Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2020-07-29, 22:59
Jeden wielki offtop v.4
Autor Wiadomość
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-18, 13:43   

Jakby się jeszcze ktoś zastanawiał, czy mężczyźni są normalni... :troll:
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-18, 13:43   

https://www.dobreprogramy...ews,109005.html
Patrzcie jacy głupi ci biali polacy.
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-18, 13:43   

icywind napisał/a:
Nie jest normalne ale oni nie śmieją się z powodu swojego koloru skóry, no ja pierdole


To.

Tyle i aż tyle.

[ Dodano: 2020-07-18, 14:45 ]
RudaMaupa napisał/a:
Jakby się jeszcze ktoś zastanawiał, czy mężczyźni są normalni...


Ale to jak najbardziej można jadąc tym torem XD
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-18, 13:48   

Jedyny słuszny wniosek:
Jakby ktoś myślał, że kapitalizm i pieniądze są normalne. Ludzie tak zdesperowani, że się zabiją za 6$ a uprzywilejowani to wykorzystują i się śmieją. Czas na socjalistyczną rewolucje
Ostatnio zmieniony przez icywind 2020-07-18, 13:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-18, 13:51   

No biali ludzie są pojebani. Co to się w ogóle dzieje

https://www.nzherald.co.n...jectid=12309116

https://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,24928385,zwloki-mlodego-ukrainca-w-lesie-wywiozla-go-polska-szefowa.html

icywind napisał/a:
Ludzie tak zdesperowani, że się zabiją za 6$ a uprzywilejowani to wykorzystują.


Niestety.

https://www.youtube.com/watch?v=1m6uwgI2eEs
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-18, 13:57   

wszyscy generalnie są pojebani jebać każdego z osobna i wszystkich razem. No chyba że się kogoś lubi to wtedy nie. Wtedy można nawet szanować

[ Dodano: 2020-07-18, 14:59 ]
icywind napisał/a:
https://www.dobreprogramy.pl/Sprzedajaca-odmowila-przyjecia-platnosci-teczowa-karta.-Skojarzyla-sie-jej-z-LGBT,News,109005.html
Patrzcie jacy głupi ci biali polacy.


Co głupia cipa robiła w podstawówce czy tam w gimnazjum na fizyce że zdziwiona że tęcza
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-18, 14:02   

Ale jak się kogoś lubi, to czemu bez jebania? :(
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-18, 14:02   

w sumie dobre pytanie :D
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-18, 15:09   

icywind napisał/a:
Biała Polka na kasie odmówiła klientowi lodów dlatego, że miał tączową karte

Jej biznes, jej sprawa. Chciałbym, prowadząc biznes, móc odmawiać świadczenia usług gejom, księżom, leworęcznym, fanom twisterów z serem i bekonem zamiast zwykłych w KFC, palącym, niepalącym, chodzącym po chodniku tak, żeby nie nadepnąć na linię, kobietom z ustami jak dupa pawiana, kobietom w ciąży, feministkom, starym babom odmawiającym jebniecia prądem przy wejściu, tobie i śmieszkowi a nawet Morisowi, słowem każdemu kto mi się nie spodoba. Byłoby to głupie ekonomicznie bo ekonomicznie racjonalnym byłoby mieć jak najwięcej klientów, ale powinienem tak móc. Zatem nie obsługiwać gejów jeśli mi się nie chce ich obsługiwać bo są gejami i właśnie dlatego że nimi są. Mój biznes, moje zasady. Jak komuś się to nie podoba to gówno mnie to obchodzi, może mi zero gwiazdek wystawić na google opinie i napisać dlaczego i tyle. Wolny rynek. Tak bym chciał. I tak to zresztą działa. Czyż nie sam kiedyś twierdziłeś, że jak jakiegoś prawaka dupa boli że mu jutub zdjął filmik to niech idzie na inny portal bo jutub to prywatny biznes i może sobie mieć zapatrywania polityczne jakie chce. To to samo. Nie sprzedam ci lodów geju a jak ci się nie podoba to możesz iść do innej lodziarni. Tyle.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2020-07-18, 15:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-18, 15:19   

icywind napisał/a:
Nie jest normalne ale oni nie śmieją się z powodu swojego koloru skóry, no ja pierdole



Nie udawaj idioty, czarnoskórzy popełniają statystycznie 4x więcej przestępstw i takie pierdolenie, ze kolor skóry nie ma znaczenia jest głupim, lewicowym zakłamywaniem prawdy.

Zajebiście, podaliście przykład, ze biali też są pierdolnieci ale na czarnoskórych można zaleźć takich przykładów 4x więcej.

[ Dodano: 2020-07-18, 16:28 ]
icywind napisał/a:
https://www.dobreprogramy.pl/Sprzedajaca-odmowila-przyjecia-platnosci-teczowa-karta.-Skojarzyla-sie-jej-z-LGBT,News,109005.html
Patrzcie jacy głupi ci biali polacy.


Akurat tęcza na karcie Revolut nie wzięła się tam dlatego, ze grafikowi się spodobał taki motyw, a dlatego, ze Revolut wspiera organizacje LGBT i dołącza do różnych akcji promujących.

Jeśli to była właścicielka lodziarni to miała do tego prawo , a to, ze jest to ekonomicznie głupie nie zmienia faktu, tayak Jankiel powiedział.
Natomiast jeśli zrobiła to sprzedawczyni będąca tam zatrudniona to już powinna zostać ukarana przez pracodawcę, ze odpierdolila taką samowolkę, nie jej biznes to nie jej sprawa kogo mają obsługiwać a kogo nie.
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2020-07-18, 15:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-18, 15:48   

Moris299 napisał/a:
Nie udawaj idioty, czarnoskórzy popełniają statystycznie 4x więcej przestępstw i takie pierdolenie, ze kolor skóry nie ma znaczenia jest głupim, lewicowym zakłamywaniem prawdy.

Zajebiście, podaliście przykład, ze biali też są pierdolnieci ale na czarnoskórych można zaleźć takich przykładów 4x więcej.


O ja pierdole, Moris, jak teraz się nie zaskoczyłem, że to powiesz. I jak bardzo masz swoją głowę w odbycie, że myślisz, że to kolor skóry jest predykatorem popełniania przestępstw.

https://www.london.gov.uk...d-violent-crime

https://www.thelancet.com...0164-6/fulltext

Swoją drogą widziałem ciekawy wywiad z dziennikarzem, Darylem Davisem. Ciekawy wywiad w którym pokazuje, że w niektórych przypadkach rasizmu wynika on z po prostu strachu przed nieznanym przez co ulegają różnym ideom, które wydają, że zapewniają bezpieczeństwo.

https://www.youtube.com/watch?v=waVrJEIfahc

Możliwe, że to to.


I czasami się zastanawiam czy wasz rasizm M&Msy wynika z właśnie takiego strachu przed nieznanym czy głębokim uprzedzeniem.
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-18, 15:55   

Dead_Laugh napisał/a:
I jak bardzo masz swoją głowę w odbycie, że myślisz, że to kolor skóry jest predykatorem popełniania przestępstw.


A ty masz głowę w szambie. Powiedz mi w jaki sposób fakt, że to nie kolor skóry jest predykatorem zmienia fakt, że to ludzie o czarnym kolorze skóry popełniają przestępstw więcej.

Twoja logika jest taka:
ja-Nie smakują mi pomarańczowe warzywa, np marchewka
ty-ale to nie kolor warzywa wpływa na smak
ja-a jak to zmienia fakt, że nie lubię pomarańczowych warzyw?
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-18, 16:14   

XDDDDDDDDDDDDDDDD


"kolor skóry nie ma znaczenia jest głupim" to dokładnie "Nie smakują mi pomarańczowe warzywa, np marchewka". Dokładnie to samo XDDDD Poza tym kurwa nie rób tu fikołków, bo dokładnie widać, jaki jest kontekst. Jak jesteś rasistowskim zjebem, to bądź, ale nie próbuj udawać, że chcesz w czymś dyskutować i nie udawaj obiektywizmu, zresztą jeszcze powołując się na przykład USA i przenosząc ten przykład na cały świat.

Kolor skóry nie ma znaczenia jeżeli chodzi o przestępstwa. Bo to, że się rodzisz w rodzinie czarnoskórej, czy białoskórej nie sprawi, że w którejś z nich jesteś bardziej skłonny do popełniania przestępstw. Za to sprawi to środowisko i czynniki socjoekonomiczne.
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-18, 16:24   

Ja robię fikołki? To ty robisz abstrakcyjne fikołki mówiąc, że kolor skóry nie ma znaczenia na przestępczość. Próbujesz tłumaczyć, że to wina środowiska czy inne czynniki a wszystko sprowadza się do tego, że to właśnie czarnoskórzy częściej trafiają w złe środowiska. Czy to kolor skóry o tym decyduje? Owszem, rodząc się białym trafiasz w inne środowisko. Więc nie pierdol, że kolor skóry nie ma żadnego wpływu.

Przecież ja nie twierdzę, że jeśli ktoś się urodzi czarny to z automatu jest patusem i będzie zabijał innych dla zabawy. Tak samo jak nie twierdzę, że jak się ktoś urodzi biały to staje się świętym i nigdy nikogo nie skrzywdzi. Wy jesteście naprawdę idiotami, bo narzucacie mi, że ja tak myślę. Jednocześnie zaprzeczacie faktom i próbujecie usprawiedliwiać psychicznych morderców oraz narzucacie "kolor skóry nie ma znaczenia na to jakim się jest człowiekiem". No kurwa ma znaczenie ale z głową w szambie widocznie masz problemy z racjonalnym myśleniem wykraczającym poza lewicowe idee równości.

[ Dodano: 2020-07-18, 17:28 ]
Dead_Laugh napisał/a:
"kolor skóry nie ma znaczenia jest głupim" to dokładnie "Nie smakują mi pomarańczowe warzywa, np marchewka". Dokładnie to samo XDDDD

To porównanie jest jak najbardziej prawidłowe. Ty mówisz, że to nie wina koloru skóry, że występuje tam wyższy wskaźnik przestępstw a ja mówię, że nie ma znaczenia co na to wpływa, bo nie zmienia to faktu, że występuje tam wyższa przestępczość. Tak samo jak kolor warzywa nie wpływa na jego smak a to nie zmienia faktu, że grupa warzyw w danym kolorze jest gorsza od np. czerwonych.
_________________
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-18, 16:33   

Cytat:

I czasami się zastanawiam czy wasz rasizm M&Msy wynika z właśnie takiego strachu przed nieznanym czy głębokim uprzedzeniem.


Bo w większości czarni są bandytami albo złodziejami. :troll:
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-18, 18:23   

Przestępców jest dużo wśród czarnoskórych? Tak.
Czy jest to wynik koloru skóry? Poniekąd.
Genów? Absolutnie nie.

To kwestia rasizmu wtórnego. Po zlikwidowaniu segregacji rasowej rasizm nie zniknął - jak całe życie wychowywali cię mówiąc że czarny to nie człowiek, to nagle nie zaczniesz ich traktować jak równy sobie. Przemiany trwały lata, a w międzyczasie czarnoskórzy, by uniknąć prześladowań, skupiali się w "czarnych gettach", które istnieją do dziś, a które są okropnie rasistowskie (nienawiść do "białasów"), poza tym dominuje tam przestępczość i skrajna bieda. Ciężko wyrwać się z getta, a jeszcze ciężej wyrwać getto z siebie.

Ludzie ludziom zgotowali ten los. Większy procent przestępczości wśród czarnych to skutek błędów obu stron.

Ale moim zdaniem nie ma co popadać w paranoję, bo powtórzymy historię z segregacją rasową i KKK. Bo albo strona domagająca się przeprosin pójdzie o krok za daleko, albo strona od której przeprosiny są wymagane nie wytrzyma.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-18, 18:32   

widzu napisał/a:

To kwestia rasizmu wtórnego. Po zlikwidowaniu segregacji rasowej rasizm nie zniknął - jak całe życie wychowywali cię mówiąc że czarny to nie człowiek, to nagle nie zaczniesz ich traktować jak równy sobie. Przemiany trwały lata, a w międzyczasie czarnoskórzy, by uniknąć prześladowań, skupiali się w "czarnych gettach", które istnieją do dziś, a które są okropnie rasistowskie (nienawiść do "białasów"), poza tym dominuje tam przestępczość i skrajna bieda. Ciężko wyrwać się z getta, a jeszcze ciężej wyrwać getto z siebie.

:clap:
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-18, 18:34   

Tu się zgodzę z widzem.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-18, 20:39   

A ja swoje: Nie widzę nic złego/godnego potępienia i prób eliminacji ze społeczeństwa/nielegalnego w byciu rasistą. Tak samo jak można być np. germanofilem, tak można być germanofobem. I z czarnymi to samo. Kto sobie chce to ich uwielbia za to że są czarni, kto chce ma w dupie ich kolor skóry , kto chce ich za kolor skóry nie lubi. No i chuj. Wolność słowa, myśli i poglądów.

[ Dodano: 2020-07-18, 21:41 ]
OBOWIĄZEK lubienia i szanowania wszystkich za wszystko jest moim zdaniem całkowicie idiotycznym, nierealnym i szkodliwym założeniem.

[ Dodano: 2020-07-18, 21:44 ]
No ale o tym już gadaliśmy przy okazji mojego pytania dlaczego niby nie można nienawidzić? Nie dowiedziałem się. Może ze dwa słowa o tym, ze to szkodliwe społecznie. Tak samo jak żarcie fast foodów w nadmiarze ale jednak nikt nie próbuje fanów śmieciowego żarcia rugować z dyskursu, okrężną drogą anektować język, którym się posługują, powolnym wpływem na instytucje deprecjonować i wyśmiewać hamburgerożerców* a wszystko to po to, by kiedyś w idealnej słodkiej kochanej pluszowej komuszej przyszłości nie dało się powiedzieć ani nawet pomyśleć (bo nie będzie słów na to), że ojebałoby się ostrą baraninę na grubym.


*A nie, zaraz zaraz, przecież próbuje. W imię nowego wspaniałego świata.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2020-07-18, 20:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-19, 02:23   

Zgadzam się z Jankiem jeśli chodzi o nienawiść. I o różne słowa o które się ludzie oburzają a moim zdaniem to jest głupie. Na przykład w nazwaniu kogoś pedałem albo czarnuchem czy białasem albo zjebem nie widzę nic złego. A że głąb się oburzył i chce konsekwencji prawnych no to sam sobie wymyślił co go oburza, nawet niech się oburzy jak lubi ale niech nie wymaga konsekwencji prawnych. Co innego jeśli chodzi o zwroty, które faktycznie mogą zaszkodzić jak na przykład nazwanie kogoś pedofilem, gwałcicielem albo złodziejem, bezpodstawnie i bez dowodów. To może faktycznie zaszkodzić w choćby znalezieniu pracy. I tak dalej, chyba nie muszę tłumaczyć.
Tak samo z nienawiścią. Nienawidź sobie kogo chcesz i spoko. Tylko nie ogranicza wolności tego którego nienawidzisz albo go nie napadaj, prześladuj i tak dalej, takie czyny powinny być karane i uznawane za karygodne a nie sama nienawiść
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.202 sekundy. Zapytań do SQL: 37