To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Reklama

kanjerb - 2014-03-25, 22:54
Temat postu: Reklama
Proponuję zrobić wybory na najlepszą reklamę puszczaną w przeciągu ostatniego roku w telewizji. Na razie zgłaszajmy nasze propozycje, potem zrobimy ankietę ;)

To ja zacznę:
Regina

AnswersMaster - 2014-03-26, 11:57

Twój link nie działa. Ciężko mi powiedzieć, bo nie oglądam tv, ale udało mi się zobaczyć taką jedną reklamę, co babka coś tam robi, a jej mąż do niej "Emma" i pokazuje jej, że sie da to na i padzie robić. Kiedy srał i chciał papieru, ona mu podsunęła i pad. Jak ktoś wie co mam na myśli, a pewnie większość tą reklamę zna, to niech da linka, bo ja nie wiem jakiego to dokładnie papieru było.
Davos - 2014-03-26, 12:30

AnswersMaster napisał/a:
Twój link nie działa. Ciężko mi powiedzieć, bo nie oglądam tv, ale udało mi się zobaczyć taką jedną reklamę, co babka coś tam robi, a jej mąż do niej "Emma" i pokazuje jej, że sie da to na i padzie robić. Kiedy srał i chciał papieru, ona mu podsunęła i pad. Jak ktoś wie co mam na myśli, a pewnie większość tą reklamę zna, to niech da linka, bo ja nie wiem jakiego to dokładnie papieru było.


To jest właśnie reklama Reginy, o której wspomniał Kanjerb ;) Działający link: Regina

Ja reklamy rzadko oglądam, ale w minionym roku zapadły mi w pamięć całkiem fajne i pomysłowe reklamy sieci Avans pt "Tanie branie":

Avans - Rezerwacja - ta mnie najbardziej śmieszyła.

Avans - Przystojniak

Avans - Aktor

Avans - Petycja

Brakuje jeszcze tylko tekstu:
-Bolało?
-Co?
-Jak mi z nieba spadłaś.

:P

ZSK - 2014-03-26, 18:33

W tych reklamach Avansa fajne panny były, szczególnie ta od "rezerwacji" :)
Davos - 2014-03-26, 18:39

Nie wiem czy niektóre z nich nie były modelkami, przynajmniej tak niektórzy piszą w komentarzach.
AnswersMaster - 2014-03-26, 19:02

Davos napisał/a:
To jest właśnie reklama Reginy, o której wspomniał Kanjerb ;) Działający link: Regina

wow, dziwny przypadek, ok, thx XD

widzu - 2014-03-26, 20:20

A mnie ostatnio urzekł najnowszy diss ORANGE na PLUSA:

http://www.youtube.com/watch?v=h6WRp5wrqaQ


:-D

kanjerb - 2014-03-26, 20:45

Snickers

Widziałem tą reklamę z milion razy, ale trzeba przyznać, że jest dość dobra ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group