Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Policja szuka złodzieja!
Autor Wiadomość
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-10-25, 10:18   Policja szuka złodzieja!

Brytyjska policja na swoich stronach zamieściła zdjęcie mężczyzny, który ukradł ze sklepu zgrzewkę piw. W sieci zawrzało, bowiem internauci rozpoznali w nim słynnego aktora. Na szczęście to tylko jego sobowtór...


Do you recognise this man? We want to speak to him in relation to a theft at a Blackpool restaurant on the 20th September. If you know who this is, please email 7798@lancashire.pnn.police.uk quoting log LC-20180920-0670. Thank you for your help.


Policja z Blackpool poszukuje złodzieja, który bezpardonowo wyniósł z jednego z tamtejszych sklepów sporą ilość alkoholu.

Nie byłoby może w tym nic niezwykłego, bowiem kradzieże to niemal codzienność, gdyby nie fakt, że mężczyzna z zamieszczonego na policyjnym Facebooku zdjęcia łudząco przypomina... Rossa z "Przyjaciół".

Takie było też pierwsze skojarzenie internautów. Pod zdjęciem zaroiło się więc od "donosów" na Davida Schwimmera (51 l.).

Funkcjonariusze podjęli trop, ale szybko okazało się, że gwiazdor ma alibi i to dość solidne.

"Dziękujemy wszystkim za szybkie odpowiedzi. Dokładnie zbadaliśmy tę sprawę i potwierdziliśmy, że David Schwimmer był w Ameryce w tym dniu"- napisali policjanci.

Informacje dotarły też do aktora, który odniósł się "do stawianych mu zarzutów". Nagranie, które zamieścił na swoim Twitterze bawi do łez!

"Funkcjonariusze, przysięgam, że to nie byłem ja, jak widzicie, byłem w Nowym Jorku. Życzę powodzenia w śledztwie ciężko pracującej policji w Blackpool" - pisze David pod nagraniem.





Niestety, na razie prawdziwy złodziej piwa nie został jeszcze schwytany...
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-10-25, 11:20   

Nie no, czemu to mnie tak śmieszy :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-10-25, 23:24   

Wygrał :haha: :haha: :haha:
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2018-10-26, 17:05   

:D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.044 sekundy. Zapytań do SQL: 16