Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: ChodnikowyWilk
2015-10-14, 20:30
Polityczny offtop
Autor Wiadomość
widzu 
Loża Szyderców
Czerwony telefon

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-01-23, 18:12   

W sumie to nikt nie ma prawa jej tknąć. Ale myślę, że gwałcicieli raczej średnio to obchodzi.

Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Śmieszek

Wysłany: 2017-01-23, 18:40   

Ociechuj XDDD

Właśnie słucham takiej piosnki. https://www.youtube.com/watch?v=fPAalOjMsz4

A wy o gwałtach.

Stop. And look. And you have found love XD

WELCOME TO THE DARKEST YEAR OF OUR ADVENTURES

Lilith_Madness 
Überszlachta
Rzona Antybristlera

Medale: 5 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-01-23, 18:44   

https://www.youtube.com/watch?v=n8aJG1f815Q

Lilium vulgaris
\m/

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-01-23, 19:32   

Lilith_Madness napisał/a:
"to nie jest jej wina, tylko wyłącznie gwałciciela, bo ona się o to nie prosiła".
W tym przypadku jej też. Jak przejdę przez ulicę po pasach na czerwonych światłach i mnie auto potrąci, to co, wina kierowcy? Jak jechał za szybko to wiadomo, również jest winny ale w tym przypadku też jestem winna, bo na chuj tam lazłam?

Nie no, tu juz nie masz racji - Przechodzac na czerwonym świetle łamiesz prawo - ona prawa nie łamie więc to nie jest jej wina, bycie idiotka nie sprawia, że ktos staje sie winny.

[ Dodano: 2017-01-23, 19:32 ]
widzu napisał/a:
W sumie to nikt nie ma prawa jej tknąć. Ale myślę, że gwałcicieli raczej średnio to obchodzi.

No właśnie - to tak jakby zarzucać rasizm ludziom którzy twierdza, że wieksze prawdopodobienstwo gwałtu istnieje w murzynskich dzielnicach niz w białych - Owszem, no Murzyni częściej mają sklonnosci do przestepstw niz biali - ale to nie oznacza, że kazdy Murzyn to przestepca, jak i, że kazdy bialy nie jest przestępcą.

Zreszta - tzw. feminazistki (nie wiem po chuj ta nazwa, wszystkie feministki sa chujowe z racji tego, ze w erze rownouprawnienia ten poglad musial zwyrodniec by móc istnieć) często mowia, że samo patrzenie sie na dupe itd. to juz gwalt - ja w ich definicji jestem seryjnym i bardzo groźnym gwałcicielem, a zazwyczaj nie lapie dziewczyn za dupe.

krojechleb
Loża Szyderców

Medale: 3 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-01-23, 22:57   

Moris299 napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:

Bzdura, znam jedna dziewczyne która ubierała sie kompletnie niewyzywajaco itd. i nie zwracala mojej uwagi, niedawno przemalowala wlosy i zaczela bardziej seksownie sie ubierac, chetnie bym ją wyruchał, jakbym był gwałcicielem to na 100% wcześniej bym jej nie zgwałcił a teraz i owszem

XDDDD

[ Dodano: 2017-01-23, 16:35 ]
A tak poza tym to ja się zgadzam z Wojtkiem

Tak jak moris:) a ten jeden fragment był zabawny:)

Moris299 
Überszlachta

Medale: 6 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-02-23, 01:29   

ChodnikowyWilk napisał/a:
>spakować wszystkie wypowiedzi Wojtka do kupy
>napisać program który wyszuka z nich najczęściej używane słowa i zdania
> utworzyć generator wojtkowizmów
>Morys wyzywam cię!

http://forum.mistrzowie.o...p=290642#290642

Wczoraj zacząłem pracę, nie jest łatwo stworzyć algorytm który będzie umiał mówić w sposób zrozumiały (trochę łatwiej to zrobić w języku angielskim gdzie jest mniej niepasujących odmian) na podstawie urywków ale prace powoli idą do przodu :PP

Tutaj małe demo, zdanie wygenerowane w 100% automatycznie na podstawie skrawków:

Ostatnio zmieniony przez Moris299 2017-02-23, 01:31, w całości zmieniany 3 razy  

manciara9 
Überszlachta
Hiacynta Bucket

Medale: 2 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-02-23, 01:45   

[ Dodano: 2017-02-23, 01:47 ]
Jeden już zlikwidowany :troll:

Moris299 
Überszlachta

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-02-24, 19:51   

Melduje duży postęp w skrypcie :-D

Aktualnie skrypt może wygenerować 576 różnych zdań z czego w 48 unikatowych, tzn takich w których dane słowo nie wystąpi w żadnym poprzednim ;)

Na dodatek skrypt cechuje się ogromną skutecznoscią - około 85% generowanych zdań układa się logicznie i wszystko do siebie pasuje.

Ostatnio zmieniony przez Moris299 2017-02-24, 20:07, w całości zmieniany 1 raz  

widzu 
Loża Szyderców
Czerwony telefon

Wysłany: 2017-02-25, 00:02   

https://www.washingtonpos...m=.f90a9e51b97a

Co tam się odkebabiło :haha:

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Wysłany: 2017-02-28, 18:15   

W sumie to naczelnym plusem Korwina jest to, że odstrasza kobiety - Jedyne co może być gorsze od kobiet w polityce (a ścislej w elektoracie politycznym) jest kutas Murzyna w pochwie mojej siostry (gdybym ją miał).
Szkoda, że zaczął ściągać do partii jakieś Zajączkówny i Shadedówny, kurwa.

[ Dodano: 2017-03-02, 23:53 ]
http://www.tvn24.pl/wiado...iej,719987.html
^
O, to jest właśnie dowód na to, że JKM przeczytał mój komentarz wyżej.

widzu 
Loża Szyderców
Czerwony telefon

Wysłany: 2017-03-03, 10:16   

JKM ma tu konto?

Moris299 
Überszlachta

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-03-03, 10:21   

widzu napisał/a:
JKM ma tu konto?

http://moris.pw/wvh?id=2986

Lilith_Madness 
Überszlachta
Rzona Antybristlera

Medale: 5 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-03-03, 12:04   

Matku, ale on pierdoli głupoty...
Aż nie chce mi się tego komentować

Lilium vulgaris
\m/

krojechleb
Loża Szyderców

Medale: 3 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-03-03, 15:01   

HAHA ale miała mine ta babka co ją cały czas pokazywali:D pierdoli czy nie ja mam ubaw:D

[ Dodano: 2017-03-03, 15:02 ]
A tak serio nawiązując do tematu to wysokość zarobków powinna być uzależniona od jakości i ilości wykonywanej pracy i pewnie tak jest

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Wysłany: 2017-03-03, 15:09   

Lilith_Madness, Głupotą jest mówić, że muszą lub powinny - praca jest warta tyle ile ktoś maksymalnie zgodzi się za nią zaoferować, jeśli rynek ocenia kobiety jako tańsze no to trudno, jest to zrozumiałe bo kobiety mogą zajść w ciąże itd. panstwu nic do tego, z tym, że nie wiem po chuj o tym mówić jakby zarobki kobiet itd. były ważnym tematem ktory warto przedyskutować w parlamencie, to są kwestie drugorzędne, z tym, że w UE lubi się gadać o prawach homosiów, kobiet, nieudaczników, Żydów, Cyganow, debili i innych kwestiach drugorzędnych, zamiast o tym co jest najważniejszym (jeśli nie jedynym) celem istnienia państwa, czyli ustaleniu praw które stwarzają jednostkom warunki do ich osobistego rozwoju ekonomicznego i społeczno-kulturowego tak aby ich wolność nie ujebała wolności innym jednostkom, oraz ochrona tych praw przed wrogiem węwnetrznym i zewnętrznym a także chwytaniu i karaniu osób które te prawa łamią.
Sam JKM jest na tyle jębniety, że chce mu sie tlumaczyc liberalnym lewakom rzeczy oczywiste (jak chociazby to, ze plci się róznią), jakby tym kretynom zalezalo na w ogóle na wolności (walka z dyskryminacja, karanie za slowa itd. zajebista wolnosc kurwa).

[ Dodano: 2017-03-03, 15:10 ]
krojechleb, No jest, z tym, ze kobieta z miejsca jest gorsza na rynku bo zachodzi w ciąże.
Ale ma też pewne przywileje, kobieta czesto znajdzie prace bo jest ładna i to jest jej atut, mężczyzni w wielu zawodach tak łatwo nie maja.

Lizawieta 
:roll:

Medale: Brak

Wysłany: 2017-03-03, 16:15   

A widzieliście spot promujący poznańską manifę? Nieee, feministki wcale nie są brzydkie i zapuszczone, to tylko taki krzywdzący stereotyp :V

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Wysłany: 2017-03-03, 16:33   

Feministki są niekobiece - odkrycie roku XD
Fizycznie niektóre są nawet znośne - Fizycznie, charakter wszystkich jest zjebany, bzyknać bym tego nigdy nie bzyknal - i tak k*rwa, patrze na kobiete jak na obiekt seksualny bo zasadniczo to co ma mi pani X do zaoferowania jako pani X a nie po prostu człowiek X to seks.
Ale to znośne jakoś sie nie pchaja do polityki...
Feministki to jest coś takiego jak liberalna lewica, sufrażystki chcialy zniesienia ograniczen zewnetrznych nakladanych na kobiety, tym czasem feministki chca użyć aparatu przymusu aby wprowadzić równość płci w życie spoleczne i gospodarcze co jest nie tylko utupią a idiotyzmem, ludzie wykształcili pewną kulture i tradycje i na jej płaszczyznie kobiety i mężczyzni się różnią i niektóre zachowania są kobiece, a niektóre męskie i tak samo jak mężczyzna nie powinien chodzić w sukience, płakać publicznie i używać makijazu, tak samo kobieta nie powinna sie puszczać itd.
Oczywiście - liberalny lewak, jako gorsza forma libertyna powie, że w liberalnym państwie ludziom chuja do tego co robia innych - gówno prawda, w liberalnym panstwie nie mozna zakazać komuś bycia jebnietym, ale każdy ma pełne prawo publicznie wygłosić, że np. dana kobieta to kurwa.
Po prostu feminizm to wszelkie przeciwienstwo kobiecości, idea wariatek z irojenia, nie akceptujace naturalnego ładu społecznego, prawa naturalnego itd.

widzu 
Loża Szyderców
Czerwony telefon

Wysłany: 2017-03-03, 16:33   

Lizawieta, tutaj chyba działa zasada kwadratu i prostokąta.

Nie każda feministka jest brzydka i zapuszczona, ale idąc w odwrotną stronę, prawdopodobieństwo, że brzydka i zapuszczona kobieta jest feministką jest dość wysokie.

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Wysłany: 2017-03-03, 20:02   

http://www.superstacja.tv...tykow-w-sejmie/
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ostatnio zmieniony przez Davos 2017-03-04, 01:20, w całości zmieniany 1 raz  

manciara9 
Überszlachta
Hiacynta Bucket

Medale: 2 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-03-03, 22:24   

Wojtek kurwo nie rozwalaj strony :dont:

Odpowiedz do tematu