Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Czy to koniec świata? Nie. To tylko Hamburg.
Autor Wiadomość
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-07-09, 15:08   

Mi się podoba jego polityka. Ameryka dla Amerykanów. A pomagać ludziom z innych krajów można zdalnie, nie trzeba ich ściągać.
_________________
no trudno
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-09, 15:10   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Toż ja nie wiedział, że walka z nielegalną imigracją jest czymś złym. Dobrze że mi oświecone elity intelektualne tego forum to uświadomiły.


co?

[ Dodano: 2017-07-09, 15:13 ]
Love178 napisał/a:
Moris299 napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Love178 napisał/a:
Moris299 napisał/a:
Cytat:
wiedziało kim jest Trump


Prezydentem lepszym niż Bush i Obama razem wzięci? XD

Rozwiń myśl. Słyszę ciągle o Trumpie a ani razu w tym nie było, że coś mu wyszło, więc zaintrygowałeś mnie teraz.


Jakby pomijając protekcjonizm, to już samym faktem, że istnieje bije tak chujowego prezydenta jak Obama, Kennedy czy Roosevelt.

Poza tym, jakby już pominać ten jego protekcjonizm to uwolnił jednak sporą część rynku, i amerykańska gospodarka kwitnie poraz pierwszy od lat 80, nie mówiąc juz o dojebaniu aborcjonistom co też się chwali jak cholera.

widzu napisał/a:
Z drugiej strony nie było o niczym co mu nie wyszło.

Zrobił on w ogóle cokolwiek?


Wprowadził protekcjonizm (rak)
Obniżył podatki (Rigcz)
Zliberalizował część przepisów w USA (Rigcz)
Ujebał obamacare (Rigcz jak stąd na alaske)
Ujebał aborcjonuchów (Rigcz jak stąd do innych gwiazd)


+niepodpisanie traktatu paryskiego
+walka z imigrantami
+ogólnie mówię

pierwszy plus - "Niepodpisanie"? Ten traktat był już podpisany, masz na myśli jego zerwanie? Czy zgadzasz się z powodem Trumpa co do jego zerwania - konspiracja, że Francja chce wysysać pieniądze ze Stanów? Nie chodzi mi o ogółem jakie mogłyby być za i przeciw tylko to jak Trump to obrazuje
Drugi plus - ująłeś w dwóch słowach strasznie złożoną rzecz - walka z "imigrantami"? Prawie każdy teraz w Stanach jest imigrantem bądź potomkiem imigrantów. Nie chodzi Ci przypadkiem o nielegalnych imigrantów?
Trzeci plus - a ja proszę o konkrety, bo ogółem to widzę świat debatujący nad tym "jak bardzo Trump jest gorszy od Busha" xD



Fakt, mój błąd, ten traktat już był.
A co do drugiego - dobrze wiadomo o co mi chodzi.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-09, 15:25   

c1ick napisał/a:
Mi się podoba jego polityka. Ameryka dla Amerykanów. A pomagać ludziom z innych krajów można zdalnie, nie trzeba ich ściągać.

Tylko że w Ameryce i tak jest bardzo wyśrubowany proceder odnośnie przyjmowania ofiar wojen/prześladowań - jak Ci się dobrze powiedzie, to w minimum trzy lata trafisz do USA i mało kto to przechodzi. Najczęściej tym programem są zainteresowani szpiedzy i translatorzy, czyli osoby, które dla USA coś dobrego w swoim kraju zrobiły i za to są u siebie zagrożeni. I i tak przechodzą przez ten sam proceder co wszyscy i często odpadają :P Tak że jest tu dosyć rygorystycznie, nie tak jak w Europie.

Natomiast nielegalnie przybywa dużo więcej osób i niezawsze dlatego, że im się wiedzie źle i potrzebują pomocy. I tu na przykład Trump zaproponował magiczny mur, którego plany się odkładają w nieskończoność, pojawiają się propozycje "soft" z płotem i problem sfinansowania tego cały czas wisi. To już w teorii wyglądało na nierealne do zrealizowania w formie i tempie, które Trump obiecywał, więc trudno jest mi wierzyć, że czyimś głównym powodem oddania na niego głosu był ten mur - no, ale mówimy tu o Amerykanach :/ Chyba póki co wyszło tylko zaostrzenie przeszukiwań imigrantów i deportowanie tych nielegalnych w trybie natychmiastowym i to też były osoby z różnych krajów, nie tylko potrzebujących, bodaj w najgłośniejszej sprawie, gdzie kobieta, która zagłosowała na Trumpa aby się "rozprawił z nielegalnymi imigrantami", miała deportowanego nagle męża dotyczy imigranta z Hiszpanii. Tak że nie tylko jest "albo pomaganie albo przyjmowanie" osoba nielegalnie może przyjechać skądkolwiek.

[ Dodano: 2017-07-09, 15:28 ]
Moris299 napisał/a:
A co do drugiego - dobrze wiadomo o co mi chodzi.

Nie "dobrze wiadomo", bo to jest naprawdę rozległy temat, spójrz chociażby na mojego posta wyżej, który jest o jednym z aspektów, a pewnie nie o tym, o który Tobie chodziło.
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-09, 15:45   

Dziwne że jeszcze nikt o wizach nic nie napisał :troll:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-09, 15:59   

GŁOSUJCIE NA MNIE, ZBUDUJĘ WIELKĄ ŚCIANĘ, TAKĄ W CHUJ DUŻĄ, WCALE NIE UŻYWAM CAPSA ŻEBY MOJA WYPOWIEDŹ ZDOMINOWAŁA INNE WYPOWIEDZI
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-09, 20:37   

c1ick, Nie no, mówienie o amerykanach jak o jakieś narodowości to absurd - z etnicznego punktu widzenia to Amerykanie i Polacy to mieszanina różnych narodowości, a nie naród, z tym, ze Polacy spełniaja kulturową definicje narodu (jebać etniczność) Amerykanie nie mają ani wspolnego jezyka, ani wspolnej religii, ani wspolnej historii itd.

I w sumie imigrantów z krajów łacińskich ew. bizantyjskich mógłby przyjmować, nawet azjatów, to arabowie, murzyni itd. robią problemy.

JankielKindybalista85 napisał/a:
Love178 napisał/a:
bo ogółem to widzę świat debatujący nad tym "jak bardzo Trump jest gorszy od Busha" xD

Nie świat tylko establishment.

N i sorry, po niecałym półroczu prezydentury takie debaty są jeszcze co najmniej przedwczesne, czyż nie?

No a poza tym to ciekawe porównanie. Bush Dżunior to nie był dobry prezydent... ale lepszy od Obamy, którego jedynym realnym osiągnięciem było to, że był czarny. A obaj mieli na osiąganie czegokolwiek 8 jebanych lat. Więc napierdalanie Trumpa po paru miesiącach porónwnaniami do dwóch pełnych kadencji to czysta manipulacja nic nie mająca wspólnego z faktograficzną rzetelnością.


Otóż to, już miałem tej inteligentce pisać, że Trump nie wywołał wojny na podstawie fałszywych oskarżeń - no ale przypomnialem sobie jak dlugo Trump panuje.

Love178 napisał/a:
Lilith_Madness napisał/a:
>USA
>Walka z imigrantami

Jeny, tam praktycznie każdy jest imigrantem, nie licząc Indian XD

Dobra, widzę, że Luv to już napisała, ale musiałam, bo ja nie mogę z tego :haha:

Bo wiesz, są dwa rodzaje imigrantów - spoko ziomki z całego świata i terroryści z tych 7 krajów, na które Trump nałożył ban na przylatywanie, mimo iż mają dużo mniej związanego z terroryzmem niż kraje, które o dziwo tego chaotycznego bana nie mają :P


Jedyne kraje które nie dostało bana, a finansuja terroryzm to Arabia Saudyjska i Katar, z czego one go finansuja, ale terroryści są z reguly z zadupiów.

____________________

Zresztą kurwa, ta holota protestuje przeciwko trumpowi tylko z tego powodu, że po drugiej stronie oceanu dojebał mniejszy socjal murzynom, ma w dupie prawa kobiet, i rzekomo jest rasista, to by może miało jakieś ramy poważności gdyby trump rzadzil u nich, i nie był przywodca najwiekszej swiatowej potegi, a oni w imie chujowej ideowości są gotowi jebac po interesie wlasnego kraju.

[ Dodano: 2017-07-09, 22:37 ]
http://strajk.eu/jak-mysl...-salon-porsche/
O kurwa XD
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-07-09, 23:29   

Wiem Wojciechu, po prostu chciałem, żeby to jakoś brzmiało. Po prostu podoba mi się pomysł z nieprzyjmowaniem nowych i deportacją nielegalnych emigrantów. Trumpowi pewnie chodzi w większości o melsykańców i brudasów, ale dotyczy to wszystkich bo poprawność polityczna. Nawet taki wariat jej nie przekroczy.
_________________
no trudno
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-09, 23:46   

c1ick, Brudasami też bym ich nie nazwał, myją się pare razy dziennie, są raczej czyści...

Zreszta, możesz uważać, że USA nie powinny wpuszczać do swego kraju imigrantów, głupota zaczyna sie dopiero wtedy gdy ktoś tak uważa, przy jednoczesnym poparciu dla zniesienia wiz dla Polaków (jakby to faktycznie było takie ważne, jakby perspektywa mieszkania w USA była tak podniecająca swoją droga...)
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-09, 23:51   

Why not? Bardziej podniecająca niż mieszkanie i praca w Polszy.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-10, 00:01   

Dead_Laugh, Nie narzekałbym gdybym mogl sobie troche pomieszkać w Teksasie, Arizonie itd. mieć spokój od cywilizacji, pedałów, lewaków, feministek itd. chlać wóde, palić szlugi itd.

Ale wyjazd do USA ze względu na hajs czy standard zycia w XXI w. jest głupi.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-10, 10:27   

Jak chcesz miec naprawde podniecające życie to polecam hotele w Korei polnocnej :bye:
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-10, 11:47   

ChodnikowyWilk, Do KRLD bym sie wybral gdybym mial pewnosc, ze nie sprawdzają ludzi którzy tam wjezdzaja, w sensie tego co pisza w necie itd.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-10, 13:22   

Tylko musisz mieć wizę.

[ Dodano: 2017-07-10, 13:22 ]
Ale za odpowiednią kwotę wręczoną komu trzeba możesz nawet odwiedzić słynne obozy :-)
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-10, 14:17   

A za odpowiedni komentarz rzucony na temat władzy możesz nawet pomieszkać w tych obozach przez kilka lat.
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-10, 15:07   

Davos napisał/a:
A za odpowiedni komentarz rzucony na temat władzy możesz nawet pomieszkać w tych obozach przez kilka lat.


*do końca życia
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-10, 15:38   

Właściwie możesz nic nie robić a i tak cię wsadza, jak to było z paroma amerykanami
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-10, 15:55   

Przecież wystarczy mieć przy sobie Biblię
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.165 sekundy. Zapytań do SQL: 28