Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: widzu
2020-06-13, 09:28
Kącik babski
Autor Wiadomość
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-29, 17:48   

Ej, najgorsi są ludzie którym źle jest razem w związku i robia sobie dziecko, bo myślą, że to naprawi i wszystko stanie się cudowne
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-29, 17:51   

Słyszałam o takich, aczkolwiek nigdy nie spotkałam, myślałam że to takie urban legend.

Więcej znam takich, co wpadli, a potem już jakoś z rozpędu zostali ze sobą :PP czasem na krócej, czasem na dłużej.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-29, 18:00   

Nom. Wpadki zdarzają się dużo częściej.
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-29, 18:37   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Posiadanie dziecka wyobrażam sobie jako doświadczenie wysoce nieprzewidywalne, rzucające mnie przez wszystkie wachlarze emocji,

yhyy, zmienianie obsranych pieluch, dziecko drące pizdę bo dostało 5ml mleka z cycka za mało albo budzące się w środku nocy jest w chuj nieprzewidywalnym doświadczeniem. Czym ty się łudzisz, że twoje dziecko zostanie jakimś małym odkrywcą który zmieni świat czy co innego może być nieprzewidywalne? Nie potrafię sobie wymyślić nic nieprzewidywalnego co może nastąpić w czasie rodzicielstwa. No może jedynie jestem w stanie zrozumieć, że dziecko może mieć np. nieprzewidywalne rzygnięcie ci na mordę jak go będziesz na rękach trzymał albo nieprzewidywalne wyrządzenie szkód które ty będziesz musiał pokrywać xD

ChodnikowyWilk napisał/a:
ty też nie masz doświadczenia w posiadaniu dziecka, więc skąd wiesz że to straszne


Wiem, bo widzę. Widzę, że wszędzie gdzie są dzieci tam są problemy. Siedzisz obok dziecka w samolocie? Będzie się wiercić, młodsze będzie płakać. Siedzisz w restauracji a stolik obok dziecko? Zaraz się zesra albo zerzyga i jedzenie ci już nie będzie smakować. Siedzenie za tobą siedzi dziecko w autobusie? Zaraz się zerzyga bo dostanie choroby lokomocyjnej.
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-29, 18:45   

aż mi iskierka zgasła
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-29, 18:51   

Moris299 napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:
Posiadanie dziecka wyobrażam sobie jako doświadczenie wysoce nieprzewidywalne, rzucające mnie przez wszystkie wachlarze emocji,

yhyy, zmienianie obsranych pieluch, dziecko drące pizdę bo dostało 5ml mleka z cycka za mało albo budzące się w środku nocy jest w chuj nieprzewidywalnym doświadczeniem. Czym ty się łudzisz, że twoje dziecko zostanie jakimś małym odkrywcą który zmieni świat czy co innego może być nieprzewidywalne? Nie potrafię sobie wymyślić nic nieprzewidywalnego co może nastąpić w czasie rodzicielstwa. No może jedynie jestem w stanie zrozumieć, że dziecko może mieć np. nieprzewidywalne rzygnięcie ci na mordę jak go będziesz na rękach trzymał albo nieprzewidywalne wyrządzenie szkód które ty będziesz musiał pokrywać xD

ChodnikowyWilk napisał/a:
ty też nie masz doświadczenia w posiadaniu dziecka, więc skąd wiesz że to straszne


Wiem, bo widzę. Widzę, że wszędzie gdzie są dzieci tam są problemy. Siedzisz obok dziecka w samolocie? Będzie się wiercić, młodsze będzie płakać. Siedzisz w restauracji a stolik obok dziecko? Zaraz się zesra albo zerzyga i jedzenie ci już nie będzie smakować. Siedzenie za tobą siedzi dziecko w autobusie? Zaraz się zerzyga bo dostanie choroby lokomocyjnej.

Wyjątkowo zgadzam się z tym panem xd
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-29, 19:20   

Cholera, ale temat się urodził. Ja im jestem starszy, tym bardziej czuję się rozdarty. Z jednej strony chciałbym generalnie kiedyś mieć dzieci, takie na przyszłość, patrząc przez pryzmat gdy będą już dojrzałe. Z drugiej strony moja własna dorosłość i wolność jest tak cudowna, że nie chcę jej poświęcać dla dzieci.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-29, 19:21   

Widzisz tylko to co chcesz widzieć, twoje założenie jest takie że dziecko=problem, tak jakby człowiek był płaskim przedmiotem ktory mozna określić jednym slowem. Człowiek ma tyle różnych wymiarow, jestem zdumiony jak wyjątkowo płytko postrzegasz istotę ludzką, jako generator rzygów i kupy. O sobie też tak myślisz, i o swoich najbliższych? Oni też srali w majty i hałasowali.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-29, 19:24   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Widzisz tylko to co chcesz widzieć, twoje założenie jest takie że dziecko=problem, tak jakby człowiek był płaskim przedmiotem ktory mozna określić jednym slowem. Człowiek ma tyle różnych wymiarow, jestem zdumiony jak wyjątkowo płytko postrzegasz istotę ludzką, jako generator rzygów i kupy. O sobie też tak myślisz, i o swoich najbliższych? Oni też srali w majty i hałasowali.

https://www.youtube.com/watch?v=L9pJRBQNkI0
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-29, 19:26   

ChodnikowyWilk, wcale tak nie myślę xD

ChodnikowyWilk napisał/a:
tak jakby człowiek był płaskim przedmiotem ktory mozna określić jednym slowem.


Dokładnie tak się dzieje np. w dyskusjach politycznych.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-29, 19:29   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Dokładnie tak się dzieje np. w dyskusjach politycznych.

Ty prawaku
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-29, 19:34   

Polecam "niemowlęta" na netflixie. Może jak ci się uda otworzyć trochę to zobaczysz morisie coś więcej niż tylko "gówniaka". Oczywiście to nie znaczy że masz mieć dziecko, kto chce niech ma, kto nie to nie, ale fajnie jest zdobyć trochę więcej wiedzy, zgodzisz się?

Ja opisałem to w tym temacie z dwóch stron. Zgadzam się że wychowanie to wielka mordęga, i duże poświęcenie. Ale ty nie chcesz nawet przyjąć do świadomości że może istnieć drugi wymiar.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-29, 19:52   

co może być zaskakujące, tego rodzaju opinia jest odrażająco powszechna na serwisie wykop.pl
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-29, 19:54   

Lilith napisał/a:
To co, ja też chuja wiem o dzieciach?

Ponieważ z tonu wynika że ewidentnie się troszkę obsrałaś to moja odpowiedź brzmi: jeszcze jak!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-29, 20:06   

A Ty Jankielu dalej nie chcesz mieć dzieci?

Ciekawe czy Barbra już nie ma xD
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-29, 20:29   

Dalej nie chcę. Od takich rzeczy w mojej rodzinie mam młodszego brata.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-29, 20:51   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
A Ty Jankielu dalej nie chcesz mieć dzieci?


Nawet jakby chciał to jak to się mówi... klamka zapadła czy jakoś tak :P
_________________
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-29, 20:53   

Zawsze mógłby adoptować. Na przykład razem z widzem by nie być samotnym rodzicem.
_________________
.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-29, 20:55   

ale nie w Polsce
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-29, 21:02   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Cholera, ale temat się urodził. Ja im jestem starszy, tym bardziej czuję się rozdarty. Z jednej strony chciałbym generalnie kiedyś mieć dzieci, takie na przyszłość, patrząc przez pryzmat gdy będą już dojrzałe. Z drugiej strony moja własna dorosłość i wolność jest tak cudowna, że nie chcę jej poświęcać dla dzieci.


Mam ciut podobnie, tyle że ja aż tak rozdarty nie jestem. Bardzo lubię swoją wolność i to że jak mnie szef wkurwi to nara i nie muszę się przejmować że mógłbym nie utrzymać dzieciaka własnego bo mi kasy zabraknie albo będę miał za mało płatną pracę. I do tego jeszcze dochodzi kwestia wychowania, która jest przerażająca bo nie dość że trzeba zapewnić edukację i godne życie dzieciakowi to jeszcze go wszystkiego uczyć. Dosłownie. Żeby na przykład nie łaził za facetem który mu chce pokazać pieska albo dać cukierka a jak się zgubi w tłumie to żeby nie szedł za gościem, który wie gdzie są jego starzy ale jak nie znajdzie matki czy tam ojca to musi obcemu człowiekowi zaufać np. kobiecie z dzieckiem a jak nie będzie takiej to po prostu kobiecie prędzej niż facetow i tak dalej. Tego bym się chyba bał najbardziej jakbym miał dzieciaka chociaż szansa na taką sytuację jest raczej mała. No i ogólnie wychować na przyzwoitego człowieka żeby jako dzieciak już jakieś zalążki rozsądku miało ale jednocześnie żeby się nie bało panicznie wszystkiego i nie było aspołeczne. to mi się wydaje przejebane i za dużo zachodu, czasu i funduszy z jednej strony.
Ale z drugiej strony mieć dzieciaka i móc go tego wszystkiego nauczyć brzmi odrobinę kusząco :D A widzenie w dzieciaku tylko rzygów i gówna jest płytkie. Znaczy też tak je widzę bo są obce ale wiem też że ludzie we własnych dzieciach widzą coś więcej, nie wiem dokładnie co to jest ale coś jest
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.111 sekundy. Zapytań do SQL: 32