Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Pamieta ktoś jak zakpiłem sobie z masterkilima i...
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-21, 13:41   

krojechleb, Nie wszystkie, mistrzyni świata w boksie kobiet by Cię ubiła, natomiast jakby sciagnac starego mistrza boksu mężczyzn z emerytury to nie utrzymala by sie jednej rundy.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-21, 15:28   

No i właśnie ta druga część Twojej wypowiedzi potwierdza moje słowa:D
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-21, 15:38   

Mormegil napisał/a:
:DDDDD

[ Dodano: 2017-03-20, 23:18 ]
Podbijam, bo związane z tematem. Nie twierdzę, że to prawda, bo nie wiem, ale przykład (nawet tylko teoretyczny) bardzo dobry.

http://www.sadistic.pl/ro...ie-vt444220.htm


Jeśli w małopolskim serio są takie stawki to ja bym tam kuwa wszystkie przetargi powygrywał. Te, do których mógłbym startować ofc. Trochę to przesadzone imo.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-21, 16:10   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Jeśli w małopolskim serio są takie stawki to ja bym tam kuwa wszystkie przetargi powygrywał. Te, do których mógłbym startować ofc. Trochę to przesadzone imo.

A TY KURWA ŻYDZIE KRWIOPIJCO JANUSZU SMOLBIZNESU CEBULAKU PAZERNY RAKU ŻERUJĄCY NA KRWAWICY UCZCIWYCH PORZĄDNYCH POLAKÓW!!!!!!!!!!!!! :haha: :haha:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 08:37   

Boże XDDDD Przeczytałam Jankiela i żałuję XDD Ja piszę o tym, że o tym, że sytuacja by dotyczyła osób z grupy tych z problemami zdrowotnymi JAK BYK TO PISZĘ a on, że się staram żeby wszystkie kobiety miały większe urlopy niż mężczyźni i porównuje potencjalny urlop kobiety z problemami zdrowotnymi ze zdrowym mężczyzną XDDD i oczywiście tradycyjnie jestem wsadzona w jakieś schematy, z którymi nigdy się nie deklarowałam, że się identyfikuję <3 Jankiel - jakkolwiek masz na imię, analfabetyzm wtórny to Twoje imię nosi xDDDD Nie wiem, co jest gorsze - Twój analfabetyzm, czy to, że są osoby, które mu dają poklask xDD Z bycia takim manipulatorem nie byłabym dumna xD

Moris - ucierpiałyby małe sklepiki w takim stopniu, że problemy zdrowotne miałyby dopiero teraz wyewolułować xD Przychodzi do Ciebie pracownik i pokazuje żółte papiery - to Twoja decyzja czy takiego zatrudnisz. Wszystko jest jawne, teraz właśnie mamy sytuację, że przyjmujesz pracownicę na zasadzie hazardu - nie wiesz czy ma ten problem zdrowotny czy nie. A może mieć, bo one przecież istnieją xD

Zgodzę się niestety z Mańką tutaj, czytanie facetów piszących o okresie jest jak czytanie konserwatora powierzchni płaskich opisującego budowę rakiety jądrowej. Przepraszam, ale tak jest. Dodaj do tego "nie znam się, ale się wypowiem". Ja Wam tylko mówię - podedukujcie się trochę. Ignor to jedyne lekarstwo w tym temacie xDDD
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 09:26   

:haha:
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-03-29, 09:37   

XDDD xDDDDDD Xddddd

[ Dodano: 2017-03-29, 10:38 ]
ikdededede
_________________
no trudno
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 11:04   

Fajnie, że czytasz posty wybiórczo, ignorując resztę.

[ Dodano: 2017-03-29, 12:06 ]
Chyba że widziałaś moje podsumowanie, ale prościej było po prostu udawać, że nie istnieje.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 18:36   

Love178 napisał/a:
czytanie facetów piszących o okresie jest jak czytanie konserwatora powierzchni płaskich opisującego budowę rakiety jądrowej.


A bo facet już nie może mieć żadnego pojęcia o okresie?

Love178 napisał/a:
Ignor to jedyne lekarstwo w tym temacie xDDD


Pisz co temat, że ignorujesz niewygodny dla siebie temat mnie to na przykład bardzo interesuje.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Marcin55522 2017-03-29, 18:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 19:29   

Omnomnomnom, jakiż pyszniutki stek bzdur. No nie wytrzymię do naprawy peceta. Nawkurwiam się i godzinę mi zejdzie na komórce, pewnie schrzanię cytowanie, ale trudno. Tak dobrego contentu nie można zostawiać na później, za bardzo kusi. No to lecimy.

widzu napisał/a:
Fajnie, że czytasz posty wybiórczo, ignorując resztę.


I to jest Widzu właśnie manipulacja. Ale ponieważ to ja, nie Love (o czym poniżej), jestem w niej mistrzem, to się zorientowałeś. Ale tak naprawdę to nie bo to jest Love a Love zawsze ma rację.

widzu napisał/a:
Chyba że widziałaś moje podsumowanie, ale prościej było po prostu udawać, że nie istnieje.


No przecież wprost przyznała i nie ukrywa, że temat poleciał do ignora. Jak zawsze gdy, jakimś niezrozumiałym dla niej cudem, większość się z nią nie zgadza. Czyli zawsze. Dobry admin to taki admin, który ignoruje tematy, bo przecież bycie dobrym adminem wcale nie polega na tym, że się pilnuje całości podwórka, tylko tego kawałka gdzie nam wygodnie. Takim adnimem jest Love a ponieważ Love zawsze ma rację to każdy admin w internetach powinien brać z niej przykład.

A teraz zaczniemy od akapitu drugiego, bo najmniej mu brakuje do treści z jakimkolwiek sensem.

Love178 napisał/a:
Moris - ucierpiałyby małe sklepiki w takim stopniu, że problemy zdrowotne miałyby dopiero teraz wyewolułować xD Przychodzi do Ciebie pracownik i pokazuje żółte papiery - to Twoja decyzja czy takiego zatrudnisz. Wszystko jest jawne, teraz właśnie mamy sytuację, że przyjmujesz pracownicę na zasadzie hazardu - nie wiesz czy ma ten problem zdrowotny czy nie. A może mieć, bo one przecież istnieją xD


1. Bardzo ciekawa koncepcja. Sprawianie urzedową i polityczną decyzją, że połowa dostępnych na rynku zasobów ludzkich będzie z automatu mniej cenna, bardziej kosztowna i mniej zdolna do pracy jest tu motywowane troską o pracodawcę. Żelazna logika. Jak zawsze u Love, która ma zawsze rację.

2. "Żółte papiery"? Ach, więc to będzie kwestia czysto zdrowotna. To lekarz będzie wystawiał takie zaświadczenia, ze biedna kobieta nie jest zdolna do pracy z powodu okresu. No to skoro tak to na cholerę pomysł ustawy obligatoryjnie przyznającej te 3 dni wolnego miesięcznie i debata w parlamencie? Katar nie jest sprawą polityczną, masz go i czujesz że nie dasz rady iść do pracy to idziesz do lekarza i dostajesz L4, albo nie dostajesz. Zależy od lekarza i od kataru. Za każdym konkretnym przypadkiem osobne L4. Tak samo jest z okresem. Nikt nie broni kobiecie nie czującej się z jego powodu na siłach pracować chodzić do lekarza i uzyskiwać zwolnienie lekarskie. Jasno, czysto, uczciwie. I to nawet w świetle obecnie istniejących przepisów. No ale widocznie do tej pory kobietom z jakichś tajemniczych powodów (zapewne z powodu patriarchatu i szowinizmu) nie wolno było brać zwolnienia gdy źle się czuły z powodu "tych spraw" a Love, która ma zawsze rację, słusznie zauważyła te dyskryminujące tajemne przepisy i dlatego tak popiera "okresowy urlop."

3. Właśnie. URLOP. W artykule jest mowa o urlopach, wprowadzanych do kodeksu pracy tak jak wypoczynkowe a Love powyżej coś bajdurzy o problemach zdrowotnych. A to dwie kompletnie różne sprawy
a) W kwestiach zdrowotnych wystawia się przecież zwolnienie lekarskie, nie urlop.
b) L4 Płatne 80%, nie 100% jak urlop.
c) I wystawiane za każdym razem gdy ktoś faktycznie poczuje się źle a nie na zasadzie "reumatyzm, L4 na wszystkie deszczowe wtorki do końca kariery zawodowej."
d) a już na pewno nie ustawowo, odgórnie, na poziomie parlamentarnym.

Mieszamy sobie dwa zupełnie różne pojęcia. O na przykład tu:

Love178 napisał/a:
Ja piszę o tym, że o tym, że sytuacja by dotyczyła osób z grupy tych z problemami zdrowotnymi JAK BYK TO PISZĘ


I chuj, i wszystko jest w porządku, prawda?
Prawda. Bo to mówi Love a ona ma zawsze rację.

Już pomijam, ze w porównaniu do poprzednich postów (które przecież wciąż tu są bo nie jestem tak dobrym manipulatorem i nie udało mi się skłonić Davosa ani Słownika, żeby je usunął!) jest to znaczna zmiana narracji a Efendi płacze, ze od początku o to chodziło, ale też chuj, wszystko jest w porządku prawda?
Prawda. Bo to mówi Love a ona ma zawsze rację.

Pomijam też, ze najwyraźniej tak a nie inaczej poprzednie słowa Love zrozumiałem nie tylko ja ale i kilku innych udzielających się tu forumowiczów. Więc albo nie tylko ja tu jestem analfabetą albo Love nawet bełkotać bez sensu nie potrafi składnie bo nikt jej nie rozumie mimo, że pisze coś jak byk. Zapewne to pierwsze bo rację ma, jak zwykle, Love.

I kto tu jest pierdolonym manipulatorem?

Ano ja, bo tak powiedziała Love, a Love ma zawsze rację.

Ale fajną rzeczą w tym akapicie jest to, że Love tu pośrednio przyznaję, że kobiety z natury swej częściej chorują (co miesiąc) i potrzebują ekstra pomocy zdrowotnej a przez to są gorsze od mężczyzn. A ponieważ ma zawsze rację...

Tak, przyznaję. Teraz troszkę zmanipulowałem. Dopiero teraz. I naprawdę troszkę... bo sami prześledźcie logikę tej kretynki, która ma zawsze rację.

4. Wracając do punktu 3b. L4 jest płatne 80% pensji a urlop 100% (w końcu rozmowa dotyczyla kwestii przeniesienia włoskiej propozycji z artykułu w realia polskie więc pozwalam tu sobie na uproszczenie w tym duchu) więc nawet przy maksymalnie dobrej woli i zrozumieniu dla bełkotu Efendi wychodzi, że nie widzi ona żadnego problemu w tym, żeby kobiety robiły facetów w ciula na 20% stawki dziennej 3 razy w miesiącu. Ale ponieważ Love ma zawsze rację, więc zapewne to właśnie jest rozwiązanie sprawiedliwe i tylko ja tego nie dostrzegam....

A nie dostrzegam, bo...

Love178 napisał/a:
Jankiel - jakkolwiek masz na imię, analfabetyzm wtórny to Twoje imię nosi xDDDD


No, czy ja wiem. Moim zdaniem nosi imię Love bo to ona, mimo tłuczenia przez KILKU rozmówców, nie tylko przeze mnie, jej do łba, że omawiamy aspekt prawny a nie kwestie zdrowotne okresu, dalej pierdoli takie bzdety jak tu:

Love178 napisał/a:
czytanie facetów piszących o okresie jest jak czytanie konserwatora powierzchni płaskich opisującego budowę rakiety jądrowej. Przepraszam, ale tak jest. Dodaj do tego "nie znam się, ale się wypowiem". Ja Wam tylko mówię - podedukujcie się trochę


No cóż kochanie...

1. Nikomu z nas nie upierdoliło również ręki a jednak każdy jest w stanie powiedzieć coś sensownego na temat problemów związanych z faktem odgórnego uprzywilejowania ludzi z upierdolonymi rękami na rynku pracy.

2. Przy jednoczesnej pełnej zgodzie, współczuciu, zrozumieniu i braku deprecjonowania cierpienia tych, którym ujebało ręce. Tak samo jak nikt w tym temacie (Uwaga! Zanim przejrzycie ten temat od poczatku pamiętajcie, że jako manipulator pozmieniałem posty wszystkich żeby pasowały do mojej tezy) nie deprecjonował w żaden sposób tego jak chujową i bolesną i często faktycznie uniemożliwiająca normalne fukcjonowanie rzeczą jest okres.

3. <"Nie wiesz jak to jest/ nie wiesz co czuję" więc nie masz prawa się wypowiedzieć.> Cóż za piękny przykład "kobiecej logiki." Love jak Henri Bergsson... albo jak Karyna spod czwórki. Nie będę dyskutował z tym argumentem bo chyba każdy rozumie jak niski i zjebany jest. W ten sam sposób można zamknąć NASA bo prawie nikt z siedzących tam "ekspertów" nigdy nie był w kosmosie i nie czuł nieważkości więc co oni kurwa mogą wiedzieć o Księżycu?! Dobrze, że Love wie, bo ona wie wszystko.

4. Twoja argumentacja tutaj jakoś nie przeszkadzała ci przez lata pierdolić na tym forum od rzeczy o kwestiach o których ewidentnie nie miałaś zielonego pojęcia. By daleko nie szukać: ileż to mieliśmy na tym forum z ust Love negatywnych, lekceważacych i potępiających wypowiedzi w kwestii szeroko pojętego seksu. A przecież sama właśnie, pisząc to co powyżej, przyznałaś, że póki (wygląda na to, ze niedawno) nie zaznałaś chuja w piździe to nie miałaś zielonego pojęcia o czym pieprzysz. A ponieważ masz zawsze rację to posłuchaj sama siebie.

Love178 napisał/a:
a on, że się staram żeby wszystkie kobiety miały większe urlopy niż mężczyźni i porównuje potencjalny urlop kobiety z problemami zdrowotnymi ze zdrowym mężczyzną XDDD


No właśnie. Jeśli się wcześniej nie zrozumiało o czym jest rozmowa, mimo prób nakierowania na ten wątek ze strony wszystkich adwersarzy (oraz najwyraźniej nie przeczytało się ze zrozumieniem tekstu źródłowego, traktującego wszak o autorytatywnie przyznanych kobietom en masse URLOPACH) to się potem myśli, ze to druga strona nie wie o czym mowa. Całkowita racja, tak się właśnie dzieje. Pełna zgoda z Love, która ma zawsze rację.

Love178 napisał/a:
Boże XDDDD Przeczytałam Jankiela i żałuję XDD


Dzięki tobie myślę tak o fakcie pierwszego zalogowania się na tym forum. Odczuwam to też w każdym momencie, w którym miło lub mniej miło tu sobie siedzę i nagle na liście obecnych pojawia się twój nick. Masz rację, jak zawsze: żal to przykre uczucie. Z drugiej strony... jakiej znakomitej rozrywki potrafi dostarczyć.

Love178 napisał/a:
i oczywiście tradycyjnie jestem wsadzona w jakieś schematy, z którymi nigdy się nie deklarowałam, że się identyfikuję


Yyyy... na przykład z taki schemat, że uważasz się za, zupełnie w moim mniemaniu niesłusznie, zajebiście mądrą i lepszą od innych? No faktycznie, uroiłem to sobie, bo przecież wcale po wygłoszeniu swojej objawionej prawdy nie zapowiedziałaś, że spierdalasz stąd z ignorem tego tematu i w dupie masz zdanie innych, a przeciwnie, jesteś otwarta na dyskusję z równorzędnymi sobie partnerami, na których przekonaniu ci zależy. A także przecież wcale nie napisałaś tego:

Love178 napisał/a:
Nie wiem, co jest gorsze - Twój analfabetyzm, czy to, że są osoby, które mu dają poklask xDD


No jak tam debile tępaczki polaczki cebulaczki? Zamiast błysnąć intelektem, otworzyć umysły, być nowoczesnym, samodzielnie myśleć i dochodzić do jedynie logicznych wniosków, (czyli, zupełnym przypadkiem, do takich do jakich doszła Love, która ma zawsze rację, daliście się zmanipulować jakiemuś pierdolonemu analfabecie. Nie wstyd wam kurwa? No zastanówcie się nad sobą! Czy to z was nie robi intelektualnego plebsu i hołoty? Skoro zgadzacie się masowo z takim mną i tylko jedna Love to widzi?

Chociaż oczywiście, obiektywnie przyznaję, wprost inwektywami Efendi rzuca tylko we mnie. Wprost.

Najgorsze jest w tym to, że tkwicie w tym swoim debilizmie od dawna mimo wysiłków Wiedzącej. Bo jak wytłumaczyć fakt, że gdy, w sprawach ważnych czy mniej ważnych, podejmuję jakąś dysputę to niemal zawsze większość wypowiadających się raczej zgadza się ze mną niż z przeciwnikiem, a nigdy nie zdarzyło się, żebym stanął samotny wobec koalicji niezgadzających się ze mną gremialnie forumków. A tymczasem Love ta ostatnia sytuacja przydarza się praktycznie za każdym razem a żeby demokratyczna większość była za nią... no to się zdarzyło chyba tylko na tym drugim forum, na którym się udziela. Na "ja i mój chłopak i wszyscy moi znajomi jesteśmy zajebiści .pl"

No więc zastanówcie się nad słowami Love, która ma zawsze rację, i sami sobie odpowiedzcie: czy wy jesteście aż tak kurwa głupi czy ja jestem aż tak genialnym manipulatorem...

Love178 napisał/a:
Z bycia takim manipulatorem nie byłabym dumna xD


Bardzo mnie to cieszy. Miło mi słyszeć, że nie jesteś z siebie dumna bo tez istotnie nie widzę żadnego powodu do dumy z bycia feminazistowską, oderwaną od rzeczywistości, zadufaną w sobie, wyżej srającą niż dupę mającą, pełną hipokryzji manipulatorską pizdą. Masz rację, jak zawsze - to żaden powód do dumy.



Dziękuję za uwagę i do zobaczenia w następnym odcinku, który - znając zamiłowanie Jaśnie Oświeconej do wygłaszania autorytatywnych i bezsensownych bredni - na pewno już wkrótce.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 19:34   

Właśnie admin nie powinien ignorować tematów bo to jest bez sensu, po to jest adminem, aby moderować i pilnować porządku. Zabrać admina i tak nie zabierzecie bo wielokrotnie szantażowała, że jak biedna straci kolorek to odchodzi z forum :sadangel: :sadangel:

I mogę się założyć, że mój post zostanie przeczytany przed postem Janka :D
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 19:39   

Marcin55522 napisał/a:
Właśnie admin nie powinien ignorować tematów bo to jest bez sensu, po to jest adminem, aby moderować i pilnować porządku. Zabrać admina i tak nie zabierzecie bo wielokrotnie szantażowała, że jak biedna straci kolorek to odchodzi z forum :sadangel: :sadangel:

I mogę się założyć, że mój post zostanie przeczytany przed postem Janka :D


1. O tym mówię już od praktycznie dwóch lat... i zdania nie zmieniłem.

2. Ba. Nawet ja to przeczytałem w tej własnie kolejności. :-D

[ Dodano: 2017-03-29, 20:40 ]
ALE MARCIN, KURWA, NO NIE DAWAJ MI SIĘ TAK ŁATWO ZMANIPULOWAĆ CHŁOPIE!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 19:50   

Marcin55522 napisał/a:
Właśnie admin nie powinien ignorować tematów bo to jest bez sensu, po to jest adminem, aby moderować i pilnować porządku. Zabrać admina i tak nie zabierzecie bo wielokrotnie szantażowała, że jak biedna straci kolorek to odchodzi z forum :sadangel: :sadangel:





co
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 20:00   

JankielKindybalista85 napisał/a:
ALE MARCIN, KURWA, NO NIE DAWAJ MI SIĘ TAK ŁATWO ZMANIPULOWAĆ CHŁOPIE!


SPRÓBUJE ALE BEDZIE CIEZKO.

krojechleb napisał/a:
co


:D

krótko na forum jesteś i nic dziwnego, że nie wiesz.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Marcin55522 2017-03-29, 20:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 20:02   

To może zostanę sobie adminem??? Bo jak nie to odejdę z forum. Ty też marcin sobie adminem zostań co Ci zależy
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 20:04   

Też mogę, znam większość tematów. :troll:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 20:05   

To zgłąszać się kto chce jeszcze. Podpiszecie listę i przekażemy Davosowi i reszcie :troll:
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 20:08   

To ja też się zgłaszam. Jako pierwszy który powstał przeciw dyktaturze, a także (co niektórzy pamiętają) pierwsza jej ofiara powinienem mieć profit z obalenia po latach walki władzy nieudolnego tyrana!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-03-29, 20:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 20:09   

Niemal tak długie jak pw od Jankiela. Szanuję (y)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 20:10   

Szanuj za zawartość, nie za opakowanie.

[ Dodano: 2017-03-29, 21:11 ]
I NIE DAJ SIĘ ZMANIPULOWAĆ! NIE DAWAJ POKLASKU ANALFABETYZMOWI! :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.149 sekundy. Zapytań do SQL: 34