Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2014-10-27, 13:31
Zgłoszenie
Autor Wiadomość
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-30, 01:18   Zgłoszenie

Oficjalnie zgłaszam wniosek o rozpatrzenie ewentualności złamania przez użytkownika Krokorok regulaminu forum , konkretnie punktów 2, 3, 5, 11 i 14.




Administracja niech robi co chce. Rozpatrzy pozytywnie lub negatywnie - nie moja w tym głowa.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-30, 01:21   

potwierdzam i przyłączam się, głos na TAK. oraz proponuję bana na sb za wkurzanie i prowokowanie połowy aktywnych użytkowników oraz za samo psucie atmosfery forum.
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-08-30, 01:24   

jestem przeciw, jak przestaniecie jego prowokowac to pewnie sam nie bedzie nikogo zaczepiac
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-30, 01:27   

Ale on sam prowokuje. Posiedź cały dzień to zobaczysz.
Siedzimy sobie o czymś piszemy, a tu wbija Krok "wescie cos napiszcie w chumorze +18 bo sie powiesze :szubienica: " i tak z 20 razy.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-30, 01:27   

ciche dni nie działają, on pisze takie pierdoły że oczy krwawią, a jak ktoś mu nie odpisuje to będzie sryliard razy to powtarzał aż ktoś zwróci na niego uwagę. nie wiesz kogo bronisz, za mało widziałeś. dzisiaj na sb jest wyjątkowo burdel wywołany obiema stronami, głównie jest krokorokowy spam tępymi tekstami, linkami i emotkami.
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-08-30, 01:29   

Albo rzuca milion razy te same linki "patrzcie na moje zdjencie"
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-08-30, 01:50   

to przedstawcie mu liste czego ma nie robic na sb ani w postach i jestem przekonany, ze sie do tego dostosuje, pomozcie chlopakowi zamiast bezsensownie klocic sie z nim na sb ;)
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-30, 01:52   

-nie pisać.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-30, 02:04   

Krokorok jest fenomenem. Niespotykany przejaw człowieka tak tępego, że szlag trafia, gdy się go czyta.
Na początku, gdy do nas dołączył, czyli gdzieś w czasie Mistrzostw Świata, w ogóle mi nie przeszkadzał. Egzystował sobie, odzywał się chyba wyłącznie w 'Sporcie'', tak samo jak Wojtek siedział sobie w ''Polityce'' i nikomu tam nie wadził.
Ale od czasu, gdy znalazł sb, a także zaczal odzywać się więcej w innych tematach zaczęło się robić coraz gorzej. Odnoszę wrażenie, że od pewnego czasu forum obraca się w okół Krokoroka tak jak przez jakiś czas było z Wojtkiem. Ripostujemy go, piszemy o nim, jedziemy go, wkurzamy się na niego, z tego co widzę to to ostatnie coraz częściej.
W końcu przychodzimy tu, bo większość z nas darzy się nawzajem sympatią, chcemy porozmawiać, powymieniać swoje poglądy, pośmiać się wspólnie itd. A od kiedy mamy tu Krokoroka to wszystko zeszło na dalszy plan, bo on wchodzi na sb, napisze coś głupiego, ktoś go za to zjedzie i robi się awantura. Ostatnio coraz ostrzejsze idą te teksty chyba :|
Jak dla mnie Krokorok działa na szkodę forum, psując tu atmosferę i powinien za to stąd zniknąć. To nie jest nawet tak, że ja mam do niego jakąś osobistą urazę, bo mi nic nie zrobił, nic nie powiedział, ale nie chcę, żeby tu był tylko ze względu na nas jako całość.
Wg. mnie wygląda to tak, że my jesteśmy jednym wielkim organizmem, a taki Krokorok to nasz rak i powinniśmy się go pozbyć.
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
Ostatnio zmieniony przez Zaknafein 2014-08-30, 02:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-08-30, 02:12   

dobra, poddaje sie, tylko KU.RWA ignorujcie siebie wzajemnie na sb, prosze.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-30, 02:12   

bardzo dobrze powiedziane :ok: Wojtka też zdecydowaliśmy się usunąć z tego powodu, ale Wojtek przy Krokoroku to pikuś, bo z nim przynajmniej dało się w niektórych sprawach dogadać, a w przypadku Korka jakakolwiek dyskusja przypomina rozmowę z pustakiem betonowym.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-30, 18:10   

Zgadzam się z Zakiem. Na początku nie było tak źle, Krokorok nie wadził nikomu. Może widać było, że jest niezbyt ogarnięty, no ale nikomu się nie narzucał.
Teraz rzeczywiście właściwie całe forum obraca się wokół Krokoroka. I niezależnie od tego, o czym się będzie rozmawiało, i tak temat zejdzie na Kroksa. Sam często po prostu zwraca na siebie uwagę, a skrajna tępota widoczna w jego wypowiedziach powoduje, że po prostu nie da się obok tego przejść obojętnie. A nawet, jak się przejdzie, to i tak na SB będzie fala zaproszeń do tematu Humor+18, bo nasz "bohater" wstawił kolejny chamski i nieśmieszny dowcip.
Szkoda, bo z coraz mniejszą przyjemnością wchodzę na forum. A odkąd wróciłem, przekonałem się, że jest tutaj naprawdę sporo fajnych ludzi, z którymi da się pogadać na różne tematy i nie żałuję, że postanowiłem znowu zajrzeć na forum. Ale ostatnio tematem nr 1 jest niestety Sami-Wiecie-Kto (już mi się nie chce cały czas powtarzać tego nicka. Już za bardzo nim przesiąkłem).
Chciałbym, żeby ten koleś:
1. Ogarnął się.
2. Poszedł sobie i nie wracał.
Opcja nr 1 jest niemożliwa, więc, podobnie, jak Zak (i reszta forum), jestem za tym, żeby zniknął. Wtedy na pewno na forum zrobi się przyjemniej.

Cytat:
Wg. mnie wygląda to tak, że my jesteśmy jednym wielkim organizmem, a taki Krokorok to nasz rak i powinniśmy się go pozbyć.

W tym przypadku jest to KrokoRAK ;)

(Nie ma to jak zakończyć poważny wywód głupim sucharem)
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-08-30, 18:14   

Ja byłam za tym by z nim pertratktować, ale widzę, że się nie da bo nie dość, że chamski to jeszcze nie idzie mu nic wytłumaczyć. I on się nie zmieni. Nie ma różnicy ile ostów czy banów dostanie.
Moim zdaniem to już nawet nie jest troll, tylko jakiś smarkacz myślacy o tym jaki to jest zabawny i wspaniały. Już nie chodzi tu o irytujace zachowanie, ale o bycie chamskim.
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-30, 18:25   

Dokladnie, to uzytkownik ktory sprawia wrazenie uwiwlbiajacego prowokowac. W kazdy dzien i noc temat nr 1 to krokorok. On cos glupiego napisze, ktos go zripostuje i sie zaczyna. Albo nauczymy sie go ignorowac, albo go wywalimy z forum, ale obiektywnie patrzac nie ma ku temu podstaw poza tym ze nas wkurza.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-30, 18:38   

dobrze by było, gdyby Bartek się wypowiedział i polecił jakieś rozwiązanie, chociaż też rzadko przesiaduje na sb i tak jak Brzozik może nie zrozumieć rozmiaru tego problemu.

moim zdaniem jeszcze jest za wcześnie żeby postąpić z nim tak jak z Wojtkiem - wywalić na ament, choć problem jest podobny, bo w obu przypadkach z naszym regulaminem niewiele mogliśmy "legalnie" zrobić (dlatego pojawił się punkt 14). proponuję dostosować poziom kary do poziomu winowajcy i stawiać go do kąta, jak dziecko w przedszkolu. nie potrafi się integrować z grupą i wszczyna kolejne kłótnie? ban na parę godzin. problem się powtarza? ban na parę dni, wyłączenie mu shoutboxa.
inaczej się nie da, bo nie oszukujmy się (i prawie wszyscy tu już to napisali), jest tępy jak but, nie rozumie niczego co się do niego mówi i jedyne co można zrobić to odizolowanie go, chwilowo lub w ostateczności permanentnie. to on ma się dostosować do nas, nie my do niego.
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-30, 20:01   

Przydałyby się jakieś dowody, screeny np ;p
_________________
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-30, 20:13   

przecież można dowolnie rozciągać sb i mieć dostęp do wszystkich wpisów aż do początku forum. i Shar, Davos albo Bartek mogą to zrobić
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-30, 21:01   

Pro, jak chcesz, to mogę na jakiś czas właczyć większy limit wpisów na sb, żebyś mogła przeczytać, co się wczoraj działo. Ja przeczytałem i z tego co widzę, była niezła wojna, ale akurat wczoraj obydwie strony nie były bez winy.

Ja mimo wszystko nie chciałbym mu dawać bana. Przynajmniej jeszcze nie. Ale jeśli to czytasz Krokorok, to weź pod uwagę zdanie innych i dostosuj się do tych punktów:
1. Nie pisz w kółko w sb o Humorze +18. Wszyscy dobrze wiedzą, że lubisz tam się udzielać, nie musisz tego cały czas powtarzać.
2. Nie wrzucaj bez końca linków do "śmiesznych" filmików - od tego masz odpowiedni temat na forum.
3. Nie irytuj się bez końca, że ktoś wrzucił w sygnaturę Twój avatar - nie wiem, na jakich forach bywałeś do tej pory, ale u nas to nie jest zabronione. Co innego, gdybyś w avatar wrzucił np. swoje zdjęcie - wtedy umieszczenie go przez kogoś w sygnaturce czy gdziekolwiek indziej bez Twojej zgody podchodziłoby już pod naruszenie zasad - ale znalezione w necie zdjęcie Szarapowej? Bez jaj. Poza tym zwróć uwagę, że np. Ząbek ma sygnaturze avatar Słownika, a Pro od czasu do czasu wrzuca w sygnaturę przerobione avatary różnych userów i nikt się o to nie oburza. Wyluzuj trochę.
4. Literówki, orty i rozmaite błędy - nie wiem, czy wynika to u Ciebie z pośpiechu przy pisaniu, dyslekcji czy jeszcze czegoś innego, ale robisz tych błędów bardzo dużo. Zanim coś napiszesz w sb albo na forum, przepuść to przez Worda albo inny program, gdzie sprawdzisz pisownię - oszczędzisz dzięki temu reszcie userów bólu oczu, a sobie - wstydu.
5. Wyluzj trochę - to jest nieoficjalne forum strony mistrzowie.org i tu drwi się ze wszystkiego i ze wszystkich - ze slipów Widza, zabawek Brutalki, gwałtów V - r i mojego kiltu. Śmiertelna powaga i branie wszystkiego na serio jest tu raczej rzadko spotykane. To luźne forum, a nie obrady Sejmu (chociaż może to niezbyt dobry przykład, bo tam też rzadko bywa poważnie ;) ).


A pozostałym polecam zastosowanie się do rady Brzozika - denerwują Was wpisy Krokoroka to go po prostu ignorujcie zamiast wszczynać gównoburze.
_________________
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-30, 23:55   

A co, jeśli Krokorokowi się wydaje, że jest Marią Szarapową?

:]
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-30, 23:58   

Wtedy pozostanie mu już tylko przytulny ośrodek z pokojami bez klamek.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 33