nawet fajne. Rykowisko ma swój urok :)
[Dzisiaj 0:08] Zabek05: chyba też sobie powidzuję trochę - miałem podobny pomysł na mema co V - r, ale nie miałem dostępu do kompa ;(
[Dzisiaj 0:09] monjiczq: Pewnie Shar uciekla z zoo?
[Dzisiaj 0:09] Zabek05: Shar cię stalkuje
[Dzisiaj 0:09] qtasiorro: Shar pod oknem Davosa, noniemoge! ^_^
[Dzisiaj 0:09] JankielKindybalista85: Davos por.uchał to se ryczy:) Monia a czemu Ty nie chcesz słitfoci zamieszczać? I Atena? Bruta ma tak na imię? Wow!
[Dzisiaj 0:10] monjiczq: No bo nie chcialam pokazywac swojej geby na forunku a tu juz za pozno ;<
[Dzisiaj 0:10] JankielKindybalista85: Widzu a ty się uspokój bo mam ochotę cię uderzyć w ten całokształt! :D :D
[Dzisiaj 0:10] Zabek05: wydzielcie nowy temat gdzie będziecie wyrażać swoje uwielbienie do V - r. Najlepiej do kosza :/
[Dzisiaj 0:10] Zaknafein: yo, Jankiel
[Dzisiaj 0:11] monjiczq: Atena od tylu
[Dzisiaj 0:11] Zaknafein: Zabek, nie pier.dol
[Dzisiaj 0:11] widzu: Jankiel: brutalka ma na imię Aneta. :P
[Dzisiaj 0:11] JankielKindybalista85: Yo Zaku. "Atena od tyłu" - już za sam tytuł taki fiomik by dostał 4 gwiazdki.
[Dzisiaj 0:11] JankielKindybalista85: filmik
[Dzisiaj 0:11] V - r: Po raz kolejny zapraszam na fanpejdża -> https://www.facebook.com/V - r.rzadzi
[Dzisiaj 0:12] qtasiorro: A R - y to Ola :O
[Dzisiaj 0:12] widzu: JankielKindybalista85: Widzu a ty się uspokój bo mam ochotę cię uderzyć w ten całokształt! :D :D <---- Proszę Cię bardzo. :P
[Dzisiaj 0:12] Zaknafein: Barbra też Ola
[Dzisiaj 0:13] qtasiorro: O Basi to wiemy.
[Dzisiaj 0:15] qtasiorro: Ateno, jak Ty to robisz, że na każdym zdjęciu wyglądasz inaczej? :crazy:
[Dzisiaj 0:15] monjiczq: Czo ten Antek dzisiaj taki
[Dzisiaj 0:15] widzu: qtasiorro: Może jest zmiennokształtna?
[Dzisiaj 0:15] Zaknafein: qtasiorro, pewnie w torebce ma przyrządy do operacji plastycznych
x e [Dzisiaj 0:15] Moris299: Może coś z kalipso?
[Dzisiaj 0:15] V - r: 50 twarzy Brutalki.
[Dzisiaj 0:16] Davos: [Dzisiaj 0:09] JankielKindybalista85: Davos por.uchał to se ryczy:) --> No właśnie chyba jeszcze nie, bo to ryczenie jakieś takie żałosne :P Dopiero jak mu się uda, to przestanie ryczeć ;)
[Dzisiaj 0:17] JankielKindybalista85: "Rykowisko 2014" Jeleń od Davosa jest jak Borewicz - w każdym odcinku wyrywa jakąs dupę.
[Dzisiaj 0:19] qtasiorro: "Davos poruchał to se ryczy" <- i nikt nie powie, że przecinki nie są ważne.
[Dzisiaj 0:19] brutalka: Tasiek - jestem kameleonem! Moje oczy też mają w każdym świetle zupełnie inny kolor, bo od czarości, przez błękit, granat, aż po zieleń;) Ryj też się zmienia, dlatego mało osób po pierwszym spotkaniu, przy drugim pamięta, że mnie zna :D
[Dzisiaj 0:20] JankielKindybalista85: Qtasiorro, podczas ruch.ania nie ma miejsca na przecinki. Są rzeczy, których się nie przerywa. Nie czepiaj się więc.
[Dzisiaj 0:20] V - r: Dopiero teraz zrozumiałem, że Jankiel mówił o jeleniu, a nie o Davosie...
[Dzisiaj 0:21] qtasiorro: Jankielu, kto w końcu ruch.ał, bo już nie wiem? Davos czy jeleń? :D
[Dzisiaj 0:21] qtasiorro: Ja właśnie ciągle myślałem, że to Davos!
[Dzisiaj 0:21] Zaknafein: wlaśnie ja tez pomyslalem ze to Dawos ruchał
[Dzisiaj 0:22] Zaknafein: i teraz ryczy pod oknem
[Dzisiaj 0:22] qtasiorro: Bruti, ale ryj i oczy na każdym ładne ;)
[Dzisiaj 0:23] Zaknafein: ''ryj'' : DD
[Dzisiaj 0:23] szyszek27: Dołączam się do klubu "Myślałem, że to Davos ruchał"
[Dzisiaj 0:24] monjiczq: Hahah
[Dzisiaj 0:24] qtasiorro: No co, tak pomysłowo chciałem skomplementować.
[Dzisiaj 0:25] szyszek27: Romantyzm w wykonaniu Qtasa: Ona: Powiedz mi jakiś komplement! Qtaz: Masz ładny ryj i oczy!
[Dzisiaj 0:25] Zaknafein: no ale racja, bruti ma spk mordę
[Dzisiaj 0:26] brutalka: No i się posikam przez Was wszystkich ze śmiechu! ZARAZ WRACAM!
[Dzisiaj 0:27] Davos: To jest chyba najlepszy forumowy przykład, że przecinki mają znaczenie :D
[Dzisiaj 0:27] JankielKindybalista85: Podsumowanie ostatnich minut szauta: Bruta ma spoko ryj a Davos ruch.ał jelenia.
[Dzisiaj 0:27] qtasiorro: Wystraszyliście ją.
[Dzisiaj 0:28] JankielKindybalista85: "Jesteś fajna dupa z ryja i oczu Bejbe" :D :D Qtass znalazł klucz do udanej bajerki
[Dzisiaj 0:28] szyszek27: Kto ją wystraszył, ten ją wystraszył, Qtasie ;)
[Dzisiaj 0:28] qtasiorro: Lepiej nie próbować tego na mieście.
[Dzisiaj 0:29] V - r: Czego nie próbować? Ruchania jelenia?
[Dzisiaj 0:29] Davos: [Dzisiaj 0:27] JankielKindybalista85: Podsumowanie ostatnich minut szauta: Bruta ma spoko ryj a Davos ruch.ał jelenia. --> Kategorycznie zaprzeczam, jakobym zrobił coś Shar. Kurde, a dopiero co mówili, że przeze mnie zaciążyła Brutalka...
[Dzisiaj 0:30] monjiczq: Davos masz przekichane :-D
[Dzisiaj 0:30] JankielKindybalista85: Ale Shar ostatnio coś mało na forum widoczna. Jak nie ona. Co się dzieje? Ja się o nią martwię.
[Dzisiaj 0:31] V - r: Spokojnie, Jankes, ona w Mass Effekta gra jak noł lajf.
[Dzisiaj 0:32] brutalka: Taaa, już widzę ten skrypt "Qutas zarywa do brutalki, chwaląc jej ryj" -,- Koniec nazywania mojej buźki ryjem i mordą ;0 Ja mogę Wy nie;)
[Dzisiaj 0:33] V - r: Mogę za to bić?
[Dzisiaj 0:34] brutalka: A właśnie, The, awansowałeś na mojego stalkera, zapomniałam, pasuje Cię <pasuje>, teraz możesz bronić mojego honoru ;p Rób to, co robisz najlepiej: niszcz. ;p
[Dzisiaj 0:35] V - r: Kłamstwem trujemy nadzieję, rozdajemy zatracenie, niesiemy wojnę, sprawiedliwość, zbawienie!
[Dzisiaj 0:35] JankielKindybalista85: V - r, sorry ale nie obawiam się twoich ewentualnych gróźb użycia wobec mnie przemocy. Chyba że werbalnej polegającej na growlu.
x e [Dzisiaj 0:35] Moris299: V - r to prędzej cie zgwałci niż będzie stalkować
x e [Dzisiaj 0:36] Moris299: A potem spali ci dom
[Dzisiaj 0:36] JankielKindybalista85: To by mnie przeraziło. To mój kryptonit.
[Dzisiaj 0:36] qtasiorro: Tak to nie, bo V - r pierwej będzie gwałcił stalkerów.
[Dzisiaj 0:36] JankielKindybalista85: Albo zgwałci Ci dom i spali Ciebie. wikingom się często kolejność pier.doliła w wirze walki.
[Dzisiaj 0:37] monjiczq: O uwielbiam spadkobiercow xD
[Dzisiaj 0:38] V - r: Jak cytuję Plagę, to growluję, winc cusz...
[Dzisiaj 0:39] JankielKindybalista85: Moniaczku nom, czasem suszą ale raz na jakiś czas ktoś tam odpala prawdziwą petardę.
[Dzisiaj 0:39] brutalka: ale The wynajmuje mi kawałek jaskini... spaliłby i swój dom ;p
[Dzisiaj 0:40] monjiczq: Najlepsze bylo jak Ken przywalil Dorin :-D
[Dzisiaj 0:40] V - r: Masz dostęp do całej jaskini, nie jednego kawałka.
[Dzisiaj 0:41] brutalka: A ja się gnieżdżę na metrze kwadratowym! Dzięki za info ;p
[Dzisiaj 0:42] V - r: Przecież nie mam tu nigdzie regulaminu. Rób co chcesz, byle w granicach zdrowego rozsądku. Możesz mnie nawet zgwałcić, a co! :-D
[Dzisiaj 0:42] Antybristler: dobranoc ludzie
[Dzisiaj 0:42] JankielKindybalista85: A mnie do spadkobierców nie kcom:)
[Dzisiaj 0:42] monjiczq: Pap
[Dzisiaj 0:42] JankielKindybalista85: Dobranoc Antku.
[Dzisiaj 0:43] brutalka: Mam nadzieję, że wywaliłeś cały zapas chloroformu kiedy wprowadzałam się z powrotem, bo jak znajdę, to wiesz... mord na miejscu ;)
[Dzisiaj 0:43] monjiczq: A szkoda bylby fun
[Dzisiaj 0:43] Antybristler: w minecrafcie zbudowałem podziemną tajną bazę, nowoczesną i sterylną bardzo http://i.imgur.com/PKuZFPm.png
[Dzisiaj 0:43] widzu: Jankiel: Odpowiadając na to co mi pisałeś: już niedługo przestanę Cię męczyć. :P
x e [Dzisiaj 0:46] Moris299: Wow antek to wygląda nieźle
[Dzisiaj 0:46] V - r: Spokojnie, cały chloroform oddałem Morisowi.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-11, 10:44   

A to nie było takiego tematu? Jakaś nasza galeria czy coś? I tam były skriny z szauta właśnie?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-11, 10:47   

W albumie jest kilka screenów z sb, ale moim zdaniem odpowiedni temat też się przyda. Jak jest jakaś bardzo długa dyskusja, to screenowanie wszystkiego i klejenie może być męczące. A tak można to wrzucić w formie cytatu, jak powyżej.
_________________
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-11, 18:09   

Ja dam jeszcze dwa kultowe :P

Pijany Słownik

wczorajszy sb :D :D napisał/a:
[Wczoraj 22:33] widzu: Wojska Korei Północnej i Południowej stacjonują na granicy w zasięgu wzroku i pilnują by nikt nie zrobił kroku bliżej granicy, :D
[Wczoraj 22:34] love178: Jeszcze to, że przeciętna Koreanka mówi, że wolała by mieć wysokiego chłopaka, który źle ja traktuje niż niższego i miłego
[Wczoraj 22:39] widzu: Przeczytałem "przecięta Koreanka". Muszę odpocząć. :|
[Wczoraj 22:42] SlownikOrtograficzny: kocham was normalnie jestescie tacy kohani ze ja niem,ogenormalnie < 3
[Wczoraj 22:43] Barbra: mam jutro na 8 i musze wyjsc z domu o 7 jak ja wstane :( i jeszcze sie naczytalam o tym ze bedzie wojna i sie strasznie boje pocieszcie mnie :( :( :(
[Wczoraj 22:43] love178: widzu- a, było głośno o takiej co została poćwiartowane przez mordercę, bo zadzwoniła na policję i została zignorowana, bo uznali, ze pewnie mąż ją bije :P
[Wczoraj 22:43] Sharvari: https://www.youtube.com/watch?v=RNtVj1mC6HY uwielbiam ich
[Wczoraj 22:43] Sharvari: Słowniczeq < 3 < 3
[Wczoraj 22:43] SlownikOrtograficzny: normalnie no
[Wczoraj 22:44] SlownikOrtograficzny: normalnie tysiac serc dla was zaweze normalnie
[Wczoraj 22:44] SlownikOrtograficzny: normalnie niemoge no
[Wczoraj 22:45] SlownikOrtograficzny: nonajlepsze ludzie z internetu normalnie na koham was
[Wczoraj 22:45] Sharvari: co podwiędzileś z Piwnicy i wypiłeś i dlaczego beze mnie?
[Wczoraj 22:45] SlownikOrtograficzny: jo jesteście bum bum
[Wczoraj 22:46] SlownikOrtograficzny: normalnie na pondad zycie kohac forewer
[Wczoraj 22:46] Sharvari: ludzie róbcie screeny BĘDZIE SZANTAŻ
[Wczoraj 22:47] SlownikOrtograficzny: ja kohacam wasze szantaze
[Wczoraj 22:47] SlownikOrtograficzny: forewer zawze dla mnjie normalnie
[Wczoraj 22:47] Antlion: Wow, to ciekawe co piszecie :)
[Wczoraj 22:47] SlownikOrtograficzny: jo ciebie antliojno tez koham na tez
[Wczoraj 22:48] SlownikOrtograficzny: i was szysktich i wogole
[Wczoraj 22:48] Sharvari: jak ja się kiedyś upije to dajcie mi bana, ok?
[Wczoraj 22:48] SlownikOrtograficzny: ale wojtka nie bomnie zdenerwowal
[Wczoraj 22:49] SlownikOrtograficzny: ale was całe forum normalnie < 3
[Wczoraj 22:49] Zaknafein: ok.
[Wczoraj 22:49] Barbra: nie no to jest nadużywanie władzy i możliwości nieograniczonych poostów w sb
[Wczoraj 22:49] SlownikOrtograficzny: jo ciebie zak tez normalnie tysiac przytulasow
[Wczoraj 22:49] Sharvari: nie, to jest miłość. chyba
[Wczoraj 22:49] SlownikOrtograficzny: i barbre tez
[Wczoraj 22:50] SlownikOrtograficzny: i sharwarer
[Wczoraj 22:50] SlownikOrtograficzny: i love tez
[Wczoraj 22:50] Sharvari: albo Brzozik się włamał albo tak naprawdę Brzozik to Słownik
[Wczoraj 22:50] SlownikOrtograficzny: i gogelbota
[Wczoraj 22:50] JankielKindybalista85: Co mu jest? 3 godziny temu był trzeźwy jak świnia?
[Wczoraj 22:50] Zaknafein: Ty tak serio czy parodiujesz brzozika?
[Wczoraj 22:50] SlownikOrtograficzny: o jo janielobiste tez nad zycie jankiel foreer
[Wczoraj 22:51] SlownikOrtograficzny: zaku moj drogi jestem naeabany w trzy dupy i nie wiem co ribie
[Wczoraj 22:51] SlownikOrtograficzny: ale was kocham forewer share the love forever forum kocham
[Wczoraj 22:52] SlownikOrtograficzny: ecie to?
[Wczoraj 22:52] Sharvari: no ładnie, pije na służbie.
[Wczoraj 22:52] Antlion: Witaj AhrefsBocie
[Wczoraj 22:52] SlownikOrtograficzny: ja jestem na urlopeio mioja droga szar
[Wczoraj 22:52] Sharvari: nie jesteś, to praca 25 godzin na dobe 8 dni w tygodniu
[Wczoraj 22:53] Barbra: słownik też cie koham normalnie nad zycie < 3 < 3 < 3 forewer and ewer lovelove < 3
[Wczoraj 22:53] SlownikOrtograficzny: normalnie foerwer
[Wczoraj 22:53] SlownikOrtograficzny: kocham was
[Wczoraj 22:53] SlownikOrtograficzny: e zrobta fotki co mi juteo wstryd bedzie
[Wczoraj 22:53] Sharvari: wyłącz ktoś ten Brzozik mode
[Wczoraj 22:54] SlownikOrtograficzny: normalnie ty miliony przytulasow dla was
[Wczoraj 22:54] Sharvari: robie fotki, tylko zejdź z tego stołu bo szklanki zbijesz
[Wczoraj 22:54] SlownikOrtograficzny: nic sie nie zbilo dzisaj
[Wczoraj 22:54] SlownikOrtograficzny: raz szklanka spadla ale tylko sie wylallo
[Wczoraj 22:55] Barbra: kochanie idz juz spać :-*
[Wczoraj 22:55] JankielKindybalista85: Shar dopóki nie dookoptowaliście go do ekipy rządzącej to się tak nie zachowywał nigdy! Słownik był z tych spokojniejszych użytkowników. A teraz non stop rozgadany na sb. I w dodatku zaczął pić! Psycha siadła po tym co zobaczył w piwnicy?:)
[Wczoraj 22:56] SlownikOrtograficzny: normalnie no
[Wczoraj 22:56] Sharvari: no właśnie nie wiem :( nie zniósł tego, dlatego tam prawie nic nie pisze
[Wczoraj 22:56] love178: To jest bardzo ciekawy blog Polki mieszkającej w Korei http://wkorei.blogspot.com/
[Wczoraj 22:56] SlownikOrtograficzny: normalnie was kocham gorewer
[Wczoraj 22:57] Sharvari: odłóżmy go na półkę zanim kartki pogniecie
[Wczoraj 22:57] SlownikOrtograficzny: normalnie
[Wczoraj 22:57] Sharvari: wierzymy ci < 3
[Wczoraj 22:58] SlownikOrtograficzny: forefer ale Barbra idzie kaze spac tekze ide bo sie jeszcze zfdenerwuje, kocham was
[Wczoraj 22:58] SlownikOrtograficzny: szare zrob dokumentacje plis.
[Wczoraj 22:58] Sharvari: najlepsze, że nawet z sylwestra wrócił grzeczny i trzeźwy zaraz po 1 czy 2
[Wczoraj 22:59] SlownikOrtograficzny: nie bylem tedy trzezwy ale racjonalny jeszcze moja droga
[Wczoraj 22:59] Barbra: hahahaha
[Wczoraj 22:59] Barbra: słowniczku bo się zdeerwuję :> dobranoc!
[Wczoraj 23:00] Sharvari: eh
[Wczoraj 23:01] Antlion: dokumentacja załatwiona
[Wczoraj 23:01] SlownikOrtograficzny: tak barbro kochana juz mykam spac
[Wczoraj 23:01] SlownikOrtograficzny: wogole to ja nie moge wyrazic jak was kiocham no
[Wczoraj 23:01] SlownikOrtograficzny: normalnie
[Wczoraj 23:01] Sharvari: będę się miała z kogo śmiać przez kolejny miesiąc
[Wczoraj 23:02] Antlion: jutro przejdzie ;)
[Wczoraj 23:02] SlownikOrtograficzny: okiej szar iech ci bedzie
[Wczoraj 23:02] Sharvari: i główka poboli
[Wczoraj 23:02] Sharvari: a do szkoły kto pójdzie?
[Wczoraj 23:03] SlownikOrtograficzny: normalnie pozdrowcie szytkichh ode mnie
[Wczoraj 23:03] SlownikOrtograficzny: o ja tam pojde, budzik nastawiony 6:40 jest
[Wczoraj 23:04] Sharvari: to powodzenia
[Wczoraj 23:04] SlownikOrtograficzny: mnie tam glowa nie boli po vodkce
[Wczoraj 23:04] SlownikOrtograficzny: normalnie foerever was kocham
[Wczoraj 23:04] Sharvari: co właściwie opijałeś? bo chyba nie bana wojciecha i nie sam
[Wczoraj 23:05] SlownikOrtograficzny: prafkoooooooooooooooo
[Wczoraj 23:05] SlownikOrtograficzny: o je kocham wass
[Wczoraj 23:05] SlownikOrtograficzny: i nie sam, w doborowym towarzystwie
[Wczoraj 23:06] Sharvari: gratuluje.
[Wczoraj 23:06] Sharvari: zrób teraz rundkę po mieście, będzie artykuł na miszczów
[Wczoraj 23:07] SlownikOrtograficzny: nie nie nie ide spac bo sie bajrbra zdenerwuje
[Wczoraj 23:07] JankielKindybalista85: że też się tak szybko można tak nayebać! Dzieci nie pjcie alkoholu!
[Wczoraj 23:07] SlownikOrtograficzny: a tego nie chcemy moi drodzy,
[Wczoraj 23:07] SlownikOrtograficzny: jak szybko? ja od 15 pije
[Wczoraj 23:08] SlownikOrtograficzny: jprdl ale siara bedzie jutro
[Wczoraj 23:08] Sharvari: a Barbra się w ogóle denerwuje? to mnie byś wolał nie widzieć.
[Wczoraj 23:08] Sharvari: nom będzie >:>
[Wczoraj 23:08] SlownikOrtograficzny: Wiem :]
[Wczoraj 23:09] Antlion: dobranoc :3
[Wczoraj 23:10] SlownikOrtograficzny: jany juz pol godziny tu siedze janiemoge to dobrej nocywam zycze ide sobie papa kocahm was forewer
[Wczoraj 23:10] Sharvari: my ciebie też, papa
[Wczoraj 23:10] SlownikOrtograficzny: i beedzie siara a co mi tam, dobranoc
[Wczoraj 23:10] Sharvari: i wiecie co? nic się nie nauczyłam na jutro. i nie zdaję nic jutro, pff
[Wczoraj 23:10] SlownikOrtograficzny: kocham was
[Wczoraj 23:11] SlownikOrtograficzny: normalnie no
[Wczoraj 23:11] Sharvari: SPAĆ
[Wczoraj 23:11] SlownikOrtograficzny: jo ide spac normalnie
[Wczoraj 23:11] SlownikOrtograficzny: szarrob zjedcia normalnie co jutro se fecpalma strzele
[Wczoraj 23:12] Sharvari: ok ale teraz se strzel w kimę. branoc
[Wczoraj 23:12] SlownikOrtograficzny: ale was kocham normalnie forevwer
[Wczoraj 23:12] SlownikOrtograficzny: normalnie dobranjoc
[Wczoraj 23:13] SlownikOrtograficzny: juz znikam juz mnie nie ma kocham was
[Wczoraj 23:13] Sharvari: pierunie
[Wczoraj 23:13] monjiczq: Co tu sie stalo
[Wczoraj 23:14] Sharvari: komuś tu się chyba pojedzie po premii
[Wczoraj 23:14] monjiczq: I czemu slownik zachowuje sie jak Bzozik?
[Wczoraj 23:15] Sharvari: bo to jego multikonto
[Wczoraj 23:15] monjiczq: Coscie zrobili mi ze Slownikiem: ( zepsuliscie go
[Wczoraj 23:16] widzu: Rudość go atakuje
[Wczoraj 23:16] monjiczq: A chyba ze nie mam pytan
[Wczoraj 23:26] Sharvari: no i się tak smutno zrobiło
[Wczoraj 23:29] Zaknafein: no
[Dzisiaj 0:13] monjiczq: Godzine temu powiedzialam sobie, stop czas spac odcinek jutro. A tu juz ponad godzina minela, odcinka nie obejrzalam i jeszcze nie spie ;c
[Dzisiaj 0:33] JankielKindybalista85: Ktoś tu jeszcze został? Słownik wreszcie poszedł spać pijanica jedna?
[Dzisiaj 0:38] JankielKindybalista85: Jednak wszystkich wywiało. Poszli spać ze Słownikiem. No dobra. Dobranoc Sandra!:)
[Dzisiaj 0:41] Sandra: Dobranoc, Jankiel :D


[ Dodano: 2014-09-11, 19:10 ]
no i oczywiście Pawoł :)

Cytat:
[Dzisiaj 20:21] Zabek05: ZSK mam takie głupie pytanie. to Ty na wieży? http://i.imgur.com/7PBtiqS.jpg
[Dzisiaj 20:23] ZróbmySobieKupę: Nie przyjacielu, to Pawoł jest widoczny na zdjęciu. Młodszy ode mnie pracownik :P Ja trzymam linę i robię to foto :) Ps. Ja też nie umiem bajerować
[Dzisiaj 20:23] SlownikOrtograficzny: ZSK trzymau tego sznura, o ile dobrze pamiętam.
[Dzisiaj 20:24] SlownikOrtograficzny: Pawoł to jakaś krzyżówka bawoła i Pawła?
[Dzisiaj 20:24] Zabek05: Ty nie potrzebujesz do tego słów, Ty bajerujesz samą swoją mordą ;) tak mi się wydawało właśnie, że to Piotrek na tej wieży siedzi
[Dzisiaj 20:25] Zabek05: Pietrek*
[Dzisiaj 20:25] Zabek05: a piłkę kopiesz tak? ;) https://www.youtube.com/watch?v=yuGETra7hgs
[Dzisiaj 20:27] qtasiorro: Teraz na to wpadłem, że tu dwa Pietrki się spotkały :)
[Dzisiaj 20:28] ZróbmySobieKupę: Kto bajeruje mordą? Moi kumple co najwyżej ;) Ja się muszę wysilać na bycie naturalnym i sympatycznym :P A Pawoł to Paweł, ino w dziwnej gwarzej. Spoko ziomek swoją drogą.
[Dzisiaj 20:29] ZróbmySobieKupę: Ftóry to jeszcze Piotr?
[Dzisiaj 20:29] qtasiorro: Ten na "Ż".
[Dzisiaj 20:29] ProFace: -przerwa- szarość - po przerwie.
[Dzisiaj 20:30] qtasiorro: Kamerun nas łoi :O
[Dzisiaj 20:30] qtasiorro: A Pro jak zwykle ma wiele ciekawego do powiedzenia :D
[Dzisiaj 20:30] SlownikOrtograficzny: Pawoł to Paweł <- Kto by pomyślał?
[Dzisiaj 20:31] Zabek05: PawołOrtograficzny
[Dzisiaj 20:32] ZróbmySobieKupę: Zabek? Zacne imię! Nie smutaj człowieku o tak zacnym imieniu! Hej Pro :)
[Dzisiaj 20:32] SlownikOrtograficzny: ZróbmySobiePawoł
[Dzisiaj 20:33] Zabek05: ProPawoł
[Dzisiaj 20:33] ZróbmySobieKupę: Każdego Pawła w robocie wołają Paaawoooołłł! - Coooo?!! -Utnij na 19ście!!! -Nooooo!!! :D
[Dzisiaj 20:33] ZróbmySobieKupę: Pawoł05
[Dzisiaj 20:34] Zabek05: Antypizoner
[Dzisiaj 20:34] Zabek05: głupie
[Dzisiaj 20:35] SlownikOrtograficzny: Pawołorro
[Dzisiaj 20:35] Zabek05: PawołBot/5.0
[Dzisiaj 20:35] ProFace: qtasiorro: A Pro jak zwykle ma wiele ciekawego do powiedzenia :D - zwykle ciekawe rzeczy pisze w nocy gdy i tak nikt nie odpowie :D
[Dzisiaj 20:36] qtasiorro: Słownik, to akurat było głupie.
[Dzisiaj 20:36] ZróbmySobieKupę: meh, chyba odpuczę sobotni wypad żeby w niedzielę spokojnie za projekt się wziąć. Dziwnie się z tym czuję :/ Jak bez ręki.
[Dzisiaj 20:36] Zabek05: Pawoł299
[Dzisiaj 20:37] SlownikOrtograficzny: Pacz go, zaraz głupie.
[Dzisiaj 20:38] ZróbmySobieKupę: SharPawoł - Pawołvari
[Dzisiaj 20:38] ZróbmySobieKupę: Pawołbra
[Dzisiaj 20:39] ZróbmySobieKupę: PawołKindylibalista85
[Dzisiaj 20:39] Zabek05: Pawołbra
[Dzisiaj 20:39] Zabek05: kur.wa
[Dzisiaj 20:39] qtasiorro: PawołMaster
[Dzisiaj 20:39] Zabek05: Thepawoł
[Dzisiaj 20:39] qtasiorro: No i Pawoł82r.
[Dzisiaj 20:39] Zabek05: PawołMaster <- dobre :D
[Dzisiaj 20:40] Zabek05: Pavos
[Dzisiaj 20:40] SlownikOrtograficzny: To qtasPawoł wtedy.
[Dzisiaj 20:41] ZróbmySobieKupę: Hehe festiwal Pawołów. Fajnie wam to wyszło :D Tylko Zabek, coś Ci z tym "kur.wa" nie wyszło. Prędzej "Pawoł.wa" albo "kur.Pawoł" ale takiego użytkownika nie pamiętam :P
[Dzisiaj 20:41] Zabek05: AnswersPawoł
[Dzisiaj 20:41] ProFace: Pawołok
[Dzisiaj 20:41] ZróbmySobieKupę: Zabek05: Thepawoł <-- dobre :D Pavos też :D
[Dzisiaj 20:41] Zabek05: bo mnie wyprzedziłeś z Barbuszką :(
[Dzisiaj 20:41] qtasiorro: Pavos rządzi :D
[Dzisiaj 20:42] ZróbmySobieKupę: Pawołok, Pawołok, Pawołok GIT!
[Dzisiaj 20:42] ZróbmySobieKupę: Bo ja o Barbuszce zawsze myślę. Wybacz.
[Dzisiaj 20:43] ProFace: PawołVanHellsing
[Dzisiaj 20:43] Zabek05: PawołVanHelsing
[Dzisiaj 20:43] Zabek05: PAWOŁ186
[Dzisiaj 20:43] ProFace: IcyPawoł
[Dzisiaj 20:43] qtasiorro: Przeznaczenie < 3
[Dzisiaj 20:43] Zabek05: pawoł70043704352251515
[Dzisiaj 20:43] Moris299: Pawół82r
[Dzisiaj 20:44] ProFace: Pawijos
[Dzisiaj 20:44] SlownikOrtograficzny: 186? Co to za twór?
[Dzisiaj 20:44] qtasiorro: Słowniku, Plejer.
[Dzisiaj 20:44] ProFace: Powoł299
[Dzisiaj 20:44] SlownikOrtograficzny: AntPawoł
[Dzisiaj 20:44] Zabek05: plejer -_-
[Dzisiaj 20:44] SlownikOrtograficzny: Ach, jo. Racja.
[Dzisiaj 20:45] ProFace: PaWenia
[Dzisiaj 20:45] ZróbmySobieKupę: PawołFace
[Dzisiaj 20:45] qtasiorro: Reniu, jesteś z nami? Czytasz to dalej? :D
[Dzisiaj 20:45] ProFace: Pawołorro
[Dzisiaj 20:45] ZróbmySobieKupę: SlownikOrtograficzny: Ach, jo . Racja. <-- xD
[Dzisiaj 20:45] qtasiorro: ZróbmyPawołKupę
[Dzisiaj 20:46] ProFace: Pawołsobiekupe
[Dzisiaj 20:46] ZróbmySobieKupę: PawołSobieKupę
[Dzisiaj 20:46] qtasiorro: ZróbmySobieKupę: SlownikOrtograficzny: Ach, jo . Racja. <-- xD <-- Słownik tyż ze Ślunska?
[Dzisiaj 20:46] ZróbmySobieKupę: kurrr.... myślimy tak samo :P
[Dzisiaj 20:46] SlownikOrtograficzny: Nie, choć wszyscy tak myślą.
[Dzisiaj 20:47] ProFace: Mi sie bardziej to z Goffim ( tak sie pisze?) z myszki Miku kojarzy. On tak mówił "Ach, jo"
[Dzisiaj 20:47] ZróbmySobieKupę: "jo" to pomorska gwara ;)
[Dzisiaj 20:47] SlownikOrtograficzny: Goofy'm
[Dzisiaj 20:47] ProFace: Błąd. Pomorze nie ma żadnej gwary ani dialektu chyba ze mozna wliczyc w to Kaszuby
[Dzisiaj 20:48] V - r: A Kociewie?
[Dzisiaj 20:48] ZróbmySobieKupę: Słowik jest z Nienacka, to w Pomorskiem.
[Dzisiaj 20:48] ProFace: Pawojar
[Dzisiaj 20:48] ZróbmySobieKupę: Przepraszam Pro, źle to ująłem. Mosz recht
[Dzisiaj 20:49] qtasiorro: Recht? Ty folksdojczu.
[Dzisiaj 20:49] ZróbmySobieKupę: SentiPawołBot
[Dzisiaj 20:49] ProFace: ChodnikowyPawoł
[Dzisiaj 20:49] ZróbmySobieKupę: Słowik: Poważnie lubisz biegać nago po lesie?
[Dzisiaj 20:50] ProFace: PawołowyWilk >.<
[Dzisiaj 20:50] ZróbmySobieKupę: hahah ChodnikowyPawoł wygrał :D
[Dzisiaj 20:51] Zabek05: Zakrypawoł
[Dzisiaj 20:51] ZróbmySobieKupę: PawełK
[Dzisiaj 20:52] ZróbmySobieKupę: PawołMaupa
[Dzisiaj 20:52] Zabek05: Poje.bekPawoł
[Dzisiaj 20:52] SlownikOrtograficzny: RudaPawoł
[Dzisiaj 20:53] ZróbmySobieKupę: Z mistrzowie.org: JaJestemTwoimPawołem
[Dzisiaj 20:53] SlownikOrtograficzny: Słowik: Poważnie lubisz biegać nago po lesie? <- Nie, na niby. (-.-)
[Dzisiaj 20:53] ProFace: Pawoł007
[Dzisiaj 20:53] ZróbmySobieKupę: PawołowyPawołPawoła
[Dzisiaj 20:53] ProFace: Pawol100
[Dzisiaj 20:53] Zabek05: PawOłEm
[Dzisiaj 20:54] qtasiorro: JaJestemTwoimPawołem wygrało :D
[Dzisiaj 20:54] ProFace: Pawelsz
[Dzisiaj 20:54] qtasiorro: Żabek, to też świetne!
[Dzisiaj 20:54] Zabek05: Paveon
[Dzisiaj 20:55] ProFace: JemPawoła
[Dzisiaj 20:55] Zabek05: AlmightyPawoł
[Dzisiaj 20:55] Zabek05: pawołmistrz
[Dzisiaj 20:55] ProFace: Paw__oł
[Dzisiaj 20:55] qtasiorro: Jesteście naprawdę zdrowo porąbani. Dawno mi się nie zdarzyło, żebym się tak śmiał jak głupi :D
[Dzisiaj 20:56] ProFace: Pawołxc
[Dzisiaj 20:56] Zabek05: Neopawoł? Pawełoqueto? :??:
[Dzisiaj 20:56] ZróbmySobieKupę: Zapiszcie to gdzieś jak umiecie :)
[Dzisiaj 20:56] Zabek05: Pawoqueto
[Dzisiaj 20:56] qtasiorro: Trzeba to zebrać!
[Dzisiaj 20:57] ZróbmySobieKupę: Pawoł by nie uwierzył jak popularny stał się w internetach
[Dzisiaj 20:57] ProFace: WiPawołdzu
[Dzisiaj 20:57] ProFace: Pawidzu
[Dzisiaj 20:57] ZróbmySobieKupę: Dziś wszyscy jesteśmy Pawołami
[Dzisiaj 20:57] Zabek05: PawołPospolity
[Dzisiaj 20:58] ProFace: ZiemniakPawoł
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-11, 18:10   

Szkoda, że nikt nie ma jak gadaliśmy caps-lockiem o majteczkach :P
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-11, 18:17   

love178 napisał/a:
Szkoda, że nikt nie ma jak gadaliśmy caps-lockiem o majteczkach :P


:O :
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-11, 18:22   

Zabek05 napisał/a:
Ja dam jeszcze dwa kultowe :P

Pijany Słownik


Ilekroć to czytam to mam straszny ubaw z tego, wybacz Słownik :P
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-11, 18:23   

Pawoła czytałem już wcześniej (jak każdy zapewnie), ale znowu się śmieję jak głupi!
A tego z pijanym Słownikiem jeszcze nie czytałem. To się chłop urżnął! A jak tryskał miłością!
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-11, 19:28   

Nom, pijany Słownik jak najbardziej zasługiwał na utrwalenie :D

A nie ma ktoś pijanego Chodnikowego? :P Bo to też była niezła akcja :) Albo któreś z brzozikowych wylewnych wyznań, również pisanych "pod wpływem" ;)
_________________
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-11, 19:36   

to nie możesz zwiększyć limitu postów w sb do na przykład 100000?
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-11, 19:39   

Hm, właściwie to nie próbowałem. Ale nawet, jeśli nie ma jakiegoś limitu, to by było zbyt hardkorowe. Nie wiem, czy by się forum przez to nie rozwaliło :P A poza tym znajdź potem w takiej gęstwinie wpisów ten należący do Chodnikowego...
I tu niestety wychodzi chyba jedyna przewaga starego forum nad nowym - tam było archiwum sb.
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-11, 20:16   

Chodnikowy też się raz schlał w 3 dupy i pisał na SB? Muszę to zobaczyć! :D
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-11, 20:19   

a później przepraszał w http://www.mistrzowie-forum.aaf.pl/banik-vt172.htm

: DDDDDDDDDDDDD
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-11, 20:19   

I była piękna statystyka ile postów było napisanych łącznie i przez daną osobę
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-11, 20:21   

Mam taki niefortunny nick, że funkcja "you" może mnie idealnie omamić. Ten temat jest tylko dowodem na to.
Tzn ten, który Zak podał w linku.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-11, 20:25   

Zaknafein napisał/a:
a później przepraszał w http://www.mistrzowie-forum.aaf.pl/banik-vt172.htm

: DDDDDDDDDDDDD


Boże jak ja wtedy się zastanawiałem o co do cholery chodzi :O
Patrze, że chcecie mnie zbanować mini zawał patrze poniżej a tam się chodnikowy tłumaczy ja takie wtf piszecie do mnie a chodnikowy się tłumaczy wtf

Piękne to było
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-11, 20:28   

Zabek05 napisał/a:
to nie możesz zwiększyć limitu postów w sb do na przykład 100000?

Teoretycznie można ale tak jak pisał Davos dostalibyśmy szału przeglądając tyle wpisów. A poza tym w SB wpisy starsze niż bodajże pół roku są automatycznie kasowane. I po trzecie obawiam się że 100000 wpisów to byłoby maksymalnie miesiąc do tylu :P
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-11, 20:28   

a najlepszy to był wojtek, który najpierw mi napisał na gg całego eseja o tym, że jak to forum bez niego, a potem jak mu to wytłumaczyłem to i tak się jeszcze tego samego dnia kilka razy na to nabrał
a i bartek, który se warna wlepił ; DDDDDD
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-11, 20:28   

Zaknafein napisał/a:
a później przepraszał w http://www.mistrzowie-forum.aaf.pl/banik-vt172.htm

: DDDDDDDDDDDDD


Hahahaha! Tłumaczył się, jak przed sądem :haha:
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-11, 20:36   

Ej ej ej, ale po co te brudy wyciągać? Jest już od tego osobny temat, a poza tym dawno i nieprawda. :bag:
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.227 sekundy. Zapytań do SQL: 32