Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Narzekalnia
Autor Wiadomość
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-19, 13:18   

Mircalla napisał/a:


Denerwują mnie takie sugestie odnośnie braku pieniędzy ze względu na posiadanie dziewczyny. Właśnie dlatego ja zawsze jestem za płacenie na pół, albo każde płąci za siebie, do tego żadnych prezentów, chyba, że wcześniej uzgodnione itd. Żeby nikt mi później nie wypominał, ani żebym nie słyszała właśnie czegoś takiego. Też mieszkam na wiosce, ale wybrałam sobie dość drogie hobby (które mam nadzieję stanie się kiedyś mogą pracą), czyli góry. A tu oszczędzać się nie da.

Zgadzam się z tobą. U mnie w klasie jest taka para co po 3 miesiącach związku dali sobie prezenty warte co najmniej 150zl. Dla mnie to jest bezsensu...
_________________
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-19, 15:03   

^AdijoS^ napisał/a:
ProFace napisał/a:
AnswersMaster napisał/a:
pewnie strzelanie fotek, w końcu jest dziewczyną

Jakie hobby ma AM? Pewnie oglądanie tych fotek, w końcu jest chłopakiem.

A Wojtek? Ehh... Lepiej nie pytać.


Hahahaa :D Rozwaliło mnie określenie tej czynności jako hobby haha :-D
 
 
Mircalla 


Dołączyła: 17 Sty 2014
Posty: 101
Skąd: Centrum

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-19, 17:08   

AnswersMaster napisał/a:
Smoleniak napisał/a:
a jakie masz hobby jeśli można wiedzieć?

pewnie strzelanie fotek, w końcu jest dziewczyną :D


Hmmmm...to "hobby" pozostawię Tobie ;) A tak na serio to nie trafiłeś, bo ja właśnie nienawidzę, kiedy ktoś robi mi zdjęcia, a do zrobienia sobie samej takiej foty, to chyba nikt mnie nie zmusi. Tak jakoś nie lubię...

[ Dodano: 2014-01-19, 17:09 ]
Smoleniak napisał/a:


Mircalla - a jakie masz hobby jeśli można wiedzieć?


Marzę o zostaniu himalaistką :D

A w temacie.....jestem zniechęcona po dzisiejszym dniu do wszystkiego i do wszystkich....i nawet wina nie mam, żeby choć trochę poprawić ten stan :(
_________________
"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-19, 17:47   

widzu napisał/a:
Tamten temat jest od żalów stałych, a ten od chwilowych.

Jedynka z matematyki może cię smucić jeden dzień, ale nie jest to taka tragedia by pisać to w temacie o smutkach stałych.

Albo, na przykład, stwierdzenie "nie chcę mi się uczyć, a jutro mam kolokwium" nie za bardzo pasuje do "Co nas smuci", prawda?

Poza tym, ten temat służy odspamieniu tamtego.


A ja myślałem, że temat temat o tym, co nas wkurza jest o żalach zarówno stałych jak i chwilowych ;) A ten jest de facto dublowaniem tamtego.
_________________
 
 
Mircalla 


Dołączyła: 17 Sty 2014
Posty: 101
Skąd: Centrum

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-19, 17:51   

Davos napisał/a:
widzu napisał/a:
Tamten temat jest od żalów stałych, a ten od chwilowych.

Jedynka z matematyki może cię smucić jeden dzień, ale nie jest to taka tragedia by pisać to w temacie o smutkach stałych.

Albo, na przykład, stwierdzenie "nie chcę mi się uczyć, a jutro mam kolokwium" nie za bardzo pasuje do "Co nas smuci", prawda?

Poza tym, ten temat służy odspamieniu tamtego.


A ja myślałem, że temat temat o tym, co nas wkurza jest o żalach zarówno stałych jak i chwilowych ;) A ten jest de facto dublowaniem tamtego.


Zawsze lepiej, jak można ponarzekać w dwóch miejscach, a nie tylko w jednym. W końcu jak to Magik śpiewał "lepiej jak jest więcej" :P
_________________
"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-19, 18:21   

Mircalla napisał/a:
W końcu jak to Magik śpiewał "lepiej jak jest więcej" :P


Może i lepiej, ale nie dla moderatorów ;)
_________________
 
 
Mircalla 


Dołączyła: 17 Sty 2014
Posty: 101
Skąd: Centrum

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-19, 18:22   

Davos napisał/a:
Mircalla napisał/a:
W końcu jak to Magik śpiewał "lepiej jak jest więcej" :P


Może i lepiej, ale nie dla moderatorów ;)


No w końcu "co za dużo to niezdrowo"....ponoć :P
_________________
"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-19, 18:59   

Moja rodzina nie potrafi zrozumieć mojego uwielbienia dla... puszkowanych śledzi w oleju, nazywanych odpowiednio "pancerniki" lub "śmierdziuchy".

Mam zakaz spożywania ich poza moim pokojem lub kuchnią, oleju nie mogę wylewać do zlewu tylko do sedesu (bo cały dom śmierdzi) a zużytej puszki nie mogę wyrzucić do kosza domowego, tylko muszę łazić do osiedlowego śmietnika :(
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-19, 20:41   

widzu napisał/a:
Mam zakaz spożywania ich poza moim pokojem lub kuchnią, oleju nie mogę wylewać do zlewu tylko do sedesu (bo cały dom śmierdzi) a zużytej puszki nie mogę wyrzucić do kosza domowego, tylko muszę łazić do osiedlowego śmietnika :(


Wcale się nie dziwię Twojej rodzinie, jak przy mnie ktoś otwiera taką puszkę, to też mam ochotę ją cisnąć jak najdalej, najlepiej gdzieś za okno :) Najgorzej, jak ktoś zostawi otwartą puszkę ze śledziami w lodówce, po chwili już cała lodówka tym jedzie :/
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-19, 21:52   

Jakbym zostawił otwartą puszkę w lodówce, to miałbym dożywotni zakaz wstępu do kuchni :-D
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-20, 01:02   

Na początku chcialbym ponazekac na to że nie mogłem znaleźć tego tematu bo szukałem w złym dziale.

No i jeszcze okazało sie, że na jutro na edb potrzebuję chusty trojkatnej i jeszcze jakiegos papieru >:<

I jeszcz coś co bardziej pasuje do tematu z wkuzraniem ale nie chce mi sie tam iść z racji że używam tabletu i z tym to jest związane. Irytuje mnie klawiatura na tym tablecie! Nie moge pisac szybko i nie pokazue mi ppropozycji poprawienia kazdego slowa ktore zlr napsze a juz mi si nie chce pisac kazdeo wwyrazu kilkarazy zeby w konncu sie udalo, zasami nawet nie klika mi sie literkaa albo klika sie zła. Wmurza neie ro.

Pod konie postanowiłem nie poprawiać wyrazow i widać co wyszło :/ trochę jak Wojtek :D

[ Dodano: 2014-01-20, 01:11 ]
A i jeszcze mnie wkurza, że mi nie działa aplikacja google+ na tablecie >:<
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-20, 01:46   

Ponarzekam na coś podobnego do tego, o czym pisał Kicerk, a mianowicie na klawiaturę. Konkretnie na laptopie. Ostatnio zacięła się w niej literka "h", a kiedy się odblokowała, to zacięło się "c". Dziś "c" się odblokowało, a zacięła się spacja :D Z zacinającą się spacją można dostać cholery, strasznie spowalnia pisanie postów. Na szczęście już działa o niebo lepiej niż kilka godzin temu. Ciekawe, co zatnie się jutro? :P
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-20, 10:24   

Davos napisał/a:
Ponarzekam na coś podobnego do tego, o czym pisał Kicerk, a mianowicie na klawiaturę. Konkretnie na laptopie. Ostatnio zacięła się w niej literka "h", a kiedy się odblokowała, to zacięło się "c". Dziś "c" się odblokowało, a zacięła się spacja :D Z zacinającą się spacją można dostać cholery, strasznie spowalnia pisanie postów. Na szczęście już działa o niebo lepiej niż kilka godzin temu. Ciekawe, co zatnie się jutro? :P

Typowe objawy niedokarmienia, albo złej diety!
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-20, 10:33   

Wkurza mnie to, że zawsze jak jest fajna impreza, ktoś musi ją spieprzyć pierdołą. I że niektórych nie da się zatrzymać jak dostaną białej gorączki.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-20, 10:40   

A czo się stało?
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-20, 10:43   

Bójka i napad szału. Połówek uspokajający sytuację ma 3 guzy na czole, siniaki i obtarcia praktycznie wszędzie. A koszula do śmieci.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-20, 16:58   

To ja trochę ponarzekam.
Dzisiaj pizgało strasznie. Rano pobudka o 5:15, wyjazd tak gdzieś o 5:50 i do szkoły, która jest otwierana o 6:40. No i te je*ane 40 minut musiałem czekać w sklepie... Szkoła wszystko ładnie pięknie. Powrót do domu... Mocny wiatr, padający śnieg, zimno jak nie wiem, a ja mam przed sobą 6km. Szedłem jakoś godzinę. Tak mnie przewiało, że się ruszać nie mogłem. Po powrocie zważyłem plecak. Ważył 7,5kg :O :galy: . Niedługo tak sobie plecy zrobię. Jeszcze cały tydzień takiego łażenia. Nie chce mi się.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-20, 17:00   

A ja nadal nie mam pracy :(
 
 
Vania 

Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 68

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-20, 19:34   

A ja właśnie siedzę w pracy, a wolałabym już być w domu.
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-20, 19:57   

A widzisz. Ja nawet nie mam za bardzo gdzie tej pracy szukać :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.153 sekundy. Zapytań do SQL: 31