Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: ChodnikowyWilk
2015-10-14, 20:30
Polityczny offtop
Autor Wiadomość
Mackers 
We are one

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2016-12-22, 14:26   

Wiem, po prostu to nie wprowadza nic do dyskusji.

krojechleb
Loża Szyderców

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-12-22, 14:30   

Nie sądziłem że wywoła to falę krytyki:D przecież to nie było takie straszne:D gorsze słowa można wypowiedzieć:D

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-12-22, 18:59   

krojechleb napisał/a:
Love178 napisał/a:
W ogóle od razu zapytam z czystej ciekawości - co siedzi w Twojej głowie, żeby być w stanie wymyślać takie "jedyne sensowne powody"? Zawsze gdy natrafiłam na takich ludzi, to mnie to zadziwia...

Siedzi nabyta ostatnio niechęć do wszelakiego rodzaju ciapactwa a powodem tego jest to , że ludzie biali regularnie zostają rozlaptani przez jakiegoś ciapaka tylko dlatego że są biali a nie ciapaci. Sram na wszystkie narodowości za wyjątkiem Polaków no i może Węgrów bo to niby nasi przyjaciele ale ciapaków nie lubię i nie interesuje mnie że co niektórzy myślą inaczej nie lubię ich wszystkich. Rządy krajów za te zamachy są winne co najmniej w 50 % więc obwinianie ich za to jest jak najbardziej słuszne. Jeżeli jest to z mojej strony januszostwo to ja tego januszostwa życzę każdemu polskiemu rządowi i mam nadzieję że nie zmienie myślenia do końca życia:) tego też wam życzę:D

Ale tez nie każdy muzulmanin to jakiś darmozjad i terrorysta, podobnie jak nie każdy nacjonalista to onrowiec it.

krojechleb
Loża Szyderców

Wysłany: 2016-12-23, 00:05   

Jeżeli chodzi o nacjonalizm no to u siebie zauważyłem to już parę lat temu tyle, że w granicach rozsądku. Po prostu przeciętny Polak w Polsce ważniejszy niż sama królowa Anglii ale absolutnie nigdy prze nigdy nie przeszkadzałby mi zagraniczniak, który trzyma się zasad które w tej Polsce panują. No ale patrząc co wyprawiają brudasy (na całe szczęście nie u nas) to myślę że tacy np. niemcy powinni ciapaków wyłapać i powywozić tam skąd przyszli spuszczając jednocześnie sromotny wpierdol jeżeli, któryś by się krzywo popatrzył no bo przecież w Niemcach to przede wszystkim niemiec powinien się czuć dobrze a nie np Polak kosztem niemca, bo Polak nie jest u siebie a co dopiero takie ciapate plugastwo. Wiem, że może to być niemożliwe bo nie siedzę w polityce i tak naprawdę to nie wiem na 100% jak to funkcjonuje. To jest ot taka po prostu rozkmina na rozwiązanie problemu. A że wywozimy takiego co naprawdę pomocy potrzebuje??? No cóż trudno masz pecha podziękuj kolegom.

Nadir 
Loża Szyderców
Gadający kot

Wysłany: 2016-12-23, 09:49   

krojechleb napisał/a:
niemiec
krojechleb napisał/a:
Polak
widać kogo szanujesz, a kogo nie...

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Wysłany: 2016-12-23, 15:35   

krojechleb, Nie ma nacjonalizmu w granicach rozsadku, po prostu albo jest nacjonalizm, albo nie ma, tutaj kwestia najwazniejsza jest jaka forme nacjonalizmu ktos przejawia - Narodowy socjalizm, narodowy radykalizm itd. są zle, narodowa demokracja, narodowy konserwatyzm itd. są neutralne (z przechyleniem na szanuje) a narodowy liberalizm jest dobry.

Z tym, że wiekszość nurtów nacjonalizmu ma bardzo dużą wadę - Kolektywizm, nacjonalisci czesto zapominaja, że naród to zbiór jednostek połączonych więzią kulturowo-mentalno-językową i jest ona ważna, ale oni są połączeni, tak jak rodzenstwo, a nie zwiazani jak jebani zakladnicy.

Jestem w pewien sposób nacjonalistą bo uważam, że naród w kwestii polityki jest najważniejszy itd. uważam, że ważny jest własny naród, ludzi którzy nas rozumieja werbalnie i emocjonalnie, ludzie o podobnej mentalności itd. Większość ludzi po wyjechaniu za granice nabiera patriotyzmu, a jak wyjada na jakas ukraine to nabierają wręcz nacjonalizmu.

Ale przede wszystkim liczy sie jednostka, jesli nie stworzymy prawa dla jednostki to narod będzie chujowy, zaś każda jednostka powinna egoistycznie dążyć do spełnienia własnego interesu i mieć jakieś wyższe wartości (nie muszą być takie jak moje, ważne by je w ogole miec i by nie były antyludzkie) i suma takich jednostek tworzy naród... ONRowcy itd. tego nie pojma, oni tylko generalizuja ludzi, ja nie uważam, ze każdy Polak jest w porządku albo, że każdy Niemiec jest chujowy, to tak jakby powiedziec, ze wszystkie dzieci z patologicznej rodziny muszą byc zle, albo wszystkie dzieci z normalnej rodziny muszą byc dobre.

No w Polsce faktycznie Polak musi być najważniejszy bo to panstwo to nic innego jak korporacja narodu na świecie której udziałowcami są jednostki polskie, ale nie kierowałbym sie mentalnością stadną - Większość muzulmanow to osoby gorsze od nas, pochodzace z innej cywilizacji, duza część to w ogole element nadający sie glownie do darmozjadztwa i przestępstw, pewna część to terroryści, ale nie wszyscy muzulmanie tacy są, a należy rozpatrywać każdego indywidualnie, żyjemy w cywilizacji chrzescijanskiej, a w niej każdy sam odpowiada za swoje grzechy, mozna ocenic caly narod za jego dziela, stwierdzic, że nie nadaje sie on do tego i tego, ale jego poszczegolne jednostki nie muszą takie być, moga byc lepsze lub gorsze, nie wolno uznawać odpowiedzialności zbiorowej.

Imigrantow nie powinnismy przyjmować gdyz nie mozemy ich zweryfikowac, a wiekszosc z nich nie chce do nas przyjechac, no i oczywiscie to kwestia honoru - nie mozemy dzialac pod dyktatem i naciskiem innych panstw.

macbed 
Überszlachta

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2016-12-23, 15:55   

Nowa pastaaa

ChodnikowyWilk 
Loża Szyderców
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.

Medale: 2 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2016-12-23, 16:29   

>spakować wszystkie wypowiedzi Wojtka do kupy
>napisać program który wyszuka z nich najczęściej używane słowa i zdania
> utworzyć generator wojtkowizmów
>Morys wyzywam cię!

Moris299 
Überszlachta

Medale: 8 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2016-12-23, 16:41   

Da się zrobić lol

Nadir 
Loża Szyderców
Gadający kot

Wysłany: 2016-12-23, 16:50   

generator wojtkowizmów :haha:

manciara9 
Überszlachta
Mańka Ohydka

Wysłany: 2016-12-23, 16:54   

Proponuję Wojtkizmy, krótsze i bardziej zjadliwe

:troll:

Moris299 
Überszlachta

Medale: 8 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2016-12-23, 17:11   

obie nazwy nienajlepsze :/

Szyszek 
Loża Szyderców
Forumowy lis

Wysłany: 2016-12-24, 00:15   

Trochę tutaj gadacie na Wojtka, ale ta wypowiedź:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Ale tez nie każdy muzulmanin to jakiś darmozjad i terrorysta, podobnie jak nie każdy nacjonalista to onrowiec it.

:clap:

Antybristler 
Loża Szyderców
Monrz Lilith

Wysłany: 2016-12-24, 17:53   

Dokładnie, są jeszcze przecież na przykład gwałciciele.

WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii

Wysłany: 2016-12-24, 18:31   

Antybristler, Wiekszosc to nie są groźne osoby, a część (mala ale jednak) nawet dorownuje europejczykom. Przyjmowac nie powinniśmy bo nie możemy ich zweryfikowac i nie mozemy robic tego co nam dyktuje UE, ale generalizowanie ludzi jest zle, tylko lewica postrzega ludzi jako mase, normalne osoby postrzegaja wszystko indywidualnie, liczy sie jednostka a nie grupa.

[ Dodano: 2016-12-24, 18:32 ]
Ale to jest ta chujowa mentalność altruistów która każe wywyższać zbiorowośc nad jednostke i poświęcać się za nią, to jakas makabra, normalni ludzie sa zadowoleni ze swojego egoizmu, i promuja go.

manciara9 
Überszlachta
Mańka Ohydka

Wysłany: 2016-12-24, 20:48   

Dajcie spokój z tą polityką w Święta, naprawdę...

macbed 
Überszlachta

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2016-12-24, 22:19   

This is Voyteck

KicerK 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Wysłany: 2016-12-25, 00:03   

>dział polityka
>dajcie spokój z polityką xDD

SlownikOrtograficzny 
Administrator
Man of few words

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-12-25, 00:37   

WojtekVanHelsing napisał/a:
mozna ocenic caly narod za jego dziela, stwierdzic, że nie nadaje sie on do tego i tego, ale jego poszczegolne jednostki nie muszą takie być, moga byc lepsze lub gorsze, nie wolno uznawać odpowiedzialności zbiorowej.

:clap:

Mistress9 
Fashion is not an island

Wysłany: 2017-01-15, 23:24   

KicerK napisał/a:
>dział polityka
>dajcie spokój z polityką xDD

Odpowiedz do tematu