Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:47
Polecanie gier
Autor Wiadomość
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-21, 18:53   

God of War 4 ale to zajebiste. Sieczka podobna jak w poprzednich częściach ale zmienili kamerę i jest jak w rpgach za plecami bohatera dzięki czemu walka jest jeszcze przyjemniejsza. Minusem jest zmieniony głos Kratosa. Zły nie jest ale do wiecznie wkurwionego masakratora który robi sieczkę ze wszystkiego o się rusza głos Bogusia Lindy był idealny. No i cena jest drugim minusem.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-21, 22:07   

Kolejny tytuł ekskluzywny od Soni, który nie wprowadza żadnej innowacji w warstwie rozgrywki i zbudowany jest na popularnych obecnie w segmencie AAA schematach. Obowiązkowo z kamerą z perspektywy trzeciej osoby i kupionym hajpem w mediach. Suuper. :ziew:
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-22, 12:50   

W sumie fabuła jest innowacyjna bo teraz jest mitologia nordycka a nie grecka a kamera jak najbardziej na + bo walka jest lepsza a co do reszty się zgodzę. Ceny nowych gier na ps4 są w granicach 200 zł a ta jest za 250 więc hype w mediach się chyba opłacił:P

[ Dodano: 2018-04-22, 12:51 ]
chyba ciężko teraz gracza zaskoczyć czymś innowacyjnym bo chyba już wszystko oklepane
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-22, 14:24   

Polecam Wiedźmina 3, Lol. Nie moja wina że dopiero teraz mogę w niego pograć bo na starym kompie to mi nie chciały się odpalić nawet wiedzminskie filmiki z jutuba, taki był słaby. Ogólnie niezła gierka, 7.84/10 :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-22, 14:44   

Nie grałem w żadnego ¯\_(ツ)_/¯
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-11-02, 17:12   

Red Dead Redemption 2 - zajebista gra, takie GTA tylko że na dzikim zachodzie. Grafika zajebista, misje zajebiste nie monotonne a zróżnicowane, duże możliwości daje gra w czasie swobodnej gry bez misji i fajny klimat. Według mnie recenzje tej gry nie są przesadzone. Polecam :git:
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-11-02, 20:10   

A jajca się twojemu koniu już na mrozie skurczyły?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-11-03, 02:20   

jeszcze tego nie sprawdziłem niestety
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-11-06, 01:04   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Polecam Wiedźmina 3, Lol. Nie moja wina że dopiero teraz mogę w niego pograć bo na starym kompie to mi nie chciały się odpalić nawet wiedzminskie filmiki z jutuba, taki był słaby. Ogólnie niezła gierka, 7.84/10 :troll:


o no szanuję
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-11-24, 14:12   

-90% na paczkę wszystkich gier Valve

Cytat:
Counter-Strike: Global Offensive Full Edition
Counter-Strike: Condition Zero
Counter-Strike: Source
Team Fortress Classic
Day of Defeat
Day of Defeat: Source
Ricochet
Deathmatch Classic
Half-Life
Half-Life: Opposing Force
Half-Life: Blue Shift
Half-Life 1: Source
Half-Life 2
Half-Life 2: Episode One
Half-Life 2: Episode Two
Left 4 Dead
Left 4 Dead 2
Portal
Portal 2


https://store.steampowered.com/bundle/232/Valve_Complete_Pack/
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-03, 19:59   

Zacząłem parę dni temu grać w No Man's Sky i jest zajebiaszcze
Prawie zupełnie zignorowałem wątek fabularny i szukam idealnego miejsca do życia na bazę.
Przy tym jest pełen relaks i chilloucik, że nie można się oderwać.
To moja stara planeta








Porzuciłem ją bo okazało się, że mogę znaleźć nigdzie wody (jak to możliwe, że są tam burze to mnie nie pytajcie) a chcę zbudować kiedyś podwodne budynki w mojej głównej bazie.


Znalazłem coś takiego i zamierzam się tu osiedlić. Wydaje się nie mieć żadnych burz i być idealnym miejscem do życia, do tego strażnicy są mniej upierdliwi >:>
No i te krajobrazy i smoki na niebie <3






Mankamentem jest duży poziom konfliktu w układzie ale atakującym łatwo uciec.
Baza ma bardzo wiele części które dość mozolnie się zbiera, można w niej zatrudnić obcych i uprawiać rośliny <3
Polecam w chuj jeśli chcecie się odrelaksować i odkrywać planety
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-03, 20:03   

Podobno kiedyś to było straszne gówno, ale wydali tyle łatek że teraz jest fajne, ale zła sława została.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-03, 20:18   

Słyszałem o tym i to dlatego, że naobiecywali rzeczy których nie było podczas wyjścia gry i ludzie się wkurzyli, ze nie ma co robić poza lataniem po planetach, które nie były wtedy wcale tak różne.
Tylko, że zaraz po premierze zaczęli wydawać wielkie aktualizacje które dodały prawie wszystko co wtedy obiecywali i jest moim zdaniem świetnie.
Dalej jest to gra eksploracyjna więc nie każdemu podpasuje bo nie ma co liczyć na hardcorowy survival (przynajmniej na normalnym trybie) czy wielkie bitwy pvp i bossów do pokonania.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-03, 21:03   

icywind napisał/a:
wątek fabularny


Na czym polega?
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-03, 21:09   

Mormegil napisał/a:

Na czym polega?

Musimy kontaktować się z i ratować jakiegoś podróżnika.
Nie wiem wiele więcej bo jak mówiłem

Cytat:
zignorowałem wątek fabularny

Wrócę do niego jak będę silniejszy i bogatszy >:>
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-03, 21:34   

Czym to się różni od SPORE?
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-03, 21:47   

Nie tworzysz własnych kosmitów.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-03, 21:58   

A to chujnia.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-04, 10:04   

To dwa różne typy rozrywki w spore (pomijając całą fazę ewolucji) nie zajmujesz się zwiedzaniem planet i przetrwaniem na nich, poza tym to są tam tylko małe kulki na których tworzysz kolonię z przymusu generacji przypraw.
W NMS nie stworzysz własnego imperium, nie masz nawet własnej rasy. Jesteś małym ludzikiem starającym się przetrwać i zwiedzić jak najwięcej wszechświata, kupić nowy statek, ulepszyć broń itp.
A każda planeta jest ogromna, chociaż trzeba przyznać, że trochę monotonna, przydałaby się aktualizacja z porami roku i strefami klimatycznymi, żeby chciało się zwiedzić ją całą. Nie ma sensu lecieć na inną półkulę bo wszystko będzie wszędzie w miarę podobne.
A i jeszcze masz ponad 200 galaktyk zamiast jednej.

Są tylko trzy inteligentne rasy z którymi możesz się zaprzyjaźnić lub walczyć ale za to mają ciekawy lore.

Poza tym przez ostatnie dwa lata była gwałtownie aktualizowana i można się spodziewać, że dalej będzie, a spore jest martwe :>

[ Dodano: 2018-12-04, 10:07 ]
Grafiki nie chce odcieniać bo jednak obie gry dzieli prawie 10 lat ale no w spore nie zatrzymasz się zrobić screena bo znalazłeś idealną tapetę xD
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-04, 14:23   

Mnie boli, że spore jest zajebiście uproszczone i szybko się nudzi. A gra miała potencjał :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.107 sekundy. Zapytań do SQL: 33