Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkania forumowe, zloty, konwenty
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 00:11   

Wstyd Panie i Panowie, przyszła nowa osoba i od razu z werwą się wzięła za organizację, a większość stałych bywalców forum tylko szuka pretekstu, żeby nie wpaść ;)

Ja oczywiście jestem za. Jedynym ewentualnym problemem może być brak czasu, ale jeśli będę znać termin z wyprzedzeniem to zaklepię sobie na taki ewentualny zlot wolny dzień. Co do lokalizacji - najlepiej centralna Polska, żeby nikt nie musiał jechać przez cały kraj. A jeśli to będzie w Poznaniu, to możliwe, że jeszcze Veona z Matheusem uda się namówić.

Sharvari napisał/a:
DAVOS, TY GO BIERZESZ


Shar, Widzu najprawdopodobniej przyjedzie do Poznania tylko wtedy, jeśli zmienią granice administracyjne i Poznań znajdzie się w obrębie max 30 km od jego chaty.
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 05:58   

Jeśli będzie w Krakowie, to spoko. Jeśli poza - odpadam. Nie mam czasu za bardzo dojeżdżać etc. Poza tym nawet jak mnie nie będzie, mam u Bartka obiecane, że mi w dzień ślubu bramę zrobi, więc osobisty zjazd będzie :P
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 09:05   

No i kolejna próba organizacji zlotu forumowiczów...

V - r napisał/a:
Na przykład Poznań.

Podlizujesz się Davosowi? :P

Sharvari napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
Ty i Davos to nie był oficjalny zlot!

jak to nie! nawet byliśmy niemal pewni, że Veon też gdzieś się tam kręci, bo jak na konwent fantastyczny było tam niesamowicie dużo mangozyebów

No to byliście niemal w błędzie. Nie było mnie tam.

Davos napisał/a:
A jeśli to będzie w Poznaniu, to możliwe, że jeszcze Veona z Matheusem uda się namówić.

Pass. Chyba że mnie znajdziecie przypadkowo. :P


I na koniec szczere pytanie.
Co my niby będziemy robić na tym zlocie?
Przynosimy laptopy, komórki i tablety i piszemy posty na forum?
Ja tego nie widzę, więc odpadam.

Poza tym wole być kojarzony z avatara niż z twarzy. Nigdy nie zdradzałem swojej tożsamości i wole nie zdradzać. Chcę pozostać tajemniczy. ;)
_________________
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-07, 11:06   

Będziemy pić, a co innego?;)
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 11:12   

brutalka, niektóre osoby są nieletnie, czyli zlot by musiał odbyć się w takim wypadku w miejscu niepublicznym. :P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 11:30   

brutalka napisał/a:
Będziemy pić, a co innego?

To czy w takim razie będzie to spotkanie alkoholików czy mistrzów?
Bo sam alkohol jeszcze nic nie daje. No poza kacem następnego dnia. :drunk:
Zresztą co to za atrakcja "alkohol". Można przecież dostać go wszędzie. Choćby w monopolowym za rogiem. :P
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 11:41   

RudaMaupa napisał/a:
Poza tym nawet jak mnie nie będzie, mam u Bartka obiecane, że mi w dzień ślubu bramę zrobi,


Przeczytałem i zastanawiam się, o co chodzi. Myślałem, że Bartek robi oprawki na okulary, a nie bramy :P

Widzu, to nieletni będą pić coś innego niż reszta ;)

Veon, serio nie jesteś w stanie wyobrazić sobie innej formy kontaktu niż przez laptopy i komórki? ;) Oprócz standardowych pubów czy klubów (gdzie nie trzeba tylko pić bo można np. pograć w bilard, piłkarzyki, obejrzeć mecz), można iść np. na kręgle, nad jezioro (w Poznaniu jest idealne miejsce - Malta), poszwendać się po trochę po mieście, iść na gokarty itp. Nawet kurde do zoo :P W każdym większym mieście jest sporo fajnych miejsc. Wszystko jest kwestią chęci ludzi, którzy przyjadą. No, ale po tym co przeczytałem widzę, że ta fajna inicjatywa ma nikłe szanse powodzenia. Szkoda. Rozumiem tych, którzy nie mogą, ale większość nie chce, bo woli się chować za bezpieczną maską anonimowości wyobrażając sobie, że pozostali uważają ich za jakieś bóstwa ;) Pewnie wszyscy userzy na tym forum są rudzi i otyli i nie chcą niszczyć swojego wykreowanego w necie wizerunku :D
_________________
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 11:56   

Davos napisał/a:
Veon, serio nie jesteś w stanie wyobrazić sobie innej formy kontaktu niż przez laptopy i komórki? Oprócz standardowych pubów czy klubów (gdzie nie trzeba tylko pić bo można np. pograć w bilard, piłkarzyki, obejrzeć mecz), można iść np. na kręgle, nad jezioro (w Poznaniu jest idealne miejsce - Malta), poszwendać się po trochę po mieście, iść na gokarty itp. Nawet kurde do zoo.

No widzisz od razu lepiej niż samo "będziemy pić".
Problem w tym że ja widzę małe szanse powodzenia.
Jesteśmy w wielu sprawach różni. W pewnym sensie każdy jest wyjątkowy, więc trudno byłoby znaleźć dobre miejsce odpowiadające wszystkim.

Choć pewnie sporo użytkowników byłoby za jeziorem. Choćby po to by zobaczyć użytkowniczki w strojach kąpielowych.

Davos napisał/a:
Pewnie wszyscy userzy na tym forum są rudzi i otyli i nie chcą niszczyć swojego wykreowanego w necie wizerunku

Akurat w pewnym stopniu jestem przeciwieństwem, czarne włosy i chudy jak patyk.
A swoją anonimowość chronię tak dobrze jak mogę. Co jeśli ktoś z was pracuje dla FBI,CSI,CBA lub co gorsza dla urzędu skarbowego?
_________________
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 12:05   

wybierając wizerunek slendera też zamierzałam być w kij anonimowa >.<
_________________
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-07, 12:15   

Co do picia - głupie pytanie, głupia odpowiedź ;p

Fajnie byłoby się spotkać choćby garstką, nikogo namawiać nie mam zamiaru, lubię nowych ludzi poznawać, a we wrześniu w Poznaniu będę tak czy siak;)

Nie marudzcie tylko sie zastanowcie spokojnie;)

PS Wybaczcie brak polskich znaków czasem, piszę z telefonu, którego nienawidzę;)
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 12:17   

Davos napisał/a:
RudaMaupa napisał/a:
Poza tym nawet jak mnie nie będzie, mam u Bartka obiecane, że mi w dzień ślubu bramę zrobi,


Przeczytałem i zastanawiam się, o co chodzi. Myślałem, że Bartek robi oprawki na okulary, a nie bramy :P


Różnie się to nazywa w różnych regionach. Brama, zastawa... Ogólnie chodzi o to, żeby wódkę zbierać od państwa młodych.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 12:18   

E tam, Poznań. Starogard jest lepszy. Mamy niedaleko Owidz, a w Owidzu zrekonstruowany gród. Uwielbiam spędzać tam czas, zwłaszcza nocami przy ognisku.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 12:18   

-Veon- napisał/a:
Davos napisał/a:
Pewnie wszyscy userzy na tym forum są rudzi i otyli i nie chcą niszczyć swojego wykreowanego w necie wizerunku


Brzozikowi i mnie byłoby chyba teraz trudno go zepsuć :-D


Z alkoholem się zastanówcie, faktycznie sporo niepełnoletnich. Ale może a nóż się Wam uda.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 12:39   

RudaMaupa napisał/a:
Różnie się to nazywa w różnych regionach. Brama, zastawa... Ogólnie chodzi o to, żeby wódkę zbierać od państwa młodych.


Ok, wszystko jasne :)

Ja do picia nieletnich nie namawiam. Do Poznania też nie, aczkolwiek argument Veona o użytkowniczkach w strojach kąpielowych nad jeziorem jest nie do przebicia :P

V - r, Stargard może i fajny, ale już widzę jak dojeżdża tam ktoś z Małopolski albo ze Śląska ;)

brutalka napisał/a:
we wrześniu w Poznaniu będę tak czy siak;)


Cieszy mnie to :)
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 12:43   

Davos napisał/a:
V - r, Stargard może i fajny, ale już widzę jak dojeżdża tam ktoś z Małopolski albo ze Śląska ;)


Starogard, qrwa, nie Stargard :F Przestańcie nas wszyscy mylić, Starogard Gdański i Stargard Szczeciński to dwa różne miasta. I w sumie Starogard nie jest aż tak fajny, by ktoś fatygował się z drugiego końca Polski. :P
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 12:45   

Ok, niech będzie. Tak czy siak jedno i drugie jest za daleko dla tych z południa.
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 12:46   

garstki są lepsze niż duże grupy, zaufajcie mi. ja jak byłam na tym moim spotkaniu gildyjnym z ludźmi, których znałam parę lat (było nas 6 czyli prawie cała gildia :D ) to było okropnie i połowa milczała całe DWA DNI, potem spotykałam się tylko z dwoma z nich i o wiele lepiej, bo się otwierali szybciej. więc proponuję wam na początku spotykać się grupami, województwami, a nie takie wielkie bum.

a jeszcze jako zachętę walicie "PÓJDZIEMY SIĘ NACHLAĆ ; D", a tu spora część nie pije. a po sobie wiem, że przebywanie w grupie która pije jest niekomfortowe, nawet nie lubię tego kiedy robią to najbliżsi znajomi.

a w ogóle to planowanie nie ma sensu, bo i tak zawsze wychodzi inaczej, ja zawsze lecę na improwizację
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 12:48   

Sharvari napisał/a:
więc proponuję wam na początku spotykać się grupami, województwami, a nie takie wielkie bum.


Takie rozwiązanie jest wygodniejsze, bo i bliżej, i taniej. Tylko czy jest tu ktoś z Pomorza poza mną i Love? :F
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 12:51   

Pro chyba
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-07, 12:51   

V - r napisał/a:
Sharvari napisał/a:
więc proponuję wam na początku spotykać się grupami, województwami, a nie takie wielkie bum.


Takie rozwiązanie jest wygodniejsze, bo i bliżej, i taniej. Tylko czy jest tu ktoś z Pomorza poza mną i Love? :F

ja jeszcze :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.152 sekundy. Zapytań do SQL: 32