To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Sprzęt

qtasiorro - 2014-02-19, 22:34

grzejnik007 napisał/a:
-System operacyjny Brak systemu operacyjnego


O Ty skubańcu! Dobry jesteś, ja bez systemu chyba bym nawet przeglądarki internetowej nie odpalił. Tylko pogratulować!

Adijos - 2014-03-01, 19:32

Mam problem :<

Mój komputer jest zepsuty i jest dupa, a mam ofertę kupna komputera za 200zł, ale niezbyt mi się uśmiecha kupowanie go, bo nawet nie da się go ulepszyć.
procek 1,11Ghz
Grafika 128mb
ram 1,36Gb
Co myślicie?

Antlion - 2014-03-01, 22:49

Sprzedaj w Internecie części, które nie są zepsute, a to co zepsute na złom (komputery są złożone z cennych metali). Nie ma sensu trzymać zepsutego komputera w domu - zwłaszcza, jeżeli można na tym złomie zarobić ;)
Davos - 2014-03-02, 15:49

^AdijoS^ napisał/a:
Mam problem :<

Mój komputer jest zepsuty i jest dupa, a mam ofertę kupna komputera za 200zł, ale niezbyt mi się uśmiecha kupowanie go, bo nawet nie da się go ulepszyć.
procek 1,11Ghz
Grafika 128mb
ram 1,36Gb
Co myślicie?


Zależy do czego go będziesz potrzebować. Jeśli do siedzenia w necie, pracy i grania w jakieś starocie to oferta jest dobra. Jeśli często grywasz w gry wymagające więcej mocy i nie będziesz mógł bez nich wytrzymać to nie wiem czy warto. Chociaż z drugiej strony 200 zł to nie jest duża suma za kompa, nawet jakby miał być takim "rezerwowym" kompem na wypadek awarii tego głównego.

Adijos - 2014-03-02, 15:52

Davos napisał/a:
^AdijoS^ napisał/a:
Mam problem :<

Mój komputer jest zepsuty i jest dupa, a mam ofertę kupna komputera za 200zł, ale niezbyt mi się uśmiecha kupowanie go, bo nawet nie da się go ulepszyć.
procek 1,11Ghz
Grafika 128mb
ram 1,36Gb
Co myślicie?


Zależy do czego go będziesz potrzebować. Jeśli do siedzenia w necie, pracy i grania w jakieś starocie to oferta jest dobra. Jeśli często grywasz w gry wymagające więcej mocy i nie będziesz mógł bez nich wytrzymać to nie wiem czy warto. Chociaż z drugiej strony 200 zł to nie jest duża suma za kompa, nawet jakby miał być takim "rezerwowym" kompem na wypadek awarii tego głównego.

Tylko jakby patrzeć to głównego nie ma, bo laptop mojej siostry nadaje się tylko do prac biurowych. Już tak myślałem nad wymianą płyty głównej, koszt 165 zł. Płyta ta jest przystosowana do nowszych procków także mógłbym sobie kupić Phenom II 6 rdzeni i by ładnie było ;) Z czasem grafikę dokupić i baja.

Davos - 2014-03-02, 15:56

A w Twoim co się konkretnie zepsuło? Da się go jeszcze uruchomić? Czy już padł na amen? Jeśli tak, to przerabianie tego kompa za 200 zł tak jak napisałeś wyżej też jest dobrą opcją.
Adijos - 2014-03-02, 16:15

Davos napisał/a:
A w Twoim co się konkretnie zepsuło?

Na 80% płyta główna. Tak twierdzą wszyscy mi znani dobrzy informatycy.
Davos napisał/a:
Da się go jeszcze uruchomić?

Nie.
Davos napisał/a:
Jeśli tak, to przerabianie tego kompa za 200 zł tak jak napisałeś wyżej też jest dobrą opcją.

Na moje najlepszą z możliwych. Po co kupować złom za taką cenę, jak lepszy komputer można za tyle naprawić.

Moris299 - 2015-12-02, 00:02


macbed - 2015-12-02, 00:04


Morys kuźwa
Idź na paleontologię

ZSK - 2015-12-02, 17:49

Zachciało się literki k :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group