To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszaj±ce użytkowników serwisu mistrzowie.org

Wojtek - Pedofile...

Milo970 - 2014-02-19, 22:04

Ty, k$rwa patrzcie jak on sprytnie na dissa odpowiedział :-D
WojtekVanHelsing - 2014-02-19, 23:09

Okazuje sie, ze to nie on tylko ktos kto go udal (dokladnie Szaniec, taki nazista znajomy).

Chociaz nie ma pewnosci czy go nie kryje.

Rownie dobrze mógł to byc Aurung jednak

Sharvari - 2014-02-19, 23:11

wat. D: co za incepcja trollowa
icywind - 2014-02-19, 23:12

A naprawdę to Natalia która zakochała się i teraz cię ¶ledzi i dowiedziała się wszystkiego o tobie i twoich znajomych napisała, że jest twoim znajomym aby u¶pić twoj± czujno¶ć a niedługo zamknie cię w swojej piwnicy.
Davos - 2014-02-20, 01:09

Nic tylko pogratulować znajomych... A troll słabo się maskował i szybko poddał.
Z tej całej dyskusji roz¶mieszyło mnie jedno słowo: "bambaryła" :)

love178 napisał/a:
No ba, że kojarzę! :D Jakie¶ pół roku temu miałam nawet twórczy pomysł żeby w ramach eksperymentu "przywrócić" Czułego Wojtka i zobaczyć jak ludzie po latach wpadaj± w identyczn± pułapkę, zarejestrować to jako¶ i przedstawić ludkom w jakiej¶ przystępnej formie typu filmik na youtube z diagnoz± "boshe, jak głęboko pod kamieniem trzeba mieszkać żeby dawać się takim tanim prowokacjom 20-latki" :P Jakbym nie miała życia to to już by dawno zostało zrealizowane :P


Zawsze mnie zastanawiało, jak ludzie mog± się łapać na tak oczywiste prowokacje. Prowokacje Czułego Wojtka nie były zbyt wysokich lotów, ale na swój sposób i tak ¶mieszyły :)

brzozik70043704352251515 - 2014-02-20, 08:02

Gratuluje ambicji wszystkim ktorym chcialo sie to czytac.

ps. szanujacy sie pedofil by do ciebie nie napisal, predzej jakis fetyszysta lvl master :-D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group