Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z kompem
Autor Wiadomość
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-02, 19:02   Problem z kompem

Piszę bo szukam na różnych forach i w ogóle, ale nic nie widzę. Może ktoś mi pomoże.
Przede wszystkim mam problem natury takiej, że literka "ą" włącza mi takie coś:
http://33.media.tumblr.co...fv84o1_1280.jpg
To jest jak ta gra kosmiczni najeźdźcy. By to wyłaczyć muszę trzymać przycisk Esc. Najśmieszniejsze jest to, że ten problem mam na kilku tylko stronach min. mitrzowie forum i mistrzowie org oraz na filmwebie. Na innych działa mi bez problemu.

No i druga sprawa co też widać na screenie to to, że pojawiaja mi się reklamy i strona jest porozciagana do granic możliwości pomimo posiadania adblocka i adblocka plus. Dodatkowo co jakiś czas wyskakuja mi okienka z jakimiś ustrojstwami. Nie wiem czy już jest konieczność robienia czyszczenia systemu czy jakoś można sobie z tym poradzić.
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-02, 19:07   

Ściągnij AdwCleanera, może pomoże. Jak miałem reklamy, to ten program mi pomógł.

[ Dodano: 2014-09-02, 19:09 ]
Zakładam, że skanowałaś już komp antywirusem itp.
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-02, 19:15   

Ściagnęłam jakiegoś cleanera, ale nic nie pomógł. Skanowałam wszystko kilka razy i nadal nic się nie dzieje :/
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-02, 19:18   

Hmmm... Na innych przeglądarkach jest to samo?
Bo może to wina Chroma.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-02, 19:19   

Mackers napisał/a:
Ściągnij AdwCleanera

AdwCleaner. Usuwa reklamy z twojego kompa.
Jakiego masz Windowsa? Jeśli jest 32 bitowy, to masz link.
http://www.dobreprogramy....dows,38865.html
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-02, 19:21   

Mam 64 bity.
Reklamy to wyskakuja na firefoxie też, ta dziwaczna gra nie wyskakuje tam, tylko na chromie wyglada na to. ale już odinstalowywałam chrome'a i w ogóle to pomogło na chwilke, a potem znów to samo.
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-02, 19:23   

A jakie masz ustawienia adcleanera? Pieprzyłam się z reklamami długo, najpierw się zorientowałam, że domyślnie ustawione jest na "reklamy nieinwazyjne" czy jakoś tak i trzeba zahaczyć, potem spojrzałam w panelu, że mam mnóstwo jakiegoś gówna, które się przyczaiło (po kolei obce nazwy sprawdzałam w necie, co powinno być i w ogóle), potem odinstalowałam wszystkie wtyczki, których nie znałam, na końcu adwcleaner, przeinstalowanie przeglądarki i poszło. A upierdliwie wyskakiwały mi okienka z czołgami, nie chciały się usunąć po żadnej pojedynczej akcji, dopiero jak przypuściłam zmasowany atak.

Masz tak na wszystkich przeglądarkach?

Co do pierwszego, to tutaj coś znalazłam:
http://answers.microsoft....1c-9565079f8de6
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-02, 19:25   

R - y, może spróbuj PC Decrapifier?
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-02, 19:28   

To powinno być to:

http://forums.anvisoft.co...-45-7289-0.html
http://malwaretips.com/blogs/websteroids-removal/
http://www.pcthreat.com/parasitebyid-37051en.html

Przynajmniej opis wygląda podobnie, a nazwa w okienku by się zgadzała.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-02, 19:37   

Ooo to może być faktycznie to.

A przy okazji zapomniałam o jeszcze jednym problemie. Nie moge cofnać strony. Jak klikam strzałkę to nic się nie dzieje. ładuje i ładuje, ale to by było na tyle

[ Dodano: 2014-09-02, 19:47 ]
I ja nie mam tych websteroidsów na liście zainstalowanych programów!
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-02, 21:26   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-20, 23:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-02, 21:35   

Dzięki! Spróbuję to zrobić! Mi się samo to dziadostwo poinstalowało i chyba faktycznie zassam sobie Operę czy inne coś bo mnie szlag trafi zaraz.
Chwilowo widzę, że się odinstalowała ta dziwaczna gra, ale ciekawe czy to długo potrwa.
ąąąąąąą w końcu!
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-02, 22:55   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-20, 23:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-02, 22:59   

No widzisz, ja miałam ich mnóstwo! Nie pojawiały się, ale były takie okienka puste z krzyżykami do zamknięcia i czasem było ich tyle, że całą stronę zawalały! Teraz jest dobrze! Zrobiłam wszystko jak mi kazałeś i nie mam ani reklam ani tych dziwnych gierek ani wyskakujących okienek!!
Uratowałeś mi kompa!!!

_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-03, 10:55   

Chrome jest bee. Polecam firefoxa, ewentualnie operę.
Niedawno jeden z dyrektorów Mozilli wystosował apel aby internauci, póki mogą, przesiedli się z chroma na coś innego. Bo google zaczyna dominować w każdej sferze naszego elektronicznego życia i bez silnej konkurencji będzie niedługo problem.
Ja się z tym zgadzam :ok: Chrome to przeglądarka dla "nieświadomych internautów" żeby nie powiedzieć idiotów. Prosta, szybka, łatwa i niepotrafiąca dochować tajemnicy. Jak stereotypowa wiejska dziewczyna. Ale do stworzenia poważnego związku potrzeba czegoś więcej. Także sorki chrome, nic z tego nie będzie.
A w ogóle to ludzie rzucają się na te produkty od googla i appla jak idioci jacyś. To smutne :(


R - y napisał/a:
ale były takie okienka puste z krzyżykami do zamknięcia

Puste bo może adblock blokował zawartość.
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-03, 11:03   

Ech, chwilowo jest ok. Dziś zassam sobie Operę i chyba faktycznie zrezygnuję z Chrome.
Każdy rzuca się na apple bo to wiadomo, szpan bo ojeju mam telefon za 2 tysiące zł. A to takie marne. Mamy dowody na to jak hakerzy się włamują na te telefony i bez żadnych problemów odzyskują nawet usunięte fotki.
Ja nigdy nie miałam nic Apple i jakoś nie chcę mieć iphone czy ipoda bo mi to nie potrzebne, nie mam komu szpanować.
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-03, 11:13   

Jo tyż nie chca. Ludzie szpanujo bo galaxy bo iphone a z połowy funkcji i tak nie korzystajo.
Cieszę się, że jest lepiej :)
A z tym google, zauważyłem, jest też taka sprawa, że ich usługi coś w sobie mają, że każdy się przesiada. Pierwszy z brzegu gmail: przesiadłem się bo nie ma spamu. Dalej onedrive: mam boxa a na nim 50GB za free ale to na dysku googla mogę wrzucać pliki do chyba 1GB więc zmuszony byłem skorzystać. chrome: szybki i prosty to się ludzie przesiadajo. Android: w zasadzie nie ma wyjścia jeśli nie chce się Nokii. I tak zawsze jakiś myk. A pod tym wieczkiem wygody walka o Twoje dane. Meh, co za czasy.
:firefox:
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-03, 11:19   

Jak usłyszałam, że iPhony mają osobny kluczyk do wyjmowania karty SIM, to stwierdziłam, że piękna sprawa wyciągania kasy z portfela.

Nie chcę rezygnować z googla :( Gmail ratuje mi często tyłek, yt od razu mi sobie gra, tylko wkurza mnie, jak skubaniec chce się z resztą integrować. Ale że google chrome zbiera aż tak perfidnie dane, żeby ludzie byli oburzeni bardziej niż zwykle, to nie wiedziałam. Że jak to robią? Może się zacznę zabezpieczać? :)
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-03, 11:23   

Ja mam Samsunga Galaxy bo dostałam pod choinkę, ale co na nim robię? Gram i czasem sprawdzam internety. Nie lubię korzystać z telefonu tak by pisać bo za mała klawiatura i źle mi się pisze. Więc tak właśnie, większość ma dla szpanu bo marka, a telefon służy do dzwonienia i smsowania.

Google to teraz wszystko przejęło. Nawet by się do youtuba zalogować to należy mieć konto google. I po co to w ogóle? Masakra i beznadzieja.
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-03, 11:42   

Nom, mnie otrząsnęło jak odkryłem, że google zaczyna ukrywać wyniki wyszukiwania. Szukałem filmu o lotnictwie do ściągnięcia a google ukryło wszystkie "nielegalne" strony gdzie można było znaleźć to czego szukałem. Dobrze, że była o tym notka na dole strony i link do listy ukrytych wyników. A co jak kiedyś i tej notki zabraknie? Chyba kończy się wolność w internecie :/
Google to moloch więc jak raz się wejdzie to trudno odejść bo wygoda i powiązanie wszystkich usług nie pozwala. Taka firma może narzucać swoje pomysły na siłę, użytkownicy będą narzekać ale i tak zaczną korzystać bo nie mają wyjścia. Jak z tymi debilnymi kontami na yt, czy messengerze od fb.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.076 sekundy. Zapytań do SQL: 34