Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2020-07-29, 23:59
Jeden wielki offtop v.4
Autor Wiadomość
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-26, 19:26   

widzu napisał/a:
Bo wszyscy przesadziliście.

No dobrze, następnym razem będę pejczować delikatniej :troll:
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-26, 19:27   

Lilith, dobrze wiesz o czym i o kim mówię.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-26, 19:28   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Ja pierdole, ale bagno xD

I to bez wkladu z twojej strony. Nieczeste zjawisko. Obserwuje z prawdziwym ukontentowaniem.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-26, 19:56   

krojechleb napisał/a:
widzu napisał/a:
E, bez kółek to słabo

[ Dodano: 2018-12-25, 21:51 ]
Obrazek


To ten murzyn nacjonalista?? Co to można go użyć jako argument że nacjonaliści nie są rasistami ?


On nie jest nacjonalistą.


I w ogóle kłótnia w święta i to jeszcze o kolor skóry lalki Barbie :kick:
Zamiast się tu wyzywać, lepiej byście sernika jeszcze zjedli :PP
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-26, 19:58   

Tylko sernik bez rodzynek
_________________
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6327
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-26, 20:08   

Bo rodzynki są ciemne?
_________________
.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-26, 20:08   

Nie, bo są chujowe
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-26, 20:16   

Zgiń, rodzynki są przepyszne i jeśli mogę to je wszędzie dodaję
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-26, 20:17   

manciara9 napisał/a:
Zgiń, rodzynki są przepyszne i jeśli mogę to je wszędzie dodaję

Musisz jeszcze ten pogląd przelać w morisa
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-26, 21:11   

_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-26, 21:43   

icywind, jeszcze słowo...
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5599

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-26, 21:49   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Ja pierdole, ale bagno xD


A żebyś kur.wa wiedział :chill:

https://www.wykop.pl/cdn/...4rPcPXBU6wX.jpg
_________________
Ostatnio zmieniony przez Całkiem_Dobry_Chłop 2018-12-26, 21:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-26, 22:17   

manciara9 napisał/a:
Nie wcale - oboje sugerujecie, że robię Morisowi wodę z mózgu. Zajmijcie się swoim życiem, ok?

Yyy, nie. Za każdym razem, kiedy zwracam uwagę, że na ostatnie poglądy Morisa wpłynął jakiś czynnik zewnętrzny, to piszę, że to musi być jakiś wykop/grupki internetowe/generalnie coś, co musi najwyraźniej czytać w Internecie, jedynie w tym ostatnim poście tego nie zrobiłam i opisałam to jako "złe towarzystwo". Nie wypowiadasz się często na te tematy, więc moim zdaniem nie ma tutaj Ciebie w tej kwestii. Nie, że kompletnie nie, ale wysnuwanie, że musisz być jakimś "szalonym naukowcem" pociągającym za sznureczki Morisa, nie mając żadnych podstaw do tego, bo nic nie piszesz? To bardzo nie w moim stylu. Zwłaszcza, że jesteście w związku od dużo bardziej dawna niż Moris zaczął pisać tyle nienawistnych postów, więc nie mam podstaw do koncentrowania niczego na Tobie. Kolejna kwestia jest taka, że nie możesz być całym "środowiskiem", a my z Missy zaznaczałyśmy, że poglądy się biorą ze środowiska. Możesz być elementem tego środowiska, tak wiem, że też masz bardziej konserwatywne poglądy, bo wspomniałaś o tym trochę, ale też w takim razie znajdujesz się w jakimś środowisku razem z Morisem i nie musicie być identyczni, tak jak np. ja nie jestem identyczna z moim partnerem. W dodatku Ty nie wywołujesz burz, ani się do nich nie wtrącasz więc jedyne "domysły", jakie mogę wysnuć, to to, że Moris znalazł sobie potrzebę pisania bardzo negatywnych rzeczy na tym forum i Ty tego nie robisz, więc ten problem Ciebie nie dotyczy... i właściwie tyle, bo nawet jeśli jesteście blisko, to jesteście dwiema indywidualnymi osobami i jak dwie osobne osoby się zachowujecie, więc dymy Morisa traktuję jako dymy Morisa, gdybym uważała, że masz na nie znaczący wpływ, to napisałabym do Ciebie PW prosząc, żebyś się postarała Morisa trochę przyhamować. Ale nie zrobiłam tego, bo uważam, że nie jesteś jego "właścicielem", więc coś zupełnie odwrotnego, co mi zarzucasz. Z kolei Icy często się czepia Waszego związku i nie aprobuję tego, czuję się teraz wrzucona do jednego wora z nim. Mam z nim podobne poglądy w dość wielu sprawach, ale dla mnie jego rzucanie się na życie prywatne osoby, która go obrazi jest nieetyczne.

Jest mi przykro, ponieważ widzę, że na podstawie mojego komentarza poczułaś się zagrożona, że mogę mieć coś osobistego do Ciebie i mogłabym nie chcieć Ci powiedzieć tego wprost, tylko np. zaatakować bliską Ci osobę i skrytykować Wasz związek :/ Nie mam absolutnie żadnych domysłów na temat Twoich poglądów i zachowań na podstawie postów Morisa, bo również i ja nie podpisuję się od wszystkimi poglądami Staszka (zwłaszcza tymi radykalnymi) ani on pod moimi. Ja tutaj się tylko zmagam z problemem zbyt dużych uogólnień, które Moris wypisuje i źródeł pseudonaukowych, które gdzieś znalazł, które w dodatku ubiera w bardzo negatywne słowa. Uważam, że to jest jego autonomiczny problem, natomiast jeżeli wychodzisz powiedzieć, że masz duży udział w tym problemie, to mogę jedynie zapytać, czy nie chcielibyście w takim razie razem przejrzeć źródeł podanych przez innych użytkowników i przyjrzeć się postom Morisa z zastanowieniem się, czy nie są zbyt agresywne i dokonać wspólnie decyzji, co na to poradzić. Ale nie przed dokonaniem takowej deklaracji.

A problem jest, bo Moris wchodzi ostatnimi czasy na forum i pisze posty potrafiące urazić więcej niż jednego użytkownika naraz, co wprowadza złą atmosferę. Za ostatniego "p.edała", który jest już którymś z kolei chciałam mu dać bana, postanowiłam jednakże wzamian ocenzurować to słowo do czasu końca tej burzy, bo uważam, że Moris jest integralną częścią tego forum i warto poświęcić czas na próbie pokazania mu niespójności jego poglądów niż przylanie batem za coś, czego by nie zrozumiał.

Przepraszam Cię najmocniej jeżeli czujesz się wtrącana przeze mnie tylnymi drzwiami w ten problem, ale ja Was traktuję autonomicznie, bo do żadnej z burz Morisa się przecież nigdy nie przyłączasz.
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-26, 22:38   

Love178 napisał/a:
nienawistnych postów

Love178 napisał/a:
Jak można mieć tyle jadu


Mam w sobie nienawiść i jad bo mam odmienną opinię o homoseksualistach i jestem przeciwny wpuszczania muzułmanów do Europy?
Ciekawe.
Nigdzie nie napisałem nic co sugerowało by, że chcę "kamieniować" albo "nienawidzić" tylko przez kolor skóry/orientację :rofl:
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-26, 23:00   

Moris, naprawdę... czym innym jest niechęć jak nie chcęcią pozbycia się ze swojego otoczenia? Burza, która teraz się toczy jest na temat Twojej niechęci do osób o innym kolorze skóry, a teraz próbujesz mówić, że tej niechęci nie masz?

Twoja "opinia" o homoseksualistach jest na podstawie wywodów jakichś pseudonaukowych świrów i stosujesz wobec nich najgorszą nomenklaturę z naszego słownika, przez co ranisz dużo osób, ale nie chcesz przyjąć tego do wiadomości.

Popatrzmy na kilka rzeczy, które piszesz raz po raz lub pojawiły się w ostatnich postach, a które są całkowicie niepodważalnie fałszywe:
- w Polsce żyją tylko ludzie biali
- każda osoba z kraju, w którym dominuje islam, sprawia realne zagrożenie
- w Europie problem morderstw i gwałtów rozwiąże niewpuszczanie imigrantów
- danie dziecka homoseksualiście, to danie dziecka prosto do pedofila
To są po prostu nieprawdziwe tezy. Nieprawdziwe. Statystyki ich nie popierają, realia ich nie popierają, zdrowy rozsądek ich nie popiera. Powiedziałam, że poczekam na dowody od Ciebie i się nie doczekałam.


Jeszcze do zarzekania się, że "nie pisze się nienawistnie", podam Ci jak piszę o Tobie vs jak bym napisała o Tobie, gdybym pisała tak jak Ty:

"Moris, Twoje posty są zbyt agresywne, nawet jeżeli Tobie się wydaje, że nie wyrządzasz nikomu krzywdy, to musisz po prostu posłuchać swoich odbiorców i przyjąć do wiadomości, że pewien żargon się utarł jako mający na celu ranienie innych i Ty go używasz. Słowa to nie tylko zbitek liter, tylko niosą ze sobą bagaż emocjonalny, a nawet historyczny."

"Moris, jesteś imbecylem. Tylko taki imbecyl w sumie może wierzyć w ideologię nacjololo, więc w sumie się zgadza. Matka musi się wściekać, że cię wysrała, jeśli w ogóle się jeszcze do ciebie odzywa. Całe szczęście, że tacy jak ty kończą kopiąc w rowach. Nie powiedziałam ci nic obraźliwego"

Czy jest różnica, czy naprawdę słowa to tylko zbitek liter i nie ma czegoś takiego jak "słowa, które mogą kogoś obrażać" lub być nacechowane nienawiścią? Co z tego, że nie napisałeś wprost "chcę linczować", kiedy ta intencja wylewa się z tego jak formułujesz swoje wypowiedzi? W moim drugim tekście też nie ma wprost "wypierdalaj", a widać, że takie jest przesłanie tego tekstu.
_________________
  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-26, 23:40   

widzu na poprzedniej stronie napisał/a:
Aha, i jak ktoś znów poruszy ten temat to będzie 24h odpoczynku. Bo wszyscy przesadziliście.


Dobra, trzeba być konsekwentnym. Do zobaczenia jutro.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-27, 00:03   

Że niby dostałem warna za zasugerowanie, że Mańka musi przelać lubienie rodzynek w morisa? To jest takie straszne? XD
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-27, 00:07   

Poszło zgłoszenie, to dostałeś.

A przede wszystkim za ten pierwszy link ¯\_(ツ)_/¯
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-27, 00:13   

Już człowiek nie może nazwać morisa idiotą ani kazać wlewać mu lubienie rodzynek, co się porobiło....
Ale serio, strasznie naciągany ten warn, za samo idioto? Jakoś inni muszą się dużo bardziej wysilić na warna ale ja dostaje bo jestem icy...
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6327
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-27, 00:18   

Musisz też wysyłać zgłoszenia.
_________________
.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.189 sekundy. Zapytań do SQL: 33