Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Muslimy
Autor Wiadomość
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-18, 23:35   

Moris299 napisał/a:
Twierdzenie, że wszyscy są równi bez względu na kolor skóry/pochodzenie/religię to problem dzisiejszych czasów. A jeszcze większym problemem jest, że powszechnie się walczy o równość a mówienie że ktoś jest gorszy a ktoś lepszy jest potępiane


Zgoda, potępianie ludzi chorych na nienawiść powinno być całkowicie usprawiedliwione. Jednocześnie nawet rasisty, mizogina czy nazisty nie powinno się dehumanizować, ponieważ dehumanizacja to paskudne narzędzie, które zgodnie z moim pierwszym zdaniem potępiamy. A "twierdzenie, że wszyscy są równi bez względu na cokolwiek" to egzekwowanie praw człowieka, które są filarem cywilizowanego świata, w którym mamy szczęście żyć i nie ma tu bezprawia, trudniej wyłapać kosę pod żebra niż dawniej, a społeczeństwo takie przypadki piętnuje (a przynajmniej powinno, bo jak neonaziści cieszyli się z morderstw w klubie dla gejów, to Bóg się w niebie przewracał). Wasz strach przed "polityczną poprawnością" to nic innego jak chęć do skrzywdzenia drugiego człowieka za to, że nie pasuje do waszej monotonnej, wąskiej wizji świata. ~świata

[ Dodano: 2017-08-18, 23:41 ]
Bóg z dużej litery xD
Jak teraz nie ogarną to są skończonymi debilami xD ~icy
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
Ostatnio zmieniony przez icywind 2017-08-18, 23:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-19, 12:20   

Ja się ze wszystkim w dużej mierze zgadzam z mańką, a ta zmiana awatarów jak to było kiedyś z paryżem to dla mnie śmieszne i żałosne, ale kto co woli.
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2017-08-19, 17:10   

icywind napisał/a:
Wasz strach przed "polityczną poprawnością" to nic innego jak chęć do skrzywdzenia drugiego człowieka za to, że nie pasuje do waszej monotonnej, wąskiej wizji świata.

:clap:

akurat dzisiaj wpadlam na taki obrazek na fb xd
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
L - a 


Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 990

Medale: Brak

Wysłany: 2017-08-19, 19:03   

icywind napisał/a:
Wasz strach przed "polityczną poprawnością" to nic innego jak chęć do skrzywdzenia drugiego człowieka za to, że nie pasuje do waszej monotonnej, wąskiej wizji świata. ~świata

A czego boją się muzułmańscy terroryści, którzy od paru lat regularnie realizują swoją chęć krzywdzenia obywateli krajów, które nie pasują do ich monotonnej, wąskiej wizji świata?
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-19, 20:22   

Barbra napisał/a:

Obrazek


"Ciesz się życiem w wysoko rozwiniętym i tolerancyjnym państwie", w którym fanatycy religijni rozjeżdżają ludzi ciężarówkami, a kobiety nie mogą w spokoju świętować sylwestra na ulicy bo są obmacywane przez bandy ciapaków :]
_________________
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-19, 20:31   

Nie obmacywane, a brutalnie gwałcone.
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-19, 21:00   

ja pierdole xDDDDDDDDDDD

http://www.polsatnews.pl/...terze-wreszcie/

ONI SAMI podpływają statkiem pod wybrzeża libijskie po uchodźców xDDDDDDDDDDDDDDDD
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-19, 21:00   

Mnie kurde wciąż zastanawia, co sprawia, że u nas nie ma tych zamachów, a w zachodnich krajach ciągle coś.
Myslałam, że to przez silny katolicyzm, ale nie, bo w Hiszpanii też były zamachy, a ona też strasznie maryjna jest.
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-19, 21:20   

Eeeeeee
to legalne jest?
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-19, 21:36   

Mackers, jak nie mają pozwolenia, to nie ;D
Przecież jak cos sie zbliży co najmniej 7km od naszego wybrzeża bez naszej zgody, wojsko ma prawo to zestrzelić XD
_________________
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-19, 21:44   

https://www.proactivaopenarms.org/en/who-are-we
hmmm, ciekawe kto ich finansuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-19, 21:47   



organizacja z Barcelony jest.
Tej samej barcelony która kilka dni temu padła ofiarą ataku xDDD
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-20, 00:23   

Spotkałem się z tezą że na terroryzmie duże światowe korporacje zarabiały duży hajs( jakiś czas temu rockefeller ale on zdechł), podobno Hitler przed wojną był finansowany przez Żydków i wcale bym się nie zdziwił jakby teraz na fali brudasów ktoś gruby hajs trzepał, ale to tylko teoria a w praktyce to ja jak najbardziej Mańkę popieram. Jebać brudasów:D i obyśmy w naszym kraju mieli ich jak najmniej ( a to że do nas to plugastwo nie chce to całe nasze szczęście)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-20, 01:29   

Moris299 napisał/a:
ja pierdole xDDDDDDDDDDD

http://www.polsatnews.pl/...terze-wreszcie/

ONI SAMI podpływają statkiem pod wybrzeża libijskie po uchodźców xDDDDDDDDDDDDDDDD


Nie słyszałeś o tym wcześniej? Strefa, z której wyławiani są "uchodźcy" zmniejsza się regularnie od 2 lat. W 2015 roku włoskie statki wyławiały ich głównie w pobliżu swoich wód terytorialnych, potem pojawiły się statki różnych organizacji międzynarodowych, które przechwytywały ich na morzu śródziemnym gdzieś w połowie drogi z Libii do Włoch, a teraz już wyławiają ich kilka kilometrów od wybrzeża Libii. Przemytnicy dobrze o tym wiedzą więc zamiast pakować ludzi na bardziej stabilne tratwy, wsadzają ich teraz na dużo tańsze pontony, a żeby było śmieszniej, statki organizacji międzynarodowych, po zabraniu migrantów na pokład, potem jeszcze te puste pontony zwracają przemytnikom :D Patologia na całego.


Lilith_Madness napisał/a:
Mnie kurde wciąż zastanawia, co sprawia, że u nas nie ma tych zamachów, a w zachodnich krajach ciągle coś.
Myslałam, że to przez silny katolicyzm, ale nie, bo w Hiszpanii też były zamachy, a ona też strasznie maryjna jest.


Hiszpania nie jest już taka katolicka jak kiedyś, zwłaszcza po latach rządów Zapatero. Zresztą tam jest zupełnie inna struktura narodowościowa niż u nas. Polska jest dosyć jednolita jeśli chodzi o skład narodowościowy, muzułmanów jest u nas ciągle znikoma ilość. W Hiszpanii jest ich dużo więcej i są widoczni na każdym kroku, zwłaszcza w dużych miastach. Do tego dochodzi jeszcze fakt, że Hiszpania ma dwa miasta-enklawy w Maroku - Ceutę i Melille i prawo, które mówi, że jeśli jakiś obcokrajowiec dostanie się do któregoś z tych miast to nie można go od razu deportować, tylko najpierw trzeba go przewieźć do Hiszpanii i dopiero ewentualnie tam sąd może wydać decyzję o deportacji. Stąd z Afryki do Hiszpanii można się względnie łatwo dostać, wystarczy tylko znaleźć się w którejś z tych enklaw, można nawet zrobić to na pałę, przebiegając na chama przez granicę: https://www.youtube.com/watch?v=5QjoC0N1_y4 :PP

SlownikOrtograficzny napisał/a:
https://www.proactivaopenarms.org/en/who-are-we
hmmm, ciekawe kto ich finansuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Soros
http://wolnosc24.pl/2017/...h-przez-sorosa/
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-20, 01:30   

A ja się w pełni zgadzam z Ickiem i Barbrą. I naprawdę smutno mi nawet z powodu tego, że wielokrotnie pada w tym temacie słowo "brudasy" czy "ciapaki". To jest naprawdę smutne, że ktoś jest uznawany za gorszego tylko z powodu koloru skóry, wyznania czy pochodzenia.

[ Dodano: 2017-08-20, 01:32 ]
Davos, pls. Nie dawaj wolnosc24.pl jako źródło bo jest to strona wysoce niewiarygodna
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-20, 01:40   

Aeh, Europa pierdolnie przez te wasze tolerancje. Nie dociera do was, a mi się tłumaczyć nie chce.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-20, 01:40   

Wrzuciłem pierwszy lepszy link, który mi wyskoczył w google, to że Soros dał kasę organizacjom pozarządowym wyławiającym "uchodźców" jest akurat powszechnie znanym faktem.
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-20, 09:12   

Śmieszku, Korwin nazwał uchodźców ludzkim śmieciem, tak więc jeszcze gorzej.
Ja nie mam nic do uchodźców, jeśli potrafią się dostosować do kultury państwa, w którym się znajdują i nie narzucają swoich poglądów albo zwyczajnie nie terroryzują.
Chodzi o to, że wśród uchodźców są zarówno normalni ludzie jak i tacy nadgorliwie religijni, którzy żyją wg Koranu i interpretują go na własny sposób dla własnych korzyści. I ci drudzy uważają, że są lepsi od np. Niemców, co im daje prawo do narzucania swojej woli, bo jak tak można choinkę stawoać w centrum miasta, skoro to niezgodne z Koranem.

Nie zapominajmy, że wśród uchodźców mogą się wmieszać terroryści. Przecież państwa europejskie przyjmując ich, nie weryfikują tożsamości ich wszystkich.
_________________
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-20, 09:13   

Dead_Laugh napisał/a:
o jest naprawdę smutne, że ktoś jest uznawany za gorszego tylko z powodu koloru skóry

nope

Dead_Laugh napisał/a:
pochodzenia.

nope

Cytat:
wyznania

yep. Islam jest po prostu niekompatybilny z kulturą europejską. Tak samo jak jest niekompatybilny z prawami człowieka, z prawami kobiet, o homoseksualistach już nawet nie wspomnę. Z prawami które jak mniemam wszyscy tu miłujemy. Co nie znaczy, że wszyscy muzułmanie muszą być złymi ludźmi, przecież nie każdy to radykał, ale niestety niesmak pozostaje, no nie?
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-20, 09:17   

SlownikOrtograficzny, bo to jest tak, że ta garstka radykalnych robi złą opinię o muzułmanach jakoś całości wyznawców.
Tam samo jest z katolickimi księżmi. Są kojarzeni z pedofilią, bo wyszło trochę afer pedofilskich z nimi w roli głównej
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.112 sekundy. Zapytań do SQL: 32