Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: bartek82r
2015-10-19, 11:27
Humor18+
Autor Wiadomość
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-27, 22:04   

Słuchawki?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-27, 22:40   

Czy mogę tutaj narzeknąć, że wkurza mnie nieziemsko jak słyszę jak za ściąną u Staszka w mieszkaniu obok sąsiedzi się bzykają, bo to znaczy, że próbują zrobić drugiego gówniaka, kiedy ich pierwszy od ponad roku rozsadza nam bębenki? :wnerw: Ich chyba posrało żeby mieć to razy dwa
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-27, 22:54   

Bzykać się można tylko jak próbuje się zrobić drugiego gówniaka?
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-27, 23:03   

Love178 napisał/a:
u Staszka w mieszkaniu obok sąsiedzi się bzykają, bo to znaczy, że próbują zrobić drugiego gówniaka


_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-27, 23:08   

Love178 napisał/a:
Czy mogę tutaj narzeknąć, że wkurza mnie nieziemsko jak słyszę jak za ściąną u Staszka w mieszkaniu obok sąsiedzi się bzykają

Na pierwszym roku krindżowało mnie, jak współlokatorka z pokoju obok sprowadzała chłopaka na noc i głośno się darła jak on ją ten tego. Z kolei na drugim roku co weekend miałam słuchowisko od pary gejów zabawiających się nad moją głową. Nie polecam.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-28, 07:51   

Mormegil napisał/a:
Bzykać się można tylko jak próbuje się zrobić drugiego gówniaka?

Nie, po prostu oni na pewno starają się o drugiego, skoro już mają pierwszego od roku i nagle zaczęli się często bzykać
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-28, 10:14   

Może po prostu to ich tak podnieca, że mają dzieciaka.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-28, 12:59   

Albo mieli ściany wyłożone wytłaczankami na jajka i niedawno je zdjęli i teraz ich słyszycie.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-28, 13:08   

Ale tak całkiem serio... albo z ich dzieckiem jest coś strasznie nie w porządku, albo oni są tak strasznymi rodzicami, bo ono płacze 24/7. Dzieci płaczą, ale to niemożliwe, żeby płakało bez przerwy od 10 do 17, potem miało drobną przerwę i płakało znowu do 23, potem po przerwie płakało dalej do 5 rano, a potem już nawet nie wiem, bo już jestem tak martwa, że śpię, ale ono na pewno dalej płacze, bo Staszek nie daje rady zasnąć. Nieraz Staszek trzaska drzwiami żebi ci rodzice ruszyli w końcu dupę i poszli uspokoić dziecko. Przez pierwsze 2-3 miesiące jego życia na każde zapłakanie lecieli je uspokajać, ale potem się wyraźnie poddali, czasem ono tak ryczy, że aż się dławi, bo nikt go nie podnosi. I wszystko słychać, bo ściany są zarąbiście cienkie, więc znamy ich imiona, nawet imię bachora, słyszymy ich wszystkie kłótnie (jak się wprowadzili, to się kłócili dzień w dzień, potem coś zamilkło na parę dni i Staszek podejrzewał, że się wyprowadzili, ale po kilku dniach wrócili z... dzieckiem. Więc te kilka dni spokoju to był poród, a mi się zrobiło strasznie przykro, że te wszystkie kłótnie, które słyszeliśmy za ścianą były z zaawansowaną ciążą w tle...). Jeszcze czasem w weekendy przyjeżdżają dziadkowie i nie wiem czy oni mają jakiś wybitny brak podejścia do dzeci czy co, bo ciągle próbują je rozweselać, ale doprowadzają je do płaczu, bo są za głośni. I wtedy dziecko płacze nie tylko samo z siebie, ale też przez wywołanie, bo dziadkowie co 15 minut powtarzają ten sam błąd straszą dziecko chałaśliwymi odgłosami. Powierzchownie wyglądają pewnie jak całkiem normalna rodzina, ale za drzwiami swojego domu mają całodobowe piekło i nie wiem jak oni to znoszą, my tylko słyszymy to za ścianą i nie dajemy rady tego znieść...
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-28, 17:03   

Gdzie ty mieszkasz, że masz takie ściany? :galy:
Chyba bym się zajebał gdyby sąsiedzi mnie tak słyszeli jak wy ich i vice versa
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-28, 17:12   

Ja mieszkam u siebie w domu :troll: Staszek wynajmuje mieszkanie w centrum i dosyć dziwny jest ten budynek, ściany cienkie, sufity mega wysoko, mieszkania na półpiętrze z zupełnie inną numeracją (chyba dodano je potem), metraże nie z tej ziemi - niby mieszkanie Staszka jest spore, ale ci sąsiedzi, których opisałam mają mieszkanie, które "otacza" jego z dwóch stron, to aż ciężko mi myślą ogarnąć jakie to musi być wielkie żeby miało użytkowy sens. Acha, i jeszcze są szyby wentylacyjne z kratkami, ale Staszek je zakleił, bo czuć było dym papierosowy z innych mieszkań. I przez te szyby też się niosą dźwięki, na przykład w kuchni słychać mocno jak jakaś babka się drze (nie nazwę tego śpiewaniem) w swoim mieszkaniu jakby stała obok ciebie. A jak siedzę w łazience to nieraz słyszę rozmowę normalnym głosem jakichś innych sąsiadów. Jeszcze cały czas się zastanawiam jakim cudem sufit się nie wali, bo słyszę każdy krok osoby, która mieszka wyżej, ostatnio sobie nawet trening Zumby rano zrobiła i myślałam, że skisnę od tych trzasków :haha:
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5575

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-28, 17:14   

U mnie w prlowskim bloku z lat osiemdziesiątych słychać jak sąsiedzi ze sobą głośniej rozmawiają.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-28, 17:16   

Do tego jeszcze ktoś(?) często stuka gdzieś w okno i to albo jakaś chora psychicznie osoba, albo mewy to robią, jeśli to pierwsze to w sumie przykro, a jeśli to drugie, to czemu tak się dzieje, ktoś karmi czy co...
I chyba ktoś trzyma gołębie w klatce, bo słychać jakieś gruchanie codziennie i to na 100% jest jeden ten sam ptak, bo ma identyczny głos i po roku słychać, że się już trochę zestarzał.
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-28, 17:20   

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
U mnie w prlowskim bloku z lat osiemdziesiątych słychać jak sąsiedzi ze sobą głośniej rozmawiają.

Mi się zdarza słyszeć srające sąsiedztwo, jeśli robi to głośno.
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5575

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-28, 17:25   

Lilith napisał/a:
Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
U mnie w prlowskim bloku z lat osiemdziesiątych słychać jak sąsiedzi ze sobą głośniej rozmawiają.

Mi się zdarza słyszeć srające sąsiedztwo, jeśli robi to głośno.


A jak komuś się zachce w porze obiadowej to życzą smacznego?
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-28, 17:27   

Może to jakiś duch puka w okno i tamto dziecko je widzi w przeciwieństwie do dorosłych i dlatego płacze, bo się boi tej zjawy. .

A te przerwy gdy dziecko nie płacze to przerwa gdy duch wychodzi do kibla i musi zrobić przerwę od straszenia.
Wszystko łączy się w logiczną całość
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-28, 17:55   

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Lilith napisał/a:
Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
U mnie w prlowskim bloku z lat osiemdziesiątych słychać jak sąsiedzi ze sobą głośniej rozmawiają.

Mi się zdarza słyszeć srające sąsiedztwo, jeśli robi to głośno.


A jak komuś się zachce w porze obiadowej to życzą smacznego?

Nie, to ja wtedy życzę smacznego :troll:
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-28, 18:23   

U mnie tylko w toalecie ludzi słychać, bo pion z wentylacją jest wspólny, a tak to nie słychać nic oprócz rozbijania kotletów w niedzielę.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-28, 18:41   

Kurde, niezły pierdolnik ma Staszek z tymi sąsiadami, nie zazdroszczę :D

Lilith napisał/a:
Z kolei na drugim roku co weekend miałam słuchowisko od pary gejów zabawiających się nad moją głową.


Ale tak bezpośrednio nad Twoją głową? Co Ty z nimi robiłaś? :troll:
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-28, 18:48   

Nagrywali yaoi

[ Dodano: 2019-02-28, 18:49 ]
Cytat:
Ale tak bezpośrednio nad Twoją głową?

Jakby Lilka była wyższa, to by było pod głową :troll:
_________________
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.112 sekundy. Zapytań do SQL: 32