Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkania forumowe, zloty, konwenty
Autor Wiadomość
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 13:53   

V - r napisał/a:
Mamy niedaleko Owidz, a w Owidzu zrekonstruowany gród.



:-D
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 13:56   

Sharvari napisał/a:
garstki są lepsze niż duże grupy, zaufajcie mi. ja jak byłam na tym moim spotkaniu gildyjnym z ludźmi, których znałam parę lat (było nas 6 czyli prawie cała gildia :D ) to było okropnie i połowa milczała całe DWA DNI, potem spotykałam się tylko z dwoma z nich i o wiele lepiej, bo się otwierali szybciej.


To zależy od ludzi. Ja przez moje forum studenckie poznałem mnóstwo ludzi i na początku robiliśmy spotkania właśnie w takich dużych grupach, gdzie przychodziły osoby z kilku roczników. Z części z nich zrobiła się fajna paczka, która spotyka się praktycznie raz na tydzień. I gdyby nie tamto forum, to w życiu by nie powstała, bo w tej paczce są osoby z czterech roczników.
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 14:46   

Jak będzie brutalka to i ja będę/
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 14:48   

Ja jestem blizej Pomorza niz dalej jeszcze! I tez mam zamiar wybrac sie we wrzesniu do Poznania ale dla samego tripu jaki chcialam sobie odbyc wiec mi Poznan pasuje w gicik i tam w ogole fajnie jest
I tez sadze ze takie forumowe spotkania sa super mi nie zdarzylo sie jeszcze milczec czy przy takich rzeczach a kiedys strasznie duzo spotykalam sie tak z kolezankami internetowymi i do tej pory mamy ze soba kontakt :-D spotkania lacza ludzi, nie badzcie tak na wszystko pesymistycznie nastwieni ludzie bo to przykre, lepiej patrzec na to z optymizmem i ze bedzie dobrze bo ja wiem ze tak bedzie!
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 15:25   

grzejnik007 napisał/a:
Nie wypowiadałem się jeszcze, więc się wypowiem. Ja się nie wybieram na żaden zlot. Żeby nie było mam mocne argumenty.

Niech zgadnę. Jesteś przytwierdzony do ściany.
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 16:50   

nie bede tego czytał, jedyne co zobaczyłem to

Moris299 napisał/a:
Jak będzie brutalka to i ja będę/


wut

ale ch.j z tym
na zloty sie nie będę wybierał, bo sie trafi pewnie ktoś kogo nie lubie, albo ja bede i bedzie ktos kto mnie strasznie nie lubi a ja nawet o tym nie wiem, lol
ale w polsze se ląduje 5 sierpnia w poznaniu gdzie zostaje na 1 noc, a dalej to juz sobie bede jechal gdzie mi sie bedzie chcialo, pewnie zawitam do rodzinnego elblaga
wiec jak ktos mieszka mi po drodze, chce sie spotkac czy cos to mi pisac pw'y czy na gg czy łotewer
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 17:03   

W sensie, że jak brutalnej nie będzie to i ja nie mam po co przyjeżdżać :D <lol>

O ile mi sie uda zależy jeszcze kiedy by to było, bo ja tak pod koniec września najwcześniej :D
i tylko poznań wchodzi w grę :)
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 17:16   

rany boskiet, znasz ją 3 dni. i jest dla ciebie za stara.
 
 
Kalipso 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 126

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-07, 17:20   

Sharvari napisał/a:
rany boskiet, znasz ją 3 dni. i jest dla ciebie za stara.

Niektórzy preferują starsze.

Jestem ciekawa, czy wypali zlot. Na innym forum widziałam, że też coś takiego planowali i wyszedł im dwuosobowy mini zlot. :D
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 17:23   

Barbra napisał/a:
a zlot Love i Pro? to dopiero niewypał

No dzięki, że mi wypominasz >:<

Z Pomorza jest jeszcze Anlion.

Ja tam bym się chętnie spotkała. Zauważyłam, że dużo osób zaczyna temu robić taką otoczkę oficjalności, że powinniśmy być jacyś zorganizowani, powinna być pełna frekwencja itd- nie. :P Wystarczy, że się parę osób umówi w dane miejsce o danej godzinie i jak dla mnie już sprawa jest załatwiona. Byleby to było jakoś z 5 osób chociaż. Jeżeli chodzi o znajdowanie tematów rozmów- jakoś jako dziewczyna nie widzę problemu w dogadywaniu się z innymi użytkowniczkami w real life, ale zauważyłam, że chłopacy są trochę bardziej hermetyczni w swoich tematach, więc jeśli jeden się interesuje X a drugi Y, to mogą faktycznie nie mieć pomysłu na rozmowę :P Ale chociażby samo powstanie drobnej grupki niweluje i ten mankament, bo zawsze jedna czy dwie osoby w naturalny sposób przejmuje rolę takich "wiodących", co podtrzymują rozmowę obrębie całej grupy, jeżeli się nastawimy, że mamy być grupą, a nie np. trzema parami (ja bym nie dopuściła do takiego rozbicia) :P

Duże jest prawdopodobieństwo, że spotkanie nie wypali jak jest mocno forsowane, a potem nagle się odbędzie pod wpływem jakiegoś chwilowego impulsu- tak było z moim forum. Miesiące planowań i nic, potem nagle moja grupa z Pomorza postanowiła pojechać na wczasy na południe, to od razu się parę osób ze Śląska spięła, że też podjedzie i nagle parę osób z Poznania i Warszawy powiedziało "a ch. też przyjadę" i nagle się w Krakowie zebrało 15 osób. Był plan? Nie. Było fajnie? Było zarąbiście :D Ktoś miał blisko do Krakowa? W sumie nie. Jeżeli osoby najbardziej deklarujące chęć spotkania stawiają na Poznań, to chętnie pojadę do Poznania. Wolę żeby paru osobom odpowiadała jedna lokalizacja ażeby później jeszcze kilka się w miarę możliwości przyłączyło, a jeżeli nie, to i tak by się spotkanie odbyło tylko w trochę mniejszym gronie, niż żeby wszyscy się wybierali jak sójka za morze. W sumie tyle ode mnie, że jak chcecie się spotkać pod szyldem "mistrzowie" to fajnie i też chcę, ale nie zdziwcie się jeżeli spotkanie w przeciągu następnych 12 miesięcy się jeszcze nie odbędzie, życie :P
_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 19:02   

W zasadzie to za dwa lata jak zrobię prawko to mogę nawet na śląsk :D
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 19:31   

Adijos napisał/a:
W zasadzie to za dwa lata jak zrobię prawko to mogę nawet na śląsk :D

No! :ok:
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 20:15   

To z 5 razy doturlalbys sie busem albo pociagiem w jedna i druga strone :-D

[ Dodano: 2014-07-07, 18:16 ]
W sensie ze liczac ceny paliwa w samochodzie np i patrzac na cene busa czy pociagu :-s
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-07, 21:46   

Davos napisał/a:

brutalka napisał/a:
we wrześniu w Poznaniu będę tak czy siak;)


Cieszy mnie to :)


A nie powinno, bo będziesz w takim razie zobowiązany do znalezienia mi noclegu :D

[ Dodano: 2014-07-07, 21:48 ]
-Veon- napisał/a:
grzejnik007 napisał/a:
Nie wypowiadałem się jeszcze, więc się wypowiem. Ja się nie wybieram na żaden zlot. Żeby nie było mam mocne argumenty.

Niech zgadnę. Jesteś przytwierdzony do ściany.


Albo trzyma kredens.

[ Dodano: 2014-07-07, 21:51 ]
Moris299 napisał/a:
Jak będzie brutalka to i ja będę/


Zaczynam się bać... ;p
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 21:55   

brutalka napisał/a:


[ Dodano: 2014-07-07, 21:51 ]
Moris299 napisał/a:
Jak będzie brutalka to i ja będę/


Zaczynam się bać... ;p


też bym się bał na Twoim miejscu
http://www.mistrzowie-for...mocy-vt1106.htm :roll:
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 21:58   

brutalka napisał/a:
A nie powinno, bo będziesz w takim razie zobowiązany do znalezienia mi noclegu

Ja mogę załatwić. Jak się lekko ściśniemy to zmieścimy się na moim łóżku. ;)
_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 21:59   

Byście musieli obrać taktykę "na łyżeczkę".
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 22:13   

grzejnik007 napisał/a:
Widziałaś kiedyś grzejnik trzymający kredens?

Ja widziałem.
_________________
 
 
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 23:16   

Odnośnie tego zlotu, to ja mogłabym być nawet za o ile nie musiałabym z Kielc jechać na drugi koniec Polski, ale nie wiem czy byście wytrzymali moje nieustanne gadanie! W realu jestem bardzo odważna i wygadana, czyli zupełne inaczej, niż w internecie. :)
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-07, 23:31   

to zupełnie odwrotnie niż ja :D :D
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.147 sekundy. Zapytań do SQL: 31