To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - MAM NADZIEJĘ ŻE TO ŻART

Barbra - 2014-04-02, 19:32

ja w ogóle już dawno odwyknęłam od miszczów, wchodzę tylko na forum a tu Misiu sobie poszedł :(

nie musisz tak nagle odchodzić ale rób jak chcesz, i tak zawsze będę cię kochać i tylko z tobą miałam najlepsze riposty na głównej < 3 zamknij mnie w swoim masterballu i zabierz ze sobą, będę wygrywać dla ciebie wszystkie walki pokemonów < 3

JankielKindybalista85 - 2014-04-02, 20:43

3 sprawy:

1) LOL Didn't read!

No dobra, przeczytałem, przyjąłem do wiadomości. Tak treść, która jest smutna, jak i formę, która jest strasznie słaba. Politykiem nie zostawaj bo na wiecu to Ty przemówieniem publiki nie porwiesz! Tym bardziej, że nie masz opcji wyjęcia pindola i rozruszania tym śmiesznym widokiem gawiedzi, jak to mógłby uczynić Wojtek. :-D

2) Oczekuję, że w dniu, w którym prześcignę Cię w ilości pojawień się na Głównej zrobisz jednorazowy wyjątek, zalogujesz się na forum i oddasz mi należny hołd! B)

3) Zużyłem na Ciebie mój tysięczny post na tym forum więc na koniec, mam do powiedzenia tylko to, co kapitan Miller powiedział do Szeregowca Ryana: "ZASŁUŻ NA TO!" :-D

A tak poważnie to dobrze że żyjesz, szkoda że odchodzisz, powodzenia w real life Panie Kolego! :piwo:

widzu - 2014-04-02, 21:11




Miałem nie wchodzić na forum do matury, ale dowiedziałem się, że AM odchodzi, więc uznałem, że jednak wypada.


Żegnaj. Powiedziałbym, że spędziłeś tu kupę czasu, ale czułbym się jakbym żegnał ZSK, więc powiem jedynie: na razie.

Mam nadzieję że wrócisz.

Mistrzowie bez pokeballa to nie to samo.
Zostanie po Tobie wspomnienie i honorowe miejsce w mistrzowskiej wersji 2048... :|





No smutno będzie.






Ku**a. Nie umiem się żegnać. Po prostu nie umiem. :sadangel: :zalamka:

bartek82r - 2014-04-02, 21:19

Widzu, przeczytałem Twój post a potem rzuciły mi się w oczy Twoje medale... może by tak zrobić jakiś medal "pamięci AM" ;)
Love178 - 2014-04-02, 21:22

Będę tęsknić za Misiem :(
widzu - 2014-04-02, 21:34

Robimy grupę "Administratorzy emerytowani" czy zmieniamy grupę "Moderatorów emerytowanych" na "Emerytowana administracja" i wrzucamy AM tam (żeby bałaganu nie robić) [To w sumie i wlsz trzeba wrzucić do takiej grupy :P ]?
Moris299 - 2014-04-02, 21:49

A wlsz czemu? On żyje i ma się dobrze.

Ja proponuje zmienić na "zarząd emertowany" i wrzucić tam answerballa

bartek82r - 2014-04-02, 21:52

Na razie zrobiłem tak jak pisał widzu.
Jest "administracja emerytowana" i są tam wszyscy którzy byli aminami/moderatorami tego forum ;)

Samara - 2014-04-02, 21:55

Wielka szkoda :( Od prawie 4 lat czytałam na mistrzach Twoje komentarze, a teraz nagle Cię nie będzie :< Tak pusto się zrobi. Ale decyzję jak najbardziej rozumiem, bo faktycznie zajmuje to sporo czasu. Tak jak pozostali życzę powodzenia ;)
widzu - 2014-04-02, 21:57

Moris299 napisał/a:
A wlsz czemu? On żyje i ma się dobrze.


Bo BYŁ adminem?

Moris299 - 2014-04-02, 22:02

A teraz już nie jest? :roll:
Adijos - 2014-04-02, 22:02

Moris299 napisał/a:

A teraz już nie jest? :roll:

Ale na forum był.

bartek82r - 2014-04-02, 22:05

Widzu może nie pamiętać, bo on tu później przybył ;)
widzu - 2014-04-02, 22:07

Jak nie pamiętam, przecież sam mówiłem by go uwzględnić :P
bartek82r - 2014-04-02, 22:08

A faktycznie to moris pisał a nie Ty. Więc nie wiem dlaczego jest zdziwiony że wlsz też?

EDIT:
Za dużo piwa juz dziś wypiłem (oczywiście pijąc zdrowie AM) :-D

Adijos - 2014-04-02, 22:09

bartek82r napisał/a:
Więc nie wiem dlaczego jest zdziwiony że wlsz też?

MorisDoWłosów.

widzu - 2014-04-02, 22:10

bartek82r napisał/a:
Na razie zrobiłem tak jak pisał widzu.
Jest "administracja emerytowana" i są tam wszyscy którzy byli aminami/moderatorami tego forum ;)



A czasem podstawową grupą wlsz nie powinna być "lol"? :P

JankielKindybalista85 - 2014-04-02, 22:10

No kur.wa, tak się kłócicie, że go zaraz na Wawelu pochowacie! Zawsze tak jest: ktoś tam się żre o kogoś, czy zasłużony, czy nie a potem nam do Krakowa zwożą każde barachło!
widzu - 2014-04-02, 22:12

JankielKindybalista85 napisał/a:
No kur.wa, tak się kłócicie, że go zaraz na Wawelu pochowacie! Zawsze tak jest: ktoś tam się żre o kogoś, czy zasłużony, czy nie a potem nam do Krakowa zwożą każde barachło!


To teraz już wiem, gdzie tata zakopał chomika!

bartek82r - 2014-04-02, 22:12

widzu napisał/a:
bartek82r napisał/a:
Na razie zrobiłem tak jak pisał widzu.
Jest "administracja emerytowana" i są tam wszyscy którzy byli aminami/moderatorami tego forum ;)



A czasem podstawową grupą wlsz nie powinna być "lol"? :P


Wtedy LOL musiałby w rangach forum być nad EMERYTOWANYMI, a tak nie pasuje :P

[ Dodano: 2014-04-02, 22:12 ]
JankielKindybalista85 napisał/a:
No kur.wa, tak się kłócicie, że go zaraz na Wawelu pochowacie! Zawsze tak jest: ktoś tam się żre o kogoś, czy zasłużony, czy nie a potem nam do Krakowa zwożą każde barachło!


Zrób sobie papiery na grabarza, to skorzystasz na tym ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group