Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 09:47
Trylogia Mass Effect
Autor Wiadomość
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-11, 14:19   

Szkoda
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-11, 15:09   

Może nie tylko z bab, co nie zmienia faktu, że można zamienić statek w jedno wielkie latające po przestrzeni jebadło, jak najbardziej, jeszcze jak.

A Mirinda nie jest z Polski, tylko z próbówki, elo.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-11, 16:15   

No ale możesz mieć tylko jeden stefans, to co to za jebadło
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-08, 17:56   

Więc...

Shepard - Szturmowiec od początku, i od pierwszej części próbowałem dawać jak najwięcej Paragon wyborów. Niestety Renegade czasami było bardziej adekwatne do sytuacji... I przez to w 3 nie udało mi się przekonać Illusive Man-a ale no cóż...

W całej trylogii robiłem wszystkie misje, więc ogólnie trylogia poszła całkiem gładko - wszyscy lojalni pozostali.

W jedynce romans z Liarą ale przez mocną zmianę charakteru w dwójce romans z Tali. Choć nie wiedziałem czy przypadkiem nie lepiej było z Jack. W trzeciej części świetnie się zmieniła. Choć przyznam, że w dwójce bardzo podobałby mi się romans z Thanem <3

Na Noverii pomogłem Lorikowi i uwolniłem Królową Raknii - co okazało się bardzo dobrym posunięciem

Na Feros oczywiście próbowałem wszystkich ocalić więc nie strzelałem do kolonistów.

Virmir - Wrex przeżył bo dlaczego w ogóle miałbym go zabić XD Niestety wybrałem chyba złą osobę do ocalenia bo ocaliłem Kaidana...

Na Cytadeli udało mi się przekonać nawet Sarena i ominęła mnie cała walka. No prawie... Ogólnie to zdecydowałem się skierować wszystkie statki na Suwerena bo trochę się bałem o ofiary no i naiwnie wierzyłem, że jak szybko się zabije go to i rada przeżyje.

Dwójka fabularnie jak dla mnie lepiej podeszła. I Mordin <3 Best friend forever <3 (Zachował wyniki badań)

Liara została nowym Shadow Broker

Projekt Nadzorca został przerwany... Nie mogłem pozwolić cierpieć tak dalej Davidowi.

Najbardziej idiotyczne DLC to Arrival - przez cały czas myślałem, że Shepard został zindoktrynowany, więc miałem nadzieję, że uda się w ogóle nie wysadzać przekaźnika. Oczywiście, że próbowałem ostrzec batariańskie kolonie ale ten dodatek pokazał wielkiego fajfusa w twarz i stwierdził, że to czy chciałem ostrzec kolonie czy nie nie miało żadnego znaczenia bo i tak nikt nie przeżyje ;_;

Samobójcza misja... Tylko Kasumi zginęła. W sumie nawet nie wiem dlaczego. Wszystko miałem chyba wymaksowane u niej i statek też był ulepszony. Dane przekazałem Illusive Man-owi bo myślałem, że nawet jeżeli mnie zdradzi to będę mógł zdobyć jego dane.

Mimo chujowego zakończenia to jednak trójka bardzo mi się podobała. W sensie w piękny sposób żegnała niektóre postacie (Mordin :sadangel: )

Ostateczną bitwę przeżyli wszyscy, którzy do niej podeszli. Tak samo jak i Shepard.

Podczas zamachu na Cytadelę zabiłem Udinę. Dawno to chciałem zrobić. No i nie musiałem tego samego robić z Kaidanem.

Tuchanka - Wrex przeżył, genofagium wyleczyłem i Ewa też przeżyła. Jak mówiłem. Mordin musiał się poświęcić :(

Na Rannoch myślałem, że wymorduję całe dowództwo Quarian. No ale cóż... Ostatecznie doprowadziłem do przymierza Quarian i Gethów. Legion niestety musiał się poświęcić :(

Omega - ciekawe i całkiem długie DLC. Nie wiem jak można było wejść w romans z Arią ale nie odbył się. Ostatecznie pomogłem Arii i zdobyłem kolejne jednostki do walki.

Lewiatan był mimo wszystko fajnym DLC - dowiedziałem się trochę no i oczywiście zyskałem jego pomoc <3

DLC Cytadela - całkiem przyjemne DLC choć wątek z klonem trochę wkurzył XD Może dlatego, że wypominał mi, że niby nie służę ludzkości? Albo z powodu tej jego wspólniczki - wnerwiający charakter miała. Impreza była za to bardzo fajna - wybrałem energiczną imprezę. Naprawdę miło było zobaczyć Grunta przy drzwiach <3

Ale - ostateczny wybór i ten cały głupi Conduit - dlaczego przybrał postać akurat tego dzieciaka. Już kilka razy o nim zdążyłem zapomnieć...

Ostatecznie zniszczyłem wszystkich Żniwiarzy. Nie mogłem pozwolić na ich powrót czy zmianę zdania/przeprogramowanie.

Trylogia - 8/10

Teraz Andromedę zacząłem. Zobaczymy jak się trzyma.
_________________
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-08, 21:43   

Dead_Laugh napisał/a:
Niestety wybrałem chyba złą osobę do ocalenia bo ocaliłem Kaidana...

Nieważne kogo ocalisz, zawsze zły wybór. Ash jest równie wkurzająca.

Dead_Laugh napisał/a:
Tylko Kasumi zginęła.

Zakładam, że odzyskałeś grayboxa? Jeśli tak to rzeczywiście dziwna sprawa.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-08, 22:10   

Greybox odzyskany i zniszczony. Status miała lojalna więc nie wiem co się odwaliło tam.

[ Dodano: 2018-08-08, 23:11 ]
SlownikOrtograficzny, w sumie Ash wkurzała mnie strasznie już od początku. Kaidan dopiero od dwójki.
_________________
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2018-08-09, 01:49   

Ashley była okropnie wkurzająca, dobrze zrobiłeś
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-02, 17:19   



Remaster Trylogii już w maju

[ Dodano: 2021-02-02, 17:28 ]
https://www.youtube.com/watch?v=n8i53TtQ6IQ trailer
https://www.youtube.com/watch?v=V-Nl3gGNcfA polski trailer
https://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=14352 opis zmian

_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-02, 17:29   

jedna z nielicznych gier które porzuciłem w trakcie grania, strasznie nudna fabuła
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-02, 18:00   

To nie jest ta gra od śmiesznych memów?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-09, 12:13   



Kontekst: jest afera bo remaster trylogii Mass Effect będzie w znacznym stopniu okrojony z "seksistowskich ujęć" postaci żeńskich xD wściekli gamerzy mówią że w takim razie nie kupią xDDDD

https://www.polygon.com/2...nda-butt-camera
_________________
Ostatnio zmieniony przez macbed 2021-02-09, 12:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-09, 14:01   

Gracze to w bardzo dużym procencie piwniczne spermiarze. Wiedźmin był spoko bo można było ruchać w nim towar, który w realnym świecie na widok takiego gracza rzigoł konwulsyjnie natychmiast po nawiązaniu kontaktu wzrokowego. A to jeden przykład z tysięcy. Feminazistki mają trochę racji w swojej gadaninie streszczonej w memie "that's why i hate video games: it appeals to the male fantasy". Ale, wbrew temu co sądzą feminazistki, nie chodzi o to, że to niewyżyte samce, którym wiecznie mało kobiet seksualnych zabawek, tylko o to, że tym smutnym samotnikom brakuje jakiegokolwiek śladu istnienia jakiejkolwiek kobiety w ich całkowicie pozbawionym tego elementu życiu. Ci goście chcą cycków i dup w grach z tych samych powodów, dla.ktorych płacą instakurwom na onlyfansach - nie żeby kobietę poniżać, seksualizować i wykorzystywać, tylko żeby z kobietą pobyć. Bo tylko tak mają szanse. Dlatego to może nie być blef - nie będzie dupeczek, nie będzie klientów.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2021-02-09, 14:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-09, 14:15   

macbed napisał/a:
Obrazek

Kontekst: jest afera bo remaster trylogii Mass Effect będzie w znacznym stopniu okrojony z "seksistowskich ujęć" postaci żeńskich xD wściekli gamerzy mówią że w takim razie nie kupią xDDDD

https://www.polygon.com/2...nda-butt-camera

Niech ktoś im powie, że mogą oglądać erotykę w internecie za darmo, nie muszą kupować Mass Effect
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2021-02-09, 14:30   

W sumie niech nie kupują, będzie nauczka dla twórców :D
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-07-09, 23:57   

Grał ktoś w remastera? Opinie?
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-07-10, 00:11   

Nie grałem
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-07-10, 01:15   

ja grałem
fajne
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-07-10, 01:17   

To fajnie
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2021-07-10, 02:24   

no
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2021-07-10, 02:25   

W żadnego Mass Effecta nie grałem :spiew:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.082 sekundy. Zapytań do SQL: 35