Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Narzekalnia
Autor Wiadomość
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-07, 00:11   

Dzisiaj miałem taką ostanią jazdę. Jadę sobie normalnie, droga wolna, nigdzie pieszych nie widać. A przynajmniej się tak wydawało. Bo z pełnym impetem i pośpiechem na przejście wbiła stara Jehówka. Skąd wiem? Bo kiedy gwałtownie zachamowałem żeby tej pizdy nie przejechać to ta z na początku wygrażała, że Jehowa nas pokara. Potem nadal stojąc na przejściu chciała nam wcisnąć ulotki... Już instruktor mówił, żebym na gaz wciskał.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-07, 00:13   

Jehowa już się zbliża, już puka do mych drzwi.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-07, 00:16   

Davos napisał/a:
Widzu, Moris - tak niestety robią piesi w całej Polsce :/


Ale w niektórych miejscach bardziej niż w innych.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-07, 00:18   

Na przykład w tych miejscach gdzie nie ma dróg ani pieszych robią rzadziej.

Dlatego ja dośc często gdy widzę, ze potrzeba to, w związku z tym pojebaniem przepisów dotyczących pierwszeństwa pieszych, wręcz podnoszę rękę gdy dochodzę do pasów. Takie "Ej typie, chcę przejść a nie kręcę się przy pasach bez celu jak mokry poorkiszowy bączek w rurkach pseudo męskiej pizdy a widzę że jedziesz"- i widzę efekt, kumaci kierowcy zawsze zwalniają i mnie puszczą i nie ma spiny na linii pieszy kierowca.

Jak to wygląda z stricte perspektywy kierowców nie mam pojęcia, w tym roku prowadziłem samochód dwa razy z czego raz 300 metrów.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2016-08-07, 00:22, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
maat_


Dołączył: 22 Lip 2016
Posty: 499

Medale: Brak

Wysłany: 2016-08-07, 00:34   

JA się strasznie boję przechodzić u na s w jednym miejscu, samochody jadą z dużą prędkością wypadają z zakrętu a tam przejście a na nim ja z wózkiem. Masakra. Wolę wszystkich przepuścić i do piero wtedy przechodzić. A chodzę tam dwa razy dziennie po Mysz do pzredszkola
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-07, 00:35   

maat_ napisał/a:
do piero

Chodzisz z dzieciakiem do Alexa Del Piero? Załatw mi autograf. Mam wielki szacun do typa!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20014
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-07, 00:38   

Mackers napisał/a:
Moris299 napisał/a:
ja tam jeżdżę 30km/h przez miasto więcej się boję xD

Z skrajności w drugą skrajność, zresztą niedynamiczna jazda też może spowodować wypadek.


Nie no akurat w Nakle nie da rady inaczej przez centrum przejechać kostka brukowa, przejścia co chwilę i kaŻdy tam tak jeździ :p
_________________
 
 
maat_


Dołączył: 22 Lip 2016
Posty: 499

Medale: Brak

Wysłany: 2016-08-07, 01:28   

JankielKindybalista85, łups :D :wstyd:
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-07, 17:58   

Mój chłopak prowadzi jednoosobową misję wprowadzenia zachodnioeuropejskich standardów w relacjach kierowca-piesi i wchodzi na pasy bez zatrzymywania się, a do kierowcy leci zawsze ta sama mantra, że ma się zatrzymać. Za każdym razem jak mu mówię, że "to jest Polska i lepiej w pierwszej kolejności mieć na uwadze swoje bezpieczeństwo", to otrzymuję wiązankę jak to wszędzie kierowcy uważają na pieszych, tylko tu ludzie się przed pasami zatrzymują :roll: Mam nadzieję, że nigdy nie trafi na pijanego kierowcę, ani nikogo z Oksywia (tutaj wchodzę na pasy dopiero kiedy z horyzontu znikają wszystkie auta, nawet nie żartuję ^^" )
_________________
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-07, 18:01   

Nie życzę Ci źle, ale dla teżeta taka "misja" może się skończyć w szpitalu lub gdzie indziej, brrr!

[ Dodano: 2016-08-07, 18:03 ]
Dlatego Twoją misją jest wybić mu to z głowy i nie piszę tego z punktu widzenia kierowcy, ale o dziwo zdarza mi się poruszać pieszo :)
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-07, 18:07   

A co ja właśnie robię? :zalamka:
Całe szczęście jego codzienna droga do pracy prowadzi przez same przejścia podziemne
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-07, 18:08   

Hola, hola, ale co to kuwa za chochoły? Może powstrzymam się i napiszę jednak bardziej merytorycznie, że no jednak samochód jest prawda większy, cięższy itd. i to raczej pieszy winien mu zawsze ustępować. Tak na logikę chociażby. Dołóż do tego zawsze w jakimś stopniu ograniczoną percepcję kierowcy i inne czynniki i bang, tragedia gotowa. Ja nawet na zachodzie nie pchałbym się na pasy bez patrzenia, wg. mnie to co najmniej nierozsądne. Prawo nakładające na kierowcę obowiązek by dawał jebanie o każdego pieszego znajdującego się nawet w pobliżu pasów jest nieprzemyślane. A u nas to już w ogóle, hit, zator lub typowo samcze czynniki muszą wystąpić byśmy jechali te przepisowe pisiont w zabudowanym.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-07, 18:52   

manciara9 napisał/a:
teżeta
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
maat_


Dołączył: 22 Lip 2016
Posty: 499

Medale: Brak

Wysłany: 2016-08-07, 19:14   

Coż w Polsce średnia wieku aut jest lekko inna niż na zachodzie, do tego mamy mniej autostrad więc gros ruchu dalekobieżnego odbywa się drogami miejskimi a to juz nie żarty, nie da się wyhamować załadowanego samochodu w miejscu.
Ostatnio zmieniony przez maat_ 2016-08-08, 10:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-07, 22:00   

Niech lepiej tego nie robi, bo źle skończy. Jak prowadzę samochód to obok rowerzystów na ulicy to takie zachowanie mnie najbardziej denerwuje.
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-07, 22:03   

Chyba ma jedną pierdoloną schizofrenię. Takie wchodzenie na jezdnię bez zastanowienia to jak skakanie z okna, tylko nie zawsze kończy się zderzeniem.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-07, 22:07   

Zeteska ma rację. Pieszy jest mniejszy, łatwiejszy do uszkodzenia, ma mniejsza prędkość więc łatwiej mu się awaryjnie zatrzymać w ułamku sekundy (to ostatnie zwłaszcza!!!) = przepis o tym, że kierowca samochodu ma się srać o każdego pieszego co się 10 metrów od pasów pojawi jest z gruntu idiotyczny. ALE MNIEJ IDIOTYCZNY NIŻ WŁAŻENIE NA JEZDNIĘ BEZ PATRZENIA. :clap: Szydercze brawo dla tego pana. A to nieszydercze brawo dla Love że mu mądrą rzecz tłucze do głowy. :clap: Tak właściwie to skund chop jest że taki opatrzony, żę wie, że tylko i wyłącznie w Polsce kierowcy mają wyjebane na pieszych? Niech słucha Love i się rozgląda na boki bo niestety podróż obieżyświata się na Polsce właśnie zakończy.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6328
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-07, 22:42   

Doprawdy tylko w Polsce kierowcy tacy chamscy, zaściankowi i nieuważni? Plz... Jak byłam u brata w Anglii musiałam uważać bardziej niż w Polsce, nawet gdy miałam zielone światło. Gdy się popatrzyło co tam kierowcy wyczyniają... Chyba prawa jazdy na loterii wygrywali.
_________________
.
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-07, 23:04   

Love178 napisał/a:
Mój chłopak prowadzi jednoosobową misję wprowadzenia zachodnioeuropejskich standardów w relacjach kierowca-piesi i wchodzi na pasy bez zatrzymywania się, a do kierowcy leci zawsze ta sama mantra, że ma się zatrzymać. Za każdym razem jak mu mówię, że "to jest Polska i lepiej w pierwszej kolejności mieć na uwadze swoje bezpieczeństwo", to otrzymuję wiązankę jak to wszędzie kierowcy uważają na pieszych, tylko tu ludzie się przed pasami zatrzymują :roll: Mam nadzieję, że nigdy nie trafi na pijanego kierowcę, ani nikogo z Oksywia (tutaj wchodzę na pasy dopiero kiedy z horyzontu znikają wszystkie auta, nawet nie żartuję ^^" )


Twój chłopak to debil:D:D:D może sobie myśleć że ma pierwszeństwo a nawet, że on jest ważniejszy niż kierowca ale w zderzeniu on- samochód to coś czuję, że koła to on nie urwie;D
prawda jest taka, że zawsze należy na siebie uważać niezależnie czy to Polska i czy na zachodzie kierowcy uważają pieszych za piepszonych bogów;) u nas wleziesz na pasy pierwszy to przejdziesz a jak nie wleziesz to stoisz a wchodzenie bez zwracania uwagi to debilizm także pogratuluj chłopakowi, że jeszcze nikt go nie rozlaptał jak żaby;)
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-07, 23:10   

Bulwa nać co wszyscy w internecie ostatnio naduzywajo słowa chochoł? Serio, o ch♥j wam chodzi?
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.143 sekundy. Zapytań do SQL: 34