Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Pandemia z Chin
Autor Wiadomość
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-28, 12:02   

Nom, moja dziewczyna szukała pociągu niedawno i gdzieś wyczytała. Ale sytuacja jest jaka jest, więc w razie czego radzę sprawdzić aktualny rozkład.


Davos napisał/a:
Copa America i jakieś pomniejsze puchary konfederacji. Liga Mistrzów też wróciła do TVP i w każdej kolejce pokazywali jakiś mecz, podobnie w Lidze Europy.


Nie chcę się kłócić, ale uważam, że od tego są płatne telewizje żeby oglądać rozgrywki, w których nie ma nawet polskich drużyn. IMO jeśli kogoś interesuje dany sport to szuka oferty, wykupuje i ogląda.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-28, 15:32   

Love178 napisał/a:
czy są jakieś regulacje typu nie wolno skorzystać z publicznych środków transportu czy coś?


nie xD dlatego ten program to absurd - możesz sobie wrócić z np. Włoch, i zostajesz na lotnisku. Kwaranatnna zaczyna się od jutra, wiec na własny koszt wsiadasz w autobus, jedziesz najpierw do lidla zrobić zapasy na 2 tygodnie, potem jeszcze możesz do halinki wpaść pogadać, wyskoczyć do fryzjera, ogólnie żadnych ograniczeń. Dopiero następnego dnia zaczyna się kwarantanna.

[ Dodano: 2020-03-28, 17:15 ]
bartek82r napisał/a:
Moris299 napisał/a:
Królowa Elżbieta zarażona koronawirusem :scared:


Obrazek



sory, to mańka mi fejk newsa sprzedała xD
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-28, 20:43   

Dobry(??)

dzisiaj stwierdzono 249 nowych zakażeń koronawirusem. Łączna suma zakażonych wynosi obecnie 1638.

Pozdrawiam,
Całkiem_Dobry_Chłop
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-28, 22:41   

Nom, szybko rośnie liczba zakażonych :/ Póki co nie widać jakiejkolwiek poprawy, ani u nas, ani u reszty Europy. A w USA to już w ogóle mają masakrycznie szybki wzrost, obecnie 120 tys. zakażonych.
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-29, 08:20   

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Dobry(??)

dzisiaj stwierdzono 249 nowych zakażeń koronawirusem. Łączna suma zakażonych wynosi obecnie 1638.

Pozdrawiam,
Całkiem_Dobry_Chłop


Z czego w samym województwie mazowieckim były 103 przypadki
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-29, 17:58   

https://joemonster.org/filmy/103348/W_panstwie_z_dykty_na_koronawirusa_nie_umrzesz
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-29, 18:15   

Jebany PIS po trupach do celu, byle się wybory odbyły.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-nie-zyje-79-latek-dlaczego-informacji-nie-ma-w-raporcie-mz/f5bwdx3
https://www.facebook.com/...100000421186683
https://www.wykop.pl/link...ie-na-zewnatrz/
https://www.facebook.com/...c3nPrOVhmFjUyrP
https://oko.press/niezgloszona-smierc-z-powodu-koronawirusa-w-szpitalu-mswia-rodzina-pozostawiona-bez-pomocy-list/
https://beskidzka24.pl/zmarl-mieszkaniec-gminy-bestwina-byl-zakazony-koronawirusem/

[ Dodano: 2020-03-29, 18:17 ]
i jeszcze przypadek z dzisiaj:

https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,25828517,koronawirus-w-myslenicach-zmarl-pacjent-zakazony-koronawirusem.html

[ Dodano: 2020-03-29, 18:18 ]
jest nawet stronka na której ktoś zebrał 20 podobnych przypadków
https://sites.google.com/view/statystyki-covid/

ciekawe ile jest jeszcze takich przypadków, niewpisanych w statystyki a o których media się nie dowiedziały?
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-29, 18:21   

więcej niż oficjalnych
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-29, 21:16   

Ale serio, naprawdę tak chcecie tego stanu wyjątkowego?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-29, 21:38   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Ale serio, naprawdę tak chcecie tego stanu wyjątkowego?


W zasadzie to tak, czułbym się bezpieczniej jakby te wszelkie zalecenia byłyby wymogiem prawnym. No i stan wyjątkowy przekłada wybory, a im później tym lepiej.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-29, 22:16   

No to ok. To tak mi mów: "chce wprowadzenia stanu wyjątkowego żeby przełożyć wybory". To szanuję. Każda inna formę gadania o przełożeniu wyborów szkaluję, bo innej opcji niz stan wyjątkowy na przełożenie wyborów nie ma.

Ale żeby nie było że w tej sprawie wnerwia mnie tylko Kidawa, jej dzisiejszy teatrzyk i ogolnie opozycjoniści totalni to powiem, że bardzo mnie zaciekawiło, gdy Jaro coś sypnął w jednym wywiadzie, że gdyby przekładać wybory to tylko na przyszły rok. Konkretnie zaciekawiło mnie na jakiej kurwa podstawie prawnej on by chciał to przeciągnąć na 2021.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2020-03-29, 22:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-29, 22:33   

wgl stan epidemii powienien z automatu powodować odwołanie wyborów

[ Dodano: 2020-03-29, 22:33 ]
a tak w ogóle to mamy xxi wiek, niech już kurde zrobią głosowanie internetowe
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-29, 22:34   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Konkretnie zaciekawiło mnie na jakiej kurwa podstawie prawnej on by chciał to przeciągnąć na 2021.


Stan wyjątkowy może mieć max. 90 dni, potem 90 dni nie może być wyborów. Ale są dwa haki:
1) Za zgodą sejmu można przedłużyć stan wyjątkowy o 60 dni
2) prawo nie przewiduje ścisłych terminów wyznaczenia przesuniętych wyborów po upływie 90-dniowego terminu po ustaniu stanu nadzwyczajnego, ale zgodnie z art. 228 ust. 5 konstytucji powinny zostać one wyznaczone jak najszybciej


Czyli ogółem mamy maksymalnie 240 dni dni, podczas których wybory nie mogą się odbyć. Jeśli się wstrzymają ze stanem wyjątkowym do maja to przy wykorzystaniu wszystkich możliwych ustawowo dni koniec okresu "bez wyborów" wypadnie im w okolicach Bożego Narodzenia, a że wtedy nie można to na luzie można przesunąć na styczeń. Ale to już mocno naciągane.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-29, 22:36   

widzu napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
Konkretnie zaciekawiło mnie na jakiej kurwa podstawie prawnej on by chciał to przeciągnąć na 2021.


Stan wyjątkowy może mieć max. 90 dni, potem 90 dni nie może być wyborów. Ale są dwa haki:
1) Za zgodą sejmu można przedłużyć stan wyjątkowy o 60 dni
2) prawo nie przewiduje ścisłych terminów wyznaczenia przesuniętych wyborów po upływie 90-dniowego terminu po ustaniu stanu nadzwyczajnego, ale zgodnie z art. 228 ust. 5 konstytucji powinny zostać one wyznaczone jak najszybciej


Czyli ogółem mamy maksymalnie 240 dni dni, podczas których wybory nie mogą się odbyć. Jeśli się wstrzymają ze stanem wyjątkowym do maja to przy wykorzystaniu wszystkich możliwych ustawowo dni koniec okresu "bez wyborów" wypadnie im w okolicach Bożego Narodzenia, a że wtedy nie można to na luzie można przesunąć na styczeń. Ale to już mocno naciągane.


i tak se te pisowskie kurwy po nocach zmieniają kodeks wyborczy więc mogliby dostosować do obecnej sytuacji, gdyby chcieli
ale nie chcą.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-29, 22:49   

No i właśnie Moris takie pierdolenie smetow bo jebać, w tym przypadku, PiS bo jebać, mnie wkurwia. Chuja się znasz a odzywasz. Nie, nie mogliby. Nie chcesz wyborów w maju to musi być stan wyjątkowy.

A Widzu za to merytorycznie co pochwalam. Ale wydaje mi się że to jednak nie o to chodziło. Zwłaszcza że mi też wyszło że nawet jakby wyżyłować stan wyjątkowy na maksa to i tak finał wychodził mi jeszcze w 2020.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-29, 23:30   

No w razie czego to chyba można nawet prawo zmienić, że stan wyjątkowy po wprowadzeniu obowiązuje przez 3 miliardy 687 milinów 387 tysięcy 649 dni. Oczywiście to jest głupie ale prawo chyba można cały czas zmieniać. No bo co to ogranicza? Prawo, które można zmienić? W takim na przykład Meksyku w latach 80 można było wybory wygrać, których się wygrać nie powinno, to zmiana prawa chyba jest osiągalna. Ja w każdym razie rozumiem takie podejście morisa, żeby bezpiecznie było, wybory można zorganizować później. A jak ich coś ogranicza to niech to zmienią, w końcu rządzą. Wiem że dobrze się mówi zza monitora ale nawet sama próba przełożenia tych wyborów niekoniecznie udana była by moim zdaniem spoko. W końcu wprowadzili stan gdzie nie można się spotkać w 3 osoby, więc przełożenie wyborów miało by sens no bo komisja + głosujący = więcej niż 2. No chyba że przed wyborami wszystko anulują. W każdym razie już tak poza tematem jebać PiS
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-29, 23:32   

Zabieramy się za to jak pies za jeża. Niech PiS wprowadzi stan wojenny, zlikwiduje totalną opozycję i niech rządzi samodzielnie, co się będziemy pierdolić z wyborami, jak i tak ich kandydat wygra xD
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-30, 01:08   

wypluj te słowa proszę
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-30, 01:36   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Chuja się znasz a odzywasz.


mówisz, że chuja się znam, lecz nie podając żadnego argumentu to sam się chuja znasz
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2020-03-30, 01:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-30, 02:14   

Love, na lotnisko są podstawiane pociągi i busy które odjeżdżają po przylotach i są darmowe

[ Dodano: 2020-03-30, 02:18 ]
A tak w ogóle to jak wam Polska nie odpowiada to zapraszam do Islandii, bo wiecie, coraz mniej turystów i Islandia chętnie wita żeby wydawali swoją kasę na utrzymanie gospodarki :troll:
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
Ostatnio zmieniony przez monjiczq 2020-03-30, 02:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.147 sekundy. Zapytań do SQL: 34