To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Testy, Quizy - Dlaczego jesteś singlem?

Zabek05 - 2016-05-08, 22:03

rzviro napisał/a:
"Po co mi prima aprilis, skoro całe moje życie to jest kurwa jakiś żart" - święte słowa!!!
Skądś to znam.....


o właśnie
trzeba w końcu zmienić sygnę :D

ZSK - 2016-05-09, 10:00

Dopóki jesteście względnie zdrowi umysłowo i kompletni fizycznie, to nie jest z Wami tak źle, nie narzekać :P
widzu - 2016-05-09, 10:18

ZróbmySobieKupę napisał/a:
względnie zdrowi umysłowo


My? :haha:

ZSK - 2016-05-09, 15:57

Nie no, nie Wy, my :-D
ChodnikowyWilk - 2016-05-09, 17:34

Wy, a nie oni?
ZSK - 2016-05-09, 18:09

My wszyscy, w Waszych głowach.

Nadir może to rozrysować :v

widzu - 2016-05-09, 18:54

ZróbmySobieKupę napisał/a:
My wszyscy, w Waszych głowach.


Znałem kiedyś z neta gościa, co miał nick wszystkichgrób. :P

Davos - 2016-05-09, 23:47

widzu napisał/a:
ZróbmySobieKupę napisał/a:
względnie zdrowi umysłowo


My? :haha:


No przecież napisał: "względnie" :troll:

kotmaalealamakota - 2016-05-09, 23:48

Jesteś chodzącym ideałem.
Świecisz jak miliony monet, płoniesz nim ktoś odpali lont… albo dobra, nieważne.
Jesteś jak rzeźby Leonarda da Vinci, mistrzowskie połączenie piękna ze sztuką oraz dozą nagości.
Nikt na Ciebie nie zasługuje, chyba, że to Ty stwierdzisz, że jest inaczej.
Chodzący ideał. Taka prawda i dobrze Ci z tym.

hahahahahah :haha: :haha: :haha:

JankielKindybalista85 - 2016-05-10, 00:13

Ala strollowała test. Nie jest singlem a i tak jej wyszło dlaczego nim jest. :troll:
Love178 - 2016-05-16, 02:00

ZróbmySobieKupę napisał/a:
względnie zdrowi umysłowo

Względem czego?

V - r - 2016-05-16, 02:03

Love178 napisał/a:
Względem czego?


Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro… kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić… znaczy… marchew.

Dead_Laugh - 2016-05-16, 09:30

V - r, co tak was wzięło na Asterixa i Obelixa. :-D

Tak swoją drogą zastanawiam się czy nie jestem singlem z powodu tego że jestem za miły... Bo podobno to nie przez twarz. Najbardziej prawdopodobne że to przez ze jestem za bardzo pojebany

JankielKindybalista85 - 2016-05-16, 15:55

Dead_Laugh napisał/a:
V - r, co tak was wzięło na Asterixa i Obelixa. :-D

Albowiem słuchaj wielkiej mądrości:
1) Komiksy z Asterixem były zajebiste póki żył Gościnny.
2) Późniejsze komiksy robione tylko przez Uderzo były mniej lub bardziej meh.
3) Filmy animowane z Asterixem były zasadniczo dobre, 6-7/10 oprócz...
4) ... "12 prac Asterixa" które po prostu rozpierdalały system. Zwłaszcza Domem, Który Czyni Szalonym i pyszną Bestią.
5) "Asterix i Obelix vs Cezar" były taką se spoko komedyjką familijną dla dzieciaczków.
6) "Asterix na olimpiadzie" był czerstwy jak Krystyna Pawłowicz...
7) ... ale i tak w pizdziec lepszy od "Asterix i Obelix: W służbie jej królewskiej mości", które było tak bardzo złe, że bardziej podobała mi się pierwsza część "Zmierzchu". A Otis powinien kurwa pozostać skrybą zamiast pchać się na Asterixa!!
ALE
8) "Asterix i Obelix Misja Kleopatra" to jest po prostu pierdolony kult!!!! Żaden film nakręcony w XXI wieku nie śmieszy mnie bardziej. Za każdym kolejnym razem a było tych razy chyba z 10.
AVE!

ZSK - 2016-05-16, 17:44

Względem mnie :troll:
macbed - 2016-05-16, 22:09


Zgadzam się z Jankielem :piwo:

Szyszek - 2016-05-17, 01:10

JankielKindybalista85 napisał/a:
Dead_Laugh napisał/a:
V - r, co tak was wzięło na Asterixa i Obelixa. :-D

Albowiem słuchaj wielkiej mądrości:
1) Komiksy z Asterixem były zajebiste póki żył Gościnny.
2) Późniejsze komiksy robione tylko przez Uderzo były mniej lub bardziej meh.
3) Filmy animowane z Asterixem były zasadniczo dobre, 6-7/10 oprócz...
4) ... "12 prac Asterixa" które po prostu rozpierdalały system. Zwłaszcza Domem, Który Czyni Szalonym i pyszną Bestią.
5) "Asterix i Obelix vs Cezar" były taką se spoko komedyjką familijną dla dzieciaczków.
6) "Asterix na olimpiadzie" był czerstwy jak Krystyna Pawłowicz...
7) ... ale i tak w pizdziec lepszy od "Asterix i Obelix: W służbie jej królewskiej mości", które było tak bardzo złe, że bardziej podobała mi się pierwsza część "Zmierzchu". A Otis powinien kurwa pozostać skrybą zamiast pchać się na Asterixa!!
ALE
8) "Asterix i Obelix Misja Kleopatra" to jest po prostu pierdolony kult!!!! Żaden film nakręcony w XXI wieku nie śmieszy mnie bardziej. Za każdym kolejnym razem a było tych razy chyba z 10.
AVE!


AVE :piwo:

Ascara - 2016-05-17, 01:25

Szyszek napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
Dead_Laugh napisał/a:
V - r, co tak was wzięło na Asterixa i Obelixa. :-D

Albowiem słuchaj wielkiej mądrości:
1) Komiksy z Asterixem były zajebiste póki żył Gościnny.
2) Późniejsze komiksy robione tylko przez Uderzo były mniej lub bardziej meh.
3) Filmy animowane z Asterixem były zasadniczo dobre, 6-7/10 oprócz...
4) ... "12 prac Asterixa" które po prostu rozpierdalały system. Zwłaszcza Domem, Który Czyni Szalonym i pyszną Bestią.
5) "Asterix i Obelix vs Cezar" były taką se spoko komedyjką familijną dla dzieciaczków.
6) "Asterix na olimpiadzie" był czerstwy jak Krystyna Pawłowicz...
7) ... ale i tak w pizdziec lepszy od "Asterix i Obelix: W służbie jej królewskiej mości", które było tak bardzo złe, że bardziej podobała mi się pierwsza część "Zmierzchu". A Otis powinien kurwa pozostać skrybą zamiast pchać się na Asterixa!!
ALE
8) "Asterix i Obelix Misja Kleopatra" to jest po prostu pierdolony kult!!!! Żaden film nakręcony w XXI wieku nie śmieszy mnie bardziej. Za każdym kolejnym razem a było tych razy chyba z 10.
AVE!


AVE :piwo:


Też się podpisuję. :piwo:

Orrelis - 2017-01-20, 21:09

Dlaczego jesteś singlem?
Jesteś zbyt atrakcyjną osobą.

Takie osoby jak Ty powinny rozważać podróż na inną planetę bo niestety, ale nikt na Ziemi nie może się równać z Twoją atrakcyjnością. Kipisz seksapilem.
Zresztą nie będziemy tu dywagować nad oczywistościami, które codziennie rano powtarza Ci lustro.
Tak trzymaj.


xddd

ZSK - 2017-01-20, 23:36

okurwamójtematxD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group