Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów

Poprzedni temat «» Następny temat
[WAŻNE] Myslał ktoś kiedyś o zaangażowaniu się w polityke?
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-20, 14:53   

Mistress9 napisał/a:
No nie wiem, mam złe wspomnienia z partią KORWiN :troll:
No i mnie interesuje wolność w całej okazałości, a nie wolność gospodarcza a zamordyzm społeczny :haha:

1. Partia KORWiN to partia KORWiN, nie o niej mowa.
2. Wolność gospodarcza to fundament, bez niej nie da się zbutować innych wolności, ktoś kto uwaza, że można się bogacić bez wolnego rynku, oszukuje sam siebie, nie istnieje alternatywa do kapitalizmu, wybierać miedzy kapitalizmem a socjalizmem to jak wybierać między zjedzeniem pizzy a trutki na szczury.
3. Tam gdzie jest bieda, ludzie mają w dupie jakąś wolność, a wręcz idą w zamordyzm więc jesli ktoś chce wolności słowa, wolności osobistej itd. to musi zaakceptowac to, że najpierw trzeba doprowadzić do stanu gdzie ludzie będą nie tylko w stanie zaspokoić swoje potrzeby, ale także się bogacic.
4. My jesteśmy organizacją która wyraża poparcie dla wolnego rynku a w kwestii obyczajowej jest neutralna, ale nie mamy zamordystów w swoich szeregach, są nawet lewacy.

JankielKindybalista85 napisał/a:
Nazwiska tych posłów? Może być na pw. Nie zdradzę ich. Chyba, że chociaż raz byli na marszu KOD-u - wtedy na pohybel skurwysynom. To po pierwsze.

To Stowarzyszenie Skuteczni, założone przez p. posła Piotra Liroya-Marca.

Jednym z wiceprezesów jest Grzegorz Gajewski z mojego miasta.

http://www.radio.kielce.pl/pl/post-52462

Po drugie: Wojtku. 90% tego co ty mówisz to odpieprzanie z Hitlerem, kobietami i religią. Ty tam nie wytrzymiesz tygodnia. :haha:

Dostałem wskazówki od lidera młodzieżówki (jesteśmy kolegami, w stałym kontakcie ze sobą), i się do nich zastosuje.

Po trzecie: to już jacyś skrajni libertarianie są? Bo niedawno chyba narzekałeś na korwina że za mało wolnorynkowy?

Ja jestem tam najskrajniejszym wolnorynkowcem.

WojtekVanHelsing napisał/a:
Zaknafein, Pracą organiczną, lokalnymi spotkaniami z ludzmi itd.

Buahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahhaaaa, całkowity brak zrozumienia jak działa demokracja. Ten, kto mówi a) niewygodną prawdę, b) że nic nikomu państwowo nie da, przepierdala z kretesem.

Ależ my mamy dużo do zaoferowania ludziom i nawet nie myslimy by mówić im, że cokolwiek im zabierzemy, wręcz przeciwnie, my damy ludziom dużo więcej niz PiS czy PO.

Zadanie 5 (10pkt): Odpowiedz dlaczego tak się dzieje?

Dzieje się tak, gdyż ludzie głosują na tych kto im więcej zaoferuje, gdyż zbyt mocno ufają instytucji panstwa i nie wierzą we własne mozliwosci, nie rozumieją tego jak działa rynek.

Test pierwszy z brzegu:
- Panie Wojciechu, co pana ugrupowanie sądzi o związkach partnerskich, aborcji i legalizacji małżeństw homoseksualnych?

To jest rzecz do dyskusji, oczywiście obchodzą nas prawa mniejszości seksualnych, dobro kobiet i prawa najsłabszych, i dlatego najpierw zamierzamy zadbać o ich byt ekonomiczny, a później przyjdzie czas na ułatwienie im życia w kwestiach formalnych.

Test drugi z brzegu: Panie Wojciechu, jak pana, wolnościowe i liberalne gospodarczo ugrupowanie planuje rozwiązać kwestie związane z emeryturami, z kryzysem finansowania i zbliżającym się bankructwem ZUS-u?

Zamierzamy spłacać obecnych emerytów, i wszelkie możliwe zadłużenie państwa, przy jednoczesnej obniżce podatków, do optymalnego poziomu <tu im tlumacze co to jest krzywa laffera>, a później zamierzamy redukować aparat państwowy do absolutnego minimum.

widzu 
Loża Szyderców
Literackie osty

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-20, 16:04   

Jak już dojdziesz do władzy, to pamiętaj że mamy twoje kompromitujące zdjęcia. :troll:

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Wysłany: 2017-04-20, 16:18   

widzu, Nie pcham się na żadne funkcje wykonawcze, nawet władza ustawodawcza mnie średnio pociąga.

widzu 
Loża Szyderców
Literackie osty

Wysłany: 2017-04-20, 16:55   

Czyli sądownicza. :-)

JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason

Wysłany: 2017-04-20, 17:27   

Wolność gospodarcza to fundament, bez niej nie da się zbutować innych wolności

Eeeee tam. Tomasz Lis twierdzi że wolność butują naziole z PiSu. :troll: Czyli da się!

Wow! Ten temat mi chyba dostarczy zupełnie niespodziewanej rozrywki na poziomie, jakiego dawno na forum nie doświadczyłem. Dobra, kontynuujemy małą próbkę życzliwej krytyki, w stylu tej z seriali prawniczych co ekipa przed zeznaniami w sądzie masakruje swojego świadka żeby wiedział co go czeka jak się weźmie za niego adwokat drugiej strony. :troll:

nie istnieje alternatywa do kapitalizmu, wybierać miedzy kapitalizmem a socjalizmem to jak wybierać między zjedzeniem pizzy a trutki na szczury.

Jak zawsze nie mogę się zgodzić z tokiem myslenia mówiącym, że jakaś, nieważne jaka, idea działa zawsze, wszedzie, w każdym czasie i na wszystko. Nara pozdro szejset. Ale to jestem sobie ja. Ważniejsze, że wyborcy-słuchacze en masse nie lubią takich porównań bo w większości są bardzo chętni do wpierdalania trutki. Panuj nad językiem Wojtku.

Tam gdzie jest bieda, ludzie mają w dupie jakąś wolność, a wręcz idą w zamordyzm więc jesli ktoś chce wolności słowa, wolności osobistej itd. to musi zaakceptowac to, że najpierw trzeba doprowadzić do stanu gdzie ludzie będą nie tylko w stanie zaspokoić swoje potrzeby, ale także się bogacic.

Całkowita prawda. Głód jest silniejszą motywacją niż wolność dla 99% organizmów żywych.

My jesteśmy organizacją która wyraża poparcie dla wolnego rynku a w kwestii obyczajowej jest neutralna, ale nie mamy zamordystów w swoich szeregach, są nawet lewacy.

Wow, macie lewaków wolnorynkowców? Już się szykuje wspaniały rozłam w organizacji.

To Stowarzyszenie Skuteczni, założone przez p. posła Piotra Liroya-Marca.

Robisz partię z Liroyem? Czyli naprawdę "jebać ci się chce?" :haha:

A poważnie lubię gościa. Pomijając poglądy i sprawy, w które się angażuje. Sposób w jaki to robi to jest wzorzec wykonywania pracy posła i pod wieloma względami brawa dla tego pana.

Dostałem wskazówki od lidera młodzieżówki (jesteśmy kolegami, w stałym kontakcie ze sobą), i się do nich zastosuje.

Polegniesz oj polegniesz. i to szybko. W tej kwestii w ciebie nie wierzę.

Ja jestem tam najskrajniejszym wolnorynkowcem.

Całe szczęście. Czyli to może jednak jest sensowne towarzystwo. A macie tam jakiś ekonomistów? Takich co się znają na rzeczy w praktyce? Bo bycie zwolennikiem czegoś nie znaczy że wiesz jak to zrobić w praktyce. Ja kocham futbol ofensywny i nawet się znam na piłce ale jakbym miał ustalic taktykę Barcelony to może by i 3 strzeliła ale straciła z 8 goli. i wtopa. :troll:

Ależ my mamy dużo do zaoferowania ludziom i nawet nie myslimy by mówić im, że cokolwiek im zabierzemy, wręcz przeciwnie, my damy ludziom dużo więcej niz PiS czy PO.

Konkretnie, co? Znaczy domyslam się odpowiedzi ale musi paść, żeby można ją było życzliwie zmasakrować. :-D

Dzieje się tak, gdyż ludzie głosują na tych kto im więcej zaoferuje, gdyż zbyt mocno ufają instytucji panstwa i nie wierzą we własne mozliwosci, nie rozumieją tego jak działa rynek.

Dzieje się tak z powodu paradoksu małego dziecka i cukierka. Podejdź do 100 5 latków i zapytaj ich czy woli dostać jeden cukierek teraz czy dwa za godzinę? 100 na 100 wybierze opcję pierwszą mimo, ze druga jest o wiele lepsza. A jak jeszcze obok się trafi ktoś kto powie ci "ej, nie bądź chujem, daj dzieciakowi od razu te dwa cukierki!" - a zawsze ktoś taki się zjawi - to on w sekundę stanie się dla szczyla prawdziwym kochanym tatą a ty wrogiem nr 1, mimo, że to ty masz cukierki. Ludzie są po prostu kurwa głupi. A nawet ci niegłupi w większości minimalizują straty zamiast maksymalizowac zyski, unikają ryzyka i myślą krótkodystansowo. To natura ludzka i zrozumienie jak działa rynek nie ma tu nic do rzeczy. No ale... powodzenia. Pppffffff :-D

Oczywiście pomijam w przykładzie ile razy dostaniesz w ryj od rodziców wkurwionych, że jakiś obcy chuj propnuje ich dziecku cukierki. To nie ma znaczenia politycznego.

To jest rzecz do dyskusji, oczywiście obchodzą nas prawa mniejszości seksualnych, dobro kobiet i prawa najsłabszych, i dlatego najpierw zamierzamy zadbać o ich byt ekonomiczny, a później przyjdzie czas na ułatwienie im życia w kwestiach formalnych.

1. Ależ proszę pana! To sa ważne i palące kwestie już teraz. Ci biedni cierpiący pod jarzmem katlstwa geje nie moga czekać. A zamożni już są. :PP
2. Później przyjdzie czas na ułatwienie? Czyli jednak popieracie homo małżeństwa, tylko jeszcze nie teraz bo macie wazniejsze sprawy? Tak?! Wiedziałem, ze z was lewackie kurwy!

Zamierzamy spłacać obecnych emerytów, i wszelkie możliwe zadłużenie państwa, przy jednoczesnej obniżce podatków, do optymalnego poziomu <tu im tlumacze co to jest krzywa laffera>, a później zamierzamy redukować aparat państwowy do absolutnego minimum.

1. Zamierzamy spłacać emerytów i zadłużenie obniżając przy tym podatki- a zatem jak i z czego?
2. A co z tymi, którzy jeszcze nie są emerytami? Co dla nich?
3. A co dla tych, którzy są już po 50tce i nijak już nie skorzystają na żadnych waszych ułatwieniach bo nie zdążą odłożyć? Pójdą na przemiał?
4. Panie, my tu mówimy o emeryturach a nie o podatkach. Krzywo to ja patrzę na mydlenie oczu, zasłony dymne i unikanie konkretnych odpowiedzi a nie na jakiegoś Laffera.

Sloganikami można sobie rzucać. Ale nawet ktoś ledwo rozgarnięty (jak ja), nie starając się wcale (jak ja) przy okazji jedzenia obiadu (jak ja) bez trudu wytrze nimi tę gębę, która je rzuciła.

Uświadom to sobie sobie. :-D
........................
Wrzut (na dupsku), nieudany klon słonia z diabłem, genialny manipulator - analfabeta, pizda w świecie z połamanymi nosami.
Czyli Jankiel w oczach swych wrogów. Do usług!
........................
Bronx Tale, Trainspotting, Chasing Amy, Big Lebowski, Fight Club, Human Traffic, Samotari
Czyli 7 cudów kina, które w czasach dorastania uczyniły mnie Jankielem. Straight outta 20th century, skurwysyny!
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-04-20, 17:31, w całości zmieniany 3 razy  

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Wysłany: 2017-04-20, 18:34   

Cytat:
Jak zawsze nie mogę się zgodzić z tokiem myslenia mówiącym, że jakaś, nieważne jaka, idea działa zawsze, wszedzie, w każdym czasie i na wszystko. Nara pozdro szejset. Ale to jestem sobie ja. Ważniejsze, że wyborcy-słuchacze en masse nie lubią takich porównań bo w większości są bardzo chętni do wpierdalania trutki. Panuj nad językiem Wojtku.

Wszedzie nie, jakoś średnio sobie wyobrażam funkcjowanie w pełni wolnego rynku w czasie wojny.
Aczkolwiek uwazam, że kapitalizm w Polsce zadziała, Polacy nie są nierobami, są dość przedsiębiorczy, i warto spróbować wprowadzić system jaki funkcjonował w USA u schyłku XIX w. z tym, że bez protekcjonizmu.

Cytat:
Całkowita prawda. Głód jest silniejszą motywacją niż wolność dla 99% organizmów żywych.

Wytłumacz to tym którzy chcą np. w KRLD wywalczyc wolność słowa (kij, że ich to nie dotyczy bo żyją w europie...).
Żaden rezim nie upadł bo nie było tam wolności słowa, żaden. Rezimy upadały przez to, że dyktatorzy pozbywali się władzy, w czasie puczów i wojen, i z powodu chujowości ekonomicznej.

Cytat:
Wow, macie lewaków wolnorynkowców? Już się szykuje wspaniały rozłam w organizacji.

Zdezydowana większość osób to osoby które zawiodły się na JKM lub Partii Libertarianskiej, ale mamy aborcjonistę i większość osób to raczej demokraci, monarchisci to mniejszość.

Cytat:
Robisz partię z Liroyem? Czyli naprawdę "jebać ci się chce?" :haha:

A poważnie lubię gościa. Pomijając poglądy i sprawy, w które się angażuje. Sposób w jaki to robi to jest wzorzec wykonywania pracy posła i pod wieloma względami brawa dla tego pana.

Ja się nie zgadzam z pewnymi pomysłami np. pomysłem wprowadzenia parytetów dla polskiej muzyki w radiu, ale popieram jego postulaty gospodarcze, szanuje za pozytywizm a nie obłąkany romantyzm itd.

Cytat:
Polegniesz oj polegniesz. i to szybko. W tej kwestii w ciebie nie wierzę.

Wreszcie mam okazje przyczynić się do jakiś zmian więc się powstrzymam od propagowania radykalnych poglądów.

Cytat:
Całe szczęście. Czyli to może jednak jest sensowne towarzystwo. A macie tam jakiś ekonomistów? Takich co się znają na rzeczy w praktyce? Bo bycie zwolennikiem czegoś nie znaczy że wiesz jak to zrobić w praktyce. Ja kocham futbol ofensywny i nawet się znam na piłce ale jakbym miał ustalic taktykę Barcelony to może by i 3 strzeliła ale straciła z 8 goli. i wtopa. :troll:

Ja jestem w młodziezówce a nie stowarzyszeniu, dzieki naszym staraniom jest aktualnie 7 razy większa niż stowarzyszenie.
Ekonomiści i przedsiębiorcy są w partii.

Cytat:
Konkretnie, co? Znaczy domyslam się odpowiedzi ale musi paść, żeby można ją było życzliwie zmasakrować. :-D

Damy ludziom pieniadze, z tym, że ich rękami.

Cytat:
Dzieje się tak z powodu paradoksu małego dziecka i cukierka. Podejdź do 100 5 latków i zapytaj ich czy woli dostać jeden cukierek teraz czy dwa za godzinę? 100 na 100 wybierze opcję pierwszą mimo, ze druga jest o wiele lepsza. A jak jeszcze obok się trafi ktoś kto powie ci "ej, nie bądź chujem, daj dzieciakowi od razu te dwa cukierki!" - a zawsze ktoś taki się zjawi - to on w sekundę stanie się dla szczyla prawdziwym kochanym tatą a ty wrogiem nr 1, mimo, że to ty masz cukierki. Ludzie są po prostu kurwa głupi. A nawet ci niegłupi w większości minimalizują straty zamiast maksymalizowac zyski, unikają ryzyka i myślą krótkodystansowo. To natura ludzka i zrozumienie jak działa rynek nie ma tu nic do rzeczy. No ale... powodzenia. Pppffffff :-D

Ale jak masa gości od cukierków ich wkurwi to pójdą do innego gościa który oferuje im zdobywanie cukierków na innych zasad gdyz nie mają alternatywy. Grunt to przedstawić ludziom wszystko tak by im się spodobało, takimi słowami by nie kłamać i ich nie zgorszyc, jeśli rozumiesz o co mi chodzi.

Cytat:
1. Ależ proszę pana! To sa ważne i palące kwestie już teraz. Ci biedni cierpiący pod jarzmem katlstwa geje nie moga czekać. A zamożni już są. :PP

Skoro są zamożni to jest nasz problem, bo my jestesmy dla prostych i biednych ludzi, matek z dziećmi, emerytów, rodziców którzy chcą zapewnić dzieciom przyszłość, a pani to by chciała dbać tylko o bogatych.

Cytat:
2. Później przyjdzie czas na ułatwienie? Czyli jednak popieracie homo małżeństwa, tylko jeszcze nie teraz bo macie wazniejsze sprawy? Tak?! Wiedziałem, ze z was lewackie kurwy!

Otóż, nie ulega wątpliwości proszę pani, że homozwiązki będą, ale i nie będą zalegalizowane, tradycyjni Polacy nie będą musieli żyć w kraju gdzie państwo legalizuje nierząd, ale homoseksualiści będą mogli żyć w kraju gdzie będą mogli posiadać wspólny majątek i sprawdzać swój stan zdrowia w szpitalu.

Cytat:
1. Zamierzamy spłacać emerytów i zadłużenie obniżając przy tym podatki- a zatem jak i z czego?

Z prywatyzacji + z dochodów podatkowych, będąc rajem podatkowym, mają VAT na optymalnym poziomie, przychodzi z tego podatku wzrosną, przy czym zwolnimy sporą część aparatu państwowego, już w ciągu pierwszych miesięcy poleci 100 000 urzędników.

Cytat:
2. A co z tymi, którzy jeszcze nie są emerytami? Co dla nich?

W okresie przejściowym będzie emerytura obywatelska, natomiast najmlodsze pokolenie będzie musiało samo zabezpieczyć swoją przyszłość.

Cytat:
3. A co dla tych, którzy są już po 50tce i nijak już nie skorzystają na żadnych waszych ułatwieniach bo nie zdążą odłożyć? Pójdą na przemiał?

Zafundujemy im na starość bilet do holandii XD Nie no, żartuje proszę panią. Ich będzie dotyczyć emerytura obywatelska.

Cytat:
4. Panie, my tu mówimy o emeryturach a nie o podatkach. Krzywo to ja patrzę na mydlenie oczu, zasłony dymne i unikanie konkretnych odpowiedzi a nie na jakiegoś Laffera.

No ale jak zmniejszymy podatki to wpływy z nich wzrosną gdyz ludzie będą się bogacić i więcej kupować.

Cytat:
Sloganikami można sobie rzucać. Ale nawet ktoś ledwo rozgarnięty (jak ja), nie starając się wcale (jak ja) przy okazji jedzenia obiadu (jak ja) bez trudu wytrze nimi tę gębę, która je rzuciła.

Żyjesz w kraju gdzie ludzie pozwolili platformie rządzić 8 lat.

Mistress9 
Fashion is not an island

Wysłany: 2017-04-20, 19:04   

:haha:

Jankiel :piwo:

Ja tutaj pozostanę raczej cichym obserwatorem. Dajesz Wojtek!

[ Dodano: 2017-04-20, 19:04 ]
Chociaż już mnie śmieszą Twoje wypowiedzi xD

Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-20, 22:48   

widzu napisał/a:
Jak już dojdziesz do władzy, to pamiętaj że mamy twoje kompromitujące zdjęcia. :troll:

No ja już dawno temu napisałem, że Wojtek kiedyś pójdzie w politykę, stanie się rozpoznawalną osobą, zrobi błyskotliwą karierę... a potem nagle, nie wiadomo jak i skąd, wypłyną kompromitujące go materiały. Jakiś "życzliwy" sprzeda ja mediom, następnego dnia na okładce "Faktu" znajdzie się zdjęcie Wojtka w sukni ślubnej matki, a TVN24 będzie na okrągło puszczać nagranie z YT, na którym półnagi Wojtek oświadcza się Sharvari. Przez cały dzień różne tefauenowskie "autorytety" będą komentować nowy polityczny skandal obyczajowy, aż kumple z partii zawołają Wojtka i powiedzą mu: "Sorry ziom, byłeś zasłużonym politykiem, wiele zrobiłeś dla naszej sprawy, ale sam rozumiesz jak jest, słupki poparcia nam spadają na łeb na szyję i musimy cię poświęcić póki jeszcze jest co ratować. Było miło, ale teraz sayonara".
I polityczna gwiazda, która dopiero co rozbłysła, zgaśnie bezpowrotnie.

Mistress9 
Fashion is not an island

Wysłany: 2017-04-20, 22:57   

No niestety, ale bardzo to możliwe.

krojechleb
Loża Szyderców

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-04-20, 23:17   

Czyli pierwszą zasadę dojścia do władzy w demokracji macie już opanowaną: "nigdy nie mów prawdy ciemnemu ludowi!" :troll:

Spoko, to dobrze wam wróży. Przydałoby się żeby kilku ojców waszych działaczy miało wtyki w byłym WSI i już jest git.

A jakby jeszcze ktoś z działaczy miał wtyki w ABW to zdjęcia by zniknęły i Wojtek już miałby spokój

saRenia 
Sarna w lesie internetów

Medale: Brak

Wysłany: 2017-04-21, 11:06   

Wojtek w końcu bierze sie za politykę. :-) Podoba mi sie, że juz nie broni tak Korwina, bo ten już chyba głupieje na starość. Wydaje mi się, że Korwin w ogóle nie chce nic robić poza szumem wokół swojej osoby.

Wojtku, mam nadzieję, że nie spełni sie przepowiednia Davosa i zostaniesz dobrym politykiem!

JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason

Wysłany: 2017-04-21, 11:31   

Wow. Aż sprawdziłem. To jest dopiero siódmy post Sarenki odkąd w czerwcu 2015, a więc prawie 2 lata temu, przestała regularnie odwiedzać forum. Wojtku, nie spierdol takiego błogosławieństwa! :-D
........................
Wrzut (na dupsku), nieudany klon słonia z diabłem, genialny manipulator - analfabeta, pizda w świecie z połamanymi nosami.
Czyli Jankiel w oczach swych wrogów. Do usług!
........................
Bronx Tale, Trainspotting, Chasing Amy, Big Lebowski, Fight Club, Human Traffic, Samotari
Czyli 7 cudów kina, które w czasach dorastania uczyniły mnie Jankielem. Straight outta 20th century, skurwysyny!

macbed 
Überszlachta

Wysłany: 2017-04-21, 15:44   

Mistress9 napisał/a:
Ja tutaj pozostanę raczej cichym obserwatorem. Dajesz Wojtek!
Poletzam ten styl forumkowania

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Wysłany: 2017-04-21, 21:21   

Davos, Ale ja aspiruje do polityki lokalnej, i to nawet nie wykonawczej więc tak średnio bym powiedział, że kogoś t obedzie interesowac.
saRenia, JKM nie chce dojść do władzy, ludzie nie są najbystrzejsi i nie rozumieja, ze JKM nie wchodzi do parlamentu nie dlatego, że jest kontrowersyjny, ale dlatego, że nie chce.
Ma pieniadze? Ma.
Ma struktury? Ma.
Ma smykałke do przyciągania sobie określonych grup ludzi? Ma.

Ktoś taki po zastosowaniu pewnej dawki pragmatyzmu w polityce mógłby spokojnie samodzielnie rzadzić Polską, Petru to kompletny nikt, ma mniej pieniedzy itd. a do parlamentu sie dostał.

Lilith_Madness 
Überszlachta
Rzona Antybristlera

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-04-21, 21:34   

Cytat:
JKM nie wchodzi do parlamentu nie dlatego, że jest kontrowersyjny, ale dlatego, że nie chce.

Tak, ale na 4,9% w wyborach parlamentarnych to był wkurwiony.
Zupełnie jak jego fani, w większości w wieku gimnazjalnym.

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Wysłany: 2017-04-21, 21:54   

Lilith_Madness, Szczerze mówiąc wątpie by to było prawdziwe wkurwienie,nie wierzę, że chce się dostać do parlamentu. A jeśli chce to jest to zenujące, że mając pieniadze nie wchodzi tylko dlatego, że musi koniecznie mówić co mysli, a ludzie to chwala.

krojechleb
Loża Szyderców

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-04-21, 22:03   

JKM nie wszedł do parlamentu bo jest głupi, nawet jak ma te swoje teorie że kobieta mniej inteligentna ale mądrzejsza od faceta ( i to trzeba zaznaczyć ) i widzi że to się nie podoba i media go tym zniszczą to powinien siedzieć cicho i skupić uwagę czymś innym a nie w kółko powtarzać jedno i to samo. Wątpię, że kiedykolwiek wejdzie i nie sądzę, że nie wszedł bo nie chciał

Ale ubaw miałem niezły widząc miny osób w europarlamencie

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Wysłany: 2017-04-21, 22:08   

krojechleb, To, że jest głupi jest możliwe jesli przyjmiemy, ze chce znaleźć sie w parlamencie, w innym wypadku to tak srednio.

Ale fakt, kazdy kto uwaza, że robienie polityki nie polega na kłamaniu i cynicznym realizowaniu interesów jest głupi, ale zauwaz, że większosć ludzi skrywa w sobie irracjonalny podziw do robienia polityki na sentymentach.

Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!

Wysłany: 2017-04-22, 02:53   

Davos, Ale ja aspiruje do polityki lokalnej, i to nawet nie wykonawczej więc tak średnio bym powiedział, że kogoś t obedzie interesowac.

Spokojnie, od lokalnej się zaczyna, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia :spiew:

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Wysłany: 2017-04-22, 10:29   

Davos,
Nie zaryzykuje, nie nadaje sie.

Odpowiedz do tematu