To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - MAM NADZIEJĘ ŻE TO ŻART

Moris299 - 2014-04-03, 17:59

:funfunfun: :funfunfun: :funfunfun: :funfunfun: :guitar:

Udało się nabrać chociaż jednego :D

Adijos - 2014-04-03, 18:15

Ja nie wiedziałem o co mu chodzi :-D Dzięki Moris za wyjaśnienie. :D Jankiel też dał się nabrać na początku.
ChodnikowyWilk - 2014-04-03, 18:51

Haha nie myślałem że ktoś da się na to nabrać jeszcze, tym bardziej że te teksty przewidywalne jak polskie komedie romantyczne :D
kanjerb - 2014-04-03, 18:56

Haha wtedy jak Veon się wrobił to nie było mnie jeszcze na forum, dopiero potem ktoś coś wspomniał o nim i o tej funkcji, więc po prostu teraz jak czytałem komentarze to zapomniałem, że coś takiego istnieje :P
ChodnikowyWilk - 2014-04-03, 19:00

Spoko, też się kiedyś na to nabrałem, tak jak jeszcze kilka osób, szkoda że wyszło na jaw i nie można się już tym bawić >:>
Davos - 2014-04-03, 19:07

Heh, Kanjerb :D

Cytat:

Spoko, też się kiedyś na to nabrałem, tak jak jeszcze kilka osób, szkoda że wyszło na jaw i nie można się już tym bawić >:>


Spokojnie, przyjdą nowi to się dadzą nabrać ;)

Moris299 - 2014-04-03, 19:21

Ja na to co wcześniej było też się dałem nabrać :p
Barbra - 2014-04-03, 21:59

mogłabym tylko poprosić o jedno - zmieńcie ten nagłówek z głównej z "Answers Master'a" na "Answers Mastera", poprawnie jest bez apostrofu :P

a ja naprawdę rzadko grammarnaziuję

[ Dodano: 2014-04-03, 22:04 ]
DZIĘKUJĘ < 3

bartek82r - 2014-04-03, 22:10

Proszę ;)
AnswersMaster - 2014-04-12, 14:29

Wpadłem pousuwać swoje zdjęcia, bo nie chce, żeby sie kiedys wymknęły spod mojej kontroli XD Więc przy okazji, podziękuję za ciepłe słowa i gratuluję admina Davos. Pozapraszajcie też lepiej jakiś nowych uzytkowników. Trzymajcie się;)
JankielKindybalista85 - 2014-04-12, 15:10

AnswersMaster napisał/a:
Wpadłem pousuwać swoje zdjęcia, bo nie chce, żeby sie kiedys wymknęły spod mojej kontroli XD Więc przy okazji, podziękuję za ciepłe słowa i gratuluję admina Davos. Pozapraszajcie też lepiej jakiś nowych uzytkowników. Trzymajcie się;)


TOOO LAAAAATEEEE!!!!!!

Jak znowu wpadniesz na chwilę to przeczytasz że twoje fotki są już dawno kopiuj/wklej a ja użyłem ich na fake gejowskim profilu na Onet-Sympatii. I powiem Ci chłopie, że masz rwanie! "Som sex" jak to sam opisałeś któreś swoje zdjęcie.

A jak dodałem w opisie, że jesteś tym AnswersMasterem z internetów co to spamił przez lata gdzie się dało to już w ogóle. Za mundurem panny sznurem a za sławą dziwki ławą - pół gejowskiej Polski chce być twoim groupie. :-D

Zaknafein - 2014-04-12, 16:06

JankielKindybalista85 napisał/a:
AnswersMaster napisał/a:
Wpadłem pousuwać swoje zdjęcia, bo nie chce, żeby sie kiedys wymknęły spod mojej kontroli XD Więc przy okazji, podziękuję za ciepłe słowa i gratuluję admina Davos. Pozapraszajcie też lepiej jakiś nowych uzytkowników. Trzymajcie się;)


TOOO LAAAAATEEEE!!!!!!

Jak znowu wpadniesz na chwilę to przeczytasz że twoje fotki są już dawno kopiuj/wklej a ja użyłem ich na fake gejowskim profilu na Onet-Sympatii. I powiem Ci chłopie, że masz rwanie! "Som sex" jak to sam opisałeś któreś swoje zdjęcie.

A jak dodałem w opisie, że jesteś tym AnswersMasterem z internetów co to spamił przez lata gdzie się dało to już w ogóle. Za mundurem panny sznurem a za sławą dziwki ławą - pół gejowskiej Polski chce być twoim groupie. :-D


lol

: D

kanjerb - 2014-04-12, 22:48

Haha Jankiel to prawdziwy mistrz :P
Pozdro

Love178 - 2014-04-13, 12:29

Coś tak czułam, że nowe posty w tym temacie oznaczają, że Misiu zajrzał :P
Davos - 2014-04-13, 19:32

Dzięki Answers. Ale fotek trwale z internetu już nie usuniesz, przykro mi :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group