Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Niepolecarka filmów
Autor Wiadomość
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-17, 20:21   

Nie polegam Ojca Chrzestnego. Patrzenie się na schody ruchome w galerii handlowej jest ciekawsze od tego filmu
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-17, 20:43   

To musisz mieć zajebiście interesujące schody.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-17, 21:55   

Książka lepsza ale film nadal dobry jak dla mnie. No książka najlepsza jaką dotąd przeczytałem
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-18, 15:16   

Mi też się podobało Warm Bodies
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5574

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-18, 16:01   

Zgadzam sie z krojchlbem, że książka lepsza. Jest w niej więcej szczegółów.
_________________
 
 
NieMamKlawiatury
Czerwony pasek chlubą forumka


Wiek: 2,5
Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 390
Skąd: na świecie tyle przemocy?

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-18, 19:00   

Nie polecam Nieposłusznych, jak dla mnie totalnie drewniane. I jakim trzeba być człowiekiem by w romantycznej sytuacji pluć sobie do ust na odległość?
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-30, 11:13   

Byłem na "Klerze" przereklamowany. Trochę jak botoks, jak się spodziewałem pokazuje kler w złym świetle tylko nie jest aż tak absurdalny jak np botoks chociaż skupia się na mniejszości księży. Sceny z hajsem przerysowane raczej wątpliwe żeby to aż tak źle wyglądało nawet jeśli hajsem w kościele operuje się na lewo. Scena z zwiastuna gdzie dziewuszka pyta księdza czy ten jest pedofilem tam jest wycięta z kontekstu, teraz dostrzegam geniusz tego zwiastuna, wzbudził na pewno u niejednego ból dupy i prawdopodobnie tak miało być a żeby zrozumieć o co chodzi to trzeba oglądać i śledzić fabułę, która była całkiem przyzwoita. Nie wiem o co ktokolwiek miałby mieć ból dupy jeśli chodzi o film no ale pewnie niejeden ma. W każdym razie jeżeli jesteś katolikiem to może ten film wzbudzić u ciebie ból dupy a jak jesteś antyklerykałem to może bardzo ci się spodoba a jak jesteś mną no to tak średnio. Ja bym powiedział że film jest maksymalnie OK ale po tym jak został zareklamowany spodziewałem się że mi dupę rozjebie z wrażenia

http://www.tokfm.pl/Tokfm...zpoznawali.html a tutaj macie wywiad, w miarę normalny w przeciwieństwie do wegi o botoksie

[ Dodano: 2018-09-30, 12:39 ]
tak sobie teraz myślę że botoks tak złe wrażenie na mnie zrobił że filmy zaczynam porównywać właśnie do botoksu
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-30, 11:43   

krojechleb napisał/a:
po tym jak został zareklamowany spodziewałem się że mi dupę rozjebie z wrażenia

Jego tak naprawdę za bardzo nie reklamowali. Po prostu zadziałam efekt Streissand - katole i kler się oburzył, zrobili szum, że nie dopuszczą do emisji filmu, a wiadomo, zakazany owoc ponoć lepiej smakuje.

Co do filmu się nie wypowiem, dopiero w środę pójdę na to do kina, o ile miejsce będzie.
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-30, 11:43   

Moja siostra chwali botoks i mówi, że tam sama prawda. Rozmowa nie pomogła :sadangel:
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-30, 12:54   

Co do reklamy to się nie zgodzę nawet w rmfie o tym wspomnieli przed premierą. Ból dupy mógł być motorem napędowym reklamy
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-30, 20:00   

Vega mocno przerysowuje swoje filmy i w ogóle ma taki styl dla mało rozgarniętego widza wydaje mi się. Trudno go porównać do Smarzowskiego wg mnie.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-11-06, 13:18   

Nie wiem, czy ktoś oglądał reportaż Trzynastka.
Profesor puścił nam to w liceum na zajęciach z podstaw przedsiębiorczości, żeby nam pokazać przykład biednej rodziny.
Akcja reportażu dzieje się na granicy mojego 30 km zone, żyła sobie babeczka z 13 dzieci. Odniosłam wrażenie, że to nie była rodzina tylko jakaś jebana hodowla gówniąt (jeszcze jak matka tej hałastry mówiła, że jakby jej mąż żył, to pewnie tych dzieci miałaby jeszcze więcej...) i nawet jak na lata 90. trudno mi było uwierzyć w taką patusiarnię. Wszystko pokazane tak surowo i naturalistycznie (przy scenie z królikiem prawie był śniadaniowy refluks), scena z dręczeniem kotów mnie mocno wkurwiła, jprdl :/ Odniosłam wrażenie, że to "dzieło" nie miało pokazać biedy, tylko po vegowemu miało zaszokować.
Jakbym to ja sobie na kompie tak o puściła, to bym szybko wyłączyła, a tak to byłam zmuszona to oglądać. Tak mi to łeb zryło, że czułam się, jakby mi cała życiowa mądrość uszami i nosem wychodziła.

A mówili, jaki to dobry reportaż, jakom prawdem pokazuje. Tymczasem na Filmwebie jednak mieszają to gówno z błotem.
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-09, 00:33   

jeżeli masz 30 złotych i nie masz absolutnie żadnego pomysłu co z tymi pieniędzmi zrobić no to możesz je wydać na bilet na "Miszmasz czyli kogel mogel 3". Albo możesz te pieniądze wydać na cokolwiek innego na przykład dać menelom na wódkę albo się nimi podetrzeć. Nikt Cię źle nie oceni gdy się dowie że wolałeś się pieniędzmi podetrzeć zamiast iść na kogel mogel 3
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-09, 01:16   

Bardzo obrazowe :D
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-09, 01:43   

A mi ten film nawet podszedł. W porównaniu do poprzednich części to kupa, ale jako oddzielny byt to nie jest tak tragicznie znowu. Z tym ze jestem chyba jedna z niewielu osób która smieszylo to ze pies lizal dildo na wizji :p
 
 
MsMadeleine 
Magdalena


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 673
Skąd: Kraków

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-12, 23:47   

Nie polecam filmu "Zakonnica". Jeden z gorszych filmów jakie widziałam.
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-23, 11:15   

Byłem wczoraj na nowym filmie Vegi. Nie oceniajcie mnie, byli znajomi i alkohol to poszedłem z nimi. To był zły film, tragedia, nędza, rozpacz, żenada i tak dalej nawet alkohol nie pomagał, pomóc mógł jedynie zgon ale go nie zaliczyłem. Nawet jeśli ktoś tak jak ja czerpie przyjemność z oglądania chujowych filmów typu Atak morderczych kondomów czy innych donatów albo pomidorów to i tak na "Kobietach Mafii 2" nie będzie się dobrze bawił. Piłem i czekałem aż to się skończy.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-23, 18:16   

Dlaczego w Polsce popularni są tylko reżyserzy totalnych gniotów?
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-23, 18:21   

Zobaczcie sobie zwiastun, spoiluje cały film i wystarczy 5 min zamiast 90
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-02-23, 18:42   

Love178, bo masa jest nastawiona na płytką rozrywkę. Gdyby ludzie pożądali czegoś ambitniejszego, to paradokumenty dawno zdechłyby śmiercią naturalną.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.076 sekundy. Zapytań do SQL: 31