To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Testy, Quizy - Dlaczego jesteś singlem?

Sharvari - 2014-03-01, 21:35

...no przeciez zrobilam i dolaczylam do grona.

[ Dodano: 2014-03-01, 21:37 ]
poza tym dobrze ze wynika to z tego ze mam szynke w lodowce i burdel w pokoju. lubie internetowe testy.

Antlion - 2014-03-01, 22:57

Jesteś chodzącym ideałem.

Świecisz jak miliony monet, płoniesz nim ktoś odpali lont… albo dobra, nieważne.
Jesteś jak rzeźby Leonarda da Vinci, mistrzowskie połączenie piękna ze sztuką oraz dozą nagości.
Nikt na Ciebie nie zasługuje, chyba, że to Ty stwierdzisz, że jest inaczej.
Chodzący ideał. Taka prawda i dobrze Ci z tym.

Ale mi pięknie nakłamali.

SlownikOrtograficzny - 2014-03-01, 23:07

Mi wyszło: Jesteś zbyt atrakcyjny
Możliwe, przecież takie testy nie kłamią.

JankielKindybalista85 - 2014-03-02, 00:19

Albo ideały albo zbyt atrakcyjni.
Kurna, ja stąd idę. Nie jestem godzien pisać tu z wami.

Tylko jeden ZSK jest po prostu samowystarczalny. Czyli, że co? Hermafrodyta czy jak?! :-D

Love178 - 2014-03-02, 00:39

Tak bardzo z tych pytań wynikają te wyniki, że to nie może być zmyślone </sarkazm>
W jednym pytaniu jest niedociągnięcie xP

Ja ostatnio z takich testów zrobiłam "jakim legendarnym zespołem rockowym jesteś?" i wyszło mi Queen :P

widzu - 2014-03-02, 10:01

Królowa love!
Adijos - 2014-03-02, 10:03

Czyli Królowa Miłości :-D


ZSK - 2014-03-02, 12:45

JankielKindybalista85 napisał/a:

Tylko jeden ZSK jest po prostu samowystarczalny. Czyli, że co? Hermafrodyta czy jak?! :-D


To chyba wynika z tego, że jako jedyny z was mam porządek w pokoju co też zaznaczyłem :P
Nie, niestety nie Hermafrodyta, muszę użerać się z babami jak coś chcę od życia mieć :/

@Bartek no pewnie, że nie. Ja to tylko dokumentuję ;)

Tak po namyśle to nawet w pewnym sensie trafia w sedno ten głupi test bo faktycznie nie lubię się przymilać czy w ogóle dla kogoś starać i jak np. jakaś nawet fajna dziewczyna zagadnie mnie powiedzmy na fb a potem leży przed tym monitorem i czeka aż będę się wysilał na ciągnięcie dalej rozmowy to się nie doczeka bo ja to zwyczajnie olewam :D Ogólnie nie leży mi to, że to faceci się muszą starać więc się starać nie zamierzam :D
Ale znowu z tym, ze znam swoją wartość bla bla bla przesada bo raczej uważam się za bezwartościowego i loosera.
Czyli przypadkiem połowicznie trafiło :)

JankielKindybalista85 - 2014-03-02, 12:53

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Tak po namyśle to nawet w pewnym sensie trafia w sedno ten głupi test bo faktycznie nie lubię się przymilać czy w ogóle dla kogoś starać i jak np. jakaś nawet fajna dziewczyna zagadnie mnie powiedzmy na fb a potem leży przed tym monitorem i czeka aż będę się wysilał na ciągnięcie dalej rozmowy to się nie doczeka bo ja to zwyczajnie olewam :D Ogólnie nie leży mi to, że to faceci się muszą starać więc się starać nie zamierzam :D


Jak to powiedział Stavros w "Testosteronie": "Młody człowieku, jakże bliska jest mi twoja filozofia!" No to po grzdylu :piwo: :)

Co do testu (bo Davos na mnie krzyczy, że mnie musi pilnować bo offtopuję i przez to nie może sobie w spokoju zjeść niedzielnego schaboszczaka. :D ) mi też wyszło, że jestem ideałem i to już ostatecznie powinno skompromitować ten test w oczach wypełniających go. Więc wy tam powyżej co się tak cieszyliście z wyników: sorry, ale jeśli ja jestem ideałem, to zaprawdę każdy nim jest! :-D

Davos - 2014-03-02, 13:01

JankielKindybalista85 napisał/a:
ZróbmySobieKupę napisał/a:
Tak po namyśle to nawet w pewnym sensie trafia w sedno ten głupi test bo faktycznie nie lubię się przymilać czy w ogóle dla kogoś starać i jak np. jakaś nawet fajna dziewczyna zagadnie mnie powiedzmy na fb a potem leży przed tym monitorem i czeka aż będę się wysilał na ciągnięcie dalej rozmowy to się nie doczeka bo ja to zwyczajnie olewam :D Ogólnie nie leży mi to, że to faceci się muszą starać więc się starać nie zamierzam :D


Jak to powiedział Stavros w "Testosteronie": "Młody człowieku, jakże bliska jest mi twoja filozofia!" No to po grzdylu :piwo: :)


No to mogę po raz kolejny z Wami przybić piątkę :piwo:

Też mi wyszła w teście odpowiedź, że jestem ideałem :D No tak, testy internetowe jak wiadomo mają bardzo wiele wspólnego z rzeczywistością :)

JankielKindybalista85 - 2014-03-02, 13:06

Davos napisał/a:
Też mi wyszła w teście odpowiedź, że jestem ideałem :D No tak, testy internetowe jak wiadomo mają bardzo wiele wspólnego z rzeczywistością :)


Ty chodzisz w spódniczce i bez majtek - wg pewnych kręgów tak właśnie powinny ubierać się ideały, więc wiesz... :-D

Davos - 2014-03-02, 13:34

JankielKindybalista85 napisał/a:
Davos napisał/a:
Też mi wyszła w teście odpowiedź, że jestem ideałem :D No tak, testy internetowe jak wiadomo mają bardzo wiele wspólnego z rzeczywistością :)


Ty chodzisz w spódniczce i bez majtek - wg pewnych kręgów tak właśnie powinny ubierać się ideały, więc wiesz... :-D


Aleś ty nienowoczesny! W czym problem? Przecież mamy gender :P

AnswersMaster - 2014-03-02, 18:51

bo jestem mężczyzną wyzwolonym
icywind - 2014-03-02, 19:35

Cytat:
Jesteś chodzącym ideałem.

Świecisz jak miliony monet, płoniesz nim ktoś odpali lont… albo dobra, nieważne.
Jesteś jak rzeźby Leonarda da Vinci, mistrzowskie połączenie piękna ze sztuką oraz dozą nagości.
Nikt na Ciebie nie zasługuje, chyba, że to Ty stwierdzisz, że jest inaczej.
Chodzący ideał. Taka prawda i dobrze Ci z tym.


Wreszcie jakiś mądry test

ProFace - 2014-05-18, 13:09

"Jesteś chodzącym ideałem.
Świecisz jak miliony monet, płoniesz nim ktoś odpali lont… albo dobra, nieważne.
Jesteś jak rzeźby Leonarda da Vinci, mistrzowskie połączenie piękna ze sztuką oraz dozą nagości.
Nikt na Ciebie nie zasługuje, chyba, że to Ty stwierdzisz, że jest inaczej.
Chodzący ideał. Taka prawda i dobrze Ci z tym."
To chyba podziękowanie dla ludzi, którzy kliknęli, że myli się ostatnio dzisiaj rano. :O

-Veon- - 2014-05-18, 14:58

Wchodzę, a tam już pierwsze pytanie jest porąbane, bo odpowiedzi kompletnie do niego nie pasują.
Cytat:
Wybierz sytuacje w której nigdy nie chciałbyś się znaleźć:
-Kechup
-Mięsa sery takie tam
-Resztki z obiadu
-Browarek się mrozi
-Warzywa i owoce
-Karton popsutego mleka

Drugie pytanie dokładnie takie same, a odpowiedzi:
Cytat:
-Kilka tygodni
-Kilka miesięcy
-Rok
-Kilka lat
-Nigdy nie byłem w poważnym związki
-Jedną noc


I co tu wybrać? :O

ProFace - 2014-05-18, 15:34

ja wybrałam karton i kilka tygodni. A te pytania układał zjarany Zbyszek.
Moris299 - 2014-05-18, 20:35

Hmm pominął mnie ten temat chyba. To pewnie przez mopa

Jesteś osobą samowystarczalną.

Żeby nie powiedzieć egoistyczną. Grzeje Cię to co myślą o Tobie inni i nie masz zamiaru się nikomu przymilać.
Znasz swoją wartość i byle kto nie będzie zawracał Ci dupy.
Jeśli kiedyś z kimś masz być to tylko jeśli Ty tak powiesz.
Nawet nie próbuj się zmieniać.

Antlion - 2014-05-22, 14:15


matheus3004 - 2014-05-22, 15:02

Antlion napisał/a:
Obrazek


Dobre :) Ciekawe czy taką koszulkę można gdzieś kupić...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group