To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sport - Eliminacje do Euro 2016 we Francji

Davos - 2015-10-11, 20:31

Albania wygrała na wyjeździe 3:0 z Armenią i awansowała na Euro :D Niesamowite są te eliminacje.
Ale to też oznacza, że w barażach zagra Dania, zatem mamy kolejny powód, by postarać się dziś wywalczyć awans bezpośrednio. I niech się Irlandia męczy w barażach!

Zabek05 - 2015-10-11, 20:58

wygooglałem sobie reprezentację Albanii, mają całkiem przyzwoite miejsce w rankingu FIFA (konkretnie 25)

poza tym


heheheheheheh. ciekawe czy nasi kibice na stadionie będą śpiewać "pizda nad głową, pipipizda nad głową" jak przyjdzie z nimi grać w grupie :-D

JankielKindybalista85 - 2015-10-11, 22:53

No i dowieźli to 2-1 i awans jest. I świetnie. Dużo gorzej że te kurwa albańskie brudasy będą grać na euro zamiast zostac unicestwieni atomówką do ostatniego. I że te pastuchy Grecja musiała wygrac jakiś mecz na koniec też mnie nie cieszy. No ale nie można mieć wszystkiego. Przynajmniej Etiopia rozjebała dziś Wyspę Świętego Tomasza 3-0. :troll:

Ps. Długi Long nie szczelił gola ale wywalczył karnego. Longa trudno pokryć ale jeszcze trudniej jest być krytym przez niego. :troll:

widzu - 2015-10-11, 22:57

JankielKindybalista85, po pierwsze, Albania nie istnieje. Po drugie jest to chyba najbardziej normalny islamski kraj na świecie Co w sumie jest jeszcze jednym dowodem na to, że nie istnieje : P .
Davos - 2015-10-11, 23:21

Yeah, jedziemy na Euro! :funfunfun: :funfunfun: :funfunfun:

Dzisiejsza wygrana jak najbardziej zasłużona, byliśmy lepsi niż Irlandia. I wkurzyłbym się, gdyby Irlandia w końcówce meczu strzeliła jakiegoś fuksiarskiego gola i wyrównała bo to by było kuźwa niesprawiedliwe. Tym bardziej, że karny z dupy - faul co prawda mógł zostać odgwizdany, ale to było przed polem karnym więc jeśli już, to powinien być rzut wolny.
Ale kit z tym, ważne że jest awans :grimer:

JankielKindybalista85 - 2015-10-11, 23:23

Davos, na przykład takiego gola z dupy w końcówce jakiego w czwartek my strzeliliśmy Szkocji? No, to wkurzające jest.
Davos - 2015-10-11, 23:24

No na przykład :P

Ale też mecz ze Szkocją był wyrównany i tam remis był sprawiedliwym wynikiem, chociaż może same okoliczności dla Szkotów zbyt fajne nie były. A dzisiaj my byliśmy lepsi od Irlandii i to było widać na boisku.

ChodnikowyWilk - 2015-10-11, 23:33

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest!!!!!!!!!!"!!"!!!!!!!!!!!!

Swietny mecz, swirtne eliminacje, swietujemy!!!!!!!"""!!


:funfunfun: :funfunfun:

:piwo: :piwo:

:gol: :gol:

Moris299 - 2015-10-11, 23:37

Fajnie
Szyszek - 2015-10-11, 23:38

Jest radość! Może jeszcze nie jakaś wielka euforia, ale radość! Awans nie był pewny, ale udało się go wywalczyć, czego gratuluję naszym piłkarzom! Euro nasze! :funfunfun:

Co do samego meczu, to widać było, kto przeważa na boisku. Przede wszystkim Polacy mają jednak lepszą technikę. Aczkolwiek trzeba było uważać, bo Irlandia to drużyna waleczna, która gra twardą piłkę i mogą sprawiać klopoty.
2 ładne gole Polaków, przede wszystkim ten Krychowiaka. Troszkę niespodziewany, ale bardzo efektowny. No a drugi gol w wykonaniu naszej maszyny w postaci Lewandowskiego :P Ładna akcja i piękne wykończenie.
U Irlandczyków nie powinno być tego karnego. Piszę to w oddzielnym akapicie, bo to nie była jedyna błędna decyzja sędziego. Co ten sędzia dzisiaj odwalał, to głowa mała. Ile to było fauli Irlandczyków, kiedy to powinna się ukazać kartka, a ostatecznie jej nie było? Ogólnie dzisiaj było parę decyzji przy faulach, za które sędziemu należy się nagana. Można powiedzieć, że Irlandczycy dzisiaj grali w 12-kę, bo im ten Turas troszkę pomógł.

Ale to nie ma znaczenia, bo to jednak Polacy byli lepszą ekipą i zasłużenie jedzie na Euro! Teraz tylko trzeba udowodnić na samych ME, że Biało-Czerwoni nie są już chłopcami do bicia jak 3-4 lata temu, tylko porządną reprezentacją, którą będzie stać na co najmniej wyjście z grupy w dość przekonujący sposób.

Ale póki co radujmy się pewnym awansem! :yupi:

Dawidiusz92 - 2015-10-11, 23:43

Ale ten turecki sędzia to płakał, jak sędziował. I jakoś ten Pazdan mnie irytował...
Fabiański... genialne wyczucie piłki...
Lewy... wiadomo...
Krychowiak... majstersztyk ja, ja...
Karnego nie było, ale to powie Wam każdy Janusz oglądający mecz... do linii pola karnego było jeszcze tyle miejsca, że Grażyna z powodzeniem zaparkowałaby tam Golfa dwójkę i trójkę...
Nawałka, świetne zmiany... nie to co Smuda, który zmian unikał jak ognia. Może nikt mu nie powiedział wtedy, że to nie szachy i można wymieniać zawodników?
Ogólnie się cieszę. Teraz, żeby na tych ME wyjść chociaż z grupy...

Davos - 2015-10-11, 23:45

Nom, sędzia był wkurzający, podejmował dziwne decyzje i gwizdał głównie na korzyść Irlandii. Poza tym czemu doliczył aż 5 minut? Nie było w czasie meczu jakichś dłuższych przestojów.
Pod koniec już krzyczałem: "Panie Turek! Kończ pan to spotkanie!" :P

Dawidiusz92 - 2015-10-11, 23:51

Davos napisał/a:
Poza tym czemu doliczył aż 5 minut?


Nie wiem, może miał płacone nie od spotkania, a za godzinę. :troll:

Mormegil - 2015-10-11, 23:53

W takim razie pewno sędziował na remis, ale mu nie wyszło. :/
Szyszek - 2015-10-11, 23:58

Dawidiusz92 napisał/a:
I jakoś ten Pazdan mnie irytował...

A myślałem, że to tylko mi nasz "Jean-Claude Pazdan" coś mi przeszkadzał...

Davos napisał/a:
Pod koniec już krzyczałem: "Panie Turek! Kończ pan to spotkanie!" :P

Haha! Klasyk! Ale podczas meczu jakoś zupełnie mi to do głowy nie przyszło :P

JankielKindybalista85 - 2015-10-12, 00:08

Karny był bo faulowany był Long i jego część była już w polu karnym. Gdyby tam został sfaulowany każdy inny irlandus to by karnego nie było. Pech.
Dawidiusz92 - 2015-10-12, 00:16

JankielKindybalista85, panie, pan ślepy jesteś! Żadnego karnego nie było! Co to! Pazdan tylko sobie akurat mięśnie łydek rozciągał! Wymachy robił. A że akurat było to przy polu karnym... Nie walczył o piłkę nawet!

[ Dodano: 2015-10-12, 00:18 ]
Janusze futbolu zadecydowali, a Wy się Panowie chuja znacie! :troll: Pewnie kanapę Jankiel za daleko masz od TV ustawioną i pod kątem więc mogłeś dobrze nie widzieć. Oto wyniki:

http://www.sport.pl/euro2...rzut-karny.html

JankielKindybalista85 - 2015-10-12, 00:21

Zapomniałem dodać emotkę :troll: i już afera... :troll:
Mormegil - 2015-10-12, 00:23

Ten uczuć gdy nie dodasz :troll: i wszyscy biorą Cię na poważnie.

[ Dodano: 2015-10-12, 00:23 ]
:troll:

Dawidiusz92 - 2015-10-12, 00:24

JankielKindybalista85 napisał/a:
Zapomniałem dodać emotkę i już afera...


Była "Afera Madrycka" z Adasiem w roli głównej, będzie "Afera Ankarska" z Jankielem również w roli głównej... :troll:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group