To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Filmy i seriale - Polecanie seriali

burbonetka - 2015-02-17, 17:42

Ja polecam
1. Gra o tron
2. Nurse Jackie
3. Mad men
4. Modern Family
5. Sześć stóp pod ziemią
7. Grace anatomy
8. Gotowe na wszystko
9. Luther
10. Black mirror
11. The killing
12. Homeland
13. Girls

kolejność przypadkowa

Ja seriale oglądam na scs.pl. po zalogowaniu przez fb moge ogladac na playerze bez limitow bez żadnych reklam i opłat.

Nie polecam
LOST- fajny byly pierwsze 2 sezony potem chyba scenarzyści nie mieli pomyslu
HIMYM- ostatni sezon lipa, zakonczenie do dupy. ksiazkowy przykład jak spieprzyć dobry serial

Antybristler - 2015-02-17, 18:06

A polecałem Wam "The 100"?

Dobry serial. Post-apokaliptyczne klimaty itp. Ludzie, którzy uciekli w kosmosa przed wojną atomową po 3 pokoleniach wysyła na ziemię 100 niegrzecznych dzieciaków, bo się tlen kończył, i oni mają ją od nowa kolonizować. I tam ogólnie się ruchajo, dziewczynka zabija murzyna i jeszcze się okazuje, że nie są sami, bo mieszkają jeszcze dzikusy i się z nimi biją, a potem jeszcze się okazuje, że w jakimś schronie też zostali ludzie i też się bijo z tymi z kosmosu i dzikusami.

Krótko mówiąc - dobry serial, polecam, Żółw approved.

Davos - 2015-02-17, 19:10

Cinereo, Widzu - zatem czas nadrobić zaległości. Aczkolwiek nie spodziewajcie się, że serial będzie wierną adaptacją książki, bo się rozczarujecie. W serialu niestety im dalszy sezon, tym bardziej twórcy jadą po bandzie i odbiegają od pierwowzoru. Czasami aż nóż się w kieszeni otwiera patrząc na to, co serwują widzom... Mimo wszystko nadal jest to dobry serial więc warto go obejrzeć. Aczkolwiek mógł być wybitny...
widzu - 2015-02-17, 19:15

Davos, książki też nie czytałem. :P
Davos - 2015-02-17, 19:21

Widzu, no to czas najwyższy, żeby przeczytać. Sporo ludzi zaczęło czytać Sagę Lodu i Ognia dzięki temu, że wszedł serial i spopularyzował cały cykl. Można oczywiście oglądać sam serial, bez czytania książki, ale moim zdaniem wtedy wiele się straci, a w niektórych momentach nawet można mieć problem z połapaniem się z fabułą, bo mnogość postaci głównych i pobocznych może nieco przytłoczyć. Lepiej mieć "podkładkę" w postaci przeczytanej książki i co najwyżej narzekać potem, że serial mocno zjebali ;)
Cinereo - 2015-02-17, 19:43

Ja właśnie przeczytałem, i czekam na te pieprzone Wichry Zimy i leż kuźwa można pisać książkę się pytam?
widzu - 2015-02-17, 19:57

Davos, a co jeśli Ci powiem, że jak na razie nie mam zamiaru ani czytać ani oglądać? :troll:

Cinereo, na necie chodzą słuchy, że w ogóle olał tę książkę, bo liczy, że umrze bogato zanim czytelnicy go zlinczują. :P

Mistress9 - 2015-02-17, 20:01

Ja niedawno skończyłam oglądać Twin Peaks. W sumie dziwne było.
Davos - 2015-02-17, 21:12

Nie oglądał serialu, nie czytał książki, nawet nie ma zamiaru tego robić, ale głos w dyskusji zabiera. Widzu tak bardzo.


Cinereo - też się nad tym zastanawiam :/ Wichry Zimy może nawet uda mu się skończyć (chociaż pewnie zajmie mu to jeszcze z 2 albo 3 lata i serial go prześcignie), ale Martin ma do napisania jeszcze Sen o Wiośnie... A to mu zajmie kolejne 10 lat. Zakładając, że w ogóle zdąży to napisać, zanim kopnie w kalendarz :/

JankielKindybalista85 - 2015-02-18, 13:20

widzu napisał/a:
Davos, a co jeśli Ci powiem, że jak na razie nie mam zamiaru ani czytać ani oglądać?

To zapytam PO JAKĄ KURWĘ NĘDZĘ ŻEŚ SIĘ W OGÓLE TU ODEZWAŁ PAJACU?!!!!!!!!!!!!!!

burbonetka napisał/a:
HIMYM

Następna co zamiast dać tytuł to skrótowcem jedzie. A przecież jak nie znam serialu to skrót jego tytułu nic mi nie powie. Więc tak naprawdę nie wiem czego mi nie poleciłaś i mogę to z rozpędu obejrzeć zupełnie nie będąc świadom w co się pakuję. :P

Całkiem_Dobry_Chłop - 2015-02-18, 14:23

JankielKindybalista85 napisał/a:
burbonetka napisał/a:
HIMYM

Następna co zamiast dać tytuł to skrótowcem jedzie. A przecież jak nie znam serialu to skrót jego tytułu nic mi nie powie. Więc tak naprawdę nie wiem czego mi nie poleciłaś i mogę to z rozpędu obejrzeć zupełnie nie będąc świadom w co się pakuję. :P

Powiedziałbym ci co to za serial, ale licze, że przypadkiem nieświadomie go obejrzysz, a potem napiszesz tutaj, że ci się podobał :P

Moris299 - 2015-02-18, 14:25

Antybristler napisał/a:
A polecałem Wam "The 100"?

Dobry serial. Post-apokaliptyczne klimaty itp. Ludzie, którzy uciekli w kosmosa przed wojną atomową po 3 pokoleniach wysyła na ziemię 100 niegrzecznych dzieciaków, bo się tlen kończył, i oni mają ją od nowa kolonizować. I tam ogólnie się ruchajo, dziewczynka zabija murzyna i jeszcze się okazuje, że nie są sami, bo mieszkają jeszcze dzikusy i się z nimi biją, a potem jeszcze się okazuje, że w jakimś schronie też zostali ludzie i też się bijo z tymi z kosmosu i dzikusami.

Krótko mówiąc - dobry serial, polecam, Żółw approved.


Super recenzja :piwo:

Zaknafein - 2015-02-18, 16:53

JankielKindybalista85 napisał/a:
widzu napisał/a:
Davos, a co jeśli Ci powiem, że jak na razie nie mam zamiaru ani czytać ani oglądać?

To zapytam PO JAKĄ KURWĘ NĘDZĘ ŻEŚ SIĘ W OGÓLE TU ODEZWAŁ PAJACU?!!!!!!!!!!!!!!


No właśnie. Kim Ty w ogóle kurwa jesteś, pajacu?
:-D
JankielKindybalista85 napisał/a:

burbonetka napisał/a:
HIMYM

Następna co zamiast dać tytuł to skrótowcem jedzie. A przecież jak nie znam serialu to skrót jego tytułu nic mi nie powie. Więc tak naprawdę nie wiem czego mi nie poleciłaś i mogę to z rozpędu obejrzeć zupełnie nie będąc świadom w co się pakuję. :P


How i met your mother (pol. Jak poznałem waszą matkę)
Taki serial komediowy, leci na Comedy Central

widzu - 2015-02-19, 09:32

JankielKindybalista85 napisał/a:
widzu napisał/a:
Davos, a co jeśli Ci powiem, że jak na razie nie mam zamiaru ani czytać ani oglądać?

To zapytam PO JAKĄ KURWĘ NĘDZĘ ŻEŚ SIĘ W OGÓLE TU ODEZWAŁ PAJACU?!!!!!!!!!!!!!!




Mistress9 - 2015-02-19, 10:50

Futurama - to polecam, hehe :D
JankielKindybalista85 - 2015-02-19, 12:30

Widzu z ciebie to naprawdę jest kurwa przykra pizda. Już mi ciebie nie żal, nie będę się przejmował. Chuj z tobą frajerze.
widzu - 2015-02-19, 16:23

Nie wiem czy uznać to za sukces czy porażkę...



A co do GoT, to tak naprawdę od dawna się zabieram za rozpoczęcie czytanie, ale zaporowa cena 50 zł za jeden tom oraz brak książek Martina w bibliotekach (wieczny status "wypożyczonej") sprawia, że raczej nieprędko dorwę tę serię w swoje ręce...

Davos - 2015-02-20, 00:44

Widzu, a nie ma tego ktoś z Twoich znajomych albo rodziny, żebyś mógł od nich pożyczyć?

Kuźwa, ja pożyczyłem kiedyś 1 tom Gry o tron jednemu znajomemu i do dziś mi nie oddał, a to było w 2011 roku :/ Teraz gość mieszka w Warszawie i do Poznania przyjeżdża raz na pół roku, w dodatku kontakt mam z nim tylko na fb i to też taki, że jak do niego napisałem w tej sprawie to już mi nie odpisał :P Powoli tracę nadzieję, że ją odzyskam :/

widzu - 2015-02-20, 00:47

Nikt.
brutalka - 2015-02-20, 01:20

Antybristler napisał/a:
A polecałem Wam "The 100"?

Dobry serial. Post-apokaliptyczne klimaty itp. Ludzie, którzy uciekli w kosmosa przed wojną atomową po 3 pokoleniach wysyła na ziemię 100 niegrzecznych dzieciaków, bo się tlen kończył, i oni mają ją od nowa kolonizować. I tam ogólnie się ruchajo, dziewczynka zabija murzyna i jeszcze się okazuje, że nie są sami, bo mieszkają jeszcze dzikusy i się z nimi biją, a potem jeszcze się okazuje, że w jakimś schronie też zostali ludzie i też się bijo z tymi z kosmosu i dzikusami.

Krótko mówiąc - dobry serial, polecam, Żółw approved.


Ja to gdzies tu polecalam, podbijam, super serial, fani Lostow moga byc zainteresowani, ale to lepsze;p Losty sie ciagneeeely;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group