Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2014-08-28, 20:38
Wojtek spotkał Korwina
Autor Wiadomość
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-16, 20:09   

Czyżby? :P

[ Dodano: 2014-09-16, 20:10 ]
Właśnie dlatego będę kandydował na moderatora! :diabelek2:
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-16, 20:13   

no, na szczęście nie jesteś, byłbyś gorszy od adminów z elektrody
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-16, 20:16   

_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-16, 20:20   

Dolina Rospudy? Mogło to być nawet Twoje zdjęcie, bo z tego co mi wiadomo to leży mniej niż 30 km od Twojego domu.

:]
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-16, 20:21   

Barbra napisał/a:
no, na szczęście nie jesteś, byłbyś gorszy od adminów z elektrody

 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-16, 20:24   

Zabek05 napisał/a:
z tego co mi wiadomo to leży mniej niż 30 km od Twojego domu.



Mylisz się, 73. :P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-16, 20:57   

W jednym mackers ma rację:
:offtop: fhui! Wstrzymajcie swe żądze :P
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-15, 13:08   

Kurwa, nie wlazilem tu, myslalme, ze na amenus zamkniete, tera wchodze i widze, ze otwarte, no no.

ChodnikowyWilk napisał/a:
Zaryzykowałem i oglądnąłem ten filmik, niestety żałuję, Wojtek oczywiście włazi w dupę Korwinowi, i jeszcze biedny stremowany się jąka. Nie polecam ;)


Wiem wiem, wstyd i etiopia, na ogół sie nie jakąm jak z kims rozmawiam, przez telefon sie nie jakalem, ale tutaj to nagrywali.

R - y napisał/a:
Wojtek ma głos taki jak wyglada. Czyli by nie obrażać... upośledzony.


Nie no nie przesadzaj, glos mam jaki mam, ale to, że jestem spaslakiem nie oznacza, ze jestem uposledzony.

V - r napisał/a:
Mnie wtedy na forum nie było, ale filmiki widziałem :> Jego wykonanie "My Słowianie" było zayebiste :D


Dziekuje.

R - y napisał/a:
A ten Pingvin to jest jakiś fan Wojtka czy co? Że tak go wielbi?


Bardzo dobry przyjaciel

qtasiorro napisał/a:
Davos napisał/a:
R - y, można powiedzieć, że Pingvin to jego drugi najlepszy przyjaciel. Drugi, bo pierwszym jest ręka.

Jeszcze gdzieś pomiędzy jest xKenq.


Jego nie lubie

R - y napisał/a:
Czytam tak mniej więcej ten dział o Wojtku i on mnie o większy zawrót głowy przyprawia niż Krok. On ma takie filozoficzne wynurzenia, że masakra. Coś co normalny człowiek w dwóch zdaniach by powiedział on wypisuje elaboraty podczas których czytajacy zapomina o czym była mowa i to chyba jest zamierzone działanie.


Nie jestem normalny

saRenia napisał/a:
Ja jestem chyba jedną z nielicznych osób, której Wojtek nie irytował. W odróżnieniu do Krokoroka, który tylko irytuje i nie ma nic ciekawego do powiedzenia, to Wojtek chociaż w polityce się udzielał i był na bieżąco, co ja akurat lubiłam. Gratuluję mu tego zdjęcia, bo pewnie się strasznie cieszył. Z jego filmików zapadło w pamięć najbardziej jego wykonanie Biegnijmy Kwiatkowskiego, bo było tak złe, aż zaje.biste. Ale to film prywatny jest więc nie obejrzymy, póki go znowu nie udostępni.


Zapomnialem hasla i emaila do konta na yt...

Poza tym doszedlem do wniosku, że powinienem zarabiac na swoim spierdoleniu wiec nie udostepnie.

R - y napisał/a:
Szkoda mi trochę tego Wojtka


MI tez

R - y napisał/a:
Wysyłanie zdjęć kutasków to norma. Ja właśnie poznałam gościa co to mi wysłał swoją erekcję po pięciu minutach rozmowy, więc myślę, że każdemu szansa się należy. Nawet Wojtkowi.


Bez przesady, no.. Malo kto nagrywa jak sra, jak spiewa w sukience itd.

Mackers napisał/a:
Ale faktycznie, można dać Wojtkowi drugą szansę. Nie pisze już aż takich wielkich głupot, co kiedyś. Poza tym spotkał Korwina itp. to może się trochę uspokoił.
Co do jego wiedzy to nie przesadzajmy, koleżka wie tyle, ile Korwin powiedział + głupoty.


Nie zaslugiwalem na żadna drugą szanse - to raz.

Dwa - Nie slucham tylko JKM, popularny mit ale tylko mit

saRenia napisał/a:
Barbra napisał/a:
czy tylko mi nikt nie wysyła kutasów :<<<

Może się tym nie chwal, bo jeszcze wywołasz Wojtka z lasu.


XD

Adijos napisał/a:
Mackers napisał/a:

Ale faktycznie, można dać Wojtkowi drugą szansę. Nie pisze już aż takich wielkich głupot, co kiedyś. Poza tym spotkał Korwina itp. to może się trochę uspokoił.
Co do jego wiedzy to nie przesadzajmy, koleżka wie tyle, ile Korwin powiedział + głupoty.

http://www.mistrzowie-for...urdel-vt297.htm
http://www.mistrzowie-for...s-wvh-vt802.htm

Mackers, nie byłeś na forum jak Wojtek przesyłał nam swoje kupy, kutaski, wszystkich wyzywał od podludzi. Nie rób nam kłopotu.


Wszystkich podludzmi nie nazywalem

Moris299 napisał/a:
Co on w ogóle tam pierdzielił za głupoty :D


JKM nie odpowiedział mi na 2 pytania w zasadzie, a do jednego uzylem zlego argumentu, wyszlo jak wyszlo, trudno.

RudaMaupa napisał/a:
Ja tam lubiłam czytać część wypowiedz Wojtka, ale bałabym się go wpuścić z powrotem :P Dzięki niebiosom, że mnie kutasiki ominęły :P Ale widzę, że reszta towarzystwa przyjrzała się uważnie :haha:


Tobie bym pewnie nie wyslal...

Davos napisał/a:
Zdjęcie swojego przyrodzenia wysłał na pewno Answersowi, bo kiedyś Answers o tym wspominał.


na fb, ale ostrzeglem co tma jest

RudaMaupa napisał/a:
brzozik70043704352251515 napisał/a:
tez mi wyslal ale tylko AM to otworzyl


Bo on mu UFAŁ. To takie smutne... ;(


No napisalem mu, że to pulapka (jak mi sie przypomnialo, ze to nie w porzadku)

Sharvari napisał/a:
czuję się taka czysta że nie podkusiło mnie żeby otworzyć ten link i skasowałam tę wiadomość i nie widziałam tego :D


No kurwa...

Adijos napisał/a:
Skasowałem to. Pingvin raczej ma jeszcze, bo chciał to mu przesłałem.


ZARAZ ZARAZ, PINGWIN CHCIAL ZDJECIE MOJEGO CHUJA?!

R - y napisał/a:
Trochę żałuję, że mnie takie cyrki ominęły :D Czemu mnie bartek na to forum wcześniej nie zaprosił noooo? ^_^


Jak dla Ciebie to 400 zł i mogę Ci prywatnie wszystko pokazac.

love178 napisał/a:
A ja nie rozumiem dlaczego ten temat został przywrócony z kosza. Najpierw się umówiliśmy, żeby likwidować posty posłańców Wojtusia, a teraz temu został zrobiony bezpodstawny wyjątek.


:)

AnswersMaster napisał/a:
I niech ktoś teraz powie, że Korwin nie ma cierpliwości do niepełnosprawnych. Matka Teresa to by go tam już zaiebała, a Korwin jeszcze próbuje go wyratować od upokorzenia. No ale coraz lepiej idzie mu to randkowanie z Korwinem, jeszcze trochę i wyśle mu swoje magiczne zdjęcie.


Ej no.. to bylo niemile.

JKM mnie tam z 2 razy zmasakrowal, tego bym nie powiedzial.

SlownikOrtograficzny napisał/a:
love178 napisał/a:
A ja nie rozumiem dlaczego ten temat został przywrócony z kosza. Najpierw się umówiliśmy, żeby likwidować posty posłańców Wojtusia, a teraz temu został zrobiony bezpodstawny wyjątek.

No właśnie też chciałbym wiedzieć dlaczego tak. Dopiero co było mówione: zbanowaliśmy Wojtka, więc Wojtek jest fe i wszystko co z nim związane nie ma prawa bytu na forum. Tak było.


Ja bylem, jestem i bede

Davos napisał/a:
SlownikOrtograficzny napisał/a:
love178 napisał/a:
A ja nie rozumiem dlaczego ten temat został przywrócony z kosza. Najpierw się umówiliśmy, żeby likwidować posty posłańców Wojtusia, a teraz temu został zrobiony bezpodstawny wyjątek.

No właśnie też chciałbym wiedzieć dlaczego tak. Dopiero co było mówione: zbanowaliśmy Wojtka, więc Wojtek jest fe i wszystko co z nim związane nie ma prawa bytu na forum. Tak było.


Nie do końca. Wojtek został zbanowany, a potem opieprzyliśmy Pingvina za to, że zakłada nowe tematy, w których cytuje poglądy Wojtka na różne tematy więc to tak, jakby Wojtek mimo bana nadal przebywał na forum.
Tu mamy inną sytuację. Wojtkowi udało się pogadać i zrobić zdjęcie z Korwinem więc w ramach ciekawostki powstał taki temat na forum. Tylko info o tym, nic więcej. Żadnych jego poglądów, dyskusji itp.
To, że Wojtek ma bana nie oznacza od razu, że nie wolno o nim w ogóle wspominać. Może jeszcze ocenzurujmy jego nick i udawajmy, że nigdy nie istniał ;) To nie "Rok 1984" Orwella, że jak władza postanowiła kogoś usunąć, to dokonywała "ewaporacji" czyli usuwała cały jego życiorys ze wszystkich możliwych dokumentów.
Nie popadajmy ze skrajności w skrajność.


Czuje sie troche jak ten Król Arabii Saudyjskiej skazany na "zapomnienie" który spieprzył do Szwajcarii w latach 70 :)

love178 napisał/a:
A skąd wiesz, że Wojtek mu nie kazał napisać o tym na forum i podpisać "Wojtek nie wie, że to tu wstawiam"? Zawsze będę do tematów posłańców Wojtka sceptyczna :P


Naprawdę ktoś myslal, ze on to sam robi?

[ Dodano: 2015-04-15, 13:09 ]
Tak w ogóle to dziwne, że nikt nie zauważyl iż, dokonałem takiego posiwecenia jak pojscie na wyklad JKM z koszulka z napisem Germany (nie majac innych czystych).
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-15, 13:11   

WojtekVanHelsing napisał/a:

Adijos napisał/a:
Skasowałem to. Pingvin raczej ma jeszcze, bo chciał to mu przesłałem.


ZARAZ ZARAZ, PINGWIN CHCIAL ZDJECIE MOJEGO CHUJA?!


:haha: :haha: :haha:

Ale fajnie, że odpowiedziałeś i rozwiałeś wszelkie wątpliwości :piwo:
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-15, 13:18   

Mistress9, Nom, ogolem szkoda, że JKM nie widzial kto robi zdjecie bo moglby sie spojrzec w aparat fotograficzny a tak to...
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-15, 13:21   

WojtekVanHelsing napisał/a:


Bez przesady, no.. Malo kto nagrywa jak sra, jak spiewa w sukience itd.

To udowodnione. Wojtek CHCE być nienormalny
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-15, 13:22   

icywind, To kwestia drugorzedna, pierwszorzedna to taka, ze juz nie zmienie tego co zrobilem.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-15, 13:30   

Cytat:
Naprawdę ktoś myslal, ze on to sam robi?

Cytuję żebyście jeszcze raz przeczytali, zapisali, zapamiętali. Że się nie myliłam.
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-04-15, 13:35   

jak ja mam zmieścić dwa cytaty w jednym poście to mi się nie chce a ty tyle tego napisałeś ;o
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-15, 13:52   

Barbra napisał/a:
jak ja mam zmieścić dwa cytaty w jednym poście to mi się nie chce a ty tyle tego napisałeś ;o


Pamiętasz jak Wojtek kiedyś wrócił z odwyku i się rozpisał w "polityce"? To co tutaj zrobił to jest nic w porównaniu do tamtego :D
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-15, 14:14   

Zaknafein napisał/a:
Barbra napisał/a:
jak ja mam zmieścić dwa cytaty w jednym poście to mi się nie chce a ty tyle tego napisałeś ;o


Pamiętasz jak Wojtek kiedyś wrócił z odwyku i się rozpisał w "polityce"? To co tutaj zrobił to jest nic w porównaniu do tamtego :D


Ja to pamietam

[ Dodano: 2015-04-15, 14:15 ]
love178 napisał/a:
Cytat:
Naprawdę ktoś myslal, ze on to sam robi?

Cytuję żebyście jeszcze raz przeczytali, zapisali, zapamiętali. Że się nie myliłam.


No coz, nie mylilaś sie, aczkolwiek jesteś kłamcą takim samym jak Pingwin, bo on podobno dzialal sam a ty podobno nie czytasz tego co pisze.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-15, 17:35   

No pacz jaki ze mnie troll :haha: :haha: :haha:
_________________
 
 
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-15, 21:41   

WojtekVanHelsing napisał/a:
saRenia napisał/a:
Ja jestem chyba jedną z nielicznych osób, której Wojtek nie irytował. W odróżnieniu do Krokoroka, który tylko irytuje i nie ma nic ciekawego do powiedzenia, to Wojtek chociaż w polityce się udzielał i był na bieżąco, co ja akurat lubiłam. Gratuluję mu tego zdjęcia, bo pewnie się strasznie cieszył. Z jego filmików zapadło w pamięć najbardziej jego wykonanie Biegnijmy Kwiatkowskiego, bo było tak złe, aż zaje.biste. Ale to film prywatny jest więc nie obejrzymy, póki go znowu nie udostępni.


Zapomnialem hasla i emaila do konta na yt...

Poza tym doszedlem do wniosku, że powinienem zarabiac na swoim spierdoleniu wiec nie udostepnie.


Szkoda wielka, bo serio biegnijmy było świetne. Nie wiem czy wiesz, ale teraz i ja też mam zdjęcie z Korwinem :P
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-15, 21:54   

saRenia, Wlep je w galerii.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-15, 21:55   

WojtekVanHelsing napisał/a:
saRenia, Wlep je w galerii.


Już tam jest :-D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.136 sekundy. Zapytań do SQL: 32