Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Trzech Polaków ścigało się na słowackich drogach
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-10-03, 13:14   Trzech Polaków ścigało się na słowackich drogach

Nie milkną echa tragicznego wypadku, do jakiego doszło w niedzielę w okolicy Dolnego Kubina na Słowacji. Szybkie i luksusowe auta, które najprawdopodobniej z nadmierną prędkością jechały po słowackiej drodze, były zarejestrowane w Polsce. Jedno z nich Porsche Cayenne miało tablice z województwa pomorskiego; drugie z aut – mercedes został udostępniony przez salon samochodowy jako auto testowe; trzeci samochód – ferrari należał do prywatnego właściciela, był zarejestrowany w Poznaniu. W Dolnym Kubinie doprowadzili do wypadku, w którym zginął 57-letni Słowak, a jego żona i syn zostali ranni.


https://www.rmf24.pl/fakt...des,nId,2639714


Ale mnie wkurzają tacy debile >:<

[ Dodano: 2018-10-03, 14:15 ]
Jeszcze jeden z nich był dziennikarzem motoryzacyjnym :frusty:
_________________
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-10-03, 13:20   

Ulice nie są od ścigania się, po to stworzono zamknięte tory. Niestety, w naszym kraju na każdym kroku widać ogromne braki w tym, jak powinno się prowadzić auto.
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-10-03, 13:34   

A efekty tego wszystkiego wychodzą poza nasz kraj. A to wszystko dlatego, że jacyś bogaci panowie postanowili pobawić się na ulicy.

Mam nadzieję, że spotka ich odpowiednia kara.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-10-03, 14:15   

Ech, za dużo Initial D się naoglądali... oh wait :troll:
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-10-03, 16:02   

W Gdyni jak się nocuje w centrum to non stop słychać ryki ścigających się debili >:-(
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-10-03, 16:05   

Love178, u mnie koło domu też. Mieszkam w połowie górki i się ścigają tak, że nawet koloru pojazdu nie widać.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-10-03, 16:08   

Ale da radę się domyślić, bo czerwony szybszy
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-10-03, 17:07   

U nas na osiedlu były wyścigi bo była długa prosta to się wkurwili i położyli dwa progi zwalniające. Jedyne w mieście.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-10-03, 17:08   

Love178, u mnie na mieście typ się autem rozjebał o drzewo, licznik się zamknął na 136 km/h, zapierdalał tak nocą przez miasto, był nawalony na dodatek.
Powiem szczerze, cieszyło mnie to, że nikogo po drodze nie zabił oprócz siebie samego. Bo co, jakby ktoś wracał, szedł chodnikiem, taki wariat traci panowanie nad pojazdem i zabija niewinną osobę?
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-10-03, 17:34   

Jak najebany się rozwali to nawet go nie szkoda. Znam ze 2 przypadki gdzie najebany jak świnia zapierdalał jak debil i rozwalał auto a jemu się niewiele stało i zawsze mnie zastanawiało że skoro już jadą po pijaku to dlaczego zapierdalają jak debile zamiast jechać te 40 albo 50 km/h. Jak mi się ze 2 razy dawniej zdarzyło siąść po alkoholu do auta to jechałem powoli żeby se do domu dojechać no i nigdy główną drogą , a co do wyścigów to raz w Warszawie byłem w nocy właśnie sobie obczaić ale tam była masa aut, ustawialiśmy się po 2 i od świateł start. Skrzyżowanie było zablokowane od tych wszystkich samochodów tak że przez dość długi odcinek jechało tylko 2 tych co się ścigali no i kawałek za nimi następni i tak dalej. A potem zjechała się policja i wszyscy się porozjeżdżali, nie wiem czy kogoś złapali w każdym razie zabawy wiele nie było a o tych wyścigach to na fb posta znalazł jeden gość z którym się tam wybrałem
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2018-10-03, 21:54   

debile >:<
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-10-10, 22:49   

https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Wypadek-na-Slowacji-wszyscy-kierowcy-z-Polski-trafia-do-aresztu.-Sad-zmienil-decyzje


Cytat:
Rzeczniczka sądu w Żylinie Lenka Belava potwierdziła, że prokuratura dokonała zmiany kwalifikacji prawnej czynów popełnionych przez oskarżonych. Teraz mają zarzuty popełnienia przestępstwa - umyślnego spowodowania zagrożenia.
Łukaszowi K. i Adamowi Sz. grozi od 10 do 15 lat więzienia. W przypadku Marcina L. mowa jest o szczególnie poważnym przestępstwie, za co grozi kara od 15 do 20 lat więzienia. Dotychczas była mowa o karze od trzech miesięcy do 2 lat więzienia w przypadku dwóch mężczyzn oraz od 2 do 5 lat dla trzeciego z nich.



:clap:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.056 sekundy. Zapytań do SQL: 24