Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2016
Autor Wiadomość
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-26, 20:40   

Z jednej strony chcę żeby wygrali, ale z drugiej :patyk:
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-27, 00:41   

Krzychu, będziesz na meczu czy kibicujesz sprzed tv?

W grupie F dziś ciekawe wyniki. Hiszpania wygrała z Węgrami, ale ledwo ledwo. Dania z kolei zaledwie zremisowała ze Szwedami. Jeśli jutro przegra z Niemcami to odpadnie z turnieju. Fajnie by było, gdyby Polska spotkała się w półfinale z Helmutami. Mielibyśmy mecz z jeszcze większymi emocjami bo pojedynki z Niemcami zawsze mają podteksty :)

[ Dodano: 2016-01-27, 20:23 ]
Ale jaja! Mamy dziś 2 sensacje! Po pierwsze: Norwegia wygrała z Francją i to wyraźnie (29:24). Ten wynik powoduje, że Polska już nie ma szans na wygranie grupy, za to mamy o wiele większe szanse na awans do półfinału z II miejsca - wystarczy, że nie przegramy z Chorwacją różnicą większa niż 3 bramki. Jeśli przegramy różnicą 4-10 bramek - z grupy wyjdzie Francja. A jeśli przegramy różnicą 11 lub więcej bramek - awansuje Chorwacja :D Ten ostatni scenariusz jest mało prawdopodobny, ale i tak Chorwaci zrobią na pewno wszystko, by go zrealizować. A to oznacza, że będą mieć motywacje do walki i czekają nas dziś duże emocje :)

Druga sensacja to wygrana Niemców z Danią (25:23). Ten wynik powoduje, że Niemcy wyprzedzają Danię w grupie i mają pewny awans. A Dania wyjdzie z II miejsca tylko pod warunkiem, że Hiszpania nie wygra z Rosją, co jest raczej mało prawdopodobne.

Jest bardzo ciekawie, bo może się okazać, że z wielkiej czwórki - Francja, Hiszpania, Dania, Chorwacja - do półfinału awansuje tylko jedna z tych ekip. A to by była sytuacja, jaka w ręcznej nie zdarzyła się od bardzo wielu lat!
Zła wiadomość jest taka, że jeśli Polacy znajdą się w półfinale to najprawodpodobniej zagrają z Hiszpanią, a nie z Niemcami. Ale tym już się będziemy martwić później.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2016-01-27, 20:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-27, 20:24   

Davos napisał/a:
za to mamy o wiele większe szanse na awans do półfinału z II miejsca - wystarczy, że nie przegramy z Francją różnicą większa niż 3 bramki.

W sensie tymi 3ma bramkami możemy przegrać z Chorwacją a nie Francją, tak?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-27, 20:26   

Dokładnie tak.

Kurde, mam nadzieję, że nasi takiej szansy nie wypuszczą z rąk :D

[ Dodano: 2016-01-27, 20:26 ]
Poprawiłem błąd.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-27, 20:29   

Davos napisał/a:
Poprawiłem błąd.

I teraz mój post powyżej jest bez sensu. Podstępni Szkoci...
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-27, 21:18   

Co oni odpierdalaja to nie mam slow. .. ile musimy maks. przegrac żeby awansowac? :/
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-27, 21:22   

Chyba 3.
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-27, 21:27   


Co tam się dzieje w ogóle... :-D
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-27, 21:29   

Najlepiej będzie jeśli wygramy. :P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-27, 22:03   

Chuja :/
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-27, 22:07   


No i jak?...
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-27, 22:09   

Chorwacja wchodzi
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-27, 22:26   

Czytałem, że Chorwacja weszła gładko jak z wazeliną.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-27, 22:26   


Temat do zamknięcia.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-27, 22:54   

Japierdolękurwamać!!! Norwegia nam zrobiła prezent, mieliśmy półfinał na wyciągnięcie ręki, a spierdoliliśmy to koncertowo :/ Pierwsza połowa już była tragiczna, bo strzelić przez pierwszy kwadrans zaledwie jedną bramkę to trzeba naprawdę się postarać... Ale mimo wszystko wynik 10:15 do przerwy był do odrobienia... Tylko nie kurwa z taką koszmarną grą, jak w drugiej połowie :/ Chorwaci w nas wjeżdżali jak w masło. Co tam się do cholery stało? Widziałem już różne wpadki naszych szczypiornistów, ale jak żyję, czegoś takiego nie pamiętam. Ten wynik jest całkowicie kuriozalny :O Jak z jakiegoś kiepskiego żartu...
Powiedzieć o tym, że to frajerstwo to mało...

Tej drużynie będzie potrzebna jakaś radykalna zmiana. Nie wiem, czy wymiana części składu, zmiana trenera czy może jakiś dobry psycholog... Ale coś zrobić będzie trzeba bo zostaliśmy totalnie zdemolowani. Jak amatorzy :/

Co za dziwny dzień na tych mistrzostwach :O
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-27, 23:16   

I poszło się jebać jak małolata z najstarszym na imprezie... Ehh, kurwa szkoda, po takim meczu z Francją, chyba wszyscy myśleliśmy, że im pyknie.

Ująłbym to jak Davos, ale umiem tylko tak jak wyżej :v

[ Dodano: 2016-01-27, 23:17 ]
W ogóle w jednej z przerw wyrwało się komuś wprost pod mikrofon "grać do chuja pana!" :-D
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-28, 01:02   

Będzie zmiana Davosie. Przecież połowa składu to dziadki co już długo nie pograją. Nowa generacja jest mniej zdolna. W skrajnym przypadku wrócimy do tego było w latach 90-tych: jeden Nowakowski, jeden z naszych najlepszych ręcznych w historii ale reszta totalnych ogórków i brak awansu na jakąkolwiek impreze przez całą dekadę.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-28, 01:08   

Czyli czekają nas teraz lata posuchy :/ Chociaż mam nadzieję, że aż tak źle nie będzie...


ZróbmySobieKupę napisał/a:
W ogóle w jednej z przerw wyrwało się komuś wprost pod mikrofon "grać do chuja pana!" :-D


Nie słyszałem tego :haha:
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-28, 01:10   

A oni posłuchali i grali na niego i przegrali gdyż Pan ich opuścił i do chuja nie było go na boisku.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-28, 01:16   

https://youtu.be/_O_J9gmQvPI?t=21s
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.073 sekundy. Zapytań do SQL: 32