To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Wojtek - Wojtkowe wyżalenia

Pingvin - 2014-03-04, 17:12

Wojtek w różowym pamiętniczku napisał/a:
Cytat:
to ja się pytam - po co zakładasz ten różowy pamiętniczek i zapisujesz w nim swoje bóle, skoro wszystko robiłeś świadomie i wiesz że nie ma szans na powrót?


Bo i tak twierdze, ze pomimo iz pod kilkoma razami zasluzylem to akruat powód bana jest zly. Sam dozywotni ban jest bezcelowy... albo kilka lat albo smierc.

Cytat:
Kurde, czy wszyscy "protestujący" nie rozumieją, że on jest niereformowalny i nie będzie wyrażał nawet fałszywej chęci poprawy?


Mógłbym prosic o okres próbny za okolo pół roku. Ale samo myslenie o tym jest sugerowaniem, ze mogę sie zmienic na cos gorszego.

Cytat:
Osoby jak wojtek powinny być na marginesie społeczeństwa... Tyle, że on się tam nie mieści. Byłam łaskawa i skoro wojtek się wczesniej przyznal, ze gif z jankielem to była przesada, to myslalam, że się ogarnie. Ja chędożę. Nawet nie ma co komentować. Niektórzy po prostu chcą zachowywać się jak ścierwo. Jak lubi to niech się zachowuje, ale daleko stąd -.-


Margines zawsze byl inteligentniejszy i lepszy od wiekszosci.,. w wiekszosci sa debile, lewacy, humanisci i wszelkiego rodzaju bydlo. Wole byc tygrysem na marginesie niz bydlem w stadzie.

To byla przesada ale zostalem sprowokowany.

Adijos - 2014-03-04, 17:27

Wojtek nawet jak nie jest na forum, to potrafi zdenerwować.
Love178 - 2014-03-04, 17:29

Są dwa rodzaje skrajności- skrajnej głupoty i skrajnej inteligencji. Los tak chciał, że ci ze skrajnej głupoty zawsze myślą, że należą do tej drugiej skraności...
ZSK - 2014-03-04, 18:03

Czy mi się wydaje czy mimo usunięcia Wojtka z forum nadal pojawiają się tutaj jego wypowiedzi? Masakra.
AnswersMaster - 2014-03-04, 18:16

Wojtek napisał/a:
NIe wiem po co zablokowales mnie na fb
answers tylko...


Bo nie mam najmniejszej ochoty na kontynuowanie tej znajomości i z tegoz samego powodu to mój ostatni wpis.

Cytat:
Margines zawsze byl inteligentniejszy i lepszy od wiekszosci

Ci, którzy srają do słoika, gadają non stop o waleniu konia, wysyłają kutasy i to tym których ponoć szanują, ubierają w stanik matki, itd. wszystko to nagrywają i wrzucają do neta, robiąc z siebie pośmiewisko nie należą do tego inteligentnego marginesu, ale do marginesu owszem.

icywind - 2014-03-04, 18:33

Cytat:
Nie spamowalem na sb a moglem, nie zakladalem tysiecy bezsensownych tematow a moglem..

A mógł zabić! :D

Pingvin - 2014-03-04, 19:59

Wojtek dostał bana- całkiem słusznie. Macie o nim swoje zdanie, a ja mam takie samo. Po prostu poczuwam się w obowiązku być z nim, gdy wszyscy się od niego odwrócili. Instynkt ojcowski czy coś :D . Po prostu próbuję zrozumieć tego człowieka.
widzu - 2014-03-04, 20:14

To się nazywa Syndrom Sztokholmski.
Pingvin - 2014-03-04, 20:15

Wojtek nie jest moim oprawcą- ja chyba najmniej doznałem szkód wyrządzonych przez niego , bo mnie nie było wtedy, a jak wchodziłem to raz na tydzień. Ale coś w tym jest...
Davos - 2014-03-04, 21:15

Wojtek sam jest sobie winien. Robił już tu różne akcje, ale zawsze dostawał kolejne szanse. Tym razem jednak przegiął. Tymi zdjęciami i filmikami wkurzył tutaj niemal wszystkich. To jest forum mistrzów i o mistrzach, a nie o fekaliach. Ban jest uzasadniony i Wojtek może mieć pretensje jedynie do siebie.
Sharvari - 2014-03-04, 21:17

to mam nadzieję, że temat wyczerpany i nie będziemy do niego wracać. wywalam tam gdzie reszta wojtkowych tematów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group