Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzostwa Swiata! Brasil 2014!

Kto zostanie mistrzem?
Argentyna
64%
 64%  [ 11 ]
szwaby
35%
 35%  [ 6 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
matheus3004 
Überszlachta
Niepoprawny optymista


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 734
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-13, 10:09   

Davos napisał/a:
A jutro typuję zacięty i wyrównany mecz. Argentyna na pewno zagra defensywnie i nastawi się przede wszystkim na to, by nie stracić gola. Typuję, że w regulaminowym czasie padnie najwyżej 1 bramka, a możliwe że będziemy mieć dogrywkę. Ciekawe, czy te przewidywania się sprawdzą.

Można przypuszczać, że ten mecz będzie tak wyglądał. Też mi się wydaję, że 90 minut nie wystarczy, żeby wyłonić zwycięzcę. Zatem szykuje się dobry mecz.
_________________
"Tu, gdzie często wiele chcesz, a mało możesz."
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-13, 19:09   

O, widzę że Brzozik zrobił ankietę.
Zatem rozum mówi, że wygrają Niemcy, ale serce jest za Argentyną :) Nadzieja umiera ostatnia :D Do boju Albicelestes! Vamos a ganar! :)
_________________
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-13, 19:22   

:diabelek2:
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-09, 13:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-13, 21:27   

Głosowałem za szwabami, ale też kibicuje Argentynie. Jak można kibicować Niemcom?
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-13, 21:51   

nigdy za szwabami, ani w głosowaniu ani w meczu, tak samo jak nigdy przeciw Polsce
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-13, 21:58   

No, no! Wyrównany mecz! Szkoda tylko, że bez bramek.
Szkoda mi Higuaina. Najpierw pudło, a potem spalony. A było już tak blisko... No trudno, trzeba walczyć dalej!

Wiem jedno. "Marszczę-rano" będzie mi długo siedziało w głowie.
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-13, 22:05   

Znalazłem to w Internecie :D
https://www.youtube.com/watch?v=1FbOZuNB3C0
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-13, 22:25   

Szwaby...
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-13, 22:27   

sku.rwysyny
jankiel nie rób mi tego, ja wiem, że marzenia z dzieciństwa itd. ale jak se pójdziesz to to chu.jna będzie w piz.du ; /
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-13, 22:30   

Dzieki! Bylo milo, je.bac szwabow
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-13, 22:47   

Przeklęty blitzkrieg...
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-13, 22:56   

Po dzisiejszym meczu można powiedzieć tylko dwa słowa: "Qrwa mać!". :/
Tego się właśnie obawiałem - wyrównany i zacięty mecz, dużo walki i poświęcenia ze strony Argentyny, tylko po to, by ostatecznie wygrali Niemcy :/ A pomyśleć, że jeszcze kilka minut i byłyby karne, w których mogła zwyciężyć Argentynya... Piłka nożna nie jest sprawiedliwa :(
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-13, 22:56   

A więc koniec! Ostatecznie to Niemcy dzięki jednej skutecznej akcji zdobyli Puchar Świata. Nie kibicowałem im, ale wielkie gratulacje dla tej drużyny! Podczas całego Mundialu tylko z afrykańskimi zespołami mieli większe problemy, ale tak to wygrywali spokojnie (szczególnie mecz z Brazylią). A Prosiaczek-Goetze okazał się bohaterem Niemiec.
Finał był strasznie wyrównany. Sporo zmarnowanych okazji u obu drużyn, choć chyba więcej miała Argentyna i to się na nich zemściło niestety. Szkoda Argentyńczyków, ale walczyli dzielnie. Przegrali, no trudno. Zabrakło dobrego wykończenia 100-procentowych sytuacji, które sobie potrafili wytworzyć.

Tak więc:
:1m: Niemcy
:2m: Argentyna
:3m: Holandia

Podsumowanie:
To był naprawdę wspaniały Mundial. Było wiele emocji, całe mnóstwo bramek, ciekawe mecze. Były niespodzianki in plus (np. Kostaryka - objawienie Mundialu jako drużyna), ale także in minus (np. Hiszpania) No i największe objawienie Mundialu moim zdaniem - Kolumbijczyk James Rodriguez, który został Królem Strzelców. Sądzę, że Jamesa czeka naprawdę ciekawa kariera!
Niestety jeden spory minus tego Mundialu: zdecydowanie zawodziło sędziowanie. Mieliśmy sporo kontrowersyjnych decyzji, przede wszystkim pod względem spalonych i rzutów karnych. Ale cóż, byłoby za pięknie, gdyby wszystko było idealnie.
Naprawdę szkoda, że to już koniec. Było na co popatrzeć! Jeszcze raz gratuluję Niemcom! (Chyba tylko ja jak na razie nie wyzywam ich od j*banych Szwabów i przeklętych Blietzkriegów)

To tyle ode mnie. Prawdopodobnie to jest mój ostatni post w tym temacie. Miło się z wami gawędziło tutaj o poszczególnych meczach tych rozgrywek ;)
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-13, 23:06   

szyszek27 napisał/a:
A Prosiaczek-Goetze


To mnie rozwaliło :D

Nie no, nie lubię niemieckiej reprezentacji i zawsze mnie wkurza, jak coś wygrywają, ale trzeba im oddać, że są świetną drużyną i na to mistrzostwo pracowali od wielu lat. Tylko co z tego? Widok wznoszenia przez nich Pucharu Świata i tak nie jest fajny :/ Przy słabej postawie Hiszpanii liczyłem na to, że Holandia i Argentyna zawalczą o mistrzostwo. I byli bardzo blisko, obydwie drużyny zdobyły medale, ale jednak tytuł wywalczyli Niemcy. Więc tych mistrzostw nie będę dobrze wspominać.
A jakieś większe podsumowanie mundialu w stylu Szyszka zrobię jutro, dzisiaj jeszcze za dużo emocji czuję po przegranym przez Argentynę finale :/
_________________
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-13, 23:06   

Chciałbym się w tym miejscu do czegoś przyznać. W półfinałach byłem za Niemcami właśnie i Holandią. Nie kierowałem się tu żadnymi sympatiami ani niczym podobnym, tylko grą. Uważałem, że Brazylia nie zasłużyła na tytuł, Argentyna zresztą podobnie. W finale Argentyna zaskoczyła mnie jednak pozytywnie.

Czekam teraz na wyrok, jaki zapada wobec konfidentów ze strony państw podziemnych. Mam nadzieję, że nie będziecie na mnie bardzo krzyczeć, bo sam się do tego przyznałem.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-13, 23:07   

Jankiel też był chyba za szwabami w półfinale, byleby kanarki odpadły : D
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-13, 23:11   

Pewnie Jankiel taki wkur.wiony wynikiem, że skończy się to tym, że LZA przez tydzień nie będzie umiała na krześle usiąść. If you know what i mean ;)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-13, 23:13   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Pewnie Jankiel taki wkur.wiony wynikiem, że skończy się to tym, że LZA przez tydzień nie będzie umiała na krześle usiąść. If you know what i mean ;)

Że niby Jankiel zrobi jej to, co Szwabowie zrobili Brazylii? :D
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-13, 23:16   

>:E
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-09, 13:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-13, 23:16   

Gdzieś trzeba odreagować ;)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.087 sekundy. Zapytań do SQL: 36