Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Offtop sportowy
Autor Wiadomość
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-13, 11:56   

Kurwa Moris czyś ty w latach 90tych nie żył czy co?! Rene "el Loco" Higuity nie znać? :-D

Ważne, że w końcu poznałeś. Scorpion kick to absolutny klasyk.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-13, 13:05   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Kurwa Moris czyś ty w latach 90tych nie żył czy co?! Rene "el Loco" Higuity nie znać? :-D

Ważne, że w końcu poznałeś. Scorpion kick to absolutny klasyk.


Żyłem ale nie zdążyłem rozwinąć świadomości :(
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-11-13, 13:50   

To przekozak był
_________________
no trudno
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-13, 14:06   

ale ogólnie dobrze bronił czy po prostu w tym filmiku z kompilacją co pokazałem to miał farta? :D
często przeciwnik trafiał na pustą bramkę bo Rena akurat był na drugiej połowie boiska? :-D
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-13, 14:49   

Gość był taki 7.5/10. W szczytowej formie punkt wyżej. Zajebiście zwinny, kapitalny refleks, świetny na linii. Przy dośrodkowaniach gorzej no ale nic dziwnego, jak na bramkarza był karzełkiem, miał 175cm licząc jego fryzurę. A szalone akcje zdarzały mu się... no obiektywnie to rzadko, ale w porównaniu do statystycznego nudnego bramkarza to można powiedzieć że non stop. :-D Ale gośc był pionierem takiego stylu bronienia w jakim teraz mistrzem jest Manuel Neuer - dalekich wyjść do bezpańskich piłek i asekurowania w ten sposób wysoko grających obrońców, udziału w rozegraniu piłki poza polem karnym. Wtedy nikt tak nie grał, przed nim bramkarze niezbyt chętnie opuszczali nawet pole bramkowe i dopiero zakaz łapania piłki w ręce po podaniu od swojego zawodnika ich trochę od linii bramkowej odspawał. A jak jesteś w czymś pionierem to wiadomo, częściej przytrafi ci się przypał niż naśladowcy robiącemu to 25 lat później.

Akcja z kiwką na środku boiska jest słynna bo przytrafiła się w na mistrzostwach świata w 1990 to był gol w dogrywce na 2-0 dla Kamerunu. Inna sprawa, ze obrońca mu pizdowato podał w tej sytuacji. I to były Higuity jedyne mistrzostwa świata bo chociaż był pierwszym bramkarzem Kolumbii przez prawie 10 lat to na drugie, na które mógł pojechać - w 1994 nie pojechał - bo miał wyrok w zawiasach za udział w porwaniu, w które zamieszany był też Pablo Escobar (ten Pablo Escobar) i nie mógł wjechać do USA gdzie odbywały się mistrzostwa.

A scorpion kick został odjaniepawlony w meczu towarzyskim z Anglią w 1995 roku. Wynik końcowy: 0-0.

Podsumowując: lata 90-te były kurwa zajebiste!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-11-13, 14:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-11-13, 14:57   

Ten gość był niepowtarzalny. Odwagę na odpierdalanie skorpionów trzeba mieć bo jak ci się nie uda to przypał w chuj xD
To taki Ronaldinho w roli bramkarza. Ale tylko jeśli chodzi o fantazję boiskową :D
_________________
no trudno
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-13, 16:53   

Powtórzył ktoś po nim scorpio na czy nikt się nie odważył?
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-14, 03:34   

Sub Zero próbował.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-20, 02:19   

Bramka Roberto Soldado w stylu bardzo "ekstraklasowym" ( ͡º ͜ʖ͡º)




[ Dodano: 2017-11-20, 02:20 ]
Cytat:
Toż to najdziwniejsza bramka jaka ostatnio widzial swiat.


[ Dodano: 2017-11-20, 16:21 ]
co za typ xDfail roku
http://gfycat.com/DeterminedFlamboyantKingfisher
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2017-11-20, 02:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-20, 17:57   

Moris299 napisał/a:
http://gfycat.com/DeterminedFlamboyantKingfisher


Które to fail roku bo nie wiem z czego sie śmiać :troll:
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-20, 19:23   

Moris299, jeszcze dziwniejszą bramkę widziałam w meczu bodajże między Evertonem a Arsenalem 22 października (tak, pamiętam datę dzienną, bo wtedy jeszcze byłam na imprezie urodzinowej). Myślałam, że jebnę, jak bramkarz był daleko od bramki i ktoś z przeciwnej drużyny po prostu kopnął piłkę, która znajdowała się przy tej linii (nie znam się, więc nie wiem, jak to się nazywa). A bramka pusta, niebroniona. Szukam właśnie na YT tego gola. Podlinkuję, jak znajdę.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-20, 19:51   

Moris299 napisał/a:
Bramka Roberto Soldado w stylu bardzo "ekstraklasowym" ( ͡º ͜ʖ͡º)


A w ekstraklasie dla odmiany padł gol w stylu La Liga :)
http://www.fangol.pl/view...zewrotka-piecha
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-20, 20:05   

Davos napisał/a:
( ͡º ͜ʖ͡º)
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-20, 23:14   

Nie żyje Janusz Wójcik, były trener reprezentacji: https://sport.onet.pl/pilka-nozna/janusz-wojcik-trener-ktory-przeciwnikom-sie-nie-klanial/1gxcnzc

Barwna i ciekawa to była postać. Ale co by o Wójciku nie powiedzieć, zdobył z kadrą medal na igrzyskach olimpijskich i to nawet za mojego życia :) Polska wtedy ładnie zamieszała, a niewiele brakowało i moglibyśmy nawet zdobyć złoto.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-20, 23:50   

Davos napisał/a:
Nie żyje Janusz Wójcik, były trener reprezentacji: https://sport.onet.pl/pilka-nozna/janusz-wojcik-trener-ktory-przeciwnikom-sie-nie-klanial/1gxcnzc

Barwna i ciekawa to była postać. Ale co by o Wójciku nie powiedzieć, zdobył z kadrą medal na igrzyskach olimpijskich i to nawet za mojego życia :) Polska wtedy ładnie zamieszała, a niewiele brakowało i moglibyśmy nawet zdobyć złoto.


Za twojego życia, za mojej pamięci. Oglądałem ten mecz. Pep Guardiola nie był wtedy taki techniczny elegancik-filozof jak dziś, kosił z trawą i dzida do przodu jak klasowy 1-ligowy drwal. :troll: Gola na 2-3 z gospodarzami straciliśmy w ostatniej minucie i pamiętam to takie typowo kibicowskie pomieszanie żałoby z wkurwieniem gdy ta bramka padła. Dziadka tak wkurwionego to może jeszcze tylko raz w życiu widziałem. :haha: I było srebro. A że poza tym Wójcik okazał się chamem, burakiem, typowym prlowskim cwaniaczkiem, kanciarzem i handlarzem meczami? Trudno. Tego srebra w Barcelonie nikt mu nie odbierze. :piwo:

A dla Davosa skrócik meczu w linku.
https://www.youtube.com/watch?v=3_G7C7_95Es

Ps. Szpakowski już wtedy mylił piłkarzy i zapominał jaki jest wynik meczu. :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-12-03, 21:33   

Alberto Brignoli, bramkarz Benevento zdobywa bramkę na 2:2 w meczu z Milanem, tym samym Benevento zdobywa swój pierwszy punkt w tym sezonie w Serie A i ogólnie w historii

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2017-12-03, 21:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-12-03, 22:16   

Bramki zdobyte przez bramkarzy zawsze na propsie :git:
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-12-04, 23:38   

Czemu mnie nie dziwi, że Benevento zdobywa swój pierwszy punkt właśnie w starciu z Milanem XD
 
 
bigmajk

Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 65

Medale: Brak

Wysłany: 2018-04-04, 14:20   

A dlaczego Cię to nie dziwie :) ??

Mogli zdobyc pkt z kimkolwiek :)

Jeżeli chodzi o sporty, to w okresie letnim, w polskich warunkach jedną z lepszych opcji jest kolarstwo czy generalnie jazda na rowerze. Mamy kraj płaski jak stół, nic tylko wsiadać na rower i jeździć. A rozpoczęście treningu rowerowego, to nie jest jakiś wielki problem przecież. Proponuję sprawdzic np tutaj: https://www.dadelo.pl/blo...ening-rowerowy/
Ostatnio zmieniony przez bigmajk 2018-04-16, 07:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-06-30, 02:10   

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/irena-szewinska-nie-zyje-miala-72-lata/yz1023e
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.087 sekundy. Zapytań do SQL: 35