Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Mistrzów
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-30, 13:04   

No ja tam mu życzę, żeby w dwumeczu z Legią pyknął co najmniej 10 bramek :troll:
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-30, 14:18   

Szkoda tylko tych normalnych kibiców, którzy cierpią przez patolkę


A w artykule na onecie o Legii pewnego redaktora poniosła fantazja :troll:

Cytat:
Mistrz Polski zostanie napiętnowany niczym naga królowa Cersei z "Gry o tron", sunąca w tłumie gapiów w rytm monotonnego "Wstyd!”, „Wstyd!, „Wstyd!".
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-30, 14:23   

A no poniosło. W porównaniu do Legii Cersei to nie kurwa.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-30, 14:44   

:D
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-30, 21:38   

 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-03, 15:26   

Legia - Real 3:3 Niezłe jaja :D

Sam już nie wiem, co mnie bardziej bawi - fakt, że Real stracił punkty z Legią czy też to, że kibice z Warszawy mogliby ten mecz wspominać latami... gdyby mogli go obejrzeć na stadionie, a nie w kapciach przed tv :D Ale przez bandę zjebów sebixów - nie mieli takiej możliwości :]
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2016-11-03, 15:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-03, 15:44   

To już nawet nie czepiałbym się tak tych karczków sebixów, tylko klubu że to toleruje. Bo tacy uzależnieni od agresji ludzie są wszędzie, tylko w Warszawce to tak wygląda że sobie mogą spokojnie burdy robić.

A co do meczu no to kurwa sensacja spora, ale naprawdę pierwszy raz w tym roku naprawdę trzeba pochwalić Legię, grali dobrze, celne podania, wyjścia na pozycję, nie położyli się tylko walczyli, i jest efekt :clap:
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-03, 19:33   

Nom, wczoraj zagrali naprawdę niezły mecz. Ciekawe, jak im teraz pójdzie z Borussią. Już chyba drugi raz takiej żenady jak w pierwszym meczu nie odwalą :)

[ Dodano: 2016-11-03, 20:13 ]
https://www.youtube.com/watch?v=rkj6_5xtbiA
_________________
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-04, 07:11   

Z Borussią nie ma co łudzić się o remis. Powalczyć to mogą może ze Sportingiem o 3 miejsce ;P
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-04, 17:53   

Legia zagrała naprawdę bardzo dobry mecz, to fakt. Pozostaje mi pogratulować samej gry i efektu w postaci urwania punktu Realowi. Ale też nie ma co się oszukiwać: Real nawet nie udawał, że się stara, wydawało im się, że przy pustym stadionie im wszystko łatwo pójdzie. No i się przejechali! I dobrze im tak :D
A Legia teoretycznie może powalczyć o 3 miejsce ze Sportingiem. Czy będą jeszcze w stanie zrobić podobny zryw? Hmm... Zobaczymy.

A co do kibiców... może lepiej dla Legii, że grała bez? :P No bo w sumie grali bez presji.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-11-04, 18:30   

Na mecz ze Sportingiem też powinni zamknąć stadion :]
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-04-19, 09:04   

Real 4:2 Bayern
nie lubię Bayernu ale to co się działo w tym meczu to jakaś komedia jest po prostu. Dwa gole ze spalonego Ronaldo, niesłuszna czerwona dla Vidala (przynajmniej nie za taką błahą sytuację - wcześniej odpierdalał gorsze rzeczy i nic a dostał za taki szit) i jeszcze inne tego typu pierdoły. Ogólnie byłem za Realem ale jak zobaczyłem co tam się odpierdala to stanąłem po stronie Bayernu bo było mi ich po prostu szkoda. Żenua >:<
No i koniec snu Lester, walczyli dzielnie, nie udało się. Teraz niech walczą w PL o utrzymanie xD
_________________
no trudno
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-19, 21:45   

Gdybym miał sędziować mecz jakiegokolwiek zespołu, przykłądowo z Kambodży vs jakikolwiek zespół z Hiszpani, to gdyby zawodnik z tej drugiej drużyny się wywrócił, zamachał rękami lub w jakikolwiek sposób pokazał swoje niezadowolenie to dałbym mu żółtą kartkę.

Aż przykro się oglądało tą niby wielką barcelone a niby włosi lubią leżeć.

Juve bardzo dobry w obronie zasłużenie w półfinale.

Żeby tylko odpadł real i athletico. Choć jak klub hiszpański nie wygra LM to już będę zadowolony
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-04-19, 22:10   

Atletico, ćwoku
_________________
no trudno
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-19, 23:07   

Wszystko tylko nie Real... I to jeszcze po takim przekręconym meczu jak wczoraj. Trzymam kciuki za Juve. A jeśli nie oni, to niech wygra Atletico, należy im się za te dwa przegrane finały.
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-04-19, 23:19   

ja bym chciał Monaco jako zwycięzcę - najmłodszy zespół LM + Gliku, w drugiej kolejności Juve - niech pokażą, że wrócili do świetności sprzed degradacji do Serie B

jebać BBVA :fuckyou:
_________________
no trudno
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-20, 01:20   

Z tego zestawu? Finał Juve- Atletico byłaby bajka.

Juve bo ogólnie lubię włoską piłkę i zajebiście szanuję Buffona a tylko ligi mistrzów jeszcze karierze nie wygrał. A czasu już nie ma. Za rok (oby Włosi w ogóle awansowali) jego szósty (będzie rekord) i piąty na którym zagra mundial i koniec kariery. Więc na LM zostały tylko dwa podejścia.

Atletico bo jebać kurwy z realu więc derby dla Atleti i jak lubiłem Simeone jako piłkarza tak go lubię jako trenera. Niech se przejebie 3ci w ciągu 4 lat finał LM bo jednak Buffona lubię bardziej.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-20, 02:44   

Widocznie mamy tutaj zgromadzenie tych, co bardzo by chcieli wygranej Juve. Nie ukrywam, ja też. Choć na włoskim podwórku mam innego faworyta, tak bardzo bym się cieszył, jakby Włochy na arenie międzynarodowej odniosły triumf. Zwłaszcza, że w Juventusie jest pan, którego szanuje w opór - Buffon. A jemu LM należy się jak psu buda.

Generalnie nie chcę zwycięzcy z ligi hiszpańskiej. Oj nie, won. Nawet Atletico, choć do finału to mogą nawet dojść, bo tak samo jak Jankiel lubię postać Simeone.

Generalnie wszyscy tylko nie Real. Po tym ostatnim meczu to aż mi się niedobrze zrobiło, choć na żywo nie mogłem go oglądać. Ale powtórki mi wystarczyły.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-20, 06:22   

Real jest zbyt słaby w tym roku, do półfinału wiadomo dostali się dzięki sędziemu i nierozgarnieciu Bayernu w 1 meczu. Myślę że Juve tym razem. Należy się bufonowi.
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-20, 09:27   

c1ick napisał/a:
Atletico, ćwoku


a no rzeczywiście :-D
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.093 sekundy. Zapytań do SQL: 31