Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Atak nożownika w Stalowej Woli
Autor Wiadomość
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-22, 16:05   

WojtekVanHelsing, ale nie w takich ilościach jak kupują ze stanów.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Całkiem_Dobry_Chłop 2017-10-22, 16:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-22, 16:11   

Skąd ten wniosek? Na jakiej podstawie to wywnioskowałeś?
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-22, 16:13   

Bo do Stanów mają najbliżej więc jest najszybciej i najtaniej.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-22, 16:30   

Całkiem_Dobry_Chłop, No najtaniej to nie do konca, jeśli juz to oprócz tego, że jest blisko to patrzą na jakość.

Ale chce tylko zauważyć, że liderzy Mafii w meksyku to grubi miliarderzy, zaliczani do jednych z najbogatszych ludzi na świecie, myślisz, że to, że z USA jest tanio i blisko ma jakieś znaczenie?

[ Dodano: 2017-10-22, 16:31 ]
Masz swoje zdanie, ale dobrze by bylo gdybyś w jego kształtowaniu kierował się realizmem a nie pacyfistycznym idealizmem.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-22, 17:20   

WojtekVanHelsing, a ja chce zauważyć, że mafia zajmuje się takimi rzeczami jak przemyt broni po to, żeby zarobić na tym grubą kase. Z USA jest blisko, łatwo dostać i z dobrą jakością. Gdyby mieli sprowadzać z bardziej odległych miejsc to zaczęłoby ich to kosztować więcej, więc kupowali i sprzedawaliby mniej, a wtedy zyski też by im spadły.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-22, 20:25   

Równie dobrze można sciagac broń z brazylii która daleko nie jest a w której broń się produkuje na dość dużą skalę (wnioskuje z jej duzej dostępności).
Zresztą, to dalej nie argument za delegalizacja dostepu do broni tylko argument za dzialalnoscia trumpa.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5593

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-23, 17:37   

To ciekawe czemu tego nie robią.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-24, 16:33   

Całkiem_Dobry_Chłop, Bo aktualnie bardziej opłaca się kupować broń od jankesów, gdyby nie mogli kupić od nich to wykupili by broń od innych.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-17, 22:09   

Kolejny atak nożownika. Znów Stalowa Wola.

http://www.nowiny24.pl/wi...czyna,12685237/
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-17, 23:06   

Niech zmienią nazwę ze Stalowej Woli na Stalowe Ostrze.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-18, 02:50   

Atak miał miejsce na ulicy Dmowskiego, wielkiego endeka, w mieście, którego nazwa też może pobrzmiewać faszystowsko: Stalowa Wola. Czekam aż szczerbaty Verhujsztad z parlamentu europejskiego pokuma te fakty i zawyje, ze oto ma dowód na postępującą totalitaryzację Polski - naziole z długimi nożami wyszły mordować na faszystowskie ulice faszystowskich polskich miast. Dawać sankcje!!!!!

[ Dodano: 2017-11-18, 02:53 ]
Dla nie będących na bieżaco: ten koleś https://pl.wikipedia.org/wiki/Guy_Verhofstadt się ostatnio na forum PE srogo zapluł na Polskę lecąc naprawdę po bandzie. A wszystko co powiedział miało kurwa dokładnie tyle sensu, co to, co ja napisałem wyżej.

Ale przynajmniej dzięki temu znamy (a raczej uzyskaliśmy ich potwierdzenie) nazwiska sześciu nowych Targowiczan z Peło, więc profit. :git:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-18, 03:16   

Akurat po Lewandowskim i Grafini von Huj und Totenszajs można się było spodziewać :PP
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-18, 09:54   

No Michał NiedojeBoni też był oczywistym kandydatem.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-18, 12:07   

https://zrzutka.pl/wiktoriawidak

Niech zbierze jak najwięcej kasy bo bardzo ładna dziewczyna. Sam dyszkę przelałem, ale tylko dlatego że mi się podoba :D
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-18, 12:44   

Wow, jakie to było seksistowskie! :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-18, 13:07   

Juz ma nadmiar, pewnie przepieprzy na głupoty
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-18, 14:20   

Internet nauczył mnie jednego:

Nie wierzyć takim zbiórkom. Nieraz było, że ktoś sobie wymyślił i na właśnie zrzutka.pl zebrał i się okazywało, że to oszustwo
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-18, 14:47   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Atak miał miejsce na ulicy Dmowskiego, wielkiego endeka, w mieście, którego nazwa też może pobrzmiewać faszystowsko: Stalowa Wola. Czekam aż szczerbaty Verhujsztad z parlamentu europejskiego pokuma te fakty i zawyje, ze oto ma dowód na postępującą totalitaryzację Polski - naziole z długimi nożami wyszły mordować na faszystowskie ulice faszystowskich polskich miast. Dawać sankcje!!!!!

[ Dodano: 2017-11-18, 02:53 ]
Dla nie będących na bieżaco: ten koleś https://pl.wikipedia.org/wiki/Guy_Verhofstadt się ostatnio na forum PE srogo zapluł na Polskę lecąc naprawdę po bandzie. A wszystko co powiedział miało kurwa dokładnie tyle sensu, co to, co ja napisałem wyżej.


Już była o tym mowa na tym forum w politycznym offtopie. Guy bardziej zjechał sam PiS niż ogólnie Polskę. I słusznie, bo akurat rosnące nastroje faszystowskie i nacjonalistyczne są zauważalne. Chyba, że ktoś ich nie chce widzieć, a niestety coraz częściej widać społeczne przyzwolenie. Bo przecież nasi piękni patriotyczni chłopcy, zaślepieni ksenofobią i wypaczający pojęcie słowa "patriotyzm" są przecież lepszy niż ta wstrętna wiecznie na się czepiająca Unia (najpierw niech idą do ortodonty, a potem niech się nas czepiają, co nie?) albo o matko, ci straszni uchodźcy, którymi tak bardzo straszą konserwy z rządem na czele. Gdyby problem uchodźców u nas faktycznie istniał. W sumie istnieje, tylko w drugą stronę: Przez prowadzoną przez rząd politykę strachu jest problem, by ukazać odrobinę empatii, przez co gnoi się osobę, która faktycznie potrzebuje pomocy.
Ostatnio zmieniony przez Szyszek 2017-11-18, 14:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-18, 18:41   

Czy ty w ogóle wiesz co to jest faszyzm? To pytanie na początek. Bo chyba nie skoro bronisz słów Verhujstada, który na 100% nie wie. A co do wzrostu nastrojów nacjonalistycznych to nie potwierdzam, patriotycznych owszem. Ale żeby jazgotać że rany boskie nacjonalizm pożera Polskę w chwili gdzie nacjonalizm to wciąż parunastu oszołomów mieszkających w piwnicach swoich starych i udających że są twardzi bo znają z widzenia kiboli ze swojego osiedla, to jest kurwa grube nieporozumienie i jakaś mania prześladowcza. Nawet jesli ja zjawiska nie doceniam to ty przeceniasz a lewaki z parlamentu europejskiego demonizują w imię konkretnych celów politycznych, które są antydemokratyczne, a więc o wiele bliższe faszyzmowi niż cokolwiek co kiedykolwiek zrobił PiS. Zaś wzrost nastrojów antyimigracyjnoislamskich mnie nie rusza, z czego by nie wynikał, bo, w przeciwieństwie do ciebie, w pełni je popieram z kilkunastu różnych powodów. Wg Verhujstada to czyni mnie faszystą, nazistą i chuj tam wie jeszcze kim, on sam nie wie. I ok, alw jeśli tak to on jest maniakalnym ścierwem, które pierdoli całkowicie od rzeczy w imię swojej politycznej, internacjonalistycznej wiary.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-11-18, 18:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-18, 18:56   

JankielKindybalista85 napisał/a:
No Michał NiedojeBoni też był oczywistym kandydatem.


Naprawdę szkoda, że Korwin nie dał mu w ryj po raz drugi :haha:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.076 sekundy. Zapytań do SQL: 34