Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Obozy koncentracyjne dla gejów w Czeczenii
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-15, 22:33   

Dead_Laugh,
>Sugerowanie, że jest inaczej
>Sugerowanie, że istnieje jakikolwiek inny powód ich chujowości (fanatyzm, zwyrodnialość czy inne lewicowe pierdolenie) niż religia
>Sugerowanie, że nasza cywilizacja nie jest lepsza bo jest chrześcijańska (no dobra, była wcześniej lepsza)
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
dyniator 
Loża Szyderców
Lokalny Producent


Dołączył: 30 Gru 2015
Posty: 1442
Skąd: Krępa/Przemków

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-16, 00:23   

Obozy =/= Łagry.. jestem zdumiony że nikt jak do tej pory nie zauważył różnicy.
Źródło powiązania Czeczeni i Rosji.
http://www.pudelek.pl/art...moseksualistow/
Cytat:
Silną pozycję Kadyrov zawdzięcza wsparciu ze strony Wladimira Putina, który odznaczył go najwyższym tytułem w kraju - Bohatera Rosji. Od tej pory przywódca Czeczeni w pełni popiera politykę Kremla.

Cytat:
Według doniesień uzyskanych od nielicznych uciekinierów, więźniowie przetrzymywani są w zatłoczonych pomieszczeniach, poddawani są torturom przez elektrowstrząsy oraz katowani aż do śmierci. Kaci z obozu próbują wydobyć od nich dane kolejnych osób z czeczeńskiego środowiska LGBT, żeby uwięzić wszystkich.

Zdecydowanie Łagrowskie metody. W obozach nie pozostawały śladu po ciałach, oprócz numerków w zeszycie i nazwisk. Ewentualnie rzeczy materialne, towar chodliwy.
Jestem przeciwny obozom, łagrom (chyba że dla pedolifi, gwałcicieli i seryjnych morderców), oraz propagandzie, a tu zdecydowanie się ona pojawia. :spiderman:
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-16, 01:20   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Szyszek, Muzulmanin jest lepszy niż debil który jara się mordowaniem ludzi.
Muzulmanin jest gorszy bo nie jest chrześcijaninem i to go usprawiedliwia, natomiast kogoś kto wywodzi się z chrześcijańskiej cywilizacji niz nie usprawiedliwia.

"Gdybyście byli ślepi nie mielibyście grzechu, ale widzicie, więc wasz grzech rośnie"
Jak Pan Jezus powiedzial :)


Fanatyczny muzułmanin jest gorszy niż fanatyczny katolik . Tak mi się zdaje i nawet można to zauważyć nie interesując się tym. Ale tak ogólnie to mądrze prawisz
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-16, 10:15   

krojechleb, Dzisiaj fanatykami nazywa się po prostu poważnym wyznawców.
Jak muzułmanin się wysadza itd. to nie jest fanatyk, ekstremista itd. tylko po prostu muzulmanin.
Jak katolik jest przeciwnikiem aborcji itd. to jest normalny katolik, a nie fanatyk itd.
Religia to nie jest prywatna sprawa.

dyniator, Łagr to po prostu obóz po rusku.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-16, 12:09   

Cytat:
Religia to nie jest prywatna sprawa.


Teraz już koniecznie trzeba skomentować bo to pierdolenie, że hej. Jak religia nie jest sprawą prywatną jak właśnie tym jest. Nikomu nie możesz narzucić tego jaką religię ma wyznawać. I nikt nie powinien. I oczywiście, że muzułmanie, którzy się wysadzają to ekstremiści. Żaden normalny muzułmanim się nie wysadza i nie lata z nożem. Religia nie decyduje o wartości człowieka. Dlatego muzułmanie nie są gorsi od chrześcijan. (No prawie. Bo chrześcijanie wygrali jedną walkę. Walkę z czasem. W końcu mamy teraz 2017 rok. Rok od czego? Od narodzin Chrystusa.) Ale mówienie, że są to ludzie gorsi bo nie wyznają religię chrześcijańska to wielka ignorancja.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-16, 12:50   

Dead_Laugh, Jak coś jest prywatne to znaczy, że można to zachować dla siebie, jest na drugim miejscu, i nie powinno się działać na podstawie tego w życiu publicznym, tym czasem Katolik nie może gdyż religia zobowiązuje go do tego aby działał publicznie, musi mówić ludziom, że są chujowi jeśli sa, musi się kierować etyką chrześcijańską itd.
Rozdział Kościoła od panstwa polega na tym, że państwo nie ma prawa mieszać sie w sprawy Kościoła czy ukarac księdza za odmówienie skladania zeznan jeśli ma wazne informacje ze spowiedzi, a Kościół nie ma prawa obsadzać na urzedach świeckich, swoich duchownych itd. czyli jest rozdział instytucji i jest to dobre - dla Kościoła, dla państwa już ciut mniej, ale Kosciół im dalej od jest od państwa tym dla niego lepiej.
Zaś polityk, czy to będąc zerem politycznym jak członkowie Opcji Katolickiej czy członkiem rządu, będąc Katolikiem, ma obowiązek kierować się etyką chrześcijańska, czyli np. katolicki poseł nie ma prawa zagłosować za ustawą ułatwiającą dostep do aborcji, jeśli głosuje to grzeszy.
Zresztą, trudna nazwac poważnym człowieka który wyznaje Boga który w przeszłości tylko po to aby udowodnić swoją siłe, eksterminował całe narody (#Kaan), który wymaga bezwzględnego kultu, a jednocześnie wsadza swoją wiarę do kieszeni i nie kieruje sie nią np. w pracy i w polityce, tym bardziej w kraju katolickim, w cywilizacji chrześcijańskiej...

Zacznijmy od tego, że religia chrześcijańska sama w sobie jest sprzeczna z narzucaniem wiary, Jezus mówił "Idzcie i nauczajcie" a nie "Idzcie i narzucajcie", Jezus rozmawiał z grzesznikami itd. nawracał kurwy itd. nie da sie być fundamentalistą katolickim i nie popierać wolności wyznania.

Za to muzulmanie którzy się wysadzają to nie są ekstremiści tylko normalni, prawdziwi muzułmanie, skąd Ty mozesz wiedzieć jaki jest normalny muzulmanin? Muzulmanin który nie chce mordować niewiernych, nie jest muzulmaninem, traktuje swą wiare nie poważnie, muzulmanie mogą dopuscic istnienie chrześcijan, ale owi chrzescijanie musza żyć w poniżeniu i płacić duże podatki, tym czasem w krajach chrześcijańskich, przesladowania były wynikiem głupoty władców, a nie działaniem Koscioła.

Religia nie decyduje o wartości człowieka jako takiego, ale to religie tworza kulture i cywilizacje, nie ma czegoś takiego jak "cywilizacja bez religii", to nie przechodzi nawet przez gardło, a kultura i cywilizacja, narodowość itd. maja decydujacy wpływ na tożsamość jednostki, skoro ich cywilizacja jest gorsza, to i oni są, o ile są jej oddani, zaś o tyle o ile nie ma cywilizacji lepszej niz chrzescijanska, czy religii lepszej niz chrzescijanska, o tyle o ile w ogole nie ma na świecie lepszej cywilizacji niz nasza i nigdy nie bylo, o tyle religia muzulmanska jest zbrodniarza, prymitywna i zwierzęca.

Muzułmanie pierwszy raz zetkneli się z cywilizacją w 1096 r.
Amen.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-16, 13:07   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Muzułmanie pierwszy raz zetkneli się z cywilizacją w 1096 r

O, i to jest kompletna bzdura. Tak ogromna, że dyskwalifikowałaby cały wcześniejszy wywód, nawet gdyby był on słuszny. A czy jest to nie wiem, nie chciało mi się czytać. Pewno nie, w kwestiach religijnych jestem najgorszą lewacką kurwą i w kwestii opium dla ludu przybijam piątkę towarzyszowi Mao.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-16, 13:34   

Cytat:
Pewno nie, w kwestiach religijnych jestem najgorszą lewacką kurwą i w kwestii opium dla ludu przybijam piątkę towarzyszowi Mao.

Ja tak samo. To, że religia to opium dla ludu, to był tekst Marksa, ale to mało istotne.
Wiem, jestem gimboateuszem, ale dla mnie kwestie wiary są sprawą indywidualną każdego człowieka i Kościół nie powinien ingerować w religię, tylko zająć się swoimi, duchowymi sprawami.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-16, 13:51   

Lilith_Madness napisał/a:
Kościół nie powinien ingerować w religię, tylko zająć się swoimi, duchowymi sprawami.


<3

JankielKindybalista85 napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Muzułmanie pierwszy raz zetkneli się z cywilizacją w 1096 r

O, i to jest kompletna bzdura. Tak ogromna, że dyskwalifikowałaby cały wcześniejszy wywód, nawet gdyby był on słuszny. A czy jest to nie wiem, nie chciało mi się czytać. Pewno nie, w kwestiach religijnych jestem najgorszą lewacką kurwą i w kwestii opium dla ludu przybijam piątkę towarzyszowi Mao.


Wiem, że Arabowie mieli tam swoja medycyne, astronomie, zajebane wynalazki z calej azji i europy, ale to tak jakby powiedzieć, że ktoś kto wali konia uprawia seks, cieleśnie spotkali się z cywilizacją w czasie krucjat.
A nawet jak nie, to byl to fragment po to by dopierdolić w islam a nie by przedstawić jakieś fakty.

[ Dodano: 2017-04-16, 13:55 ]
Jankiel, ale to, że np. Persja stała na fhuj dużym poziomie i nie pozbyli się duzej części dobytku po tym jak opanował ich islam, to Ty wiedz - zaś średniowieczna europa zajebiście sie rozwijała pod wzgledem filozofii itd. (wbrew pozorom), a chrześcijaństwo było wręcz tego motorem.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-16, 13:57   

W politykę, pomyliłam się :>
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-16, 14:43   

Lilith_Madness, Jakby już pominąć to, że religia zmusza czlowieka do pewnej działalności publicznej więc nie jest prywatną sprawa (chociazby dlatego, ze ma znaczenie to jaką kto wyznaje religie) to potrafisz uzasadnić w jakiś sposób to, czemu Kościół miałby się nie mieszać w polityke? Bo tyle osób o tym pierdoli, a nikt jakoś tego nie uzasadnia.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-16, 15:36   

WojtekVanHelsing napisał/a:
to byl to fragment po to by dopierdolić w islam a nie by przedstawić jakieś fakty.

Aaaa, no to jak tak, to pełna zgoda! :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-16, 16:04   

Cytat:
czemu Kościół miałby się nie mieszać w polityke?

A dlaczego miałby się mieszać? Już wcześniej pisałam, że wiara powinna być indywidualną sprawą każdego człowieka, a nie publiczną. Polska jest katolicka, bo większość stanowią Katolicy, ale to nie znaczy, że Kościół powinien być obecny w każdej sferze życia społecznego.
Otwierają jakąś nowo wybudowaną drogę? Oczywiście, koleś w czarnej kiecce musi być obecny, pokropić i wziąć za to parę stów. Kościół jest teraz tylko narzędziem do utrzymania władzy, ktoś musi za sobą pociągnąć te tłumy do urn. No i mamy tego efekty - Kościół w Polsce się panoszy, księża mają duże ulgi podatkowe, mogą co roku sobie nowe auto sprowadzić, za przestępstwa są przenoszeni do innych parafii, za śluby, pogrzeby sobie wołają duże cołaski, hulaj dusza piekła nie ma.
I nikt mnie nie przekona, że Kościół powinien uczestniczyć w życiu politycznym. Moim zdaniem Kościół powinien być przewodnikiem w wierze, nauczać wyznawców mądrości zawartych w Biblii, wspomóc w razie problemów. A od polityki wara. Może użyjesz przeciw temu argumentu w postaci istnienia czegoś takiego jak chrześcijańska demokracja. Niech sobie będzie, niech sobie działają zgodnie z nauką KK, Kościół do czegoś takiego może się odnieść (jakby nie było, jedną z ważnych osobistości, co zaakceptowali taki pogląd jest Leon bodajże XII, choć KK jest podzielony w tej sprawie), ale na tym koniec. Po prostu: oddać Bogu co boskie, a cesarzowi co cesarskie, jedno nie wpiernicza się w drugie.
Cytat:
ma znaczenie to jaką kto wyznaje religie

To nie powinno mieć żadnego znaczenia. Każdy bez względu na wyznanie czy jego brak jest równy w świetle prawa (teoretycznie rzecz jasna).
Cytat:
religia zmusza czlowieka do pewnej działalności publicznej

Chodzić na msze święte czy na pielgrzymki może, a nie musi, więc taki człowiek nie jest do niczego zmuszany (choć denerwujące są drogi krzyżowe, które nieraz blokują miasto, co jest naprawdę bardzo uciążliwe). Wyznawcy kociej wiary oczywiście muszą się zbierać w wyznaczone dni, no ale to jest kwestia podejścia danego człowieka, choć w ich przypadków wiąże się to chyba z wykluczeniem. Niby w wierze chrześcijańskiej jest tak, że podczas chrztu rodzice muszą przysięgać, że wychowają dziecko w wierze, czyli tę wiarę narzucają. A to, że przysięgną, nie znaczy, że to zrobią. Jestem ochrzczona, ale jakoś nie czuję się, żeby ta wiara była mi jakoś wpajana. Od kilku lat jestem zdeklarowaną ateistką i jakoś nikt nie robi z tego powodu problemów.
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-16, 16:08   

Ja pergole
ignor
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-16, 16:13   

Wiesz co macbed-chan, dobry pomysł. Nie lubię dyskutować o polityce, a tu się zrobił jeszcze taki offtop.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-16, 16:38   

Cytat:
A dlaczego miałby się mieszać?

To Ty masz uzasadnić czemu miałby się nie mieszać, bo to jest pogląd dość irracjonalny i uzasadniony jakimś pierdoleniem o laickości państwa, i to przez osoby które nie rozumieją nawet na czym polega tzw. rozdział Kościoła od państwa.

Cytat:
Już wcześniej pisałam, że wiara powinna być indywidualną sprawą każdego człowieka, a nie publiczną

Jak wiara może być sprawą prywatną, skoro np. mozna zabijać w jej obronie? Z definicji religia jest sprawą publiczną.

Cytat:
Polska jest katolicka, bo większość stanowią Katolicy,

Nie, Polska jest katolickim krajem ponieważ jej kultura jest oparta na Katolicyzmie.

Cytat:
Otwierają jakąś nowo wybudowaną drogę? Oczywiście, koleś w czarnej kiecce musi być obecny, pokropić i wziąć za to parę stów.

Święcenie byle dróg może i jest głupota, ale serio uważasz, że nie ma poważniejszych spraw w Polsce?

Cytat:
Kościół jest teraz tylko narzędziem do utrzymania władzy, ktoś musi za sobą pociągnąć te tłumy do urn.

Kościół w żaden sposób nie wpływa na to jak głosuja ludzie, inaczej radykalne prokatolickie partie były by przynajmniej w sejmie, a nie ma. Ludzie zaglosowali na PiS bo nienawidzili PO.

Cytat:
- Kościół w Polsce się panoszy,

Nie zapominaj, że ten Kosciół jest u siebie i jest największą instytucją w dziejach, jakoś trudno mi sobie wyobrazić to, że jakiś margines LGBT może sobie gadać co tam chce, a taka instytucja jak Kościół juz nie.

Cytat:
księża mają duże ulgi podatkowe

Musza płacić podatki m.in. od ilości mieszkanców parafii, bardziej by sie Kosciołowi opłacało juz gdyby placił ten podatek od dochodu.

Cytat:
mogą co roku sobie nowe auto sprowadzić

Czyli masz po prostu ból dupy o to, że komuś się lepiej powodzi? Nie zrozumiem nigdy tego bólu dupy o auta, Jezus podróżował na ośle który był bardzo drogi w tamtych latach i w nikim to bolu dupy nie wywoluje.

Cytat:
za przestępstwa są przenoszeni do innych parafii

Masz na to jakieś dowody?

Cytat:
za śluby, pogrzeby sobie wołają duże cołaski

Ślub, pogrzeb itd. masz raz w życiu, warto troche na to wydac.

Cytat:
I nikt mnie nie przekona, że Kościół powinien uczestniczyć w życiu politycznym.

Nie musisz być przekonana, cóż niby znaczy to czy się to podoba czy nie? To Ty nie potrafisz uzasadnić tego, że Kosciół powinien trzymać sie z dala od polityki, ten poglad pojawił się jakiś czas temu i nie ma jakoś uzasadnienia.

Cytat:
Moim zdaniem Kościół powinien być przewodnikiem w wierze, nauczać wyznawców mądrości zawartych w Biblii, wspomóc w razie problemów. A od polityki wara.

Biblia też zawiera częściowo przesłania polityczne, więc polityka też musi być sfera działań Kościoła bo polityka wpływa i na Kościół i na jego wyznawców.

Cytat:
Może użyjesz przeciw temu argumentu w postaci istnienia czegoś takiego jak chrześcijańska demokracja. Niech sobie będzie, niech sobie działają zgodnie z nauką KK, Kościół do czegoś takiego może się odnieść (jakby nie było, jedną z ważnych osobistości, co zaakceptowali taki pogląd jest Leon bodajże XII, choć KK jest podzielony w tej sprawie), ale na tym koniec.

Chrześcijańska demokracja nie jest tak do końca chrześcijańska, i tym bym się nie posłużyl, tym bardziej, że w Polsce rządzi chrześcijańska socjaldemokracja.

Cytat:
Po prostu: oddać Bogu co boskie, a cesarzowi co cesarskie, jedno nie wpiernicza się w drugie.

Ten cytat byłby może i mądry z Twojej strony gdyby nie fakt, iż Biblia zaklada,że władza ziemska pochodzi od Boga.

Cytat:
To nie powinno mieć żadnego znaczenia. Każdy bez względu na wyznanie czy jego brak jest równy w świetle prawa (teoretycznie rzecz jasna).

W świetle prawa to i kobieta jest równa mężczyznie, a zycie to weryfikuje w praktyce.
Wiara duzo mówi o człowiekowu, po gorliwym muzulmaninie można sie spodziewać np. tego, że obetnie łeb jakiemuś wojującemu ateiście na ulicy, a po katoliku nie.

Cytat:
Chodzić na msze święte czy na pielgrzymki może, a nie musi, więc taki człowiek nie jest do niczego zmuszany

Musi, w innym wypadku grzeszy, religia go do tego zobowiązuje.

Cytat:
Niby w wierze chrześcijańskiej jest tak, że podczas chrztu rodzice muszą przysięgać, że wychowają dziecko w wierze, czyli tę wiarę narzucają. A to, że przysięgną, nie znaczy, że to zrobią

To, że ktoś ma w dupie przysięgę jaką złożył to jest inna sprawa.

Cytat:
Od kilku lat jestem zdeklarowaną ateistką i jakoś nikt nie robi z tego powodu problemów.

A chodzisz na ulicy i chwalisz się, że nią jesteś? No nie... Jesteś kim ważnym? No niezbyt... Niby czemu ktoś miałby Ci robić problemy? Połowa tej całej nawały ateuszów ostatnich lat posługuje sie argumentami takiego debila jak Richard Dawkins, kto niby potraktowałby ich powaznie?
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 02:21   

W sumie jesteśmy krajem katolickim i jakby rząd chciał wprowadzić coś typu legalna aborcja absolutna to kościół jak najbardziej powinien w tego typu sytuacjach objąć stanowisko. I to taka na szybko wymyślona sytuacja. A w ogóle przecież teoretycznie każdy ma prawo ingerować w politykę więc dlaczego nie kościół??? No ale u nas ta "ingerencja" kościoła nie jest taka straszna. TV Trwam popiera PiS. Innych jakiś większych ingerencji nie zauważam. Praw obowiązujących w państwie kościół też chyba nie ustala.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 10:58   

krojechleb, Kosciół powinien nakładać ekskomuniki na posłów głosujących inaczej niż przeciw aborcji, ale nie mają jaj, a jełopy i tak myślą, że jakoś strasznie ingerują w polityke.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.119 sekundy. Zapytań do SQL: 29