Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2015-08-29, 12:18
OFICJALNE DOBRANOC
Autor Wiadomość
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 17:19   

https://www.youtube.com/watch?v=qy03EDdDsBw
.

jak możesz mi to zrobić
mój ulubiony ziomek z forum odchodzi ; //
no nie wierze
czemu
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10720

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 17:33   

Spodziewałem się, niemniej jednak szkoda. Mogłeś chociaż na mistrzach zostać. Ale Twój wybór, szanuję. Powodzenia. Niech dziś nie zacznie się pierwszy dzień reszty Twojego życia. Piona ziom! :)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 18:05   

Kur*a. Nawet nie zdążyłem wytoczyć swojego argumentu, by nie odchodził, a on już zamknął konto.
Argument który pieściłem już od kilku dni:
Veon napisał/a:
W skrócie powiem tak. Jeśli w finale chcesz kibicować asteroidzie która ma trafić w trakcie meczu wprost w stadion, to znaczy że mistrzostwa dla ciebie już się skończyły.

Napisane w temacie:
http://www.mistrzowie-for...-vt1083,440.htm
Tym samym OFICJALNIE nie uznaje finału, nie uznaje wyniku i nie uznaje odejścia Jankiela.
Nie dostałeś na to zezwolenia :!:
Mistrzostwa Świata skończyły się w końcu wraz z porażką Holandii w półfinale. :P
_________________
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-14, 18:46   Re: OFICJALNE DOBRANOC

JankielKindybalista85 napisał/a:


Trzymajcie się ciepło i poręczy.

Dobranoc.


Po 1. Ty też się nie puszczaj.

Po 2. Daj spokój nooo!
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 19:38   

W przeciwieństwie do kobiet, które udzielały się w tym temacie, ja rozumiem powody Twojego odejścia. Bo jak powiedział słynny szkocki trener, Bill Shankly: "Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, że to coś o wiele ważniejszego. " I dlatego rozumiem, jak frustrujące musiało być dla Ciebie zdobycie przez Niemców mistrzostwa, w sytuacji w której Twoja ukochana Argentyna była już tak bliska osiągnięcia tego celu.

Cóż mogę powiedzieć... Zwyczajne dzięki dla Ciebie za te wszystkie miesiące spędzone na mistrzach i na forum. Swoimi tekstami znacznie ubarwiłeś zarówno stronę mistrzowie.org (zwłaszcza, że komentowałeś tam często i regularnie), jak i forum. Nieraz szczerze się śmiałem czytając Twoje posty i wpisy na sb, a celną kpinę potrafiłeś skierować do każdego, również do mnie (to co, że noszę kilt? Gender mamy!) :) Tego się ciężko nauczyć, do tego trzeba mieć talent, który Ty niewątpliwie masz.
Ale żeby nie było za słodko - Szkocja nadal pozostanie wolna i będzie cierniem w tyłku wszystkim łysym Vincentom! :P

I to tyle. Napisałbym może i coś dłuższego, ale nie zrobię tego, bo nie żegnamy umierającego tylko kogoś, kto od nas odchodzi i być może wróci. Na co zresztą liczę - każdy prędzej czy później tu w końcu wraca :D Tym bardziej dziwi mnie, że zamknąłeś konto na mistrzach. No, ale to Twoja decyzja. Tak czy inaczej - powodzenia. I do zobaczenia wkrótce :)

P.S. - Jak pojawię się kiedyś w Krakowie, to będę wypatrywać tego: "przypakowanego brodacza". A ze zlokalizowaniem może nie będzie aż tak trudno - wystarczy szukać u boku tego brodacza dziewczyny z dziecięcą urodą :D

Antlion napisał/a:
Obyś wrócił równie szybko jak Veon ;)


Bez jaj, Veon wrócił tu po 7 czy 8 miesiącach. Mam nadzieję, że na Jankiela nie będzie trzeba aż tyle czekać :)
_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 19:46   

Davos napisał/a:
Bez jaj, Veon wrócił tu po 7 czy 8 miesiącach. Mam nadzieję, że na Jankiela nie będzie trzeba aż tyle czekać :)

Ekhm...Następny mudial...Ekhm...4 lata
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 19:52   

Davos napisał/a:
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, że to coś o wiele ważniejszego. "

no teraz to śmiechłam :D ja wiem, że jakoś instynktownie brakuje wam wojen i rozbojów, ale sport w którym dwie grupki facetów ganiających za piłką i płaczących jak dziecko kiedy przeciwnik ich dotknie, to słaby zamiennik.

no ale cóż, pasja pasją, po prostu ten zakład jest debilny i Janek stracił u mnie cały szacun, bo pokazał że jednak jesteśmy gówno warci dla niego. sytuacja podobna do deImonta, gość teraz nie ma ani swojej wygranej, ani kont :D
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 19:54   

Sharvari napisał/a:
ytuacja podobna do deImonta, gość teraz nie ma ani swojej wygranej, ani kont :D

???
:???: :???: :???: :???:
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 19:55   

Sharvari napisał/a:
Davos napisał/a:
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, że to coś o wiele ważniejszego. "

no teraz to śmiechłam :D ja wiem, że jakoś instynktownie brakuje wam wojen i rozbojów, ale sport w którym dwie grupki facetów ganiających za piłką i płaczących jak dziecko kiedy przeciwnik ich dotknie, to słaby zamiennik.


Proszę Cię, nie porównuj wojen i rozbojów do, tfu, piłki nożnej. Z wojen są przynajmniej czasem jakieś korzyści, z piłki nie ma żadnych.
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 19:58   

Sharvari napisał/a:
Janek stracił u mnie cały szacun, bo pokazał że jednak jesteśmy gówno warci dla niego.


Ok to akurat glupie
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-14, 20:15   Re: OFICJALNE DOBRANOC

JankielKindybalista85 napisał/a:

Trafiły się takie, które potrafiły zirytować jak cholera ale i potrafiły być bardzo spoko. Trafiły szkolne dziwadła, o których nie wiadomo w sumie co powiedzieć i co myśleć.


Z pewnością jestem w jednej z tych grup. Wbrew pozorom rozumiem odejście Janiekla, z bardzo podobnego powodu przestałem interesować się Piłką Nożną, po przegranym przez Polskę EURO 2012, postanowiłem że więcej nie mam siły oglądać Polskich Klubów i Polskiej Reprezentacji, a Reprezentacjami i Klubami zagranicznymi, nie warto oglądać bo, to nie kluby Polskie (Polska) i nie ma sensu ciszyć się z ich sukcesów, które Polska (Polskie kluby) nie osiągną. Trzymaj się Jankiel, będzie mi ciebie brakowało.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 20:17   

Qrwa, Krokorok, pierwszy raz zrozumiałem, co napisałeś :galy:
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 20:17   

Shar i V - r - nie bierzcie życia na serio, i tak nie wyjdziecie z niego żywi ;) Ja nie porównuję piłki do wojny (chociaż konflikty międzynarodowe z jej powodu już wybuchały - choćby "wojna futbolowa" między Salwadorem i Hondurasem), aczkolwiek to powiedzenie uważam za fajne, bo obrazuje jak ważna jest pasja i jakie emocje mogą z niej wyniknąć (również te negatywne niestety). I jeśli tego nie czujecie, to raczej nie zrozumiecie przytoczonych wyżej słów. Tak jak ja nie zrozumiem himalaistów, gotowych zaryzykować swoje życie, by zdobyć jakiś szczyt. Ale i ich nie potępiam, bo to ich pasja i ich życie. Nawet jeśli właśnie życiem swoją pasję przypłacą. Krytykowac ich będę jedynie wtedy, kiedy mają rodzinę na utrzymaniu i dla tej rodziny ich śmierć będzie niosła poważne konsekwencje. Ale to taka mała dygresja na marginesie.

Ale w jednym wam mogę przyznać rację - też mnie dziwi, czemu Jankiel akurat obecność na forum i na mistrzach wybrał na przedmiot zakładu. Nie mógł sobie postanowić, że w przypadku przegranej Argentyny z Niemcami np. przestanie podrywać małolaty? :P

[ Dodano: 2014-07-14, 20:19 ]
Krokorok napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:

Trafiły się takie, które potrafiły zirytować jak cholera ale i potrafiły być bardzo spoko. Trafiły szkolne dziwadła, o których nie wiadomo w sumie co powiedzieć i co myśleć.


Z pewnością jestem w jednej z tych grup.


W drugiej raczej nie, bo niby czemu? Jankiel pisał o szkolnym dziwadłach, a Ty o ile się nie mylę szkołę już masz dawno za sobą.
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 20:23   

Davos napisał/a:
Nie mógł sobie postanowić, że w przypadku przegranej Argentyny z Niemcami np. przestanie podrywać małolaty? :P


Nasz przyjaciel odszedł, a Ty wciąż z niego szydzisz..? Słusznie.
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 20:32   

Davos, podpisuję się rękami i nogami.

Też nie rozumiem za bardzo przedmiotu zakładu, ale skoro tak powiedział, więc tak musiał zrobić. I za to akurat mu chwała, bo wielu ludzi powinno się od niego nauczyć dotrzymywania słowa. Ale dziewczyny wyżej nie zrozumiejo :P

Wielka szkoda, że tak się to skończyło, ale w moich oczach akurat zyskał. No, chyba że chciał odejść, a ten zakład to była tylko przykrywka...
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-14, 20:34   

V - r napisał/a:
Qrwa, Krokorok, pierwszy raz zrozumiałem, co napisałeś :galy:

Jeszcze troche się douczysz, a będziesz rozumiał wszytko co napisze :slownik:
Ostatnio zmieniony przez K - k 2014-07-14, 20:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 20:40   

Davos napisał/a:
Tak jak ja nie zrozumiem himalaistów, gotowych zaryzykować swoje życie, by zdobyć jakiś szczyt.

Zapytaj się Mircalli :D

Jankiel poszedł to poszedł. Na ch < 3 j drążyć temat.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 20:40   

Trzymaj się Jankiel, mam nadzieję, a właściwie jestem pewny że zatęsknisz za forum prędzej niż ci się wydaje ;)
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 20:52   

Legenda mówi, że jak napiszesz 666 posta to możesz poprosić diabła o życzenie. Akurat Jankiel odszedł a połowa forum tęskni za nim.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 20:53   

Wow, Krokorok rzucił ripostę! Nasze forum dobrze na niego wpływa :-D

ChodnikowyWilk napisał/a:
mam nadzieję, a właściwie jestem pewny że zatęsknisz za forum prędzej niż ci się wydaje ;)


Też na to liczę :) Gdzie on będzie szydzić i kpić, jak nie na mistrzach i na tym forum? ;) A jego małolata może nie być zachwycona, jeśli to w jej stronę skieruje wszystkie swoje drwiny :D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.149 sekundy. Zapytań do SQL: 32