Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawostki z waszych stron świata
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-01-02, 14:58   

Love - wiadomo, że polskich sebixów nic nie usprawiedliwia, że robią dym. Ale i muslimy znacznie przesadzili z reakcją. Mogli kolesiowi wrzucającemu petardę zwyczajnie dać po mordzie i by nie było problemu, a nie od razu go zabijać. No chyba że to faktycznie była obrona konieczna jak wspomniała Lila, bo szczegółów póki co nie znamy.

krojechleb
Loża Szyderców

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-01-02, 15:08   

Jeżeli chodzi o przesadne zachowania, to dużo lepiej rozwalić knajpe ciapakowi, który zadźgał w obronie własnej niż odwracać wzrok, gdy ciapak robi niewinnym coś złego

widzu 
Loża Szyderców
Ad ministrant or

Medale: 3 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-01-02, 15:19   

Właśnie problem w tym, że nawet nie do końca wiadomo, czy nóż był ich, możliwe, że nóż odebrali ekipie tego co zmarł, ale na ch*j dźgali to pojęcia nie mam.

Lilith_Madness 
Überszlachta
Rzona Antybristlera

Wysłany: 2017-01-02, 15:29   

widzu, nie wiemy, jak naprawdę było, więc nie mówmy, że na ch*j dźgali. Chłopak sobie mógł zakpić, że robi zamach, sytuacja mogła wyglądać na niebezpieczną. W takiej sytuacji nie zastanawiasz się, czy ktoś sobie jaja robi, czy rzeczywiście Ci grozi. Jeden spanikuje i gdzieś ucieknie, a drugi weźmie nóż i będzie atakował (czasem najlepszą obroną jest atak), nawet się nie będzie zastanawiał. Póki co, obstawiam, że to było działanie w obronie, ale nie powiem, że na pewno tak było, nie było mnie tam i nie widziałam.
Pogląd na tą sprawę może mi się zmienić, jak dostaniemy więcej informacji.

---------------------------------
A+L <3

Love178 
Loża Szyderców
Jestem kosturem

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-01-02, 15:46   

Davos napisał/a:
Love - wiadomo, że polskich sebixów nic nie usprawiedliwia, że robią dym. Ale i muslimy znacznie przesadzili z reakcją. Mogli kolesiowi wrzucającemu petardę zwyczajnie dać po mordzie i by nie było problemu, a nie od razu go zabijać. No chyba że to faktycznie była obrona konieczna jak wspomniała Lila, bo szczegółów póki co nie znamy.

No i znowu stajesz w opozycji do czegoś, co nie zostało w ogóle powiedziane. Czy ktoś tutaj powiedział, że zabójstwo w zamian za rabunek jest dobre? Nie. Więc skąd w ogóle to Twoje "ale", czuję się jakbyś bardziej rozmawiał do powietrza niż do użytkowników...

[ Dodano: 2017-01-02, 15:51 ]
Lilith_Madness napisał/a:
widzu, nie wiemy, jak naprawdę było, więc nie mówmy, że na ch*j dźgali. Chłopak sobie mógł zakpić, że robi zamach, sytuacja mogła wyglądać na niebezpieczną. W takiej sytuacji nie zastanawiasz się, czy ktoś sobie jaja robi, czy rzeczywiście Ci grozi.

Widzę ludzi piszących w internecie, że tamci pracownicy byli nękani już od dłuższego czasu i to zdarzenie to moment, w którym emocje się skumulowały. Nie wiem tylko czy to są komentarze mieszkańców Ełku, czy kolejne domysły, ale jeśli to pierwsze, to tamci imigranci mogli naprawdę uznać tamtych napastników za zagrażających ich życiu

Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!

Wysłany: 2017-01-02, 18:41   

Dobra, whatever.

widzu 
Loża Szyderców
Ad ministrant or

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-01-02, 21:27   

Podobno odkryli, że nóż był tego gościa, co umar.

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Medale: 1 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-01-03, 22:09   

To sie nazywa "mentalnośc plemienna"

Pan X jest z innego plemienia niz Ja, zajebał Pana Y który był z tego samego plemienia co Ja, w takim razie ja bede napierdalal wszystkich współplemienców Pana X.

No to jest mentalnośc kolektywistyczna - wbrew pozorom jest ona lewicowa, w konserwatyzmie istnieje cos takiego jak personalizm katolicki, w zasadzie konserwatysta nie moze być w sumie takim rasowym narodowcem z ONR itd. Ale mneijsza z tym.

Kolektywizm i generalizacje nalezy zwalczać, owszem są narody, religie itd. i są one ważne, nie da sie praktycznie zyc bez kontaktu z ludzmi wlasnej narodowosci, roznorodnosc jest piekna itd - Ale jednostka jest wazniejsza niz społeczenstwo i ludzie powinno sie oceniac indywidualnie.

Owszem, faktem jest, że Arabowie sa od nas gorsi, owszem, faktem jest, ze islam jest gorszy od chrzescijanstwa, owszem, faktem jest, ze wiekszosc tych imigrantow (a uchodzcami nie sa) to nieroby i darmozjady, a część z nich to gwałciciele, bandyci i terroryści, faktem jest, że ktos ma interes w sprowadzeniu ich tutaj, faktem jest, że prezydent Erdogan wykorzystuje ich w swojej polityce itd. No nie powinnismy ich przyjmowac z powodów politycznych, ekonomicznych i spolecznych - nie mozemy ich zweryfikowac, UE chce ich utrzymywac, a przyjmowac mozna ludzi ktorzy chca pracowac, duza częsc nie jest przystosowana do zycia w Polsce (nie znaja polskiego itd).

Ale faktem jest to, ze nie wszyscy są tacy, że część jest spoko, że część chce pracować, że część to chrzescijanie, że część zna polski, że część chce żyć w zgodzie itd. że częśc przydzi sie terroryzmem, że część nigdy nie skrzywdziło by żadnej kobiety... I faktem jest, że nie powinno dochodzic do takiej sytuacji, ze karamy jakąś grupe za czyny jednostek i jednostki za czyny grupy.

Zaś sytuacja w Ełku - To sprawa dla policji, nie znamy tej sprawy itd. prokuratura sie tym zajmie, i pójdą siedziec, wszystko wskazuje na zabójstwo w afekcie, skazałbym morderce na 5 lat w zaleznosci od tego co spowodowało wkurwienie.

Aczkolwiek policja to jakas porazka, byle Arab moze sobie zabic dresa, a policja nie potrafi opanowac zamieszek które powinny byc do opanowanie w 20 minut, oni k*rwa nie potrafią strzelać czy co? Absurd.

widzu 
Loża Szyderców
Ad ministrant or

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-01-03, 22:13   

Akurat większość Arabów w Polsce jest od dłuższego czasu tutaj i pracuje na legalu. Po zasiłki nie zjeżdżają, bo podobno minimalna pensja w Polsce jest taka sama jak średnia w Afganistanie(info nie potwierdzone, nie powoływać się), więc im się to nie opłaca. xD

[ Dodano: 2017-01-03, 22:16 ]
No dobra, sprawdziłem, to jednak nieprawda. :v
Ostatnio zmieniony przez widzu 2017-01-03, 22:15, w całości zmieniany 1 raz  

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-01-03, 22:30   

No i ile jest problemow z Arabami? No niewiele, teraz jeden wynikl i to na 90% nie na tle religijnym, wrecz to mogl byc wynik tego, ze sie bali - oczywiscie to ich nie usprawiedliwia, mozna zrozumiec ich barbarzynstwo ale nie mozna go tolerowac... aczkolwiek polscy Turcy, Arabowie itd. są spoko (w sensie Ci co mieszkaja w Polsce), trafil ktos kiedys na Araba, Turka itd. co nie znal polskiego? No nie, wszystko gra itd. ojciec mojego kolegi ze swoim sasiadem (Turkiem) chlał wódke itd. i jest spoko.
Ale UE wpuszcza element bezwartosciowy (w wiekszosci) i dochodzi do tego, ze obrywa sie polskim tatarom (w sumie to sa Polacy) którzy kulture zachowuja dla turystów itd. a wiekszosc z nich nie zna jezyka poza polskim jako ojczystym i angielskim czy niemieckim jako nauczonym.

krojechleb
Loża Szyderców

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-01-03, 22:34   

bo do nas ci Turcy czy tam Araby przyjechali pracować dlatego mogą być wporządku

[ Dodano: 2017-01-03, 22:35 ]
i też z Turasem islamem raz wódke piłem

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-01-03, 22:50   

krojechleb, Jak przyjezdza pracowac to pewnie jest w porzadku, muzulmanie dziela sie na normalnych, nierobów/darmozjadów/pasozytów i terrorystów/gwałcicieli/bandytów - Tylko Ci pierwsi pracuja.

Zreszta Arabowie mieszkajacy w Polsce mogli by miec latwiejsze zycie miedzy swoimi w Niemczech, Francji itd. latwo tam wyludzac pieniadze od panstwa - tym czasem oni wola pracowac w Polsce, ciekawe czemu...

widzu 
Loża Szyderców
Ad ministrant or

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-01-03, 22:54   

WojtekVanHelsing napisał/a:
muzulmanie dziela sie na normalnych, nierobów/darmozjadów/pasozytów i terrorystów/gwałcicieli/bandytów - Tylko Ci pierwsi pracuja.

Ciekawostka na dziś - niearabowie też się tak dzielą. :ok:

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-01-04, 14:36   

widzu, Zgadza sie, ale wśród Arabów w Europie większośc stanowia nieroby i pasozyty.

[ Dodano: 2017-01-04, 14:37 ]
W Polsce co prawda nie, ale w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech itd. juz owszem, wynika to z prostej logiki - Liczba muzulmanow pokrywa sie z iloscia bezrobotnych i w rodzinach arabskich liczba dzieci jest na tyle duza, ze mozna sie utrzymywac z samego socjalu

Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!

Wysłany: 2017-01-06, 00:55   

http://pikio.pl/amerykans...-perdola-video/

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-01-06, 01:10   

Davos, Murzynka, jakoś srednio mnie dziwi, że jara sie jak motloch coś rozpierdala, przecież Murzyni też rozpierdalaja miasto jak ktos zastrzeli jakiegos Murzyna, i wychodza z tej samej mentalnosci pleminnej co Sebixy, Socjalisci, Komunisci itd. czyli "Pan X zajebał Pana Y ktory byl z mojego plemienia to ja zajebie ilus tam ludzi z plemienia Pana X"

W jakim kraju my kurwa żyjemy, z jednej strony mamy arabskiego dzikusa ktory zajebał jakiegoś goscia za kradziez dwóch puszek coli za parę złotych, a z drugiej ONRowskich troglodytów którzy niedawno pierwszy raz wyciagneli swojego kutacha poza próg ich piwnicy i używaja ręki do czegoś innego niż zazwyczaj... ja pierdole, robi sie burdel gorszy niz II RP.

[ Dodano: 2017-01-06, 01:14 ]
Arabowie to są na tle nas dzikusy, ich cywilizacja jest gorsza itd. ale nie wszyscy to bezmyslne bydło...

To co widac na ulicach to kurwa wysmienity pokaz altruizmu, kolektywizmu i przekonania, że ludzie są sobie rowni - bez tych trzech patologii nie mielibysmy problemów.

Ale nie - Uczmy w szkolach dalej o tym, ze spoleczenstwo jest cokolwiek warte, a pozniej sie dziwcie, ze jedno spoleczenstwo chce wyeliminowac drugie... Hitler, Stalin, Lenin, Mao, Pol Pot, Kim Ir Sen itd. to byli altruisci-kolektywisci, a ludzie chuja sie na ich przykladzie nauczyli i dalej zwalczaja egoizm, etyke chrzescijanska, prawo rzymskie itd...

widzu 
Loża Szyderców
Ad ministrant or

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-01-07, 19:39   

Ciekawostka na dziś: u mnie w gminie jest wioska, gdzie wszyscy mieszkańcy są na zasiłku od czasu zlikwidowania PGR-u w 1992. :frusty:

Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!

Wysłany: 2017-01-07, 20:36   

Trzeba ją odłączyć od Polski.

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2017-01-11, 17:55   

widzu, Mozna by ich rozstrzelac...

Ismailes 
Loża Szyderców

Wysłany: 2017-01-11, 18:15   

Nie ma u mnie smoga tak popularnego w naszym Kraju cudownym, ale za to od ponad godziny sypie intensywny śnieg. 1 marca ruszy nowy szpital w moim mieście!

Odpowiedz do tematu