To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - NOWI MODERATORZY: Love i Słownik

icywind - 2014-02-25, 22:59

Cytat:

W ogóle Słownik ma idealny nick na moderatora. Może tu nie bedzie poprawiał ortów, ale już sie tak jakoś kojarzy z moderowaniem :D

Za to ty ze swoim nickiem możesz zostać idealnym panem w dziekanacie

Sharvari - 2014-02-25, 22:59

albo jak bot, arcywróg Worda.
AnswersMaster - 2014-02-25, 22:59

Icy w sensie, że jak nie mam racji patrz punkt pierwszy, w ktorym pisze, że mam rację?
widzu - 2014-02-25, 23:00

icywind napisał/a:
Cytat:

W ogóle Słownik ma idealny nick na moderatora. Może tu nie bedzie poprawiał ortów, ale już sie tak jakoś kojarzy z moderowaniem :D

Za to ty ze swoim nickiem możesz zostać idealnym panem w dziekanacie


Still better nickname than orka.

icywind - 2014-02-25, 23:01

Cytat:

Still better nickname than orka.

Or wodzu

JankielKindybalista85 - 2014-02-25, 23:02

qtasiorro napisał/a:
Właśnie, gdzie jest Zak? Chcemy mieć pewność, że nie "popełnił" samobójstwa! Nie tak załatwia się sprawy w państwie prawa...


Qtasiorro, odkąd wprowadzono tutaj Ustawy Norymberskie (czytaj punkt 14 regulaminu) to o żadnych przyjętych w cywilizowanym świecie standardach państwa prawa nie ma na tym forum mowy! ;) Teraz mogą wszystko a my jesteśmy zdani na ich łaskę. Swego czasu punkt 14 już zdążyłem oprotestować, nikt mnie nie poparł, a teraz Zak nie żyje! :-D

qtasiorro - 2014-02-25, 23:03

AnswersMaster napisał/a:
W ogóle Słownik ma idealny nick na moderatora. Może tu nie bedzie poprawiał ortów, ale już sie tak jakoś kojarzy z moderowaniem :D

Ej, świetny pomysł mi podsunąłeś. Moglibyście zmienić sobie nicki na jakieś typu KrwawyMarszałek, PanPlebsu, MiłościwiePanujący, SiejącyPożogę, BatSprawiedliwości lub coś w tym stylu.

Davos - 2014-02-25, 23:04

AnswersMaster napisał/a:
W ogóle Słownik ma idealny nick na moderatora. Może tu nie bedzie poprawiał ortów, ale już sie tak jakoś kojarzy z moderowaniem :D


Ano prawda, będzie robić za forumowego tropiciela błędów ;) Za to efekt jego nicka będzie łagodzić Love. Będziemy tu jak taka jedno wielka grupa hippisów z hasłem Peace and Love ;)

icywind - 2014-02-25, 23:06

Chyba Love and Ortografia
Davos - 2014-02-25, 23:06

JankielKindybalista85 napisał/a:
Qtasiorro, odkąd wprowadzono tutaj Ustawy Norymberskie (czytaj punkt 14 regulaminu) to o żadnych przyjętych w cywilizowanym świecie standardach państwa prawa nie ma na tym forum mowy! ;) Teraz mogą wszystko a my jesteśmy zdani na ich łaskę. Swego czasu punkt 14 już zdążyłem oprotestować, nikt mnie nie poparł, a teraz Zak nie żyje! :-D


Tu jest forum, tu nie ma miejsce na prawo! :P Nieskromnie się pochwalę, że punkt 14 jest mojego autorstwa i jestem z niego dumny :D

AnswersMaster - 2014-02-25, 23:07

qtasiorro napisał/a:
AnswersMaster napisał/a:
W ogóle Słownik ma idealny nick na moderatora. Może tu nie bedzie poprawiał ortów, ale już sie tak jakoś kojarzy z moderowaniem :D

Ej, świetny pomysł mi podsunąłeś. Moglibyście zmienić sobie nicki na jakieś typu KrwawyMarszałek, PanPlebsu, MiłościwiePanujący, SiejącyPożogę, BatSprawiedliwości lub coś w tym stylu.

Nicki nie, jak juz to opis pod nickiem. Ruda juz cos takiego miała. KluchaSprawidliwości czy jakos tak :D

icywind - 2014-02-25, 23:08

A mogliście poprzeć serwolucje :<
Teraz zacznie się dopiero tytania i warny za błędy ortograficzne

Davos - 2014-02-25, 23:10

AnswersMaster napisał/a:
qtasiorro napisał/a:
AnswersMaster napisał/a:
W ogóle Słownik ma idealny nick na moderatora. Może tu nie bedzie poprawiał ortów, ale już sie tak jakoś kojarzy z moderowaniem :D

Ej, świetny pomysł mi podsunąłeś. Moglibyście zmienić sobie nicki na jakieś typu KrwawyMarszałek, PanPlebsu, MiłościwiePanujący, SiejącyPożogę, BatSprawiedliwości lub coś w tym stylu.

Nicki nie, jak juz to opis pod nickiem. Ruda juz cos takiego miała. KluchaSprawidliwości czy jakos tak :D


Właściwie całkiem dobry pomysł z tymi podpisami pod nickiem :) Trzeba się będzie nad tym zastanowić.

widzu - 2014-02-25, 23:24

Davos napisał/a:
Tu jest forum, tu nie ma miejsce na prawo!


Jedyne prawo jakie działa w Internecie to Rule 34 ;)

Sharvari - 2014-02-25, 23:28

icywind napisał/a:
Teraz zacznie się dopiero tytania i warny za błędy ortograficzne

spakujmy już Milo!

widzu - 2014-02-25, 23:29

Po co?
Sam się wyniósł.

Davos - 2014-02-25, 23:44

Cytat:

Po co?
Sam się wyniósł.


Wróci jak skończą mu się gry i alkohol.

widzu - 2014-02-25, 23:46

W okolicach 29, na 2-3 dni :P
brzozik70043704352251515 - 2014-02-25, 23:49

Davos napisał/a:
Wróci jak skończą mu się gry i alkohol.


te dwa slowa do siebie nie pasuja ;)

JankielKindybalista85 - 2014-02-25, 23:57

brzozik70043704352251515 napisał/a:
te dwa slowa do siebie nie pasuja ;)


Nieprawda. Są częścią jak najbardziej poprawnego równania: (gry + alkohol + chińskie bajki + komuszyzm)/ VanHelsing = Milo.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group