Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2014-07-21, 15:02
Ulubione gatunki zwierząt, rasy psów, kotów itp. Dajemy! :D
Autor Wiadomość
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-21, 15:01   

Davos napisał/a:
Dodane dnia 02-09-2013 23:15


U mnie cała rodzina (bliższa i dalsza) ma jakieś zwierzaki, najczęściej psy albo koty. Ja uwielbiam owczarki niemieckie, kiedyś miałem jednego (niestety też przeszedł już do lepszego świata), teraz mam drugiego. Owczarki niemieckie są na ogół inteligentne jak diabli, ułożone i szybko się uczą. Do tego mają fajne mordki :) Zdjęć żadnych nie wklejam, wszyscy wiedzą jak wygląda ta rasa ;) Filmów i seriali też jest z nimi mnóstwo np. Czterej pancerni i pies, przygody psa Cywila, K9, komisarz Alex itp. Owczarki niemieckie rządzą i tyle :)

Fascynują mnie też wilki, fajnie by było mieć kiedyś takiego w domu... ewentualnie może być wilkor ;)
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-21, 15:02   

Pingvin napisał/a:
Dodane dnia 03-09-2013 14:32


Ja mam 2 żółwie wodno-lądowe, a w akwarium jeszcze pływają im rybki (kiedyś to trzymałem w osobnym) i miniaturowe krewetki (pewnie z jakimiś roślinami się cholerstwo wprowadziło). Bardzo lubię duże psy i wszystkie koty, ale najbardziej te długowłose. Niestety na kota mam uczulenie, a mieszkam w bloku z rodzicami i młodszą siostrą, więc na dużego psa sobie nie mogę pozwolić.
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-23, 22:29   

Wielbię płetwale błękitne ;p Z lądowych lubię koty, a z ptaków - rybołowy.

W domu miałam rybki - kilka gatunków, ale nie przepadam, miałam psa - jamniczkę, wredna sucz, ale kochałam ;) Chomiki, królik - nudy, uwielbiam moją kicię, a zawsze chciałam mieć też jakiegoś większego psa, nie są dla mnie tak cudowne jak koty, ale jednak żadne zwierze nie pocieszy w smutku i chorobie jak pies;) Kiedyś dorwę jednego przedstawiciela najlepszej - według mnie - rasy - border collie;) Moje marzenie od lat;)

 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-24, 19:38   

Brutalka, polecam owczarki niemieckie. Są duże i cholernie mądre :) I można je naprawdę fajnie ułożyć, tylko trzeba im poświęcić trochę czasu. Ale warto!
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-24, 20:01   

Jeśli boisz się, że ktoś cię napadnie, to kup sobie wilczurka.

A tak wogóle to z psami jest tak, że im większy, tym mniej wybredny/kapryśny/wredny. Zazwyczaj.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-24, 20:08   

Mackers napisał/a:
A tak wogóle to z psami jest tak, że im większy, tym mniej wybredny/kapryśny/wredny. Zazwyczaj.


Czy ja wiem? Charakter psa w dużym stopni zależy od właściciela.
_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-24, 20:29   

Im większe tym milsze (patrz bernardyn, mój pieseł)
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-24, 20:30   

Mackers napisał/a:
A tak wogóle to z psami jest tak, że im większy, tym mniej wybredny/kapryśny/wredny. Zazwyczaj.


wg. mnie to właśnie te małe są bardziej wredne, szczekające itd.
mój Rottweiler był oazą spokoju, a najlepiej miały z nią dzieci, bo mogły się z nią bawic, robic co im się praktycznie podobało a ona nawet nie warknęła ani nic.
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-24, 20:32   

Mój poprzedni owczarek też miał bardzo fajny charakter, obecny też ma.
Teoria Mackersa obalona :)
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-24, 20:35   

Po za tym podzielam zdanie Davosa o owczarkach niemieckich, jak dla mnie najmądrzejsze zwierzęta ever.
jedyne, czego nie nauczysz takiego psiaka to rozmawiac.
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-24, 20:38   

Zak :piwo:
_________________
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-24, 20:41   

Davos napisał/a:
Brutalka, polecam owczarki niemieckie. Są duże i cholernie mądre :) I można je naprawdę fajnie ułożyć, tylko trzeba im poświęcić trochę czasu. Ale warto!


Też mi się podobają, zwłaszcza długowłose, ale border collie to marzenie od dziecka. Zobacz tu: http://www.youtube.com/watch?v=0atefssLylM < 3 < 3 < 3
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-24, 20:43   

Davos napisał/a:
Zak :piwo:



chociaż takiego pieska można nauczyc mowic : D
https://www.youtube.com/watch?v=2c8MMiytwNs
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-24, 20:54   

- Are u stupid?
- Nooooooooooo!

:grimer:
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-24, 21:02   

Przecież napisałem, że im większe, tym mniej kapryśne. Tylko udowodniliście moją rację.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-24, 21:06   

; O
przeoczyliśmy słowo ''mniej'' : D
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-24, 22:20   

Jak się chce dużego psa, to najlepiej mieć auto kombi, żeby móc go przewozić z tyłu. :detektyw:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-25, 00:08   

Zaknafein napisał/a:
przeoczyliśmy słowo ''mniej'' : D


Faktycznie :D No, to diametralnie zmienia postać rzeczy :) Sorry Mackers :]

Cytat:
chociaż takiego pieska można nauczyc mowic : D
https://www.youtube.com/watch?v=2c8MMiytwNs


Znam. Ten pies jest świetny :)

brutalka napisał/a:
border collie to marzenie od dziecka. Zobacz tu: http://www.youtube.com/watch?v=0atefssLylM < 3 < 3 < 3


Kapitalne :-D Kiedyś widziałem podobny filmik, na którym pies wykonuje różne prace domowe - też robiło to ogromne wrażenie. Psy rządzą i tyle :)
A moja siostra kiedyś nauczyła naszego poprzedniego owczarka komendy "zdechły pies" - gdy padało to hasło, pies kładł się na grzbiecie, z brzuchem i łapami do góry. Wyglądało to komicznie :D
_________________
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-25, 00:44   

Moja kicia potrafi "zdechł kot", oczywiście jest to kot, więc nie zrobi tego zawsze. Tylko mnie posłucha i tylko jak jest żarcie do zaoferowania;) Wrzuciłam filmik na SB dzisiaj z jej wyczynem ;p

A propos tej komendy - widziałam na YT filmiki, gdzie nawet chomiki ją wykonują :D
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-26, 22:47   

No dobra, to coś innego: Siostra miała kiedyś na ścianie duży plakat z panoramą Nowego Jorku. I nauczyła psa komendy z tym związanej - na polecenie: "Pokaż Nowy Jork" pies zwracał się pyskiem w stronę plakatu. Pokaż mi kota albo chomika, który to potrafi :P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.097 sekundy. Zapytań do SQL: 32