To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - Efekty banowania

widzu - 2014-05-16, 16:30

Emm...
Witaj, -Veon-, my się jeszcze chyba nie znamy. To znaczy, Ty mnie nie znasz, a ja już trochę o Tobie wiem z opowieści.
Ja jestem widzu, na Mistrzach znany z niczego, na forum, eeee... jestem spamerem w granicach przyzwoitości (?) i... czasem narzekam... Nawet często...


Ku*wa, no.

Po prostu witaj z powrotem.
Miło mi Cię w końcu poznać. :musk:

-Veon- - 2014-05-16, 16:44

widzu napisał/a:
Emm...
Witaj, -Veon-, my się jeszcze chyba nie znamy. To znaczy, Ty mnie nie znasz,

A uwierzysz że kojarzę cię spod avatara saurona? Chyba że znowu mam jakieś problemy z pamięcią.

widzu napisał/a:

a ja już trochę o Tobie wiem z opowieści.

Już krążą o mnie legendy? Niech zgadnę jedna o zaburzeniach osobowości a jedna o 4 kontach które mają za zadanie przejąć władzę nad światem.

widzu napisał/a:

Ja jestem widzu, na Mistrzach znany z niczego, na forum, eeee... jestem spamerem w granicach przyzwoitości (?) i... czasem narzekam... Nawet często...

Wiesz...eee. Nie wstydź się nie gryzę.

widzu napisał/a:

Po prostu witaj z powrotem.
Miło mi Cię w końcu poznać. :musk:

Mi też miło Cię poznać.


Hmm. Chyba założę temat w powitalni, bo widzę znacznie więcej nowych twarzy i to takich co kompletnie nie kojarzę.

widzu - 2014-05-16, 16:54

-Veon- napisał/a:
widzu napisał/a:
Emm...
Witaj, -Veon-, my się jeszcze chyba nie znamy. To znaczy, Ty mnie nie znasz,

A uwierzysz że kojarzę cię spod avatara saurona? Chyba że znowu mam jakieś problemy z pamięcią.


Oh, zaskoczyłeś mnie.
Większość osób zaczęło mnie kojarzyć dopiero po przyłączeniu do forum.


-Veon- napisał/a:
Wiesz...eee. Nie wstydź się nie gryzę.


Nah, po prostu nie lubię się przedstawiać.

Davos - 2014-05-16, 18:47

-Veon- napisał/a:
A to dlatego nie mam bana na mistrzach. Dali wszystkim na prima aprilis, to potem wszystkim usuwali (łącznie z tymi co już wcześniej mieli). Dobrze wiedzieć. :D

Za rok 31 marca złamie wszelkie możliwe regulaminy i nie ważnie jak długiego dostane bana i tak potrwa tylko 2 dni :P


A tymczasem Wlsz w ramach prima aprilisowego żartu postanowi tym, którzy dostali bana, podwoić okres do jego zakończenia :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group