Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsze copypasty
Autor Wiadomość
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-03-16, 15:43   



[ Dodano: 2021-03-16, 15:43 ]
no tak
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-03-16, 16:06   

To takie kuźwa prawdziwe. Jako dzieciak miałam stwierdzoną skoliozę, którą jakoś udało mi się wyćwiczyć. Mama była instruktorem gimnastyki korekcyjnej i udało się wypracować, żeby tej skoliozy nie było.
Najgorszymi rozpierdalaczami kręgosłupów były jebane plecaki ważące po 10 kg. Nie byłam za bardzo lubiana, więc podręcznik na ławkę odpadał, a w szafce książek nie zostawisz, bo z czegoś musiałam brać info do zadania domowe, a do 6 klasy podstawówki nie miałam w domu Internetu. System edukacji w Polsce jest bardzo do dupy, niszczy kręgosłupy i psychikę, aczkolwiek z pastą pełna zgoda. Te kurwa obgryzione i odrapane krzesła pamiętające czasy Bieruta, a nauczyciel sobie siedział wygodnie i jeszcze kazał siedzieć prosto na krzesłach. Taaa, chude dzieciaki mogły mieć z tym problem, bo siedziały kościami na drewnie, wygodna w pierony. Gówniątka się garbiły i wady postawy gotowe. Aż odnosi się wrażenie, że oświata miała układ z ortopedami.
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-03-16, 16:08   

Lilith napisał/a:
a w szafce książek nie zostawisz
u mnie w żadnej szkole nie było szafek xD ustawa o tym, by każda szkoła miała szafki weszła jakoś chyba w tym samym roku w którym ja kończyłem szkołe XD
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-03-16, 16:21   

Moris299, ja w szkołach miałam szafki, ale nie miałam dziennika elektronicznego. W moim elitarnym liceum dziennik elektroniczny pojawił się 2 lata po skończeniu przeze mnie szkoły, a jeszcze później w mojej podbazie i gimbazie xD

#Podkarpacie
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-03-16, 16:28   

ja miałem taki dziennik elektroniczny, że gdyby nie to, że nauczyciele wpisywali jednocześnie oceny do papierowego i elektronicznego to mógłbym sobie co nieco powpisywać xd wyciągnąłem też przez ten dziennik numery PESEL wszystkich uczniów i nauczycieli xD

A wszystko to dzięki temu, ze to nie był jakiś zaufany program tylko z jakiejś małej bydgoskiej firmy jakiś praktykant to zrobił w tydzień i wyglądało to tragicznie, działało traficzine i było dziurawe jak podłoga w 20 letnim Tico.
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-03-16, 16:31   

U mnie na bogato w Vulcana zainwestowali xD

Brat ma do dziś dostęp do swojego dziennika z gimbazy, choć jest w 4 technikum.
Kurwa, on dostawał uwagi typu "Śpiewa na lekcji muzyki" XDDD Szkoda, że nie mam pic rel, bo brat nie porobił screenów.

[ Dodano: 2021-04-04, 19:45 ]
jedź z kumplem
nagle chwyć jego nogę zamiast drążka skrzyni biegów
obaj się śmiejemy, ja ściągam jego spodnie
zaparkuj auto podczas pieszczenia jego jajek
kumpel się śmieje bo wie że to jest żart xDD
zacznij ssać jego chuja na tym pustym parkingu
prawie zadław się jego kutasem ponieważ krztusisz się ze śmiechu
kumpel także śmieję się jak pojebany
zaczyna wydawać dźwięki jak ciuchcia i wrzeszczeć 'BROJOB BROJOB! HOHO HOHO xD'
spuszcza się a ty połykasz to jak głupi pedał
pocałuj swojego przyjaciela i nazwij go pedałem cały czas się śmiejąc

Uwielbiam robić kawały z moimi kumplami xD

[ Dodano: 2021-04-04, 20:03 ]
KIEDYŚ, KILKA LAT TEMU NA PEWNYCH ZAJĘCIACH Z ANATOMII GRZEBIĘ SOBIE W BEBESZKACH TRUPA.
PRZY ODKRYWANIU SIECI UNACZYNIENIA TRZUSTKI SŁYSZĘ JAK JEDNA STUDENTKA MÓWI DO DRUGIEJ "A WIDZIAŁAŚ TEN OBRAZEK NA KWEJKU WCZORAJ? NIE? TO PATRZ"
PO CZYM SŁYSZE TAKIE ODGŁOSY JAKBY HEHE I HIHI.

NAGLE DOCHODZI DO MOICH USZU TAKIE SYCZĄCE "DO DIASKA" A NASTĘPNIE WIDZĘ JAK TRUP ZACZYNA SIĘ RUSZAĆ. ZDJĄŁ SZMATKĘ Z TWARZY I PODNIÓSŁ SIĘ DO POZYCJI SIEDZĄCEJ NA STOLE SEKCYJNYM.
POPATRZYŁ MI W OCZY I POWIEDZIAŁ "PAN WYBACZY NA MINUTKĘ" PO CZYM WSTAŁ I ZACZĄŁ IŚĆ W STRONĘ NIC NIE SPODZIEWAJĄCYCH SIĘ DZIEWCZYN.
JA ZAMUROWANY TYLKO PATRZĘ CO TU SIĘ WYPRAWIA.
KADAWER STANĄŁ ZA NIMI, POPATRZYŁ PRZEZ RAMIĘ W TELEFON, ODSUNĄŁ SIĘ PO CZYM ZAJEBAŁ Z PÓŁOBOROTU W POTYLICE JEDNEJ Z NICH TAK MOCNO ŻE WYLĄDOWAŁA TWARZĄ W TACCE Z NERKAMI NA DRUGIM KOŃCU SALI.
NASTĘPNIE SPOJRZAŁ PROSTO W TWARZ DRUGIEJ I POWIEDZIAŁ "TYM CHUJOWYM CONTENTEM SPROFANOWAŁYŚCIE ZWŁOKI" PO CZYM PIERDOLNĄŁ JEJ PIĘŚCIĄ MIĘDZY OCZY.

PO CAŁEJ AKCJI DENAT CHŁODNYM KROKIEM WRÓCIŁ DO MNIE, USIADŁ NA STOLE SEKCYJNYM I POWIEDZIAŁ "W RAMACH REKOMPENSATY ZA NIEDOGODNOŚCI POKAŻĘ PANU JAK IDZIE U MNIE ŻYŁA WROTNA GDYŻ JEST TO EWENEMENT ANATOMICZNY".
TYDZIEŃ PÓŹNIEJ ZDAŁEM KOLOKWIUM PRAKTYCZNE WŁAŚNIE DZIĘKI WSKAZANIU TEGO EWENEMENTU.
DZIĘKUJE PAN TRUP ZA TO I ZA DBANIE O QUALITY CONTENT WŚRÓD MŁODYCH ADEPTÓW SZTUKI LEKARSKIEJ

[ Dodano: 2021-05-06, 03:12 ]
O chuju złoty, nic mnie tak nie wkurwia jak ten pierdolony kult polskich komedii z PRLu. Że niby one takie śmieszne, takie akuratne i ponadczasowe. Ja jebię.
POV: siedzisz na dywanie za dzieciaka, już po wiadomościach czy innych faktach. Wiesz, że zaraz będzie lecieć Władca Pierścieni, Skazani na Shawshank czy inny zacny, wartościowy film. Ale nie synek, musimy z calą rodziną po raz kurwa dwudziesty czwarty obejrzeć KULTOWĄ POLSKĄ KOMEDIĘ. Jezusie przenajświętszy, jak ja na te ścierwa pluję.
Sami Swoi - bezbeczny mem o somsiedzie rozciągnięty do 3 dwugodzinnych filmów
Poszukiwany - Poszukiwana - LITERALNIE chłop przebrany za babe
Miś - chop z czupryną przebrany za łysego, a tak naprawdę to dwóch różnych typów - no beka w chuj
Rejs - dwie godziny bełkotliwych dialogów bez ładu i składu
Kogiel Mogiel - największy cringefest w polskim kinie, baba nie chce wyjść za chopa ze wsi to se ucieka do miasta i wychodzi za chopa z miasta
Alternatywy 4 - chujowy dozorca jest chujowy + pierwszy blackface w naszym życiu
Nie ma róży bez ognia - czyli pierwszy simp w polskim kinie
I tak można wymieniać i wymieniać, no zaiste - wspaniałe dzieła kultury XD
W każdym z nich natężenie śmiesznych żartów jest może jeden na 30 minut przy dobrych wiatrach. Każde takie "dzieło" nie może się też obyć bez starego, dobrego seksiku hehe. Oczywiście nie są to piękne akty podczas, których widz mógłby się zachwycić choć na chwilę pięknem ludzkiego ciała. Gdzie tam - każda taka scena to obrzydliwe, zwierzęce ruchańsko, tak odrzucające, że widz z automatu ma ochotę wybełtać jelita. A no i to mityczne drugie dno. Ta osławiona krytyka PRLu zaszyta w tych filmach: sprowadzamy wszystko do absurdu i cyk myk, mamy ODWAŻNĄ KRYTYKĘ SYSTEMU.
I oczywiście to wszystko katowane do usrania: jak już TVP przestaje takie ścierwo puszczać co każde święto, to oczywiście TVN lub inny Polsat odkupuje prawa i karuzela startuje na nowo. Foliarz by powiedział, ze to wszystko pachnie jakimś kolosalnym spiskiem.
I ja nie twierdzę, że potem było lepiej. Poza klikoma wyjątkami, polskie komedie do dzisiaj są chuja warte. Już nawet nie będę wspominał o Multiwersum Spierdolenia jakim są taśmowo produkowanie od późnych lat 90 """komedie""" romantyczne TVNu.
Ale na Boga, szanujmy się - obecna chujnia nie sprawia, że stara chujnia z automatu jest lepsza.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-05-07, 07:45   

Co do kogla-mogla się zgadzam. Mega chujowe bezbectwo. Koło pozostałych wymienionych nawet toto nie stało a ludzie uwielbiają na podobnym poziomie.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-05-07, 11:44   

Polacy niewiele dobrych komedii zrobili
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-05-07, 12:03   

Kogel-Mogel dla mnie nie było komedią, tylko dramatem. Mamy dziewoję ze wsi, co ucieka przed aranżowanym małżeństwem i wiążę się z innym gościem ze wsi, tylko lepiej wykształconym, ale również z wiejską mentalnością i sprowadza się ostatecznie do tego, co dla niej chciał jej ojciec.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-05-07, 15:57   

No a poza tym było chujowe.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-05-07, 21:45   

Bareja robił dobre filmy, a że wyśmiewał akurat stary system? No wyśmiewał to, co było w tamtym czasie największą kopalnią absurdów. Gdyby Bareja żył w dzisiejszych czasach to też miałby sporo materiału i jestem pewien, że parę dobrych filmów by nakręcił.
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-05-07, 22:09   

Davos napisał/a:
dyby Bareja żył w dzisiejszych czasach to też miałby sporo materiału i jestem pewien, że parę dobrych filmów by nakręcił.

Moi rodzice są zdania, że dzisiaj to Bareja miałby jeszcze większe pole do popisu, bo nawet za PRL życie w Polsce nie było aż tak absurdalne jak obecnie. Ja tam nie wiem, nie mam porównania, pozostaje mi wierzyć na słowo osobom, które dzieciństwo i młodość przeżyły w tychże czasach.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-05-07, 22:28   

Moris299 napisał/a:
Polacy niewiele dobrych komedii zrobili

Polacy niewiele dobrych <wstaw cokolwiek> zrobili
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-05-18, 06:49   

>dzień dobry dzieci nazywam się Grażyna Kowalska i będę was uczyć historii
>kto z was wie czym jest źródło historyczne?
>zacznijmy od Mezopotamii
>twórcą pierwszej piramidy był Imhotep
>na piątek drzewo genealogiczne bogów olimpijskich
>zapamiętajcie na siedmiu wzgórzach pietrzy się Rzym
>Mieszko poślubił Dobrawę
>w środę kartkówka z rozbicia dzielnicowego
>epidemia ominęła Polskę dzięki
>mieczów ci u nas dostatek
>myślał że odkrył Indie
>95 tez na drzwiach katedry
>Kara Mustafa dowiedział się o szarży
>czwartkowe były miejscem spotkań
>Austria nie brała udziału w drugim
>Robespierre rozpętał terror
>zajął opuszczoną Moskwę
>w wyniku wprowadzenia branki
>wzmocnienie prześladowań przez carstwo
>arcyksięcia Franciszka Ferdynanda w Sarajewie
>na Kasztance
>bitwa nad Bzurą
>pojedziecie do muzeum powstania warszawskiego to zobaczycie
>szlag egzamin szóstoklasisty za dwa tygodnie
>Gomułka papież Polak Wałęsa
>dzień dobry nazywam się Halina nowak i będę was uczyć historii
>zacznijmy od Mezopotamii
>twórcą pierwszej piramidy był Imhotep
>na piątek drzewo genealogiczne bogów olimpijskich
>zapamiętajcie na siedmiu wzgórzach piętrzy się Rzym
>Mieszko poślubił Dobrawę
>w środę kartkówka z rozbicia dzielnicowego
>epidemia ominęła Polskę dzięki
>mieczów ci u nas dostatek
>myślał że odkrył Indie
>95 tez na drzwiach katedry
>Kara Mustafa dowiedział się o szarży
>czwartkowe były miejscem spotkań
>Austria nie brała udziału w drugim
>Robespierre rozpętał terror
>zajął opuszczoną Moskwę
>w wyniku wprowadzenia branki
>wzmocnienie prześladowań przez cara
>arcyksięcia Franciszka Ferdynanda w Sarajewie
>na Kasztance
>szlag egzamin gimnazjalisty za dwa tygodnie
>dzień dobry państwu nazywam się Janusz Dzierżak i będę państwa uczył historii
>projekt budowy Gdynii
>na moście spotkał się z
>Kartuskiej dla więżniów
>centralny okręg przemysłowy
>prezydent Hindeburg przekazał władzę
>układ monachijski
>w wyniku prowokacji gliwickiej
>wkroczyła do Polski bez wypowiedzenia wojny
>z Dunkierki pozostawiając sprzęt na plaży
>22 czerwca 1941
>Makowski siedź cicho nie mamy czasu na dyskusje o Rommlu
>zignorowali raporty Pileckiego
>dowiedziano się o masowych grobach w lesie
>o godzinie 17
>postanowiono o podziale Prus Wschodnich pomiędzy
>incydent o zabarwieniu nacjonalistycznym
>Gagarin stał się pierwszym człowiekiem
>na lotnisku w Dallas
>jak to już czerwiec przecież Gomułki nie skończyliśmy
>doczytajcie sobie albo spytajcie dziadków
>witam państwa po wakacjach na pierwszej lekcji historii i społeczeństwa
>zacznijmy od Mezopotamii
OC
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-05-18, 08:07   

Dobre :D Tylko czemu w liceum kontynuowali od dwudziestolecia międzywojennego? Tam też powinni zacząć od Mezopotamii :PP
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-05-18, 10:02   

Davos, weszła nowa podstawa programowa. W pierwszej klasie liceum kontynuowało się historię z gimnazjum, a potem 2-3 klasa liceum (i 4 technikum) było robienie kolejnego kółka, ale albo na historii rozszerzonej, albo podstawy na przedmiocie historia i społeczeństwo (historia i wos z osobna odpadały,.jak się ich nie rozszerzało).
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-05-18, 12:31   

Dzięki za info. Trochę nietypowe rozwiązanie, ale może nawet niegłupi pomysł z kontynuowaniem materiału od początku liceum, bo tak zawsze się kończyło na IIWŚ albo wczesnym PRL, a teraz przynajmniej jest jakaś szansa na przerobienie 2 połowy XX wieku
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2021-05-18, 12:32, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-05-18, 13:18   

w ogóle ja przez całą edukację nie miałem ani słowa o PRL ani nic o tym co się działo po 1945 xd
koniec wojny, dalej nie było już historii xD I ja w wieku kilkunastu lat jak się dowiedziałem, że do 89 byliśmy pod butem Rosji to byłem mocno zdziwiony oczywiście nie dowiedziałem się tego w szkole tylko gdzieś indziej wyczytałem xD
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-05-18, 14:13   

Moris299 napisał/a:
w ogóle ja przez całą edukację nie miałem ani słowa o PRL ani nic o tym co się działo po 1945 xd

Same
Ja ostatnio się zastanawiałem i nie przypominam sobie, żeby w ogóle mówili o tym jak powstał Izrael
To jest niesamowicie wkurwiające bo ta historia jest najważniejsza i najistotniejsza w życiu. Historia współczesna powinna być uczona w najszerszym obszarze, bo jest niezbędna, reszta pobieżnie.
W ogóle historia uczona była tak, że np. masz napisać dokładny dzień w którym się zaczęła i skończyła konkretna bitwa a zrozumienie jak do niej doszło to nikogo tak mocno nie obchodzi.
Do niczego nie jest ci tak naprawdę potrzebna wiedza o tym w którym roku i dniu była bitwa pod Grunwaldem jak nie wiesz kto z kim po co walczył

[ Dodano: 2021-05-18, 15:13 ]
W sumie na Wosie miałem coś o Wałęsie chyba

[ Dodano: 2021-05-18, 15:18 ]
I historia współczesna jest kurwa ciekawsza, bo nas bezpośrednio dotyczy, w przeciwieństwie do tego z kim tam walczył Jagiełło
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-05-18, 17:23   

dziedzictwo narodowe kurła kultywuj tradycję kwiii

[ Dodano: 2021-05-18, 18:28 ]
przedsiębiorczość? świadomość emocjonalna? relacje międzyludzkie? dbanie o kondycję psychofizyczną żeby wejść w dorosłość bez zjebanych zaburzeń i nawyków? chuj, to we własnym zakresie dzieciaczki, Słowacki wielkim poetą był
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.155 sekundy. Zapytań do SQL: 31