Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:47
Gothic
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-23, 19:36   

:-D
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-23, 20:36   

On chciał dobrze, a ci na niego tak agresywnie :zalamka:
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-24, 02:27   

_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-25, 19:01   

Złoto :)
Wiecie za co najbardziej lubię dwie pierwsze gry Gothic?
Za to, że ta gra się z graczem nie pierdoli.
Nikt ci nie mówi, że jesteś jakimś zabójcą smoków, czy innym wiedźminem.
Na początku jesteś zwykłym śmieciem, gównem, które byle ścierwojad rozsmaruje pazurami po trawie.
Nie dość, że nic nie wiesz o tym świecie do którego trafiłeś, a sterowanie jest proste i intuicyjne jak konstrukcja najnowszego procesora Intela, to jeszcze wszystko oprócz chrząszcza zabija cię na dwa, max trzy uderzenia
Żeby przeżyć zbierasz każdy śmieć i badyl, który przywraca chociaż 5 punktów życia, bo w walce ze zwykłym szczurem te 5pż to granica między życiem, a śmiercią.
W dwójce jest jeszcze lepiej, bo twórcy postanowili zrobić z tak banalnej czynności jak najnormalniejsze wejście do miasta, serię questów w której między innymi zbierasz jebaną rzepę.
Oczywiście jest też opcja dla idiotów, którzy nie wiedzą, że w świecie nie ma nic za darmo i biorą glejt od typa tak podejrzanego, jak facet w płaszczu rozdający dzieciom cukierki przed przedszkolem
No ale dobra, wszedleś do miasta.
Sprawiło ci to wiele trudu, dlatego spodziewasz się jakiejś wielkiej nagrody, albo chociaż ciepłego przywitania
Nagrody nie ma, jest za to gorące przywitanie od paladyna, który po przejściu pierwszych trzech metrów od bramy miasta, wita cię wesoło słowami: - Stój, śmieciu!
Grzecznie wypełniasz tą jakże miłą prośbę i zaczynasz z nim rozmawiać
. On ci przewija jakim to patałachem jesteś i gdzie takiemu bydłu jak ty nie wolno wchodzić, a na pytanie czy możesz nosić taką zbroję jak on, zapowietrza się i przypomina, jak nędzny dla niego jesteś i że możesz sobie pomarzyć. Nie podajesz się jednak, postanawiasz walczyć o lepsze życie, albo chociaż miecz i zbroję więc idziesz do kierownika straży. I co? I dupa, nie ma roboty dla bezrobotnych przegrywów, musisz mieć stałe źródło dochodu, żeby cię przyjęli, bo już się trafiło paru cwaniaków, co pierwszego dnia służby spierdolili z nowiutką zbroją i mieczem. Idziesz więc szukać roboty, a tam też chujnia, bo jeden każe ci się modlić, drugi robi z ciebie komornika, trzeci oferuje staż, a czwarty każe zabić orka. Tak, orka. Jebanego orka. A jak nie to roboty nie będzie, zbroi straży i miecza też. A dopiero co stoczyłeś śmiertelny pojedynek ze zwykłym szczurem. Jak nie zabijesz tego jebanego orka, to będziesz do usranej śmierci biegał ze spróchniałą lagą i w gaciach wieśniaka. Chuj, nie podajesz się, jesteś wyjątkowo wytrwałym śmieciarzem i w końcu, gdzieś w lesie, między złamaną strzałą a zgniłym rdestem polnym znajdujesz orkowy topór. Okrutny los się do ciebie uśmiechnął, odsłaniając garnitur zgniłych zębów i zionąc odorem śmierci, która cię czeka. Jeszcze tylko zabić 6 wilków, uzbierać wiadro grzybów, zrobić akcję-windykację i masz robotę. Jesteś już w swoim mniemaniu pół-bogiem, choć i tak każdy by ci spokojnie wjebał. A to dopiero pierwszy rozdział, nawet nie cały, bo jeszcze można iść do najemników, albo klasztoru. Jednak te początkowe przeczołganie gracza przez gówno jest konieczne, żeby pozwolić mu odczuć potęgę do jakiej dochodzi pod koniec gry. Na początku zdychać, bo zabijają cię dwa młode wilki, a na koniec wbiegasz sam w stado orków i rozpierdalasz ich w drobny mak. Od zera do bohatera i spowrotem do zera w następnej grze. No i tak się powoli żyje w tym Khorinis.


Komentarz z yt
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-25, 20:10   

Ja w okolicach Khorinis znalazłem orka w jakiejś jaskini i ściągnąłem go do miasta żeby inni go zabili :troll:

Zostań magiem ognia to paladyni nie będą wyzywać cie od śmieciów, tylko zaczną ci lizać dupe ile wlezie :troll: :troll:
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-25, 21:13   

To później będą lizać na początku i tak zwyzywają:)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-25, 22:16   

Czytałem tę pastę ostatnio :git:

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Ja w okolicach Khorinis znalazłem orka w jakiejś jaskini i ściągnąłem go do miasta żeby inni go zabili


Też tak zawsze robię bo tę jaskinię w Nocy Kruka i tak trzeba w miarę wcześnie oczyścić, żeby móc korzystać z kamienia teleportacyjnego, który tam jest. Ja tego orka ściągam pod wschodnią bramę, żeby rzucili się na niego strażnicy, a samemu staram się zadać ostatni cios, żeby zgarnąć doświadczenie :]
Ale broń orka dla Harada można zdobyć i bez walki z orkiem, wystarczy po wyjściu wschodnią bramą skręcić w lewo, tam jest jaskinia z bandytami, a orkowy miecz leży sobie przed wejściem, wystarczy jedynie ubić ze dwa szczury i kretoszczura i załatwione :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2018-02-25, 22:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-25, 22:25   

jak się idzie na polowanie z jednym ziomkiem z tym co wilki zabija to on tam zabija też orka to też można broń zgarnąć
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-25, 22:28   

Owszem. To też jest dobre rozwiązanie. Tak zrobiłem za pierwszym i chyba drugim przejściem G2, ale później doszedłem do wniosku, że najpierw nauczę się pozyskiwać rogi cieniostwora, a potem pójdę z Bartokiem na polowanie bo szkoda mi było marnować róg z tego cieniostwora, którego on ubija :)

[ Dodano: 2018-02-26, 00:29 ]
























[ Dodano: 2018-02-28, 00:14 ]
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
_________________
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-28, 00:51   

Davos napisał/a:
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be


Zajebiste xD
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-28, 10:23   

świetnie a..ale fajnie
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-05, 19:50   

_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-05, 20:41   

Numer 3 najlepsza. Pancerz łowcy smoków wygląda elegancko, ale mnie trochę denerwuje, że ma go każdy lepszy łowca smoków, jakby każdy zbir trzymał takie cacko w piwnicy. A przecież do zrobienia potrzebowaliśmy smoczych łusek :/ Mogli to jakoś wytłumaczyć, albo do zbroi beziego dać jakieś wyróżniające się elementy.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-05, 23:27   

No właśnie też mnie trochę raziła ta nieścisłość, Bezi musi ubić 2 smoki, żeby mieć pancerz łowcy smoków, a tu połowa Górniczej Doliny w tym popierdala :D

A magiczna zbroja zdecydowanie najfajniejsza, bo unikatowa :) Nikt inny takiej nie miał. Wygląda świetnie i ma najlepsze staty, które jeszcze można podrasować. Zestaw magiczna zbroja + Uriziel + kusza wojenna i Bezi jest czołgiem, który niszczy wszystko na swojej drodze :)
_________________
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-06, 01:24   

A to nie było też tak że Bennet mówił Beziemu że ta jego zbroja to jakaś nowość czy coś i jesteś pierwszym który zbroję łowcy smoków dostaje?
A potem wbijasz do górniczej doliny i prawie każdy łowca smoków ma lepszą xDD
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-14, 21:32   










[ Dodano: 2018-03-23, 00:21 ]








_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2018-03-27, 10:57   

https://www.youtube.com/watch?v=3ASqRyzcxzA
https://www.youtube.com/watch?v=I2H9NmRwsIQ

Bardzo mnie bawią te filmiki. I to dlatego, że to takie prawdziwe :D
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-05, 12:42   

_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-10, 17:54   

Przechodzę sobie znowu Gothica 2. Sengrath jeszcze nie wie dlaczego mu tyle rzeczy sprzedałem :brwi:
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-04-10, 20:59   

Też mu zawsze sprzedaję przed 4 rozdziałem cały szrot :-D :piwo:

A jaką gildię wybrałeś?


Mnie chwyciła niedawno chętna na jedynkę, no i aktualnie jestem w 5 rozdziale :] Gram strażnikiem świątynnym bo dawno nie przechodziłem Gothica będąc w obozie na bagnie, a że strażnik świątynny może uczyć się magii tylko do 4 kręgu, mam sporo PN, które jako mag wydałbym na 5 i 6 krąg więc postanowiłem zrobić sobie kusznika na expercie. No i teraz czyszczę wszystko za pomocą kuszy wojennej albo ognistej burzy. Bardzo przyjemnie się tak gra :]
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.104 sekundy. Zapytań do SQL: 32