Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: ChodnikowyWilk
2015-10-14, 20:30
Polityczny offtop
Autor Wiadomość
krojechleb
Loża Szyderców

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-19, 13:52   

USA ma prezydenta z najlepszym podejściem do imigrantów jakichkolwiek

Lilith_Madness 
Überszlachta
Lilka Ohydka

Medale: 6 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-03-20, 21:17   

Znalezione u mnie na wydziale.
Jakoś słaba, bo światło beznadziejnie, a fota robiona ziemniakiem.

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-20, 22:15   

"Religijnych obłudników"

Niedojebany protestancki szur to ostatnia osoba która może nazywać innych obłudnikami religijnymi.

Tym bardziej, że protestantyzm to żadne chrześcijaństwo, Biblia definitywnie wyklucza to, ze może być inny Kościół niż Kościół Katolicki, protestantyzm to stek irracjonalnych, heretyckich bredni którymi omamiono tępe ludy zachodu, w 2017 r. kazdy kto podnieca sie protestantyzmem, wychwala Lutra itd. może być nazywane debilem.

Mistress9 
Fashion is not an island

Wysłany: 2017-03-21, 11:29   

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

że też władze uczelni pozwoliły wywiesić coś takiego

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Wysłany: 2017-03-21, 13:32   

Mistress9, Z reguły pozwalają dowolnie upolityczniać.
Gorzej, że pozwalają często na umieszczanie informacji o PO, PiS, PSL, SLD a juz RN itd. nie, co jest kpiną, szczególnie, że to państwowe szkoły.

widzu 
Loża Szyderców
Szczurołap

Medale: 5 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-15, 21:34   

c1ick 
TOXIC

Medale: Brak

Wysłany: 2017-04-15, 22:16   

xD tak to jest

widzu 
Loża Szyderców
Szczurołap

Wysłany: 2017-04-15, 23:50   

https://www.facebook.com/...603027666391286

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Wysłany: 2017-04-30, 17:06   

http://www.tvn24.pl/wiado...rze,736145.html
O kurwa xd

Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior

Wysłany: 2017-06-03, 15:36   

Cytat:
Moja babcia dzwoni do mnie wczoraj wieczorem i przestrzega, bo w telewizji mówią, że w Szwecji jest najwięcej gwałtów na świecie. Oczywiście, wszystko z powodu uchodźców. Ciśnie mi się wiele słów na usta, ale próbuję przeżyć miesiąc bez bana na FB, dlatego postaram się być kulturalna.
Więc, drogi Facebooku, dlaczego statystycznie w Szwecji jest tak dużo gwałtów?
1. Od 1 kwietnia 2005 roku w Szwecji obowiązuje szersza definicja prawna przestępstw seksualnych niż w innych krajach. Zawiera ona także przestępstwa do tej pory kwalifikowane jako wykorzystanie seksualne.
2. Jeśli kobieta idzie na policję i mówi, że mąż czy narzeczony gwałcił ją codziennie przez rok, policja musi zarejestrować każdy incydent, czyli ponad 300 gwałtów. W wielu krajach byłoby to uznane za jeden przypadek gwałtu.
3. W Szwecji świadomość kobiet i feminizm jest czymś tak naturalnym, jak niedzielny rosół ze schabowym w Polsce. Szwedki zazwyczaj nie mają oporów przed zgłaszaniem przypadków wykorzystywania seksualnego. Tymczasem w Polsce jest to procedura uwłaczająca, a komentarze w Internecie dotyczące mojego gwałtu tylko potwierdziły moje przypuszczenia, dlaczego tak wiele kobiet obawia się przed pójściem na policję.
Research, ludzie. Czytajcie, sprawdzajcie i myślcie, zanim powiecie coś głupiego i nieprawdziwego. To nie rasa, religia czy kultura odpowiada za przestępstwa. Za przestępstwo odpowiada człowiek. Wiem, że łatwiej wierzyć Wam w diabła, demony i przerażających uchodźców, niż przyznać, że do skrzywdzenia drugiej osoby jest zdolny KAŻDY. I dużo bardziej prawdopodobne jest, że skrzywdzi Cię członek Twojej rodziny, partner/ka lub przyjaciel, niż ten straszny "obcy".
Napisała Amanda, "zdrajczyni kraju", która kumpluje się praktycznie z samymi uchodźcami i imigrantami. Chodzę nocą z nimi po Sztokholmie, cała i zdrowa. Tymczasem za dnia zostałam w Polsce zgwałcona przez Polaka. Ale to przecież nic takiego, prawda? Pewnie mi się należało.

Co do Jankiela, kozak w necie, pizda w świecie, w waleniu prze internet jesteś dobry, ale jakbyś spotkał byś mnie na podwórku to tak byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś mi nie powiedział, a zdziwił byś się lamusie ile kiedyś komuś nosów złamałem
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
all your feelings are mine
🌈🌈
🌈
🌈

Ismailes 
Loża Szyderców

Wysłany: 2017-06-03, 15:40   

:bag:

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Wysłany: 2017-06-03, 21:18   

Zaknafein, 1. W Szwecji zalicza sie jako gwałt patrzenie na dupe, już absurdem jest traktowanie tego jako wykroczenia, a co dopiero jako powaznego przestępstwa - głównie stąd tyle "gwałtów" w Szwecji
2. Nie do końca - Wbrew pierdoleniu zlaicyzowanych intelektualistów, to religia jest fundamentem wszelkiej moralności i z niej wynika kultura która piętnuje pewne zachowowania, Islam (w odrożnieniu do chrześcijaństwa), dopuszcza gwałt. W kulturze Arabów (juz obok islamu) czy innych dzikusów z tamtych rejonow, pewne zachowania kobiet są odbierane jako przyzwolenie na molestowanie, stąd incydenty w Sylwestra w Niemczech itd.
3. Ostatni fragment to wyjątkowy debilizm (już pomijajac w to, że nie wierze, ze to nie jest fejk...) z racji tego, że gwałtów wśród imigrantów z krajów islamskich jest więcej (proporcjonalnie) niż gwałtów dokonanych przez rdzennych mieszkańców europy. O tyle o ile bzdurą jest przekonanie, ze ci imigranci to terroryści, bojownicy ISIS itd. to jak najbardziej ich przyjęcie zwiększy ilość przestępstw typu kradzieże, wandalizm czy molestowanie seksualne (ilosci morderstw to raczej nie powiekszy), przekonanie, ze z islamistami będzie spokój to taki sam absurd jak przekonanie, że bezpiecznie jest wziąć do domu dzikiego wilka i, że w sumie sa one spoko bo kogoś tam pogryzł pies.
Żaden zdrowy na umyśle Polak nie zgwałci nikogo bo stwierdzi, że pozwala mu na to religia - a jak to zrobi to chuj mu w dupe bo religia mu tego zabrania, tym czasem u muzułmanów jest na odwrót.

Poza tym, zasadnicza różnica miedzy muzułmanami a katolikami jest taka, ze katolicyzm jest prawdziwą religia, a jak nie, to przynajmniej nie jest religia na kiju zaś nie istnieje żadna inna mozliwosc niż to, że mahomet jako sprytniejszy wieśniak pozmyślał sobie jakieś bzdury by podporządkować sobie Arabów i zdobyć władze, przeciez sekta muzulmanska jest w 100% stworzona pod zdobycie wladzy u Arabów a sam Koran nei trzyma sie kupy.

Samo przekonanie, ze istnieja podobienstwa miedzy Katolicyzmem a islamem to jakaś bzdura.
W Biblii pisze, że Jahwe to Bóg wojny, Jezus mówił, ze nie przynosi światu pokoju tylko miecz, w Koranie pisze, że Bóg miłuje pokój, a Mahomet ma byc siewca pokoju, jak można zrównywać obie wiary? Tym bardziej, że muzulmanie to zawsze był agresor, zaczeli pierwsi, i nie było ani jednego przypadku w historii by to chrześcijanie, chrześcijanskie panstwa pierwsze dokonaly agresji na muzulmanow, ANI JEDNEGO, a juz to o czyms swiadczy.

Ismailes, Chwalic PiS, a jechac po kaczyńskim to jak chwalić kobiety będąc mizoginem.

Ismailes 
Loża Szyderców

Wysłany: 2017-06-04, 07:47   

Ta moja wiadomość, to czysty sarkazm :D Ale oni nie wiedzą co to.

Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Śmieszek

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-04, 09:10   

> Sarkazm
> Smalec

Pick one.

WELCOME TO THE DARKEST YEAR OF OUR ADVENTURES

Ismailes 
Loża Szyderców

Wysłany: 2017-06-04, 09:24   

To uczucie, kiedy Twój sarkazm jest tak zaawansowany, ze inni uważają Cię za idiotę. :bag:

Mistress9 
Fashion is not an island

Wysłany: 2017-06-04, 13:14   

No popatrz, a ja (i pewnie 99% ludzi, którzy Cię znają) myślałam cały czas, że jesteś idiotą i tłumaczysz to sarkazmem.

Myślałam, że ten skrin to jakieś szuractwo, a to Twoja robota i jeszcze się tym chwalisz.

Ismailes 
Loża Szyderców

Wysłany: 2017-06-04, 13:34   

Mistress9, Turlaj dropsa!

Davos 
Überszlachta
Kim Dzong Un

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-04, 23:23   

Ismailes napisał/a:
Obrazek :bag:

Kurde, w Polsce to nawet pensje głodują :/

widzu 
Loża Szyderców
Szczurołap

Wysłany: 2017-06-18, 12:19   

http://www.antyradio.pl/T...telewizji-15640

Davos 
Überszlachta
Kim Dzong Un

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-18, 12:28   

No kurde, a Tusk w 2007 roku wzywał wszystkich Polaków do niepłacenia abonamentu :/

Odpowiedz do tematu