Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Life is Strange
Autor Wiadomość
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-03-16, 15:57   Life is Strange

Square Enix zapowiedział już Life is Strange 3. Będziemy grali jako Alex - amerykanka azjatyckiego pochodzenia ze zdolnością do kontrolowania i czytania ludzkich emocji.
Ci, którzy grali w poprzednie części to wiedzą, że protka pierwszego LiS umiała cofać czas, a protag drugiej części miał zdolności telekinetyczne.

Jak myślicie, trzecia część utrzyma poziom dwóch poprzednich?

Imo druga część już nie była tak dobra jak pierwsza i jej spin off Before the Storm (który jednak mocno grał na emocjach i miał sentymentalny klimat), jednak mam nadzieję, że na trzecią część będzie warto czekać.
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2021-03-17, 05:51   

Właśnie przechodzę pierwszą część, do pewnego momentu super, ale już trochę zaczęła mnie nużyć, za dużo filmu a za mało gry.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-13, 15:39   

Jestem na trzecim sezonie. Fajnie sie gra ale kurde strasznie szybko leci fabuła, niecałe 5 godzin na sezon mniej więcej
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-13, 21:10   

Moris299, nie wiem, czy 4. i 5. odcinek nie są dłuższe. Chociaż w sumie, mi LiS zajął 32 godziny, patrząc na mojego Steama.
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-13, 22:04   

Nie ogarniam czemu nie ma oficjalnej polskiej wersji językowej, a tylko dzięki gpp mogłem pograć po polsku. A do drugiej części niestety prace zostały zawieszone :/
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-14, 01:38   

No też mnie wkurza brak polskich napisów, mój Angielski to mniej więcej B2 więc szczerze mówiąc siedzę z translatorem pod ręką bo zdarzają sie wypowiedzi których nie rozumiem, szczególnie te które są mówione w młodzieżowym slangu :D Ale większość na szczęście da się ogarnąć.

Póki co pierwszy sezon oceniam najgorzej, póki co im dalej tym ciekawiej :PP

Ogólnie ostatnio polubiłem takie gry co mają więcej fabuły do opowiedzenia niż akcji gdzie 99% gier ma ten sam schemat walki i tak samo nudną fabułę w każdym przypadku.

[ Dodano: 2021-04-14, 02:38 ]
A w multiplayery ostatnio też nie gram ¯\_(ツ)_/¯
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2021-04-14, 01:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-14, 03:49   

Mi lolka jakąś polską wersję skombinowała.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-14, 09:25   

N..nie wiem nic o takiej grze bo mi nie dali nigdy
Moris299 napisał/a:
No też mnie wkurza brak polskich napisów, mój Angielski to mniej więcej B2 więc szczerze mówiąc siedzę z translatorem pod ręką bo zdarzają sie wypowiedzi których nie rozumiem

Tak się szybko nauczysz na wyższy poziom

[ Dodano: 2021-04-14, 10:26 ]
Cytat:
Fabuła gry śledzi poczynania Maxine Caulfield, młodej studentki fotografii, która odkrywa, że potrafi w dowolnym momencie cofnąć czas, co sprawia, że wszystko, co zrobi, wywołuje efekt motyla.

_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
Ostatnio zmieniony przez icywind 2021-04-14, 09:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-14, 09:54   

Właściwie to nie mam kompletnie zielonego pojęcia czym to jakieś lajfistrencz jest? Z tego co piszecie wychodzi mi że to gra. Ale gra jak serial bo ma.sezony i odcinki... Dude, wtf?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-14, 10:04   

JankielKindybalista85, bo to gra przygodowa, typu wskaż i kliknij, połącz, wybierz dobry dialog.
W momencie premiery zamiast wydać całą grę od razu wypuszczali po "odcinku", żeby było szybciej (odcinki były odpowiednio tańsze od całej gry). Jak już wypuścili wszystkie rozdziały połączyli to w jedną grę, ale nie usuwali opisów że "zaczyna się odcinek 2" bo w sumie po co.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-14, 11:30   

widzu napisał/a:
JankielKindybalista85, bo to gra przygodowa, typu wskaż i kliknij, połącz, wybierz dobry dialog.
W momencie premiery zamiast wydać całą grę od razu wypuszczali po "odcinku", żeby było szybciej (odcinki były odpowiednio tańsze od całej gry). Jak już wypuścili wszystkie rozdziały połączyli to w jedną grę, ale nie usuwali opisów że "zaczyna się odcinek 2" bo w sumie po co.

Aha. Dziękować za wyjaśnienie. W sumie całkiem śmieszny koncept. A jak.gra przy tym dobra to życzę wszystkim miłego spędzenia czasu przy niej.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-14, 22:38   

Moris299 napisał/a:
No też mnie wkurza brak polskich napisów, mój Angielski to mniej więcej B2 więc szczerze mówiąc siedzę z translatorem pod ręką bo zdarzają sie wypowiedzi których nie rozumiem, szczególnie te które są mówione w młodzieżowym slangu Ale większość na szczęście da się ogarnąć.

Bez problemu można ogarnąć spolszczenie, w jednym ze steamowych poradników dorwałam.
jak będziesz grał w Before the Storm, to ta sama grupa translacyjna nawet robiła, możesz spolszczyć.

JankielKindybalista85 napisał/a:
Aha. Dziękować za wyjaśnienie. W sumie całkiem śmieszny koncept. A jak.gra przy tym dobra to życzę wszystkim miłego spędzenia czasu przy niej.

Tobie też polecę. Fabularnie gra jest spoko i czasem kupisz za jakieś paręnaście złotych, a masz jakieś 30 godzin grania. Ja swoich 32 godzin spędzonych nad grą nie żałuję. Łatwo też można ją splatynować.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 00:31   

Lilith napisał/a:
Łatwo też można ją splatynować.

Eeech .. i'm too old for this shit... Co zrobić?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 08:00   

JankielKindybalista85, zdobyć wszystkie osiągnięcia
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 08:09   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Lilith napisał/a:
Łatwo też można ją splatynować.

Eeech .. i'm too old for this shit... Co zrobić?

https://youtu.be/6NR-Lq-hhSw
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 11:53   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Eeech .. i'm too old for this shit... Co zrobić?

Chłopie, różnica wieku między nami wynosi 11 lat, a piszesz, jakbyś był w wieku moich starych trzeźwych xDDDD
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 12:05   

_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 12:07   

_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 12:08   

Lilith napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
Eeech .. i'm too old for this shit... Co zrobić?

Chłopie, różnica wieku między nami wynosi 11 lat, a piszesz, jakbyś był w wieku moich starych trzeźwych xDDDD


Bo Jankiel dalej nie pogodził się ze swoim wiekiem :smile:
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-04-15, 12:15   

ChodnikowyWilk, ja też się nie godzę ze swoim wiekiem, bo nie identyfikuję się z moim wiekiem metrykalnym, ale nie będę też twierdzić, że na coś jestem za stara... no dobra, czasem twierdzę, ale staram się nadrabiać braki w wiedzy.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.078 sekundy. Zapytań do SQL: 34